DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2016/2017
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 51, 52, 53  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
plum brandy
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2011
Posts: 131
Location: Рулетенбург

PostPosted: 31 Jul 2016 11:07    Post subject: Reply with quote

Знам да они који треба да мисле о томе већ размишљају, ал' морам да напишем једну ствар у вези са навијањем на предстојећој утакмици са Бугарима

Треба имати на уму да долази много падобранаца и да ће такви бити у већини над онима који редовно долазе,
па би било добро прилагодити песме широким масама, знам да ово није џубокс али против малтежана се превише дуго задржавало на песмама,
сећам се неких старијих евро-утакмица и углавном су се песме брзо смењивале...динамично навијање, што више укључивати све трибине, довикивање и то,
можда покушати и са неким старијим песмама, ако песма не иде и маса је не прихвата, треба мењати...
све треба подредити томе да играчи на терену осете предност домаћег терена у пуној снази Маракане, утакмица је много важна за судбину клуба... потребан је хук са свих страна, и да се што боље
искористе те десетине хиљада људи који ће се спаковати на стадион, а не да они буду неми посматрачи који се унервозе и онда ту нервозу преносе на остатак стадиона и терен.
Back to top
View user's profile Send private message
Снифер
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jun 2010
Posts: 152
Location: Трибина

PostPosted: 31 Jul 2016 11:54    Post subject: тт Reply with quote

Знам да није за ову тему,али ако неко продаје карту за Север нека ми се јави на пп,очајнички ми је потребна.Помозите брату из српске Спарте Smile
_________________
1.3.1.2.
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 31 Jul 2016 13:44    Post subject: Reply with quote

имаш још север на "iticket"
Back to top
View user's profile Send private message
sezione
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Sep 2009
Posts: 129

PostPosted: 04 Aug 2016 12:02    Post subject: Reply with quote

Мали оф.
Кад наша Звездашка јавност прогласи улазак у лигу шампиона мјесецима прије него смо и почели квалификације,јебаћемо ове и оне,кад правимо филмове о рањеним вуковима,борбама вијека,никад никога нећемо проћ.Кад се на то додају новинари који само преносе еуфорију то је 100% неуспјех у најави.Толико се увијек прави притисак и еуфорија на играче притом се увијек омаловажава противник и увијек буде контра.Али баш увијек.И то кад ти се деси 10 пута од 10 онда није случајност,него дефиниција.

У навијачком смислу смо исто подбацили готово сваки пут кад би о навијању причали мјесец дана прије како ће бит спектакуларно и сл.Углавном би људи изгорели у жељи.И дешавале би се рупе које се не дешавају на неке небитне утакмице ђе притиска нема.

Сад чекамо противника за ЛЕ па виђите опет да их јебемо и карамо не могу они са нама.Да се мало психологијом бавите знали би колико је то контра продуктивно по оне које играју,и зашто се у свијету спорта увијек скида терет и радије узима улога аутсајдера и колико је приступ у том случају лакши.

Српски менталитет је такав показало се у хиљаду случајева.Србија у фудбалу има више неуспјеха против Естоније,Азербејџана,Јерменије(ђе смо требали да јебемо) него против Француске,Италије и Њемачке(ђе смо требали бит јебани).Резултате су доносили искључиво кад није било помпе и притиска јавности.

И примјер Ђоковића кад му се пред Ролан Гарос стављао епитет бесмртног ако освоји, па га је просуо Вавринка од којег је дупло јачи.Послије је и сам признао да га је притисак савладао.

То је толико изражено да буквално на основу очекивања и притиска јавности и медија,можеш да наслутиш исход,који је увијек контра.

Ово су сад неке ствари које су ван теме,само људи би требали мало да скалају са пролазима,јебањима и да мало сагледавају ствари реалније.Гроф пар дана пред утакмицу мора да смирује јавност да нисмо прошли као и што нисмо послије првог меча у Бугарску,а јавност већ куповала карте за групну фазу,са питањима кога би више Рендулић волио Реал или Барсу,ђе овај одговара Реал чини ми се да су мало спорији.
Сами себе вежемо већ свезане ноге.
Пуштите не морају да уђу ниђе,ући ће.
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 04 Aug 2016 15:13    Post subject: Reply with quote

добар упис, нисам хтео да пишем у теми са бугарима јер је тема отишла скроз у офф
није само психологија него има ту и реалности , нпр ти исти бугари су 3 пута озбиљниљи као клуб у смислу организације клуба у односу на нас, где њима играчи играју 5 сезона заједно! а код нас наш "најбољи" играч дође у клуб 3 дана пред квалификације не одигра ни један припремни меч и он је већ у првој постави сваку утакмицу а да притом не може да истрчи ни 45мин. то довољно говори о озбиљности клуба, и пре 5 и пре 10 година је иста прича била....купуј продај ...и тако у круг врти сваке године...будите реални где смо и шта смо....


а што се навијања тиче по мени није то лоше, јер то су класичне евро утакмице ми на таквим утакмицам никад нисмо ни боље навијали ...не могу да се сетим неке евро утакмице да је било боље навијање задњих 15година... можда псв ..ал то је све слично, постоје утакмице, евро утакмице и дерби...3 категорије, све 3 различите по структури навијача и навијању
Back to top
View user's profile Send private message
Никод
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Nov 2010
Posts: 45
Location: Београд,Србија

PostPosted: 04 Aug 2016 16:42    Post subject: Reply with quote

Сад и ја морам у мали оф Very Happy

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/5083/Mijailovic-Moramo-biti-strpljivi

Овај чланак ме подсетио на продају Ибањеза, пошто сам и тад хтео овде да оставим коментар него ај да не кењам пред целу ту хистерију око ЛШ. Било је баш свакаквих коментара тад пре 2-3 недеље, и ја сам поприлично био изнервиран/разочаран кад сам чуо ту вест. У задњих 6 месеци они су згрнули скоро 10 милиона на трансфере играча, Грујић 6 (+1 за ону позајмицу, што ми је исто превише мутна прича), Јовановић око 2 и Јовић ваљда нешто преко 1. Плус су и Рајковића фино продали прошло лето.
И сад овде председник ФК каже ми смо продајом Ибањеза обезбедили новац за плате појачања. А шта је обезбеђено са ових 10 милиона?? Огромне су ту паре у питању, и јако сам осетљив на ту тему кад знам у каквим нам је дуговима клуб, па ме овакве изјаве челника клуба забрињавају. Притом у целу ту екипу, на челу са Терзићем, што нам је у управи лично немам нимало поверења када су финансије у питању. Уверен сам и да смо ушли сад у ЛШ и дошли до тих силних пара, да би на крају прошли као и ови преко пута када су успевали у томе (говорим о некој финансијској стабилизацији и јачању клуба).
А навелико се говори како ће нас до септембра напустити Катаи, можда Хуго и ко већ још...
Капирам да трибина слабо ту нешто може да уради (осим простог терања свих из клуба што није решење, пошто више нема ко да дође), али све ово ме подсећа на период који смо већ прошли. Продајеш играче за лепе паре, а доводиш сумњиве странце за 0 евра. Знам да испада да мрачим сад баш, али то ми итекако боде очи. А неки већи успех да очекујемо у Европи кроз пар година, са оваквим потезима, бојим се да није реално..
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 04 Aug 2016 19:29    Post subject: Reply with quote

Може трибина много да уради, пре свега да надзире све то што се ради. Сигурно је да је добар део новца потрошен на дугове па нам дуг данас не износи 50 него мање од тога. Да не залазимо сад дубље у то, сигурно није нико стрпао 10 милиона у џеп, већ то клуб са толиким дугом једе као да не постоји.
И не знам што се ишчуђавамо нешто...па пре 3 године нисмо имали пара за Европу да је играмо, прошле године смо испали у првом колу...сад играмо трећу утакмицу и имамо минималне шансе за пролаз, али их имамо...смешно јесте...али се од нуле креће, и не може одмах, колико год би ми то волели...све да се реши у једној сезони.
Зато и јесте нестрпљење довело до тога да чак и они најприбранији у неком тренутку изгубе живце...дал на утакмици или после ње...јер је 80% људи видело Звезду већ у ЛШ, а од оних 20%...10% је подлегло том огромном притиску. Тако да су ретки људи који данас могу да пишу нешто хладне главе. Те крив је Кахриман, те Канга, те Терза смотао лову...од једном су сви криви...и јесу делимично...али то је наш домет тренутни. Они имају голмана коме лопта не пролази испод руке на траљав шут ван 16 метара...имају играче који умеју да испровоцирају црвеи картон...једноставно искуснији су и умеју да користе туђе грешке. Ми тек треба да дођемо на тај ниво...а то се не ради преко ноћи.
Више треба сад да причамо о буђењу Звездаша, о враћању људи на север...да се вратимо мало у реалност и да се боримо даље! А мање да кукамо...анализа Сециона је 100% не месту, и из ових грешака треба да учимо за наредне утакмице! А сад...среда...дан који треба да свима буде тренутно најбитнији!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 05 Aug 2016 10:18    Post subject: Reply with quote

Сасуоло следећи европски противник, прва текма у италији.
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 05 Aug 2016 12:00    Post subject: Reply with quote

sezione wrote:

Сад чекамо противника за ЛЕ па виђите опет да их јебемо и карамо не могу они са нама. Да се мало психологијом бавите знали би колико је то контра продуктивно по оне које играју.

Ово су сад неке ствари које су ван теме,само људи би требали мало да скалају са пролазима,јебањима и да мало сагледавају ствари реалније. Гроф пар дана пред утакмицу мора да смирује јавност да нисмо прошли као и што нисмо послије првог меча у Бугарску,а јавност већ куповала карте за групну фазу,са питањима кога би више Рендулић волио Реал или Барсу,ђе овај одговара Реал чини ми се да су мало спорији.
Сами себе вежемо већ свезане ноге.
Пуштите не морају да уђу ниђе,ући ће.


Дај да ми пустимо екипу и мало скинемо тај притисак па ће показати шта знају... Ајде да размишљамо како да ову Италију одрадимо најбоље што можемо као трибина! Прилика какву смо само могли да пожелимо у навијачком смислу. Спортски... Нападај храбро па како буде Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 07 Aug 2016 06:59    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=-HxE-BW6mxk
https://www.youtube.com/watch?v=7nmKtxz14S4
Back to top
View user's profile Send private message
су-кру
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Oct 2005
Posts: 542
Location: Северна трибина стадиона "Рајко Митић"

PostPosted: 07 Aug 2016 08:10    Post subject: Reply with quote

Док сунце нас не огреје! Сјајно навијање и зезање у Лучанима.
Идемо Делије, само јако и још бројније.
_________________
Свакоме коме је до српске земље добиће је!
ПУНА УСТА!
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 07 Aug 2016 16:00    Post subject: Reply with quote




Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 07 Aug 2016 18:33    Post subject: Reply with quote

Песме су се певале лагано уз слушање бубња, скоро толико добро неке песме нису звучале.
Back to top
View user's profile Send private message
dragan993
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Jun 2013
Posts: 102

PostPosted: 18 Aug 2016 21:58    Post subject: Reply with quote

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=p7IbhsaC8Y8
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 19 Aug 2016 12:10    Post subject: Reply with quote

[/img]
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 51, 52, 53  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 53

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop