DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2016/2017
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 51, 52, 53  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 04 Feb 2017 11:37    Post subject: Reply with quote

Јесте ово место замрло и изгубило свој некадашњи значај, али сигурно све што се напише причитају сви који требају. Зато и хоћу да напишем запажање са јучерашње утакмице. Не знам како то променити, вероватно је то у крви људима...ал ја никако не могу да се помирим са тим менталитетом људи који после 7 узастопних победа дођу у халу и навијају у грчу. Јесте природно је да си забринут, сви би хтели и следећу победу у низу, и то је нека врста патње...али ипак, када у току утакмице схватиш у једном тренутку да се то неће десити...зар није логично да се тада природно у људима јави тај осећај захвалности за све што су до сада урадили кошаркаши за нас? Да кренеш да навијаш и ако видиш да иде ка томе да губиш утакмицу? Како не умемо да препознамо тренутак када треба да се види на семафору -15...а цела хала скаче у знак захвалности ако ништа друго? При томе не мислим на -15 које стижемо па се публика буди све више и више...него када видиш да је скоро немогуће преокренути више резултат. Како људи тако не знају да вреднују ствари у глави...ајде разумем симпатизере од њих и не очекујем превише...али коп...да не схвати када треба да покрене целу халу да устане, да мотивише( јер остатку хале треба мотор не умеју они то да извуку),да се људи хватају за главу 2 минута пред крај на промашен шут...а утакмица готова одавно...то ми је неразумљиво. Све и једну да изгубе до краја они треба да буду и остану ХЕРОЈИ! Да им испада лопта из руку, да све промашују од сада....ми за овакве успехе НЕ ЗНАМО када се прича о кошарци! Пропустили смо јуче прилику да покажемо захвалност, да осете да ништа не значи један пораз....није навијање било толико лоше колико сад иде Цска на страни...а онда долази галатасарај код куће. Хоћемо и тада да се брукамо ако повежемо два узастопна пораза и чекамо њих кући? Онај луксуз од синоћ НЕ СМЕ да се деси на следећој утакмицу у Пиониру...из много разлога!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
trooper
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jun 2003
Posts: 74
Location: Belgrade

PostPosted: 04 Feb 2017 12:26    Post subject: Reply with quote

Стандардна болљка размажене Звездашке јавности. Ја сам искрено очекивао да ће се опустити глас када све буде готово. Да нам је неко понудио пре почетка 12 победа током целе сезоне, сви би дигли руку, а не 12 победа после 21. кола. Следећа утакмица је посебна на више начина, надам се да неће као и раније та посебна да доведе у Пионир све и свакога (позере који желе да кажу да су били, да опале коју фотку, да окаче то на фб) већ да ће све бити како треба и на месту. Прошли пут су нам се у Београду провукли, овог пута немају куд, неко их одозго гледа.
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 04 Feb 2017 14:31    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=22xVPYFI2Bo

На крају и не испаде тако лоше...Имали смо тај моменат против Жалгириса чини ми се, да 100 људи остане на крају и грми са играчима добрих 15так минута после утакмице. Синоћ свакако да смо могли боље,сигуран сам да доста људи препозна моменат али фали та нека искра да покрене лудницу кад треба. Можда да смо покушали да поскидамо мајице бар ми у копу и било шта друго што би покренуло ту лавину. Да је ту цела екипа са фудбала,мислим да би друга прича била...
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 04 Feb 2017 14:48    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=8r5PXSEAfyI
Колики недостатак воље мораш да имаш да не желиш да схватиш да се песма пева....
Але але але але...напред Звездо ле а ле
Але але але але...напред Звездо ле а ле

Напред Звездо але але але але але але але але але
Напред Звездо але але але але але але але але але

Дакле, два пута прво па два пута друго. Песма је стара 25 и више година и још не знамо да је отпевамо како треба! Просто невероватно да неће људи да скапирају најпростију ствар и да гурамо песму која је очигледно могла да тече...и овако је атмосфера са овом песмом била добра...али неупоредиво би било боље само да људи имају тај минимум у себи да се приберу и скапирају најпростију ствар.


Last edited by Генералштаб on 04 Feb 2017 15:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 04 Feb 2017 14:51    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=4SckZsYRVk4
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 04 Feb 2017 14:53    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=kLSShaeIlDo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 06 Feb 2017 16:54    Post subject: Reply with quote

У скоро па савршеној сезони за наш КК, појављује се велик маг терза, који својим изјавама покушава себе да опере тако што на јадан начин покушава да објасни како је пуно лакше направити резулате са кошаркашким него са фудбалским клубом. СРАМОТА и БРУКА је изјава коју је дао.

Нису нама потребни непријатељи и смрадови из ЈСД, имамо их ми међу нама самима.

Искрено се надам, да ће смраду неко већ скренути пађњу на то.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 06 Feb 2017 19:19    Post subject: Reply with quote

Не знам о каквој причи се ради, али сигурно је чињеница да фудбал и кошарка нису исто и не могу да се пореде никако. Али то њега никако неће амнестирати ако не буде радио како треба, и ако очекивани успеси изостану, тако да је џабе трошио папир да прича такве ствари.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 08 Feb 2017 20:36    Post subject: Reply with quote

http://niskevesti.rs/evo-gde-mozete-kupiti-karte-za-kup-radivoja-koraca/
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 18 Feb 2017 09:12    Post subject: Reply with quote

Четвртфинале, Звезда - Вршац

https://youtu.be/ZYSEhbuUOg0
https://youtu.be/sGW3UkxSdK0
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 20 Feb 2017 18:12    Post subject: Reply with quote

Финале купа

https://youtu.be/fDcoEnMDHes
Back to top
View user's profile Send private message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 20 Feb 2017 23:48    Post subject: Reply with quote

MrRSB wrote:
Финале купа

https://youtu.be/fDcoEnMDHes

Мислим и поред свог оног натезања око уласка у халу,да је видео морао да буде дужи од два минута или га уопште не објављивати ,овако баш дебилно изгледа...
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 22 Feb 2017 15:46    Post subject: Reply with quote

Бачка Паланка субота у 13ч.
Back to top
View user's profile Send private message
drlncz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jul 2016
Posts: 31

PostPosted: 22 Feb 2017 16:37    Post subject: Reply with quote

Јел се са Бачком игра у Паланци или Новом саду?
_________________
устајте, верни навијачи, ви којима је Звезда све, и запевајте, громко, јаче, јер сви живимо због ње!
Back to top
View user's profile Send private message
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 22 Feb 2017 16:57    Post subject: Reply with quote

У Бачкој Планци
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 51, 52, 53  Next

View previous topic :: View next topic
Page 26 of 53

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop