DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2016/2017
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 51, 52, 53  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vojvoda_neunistivi
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2009
Posts: 210

PostPosted: 03 Dec 2016 19:17    Post subject: Reply with quote

Није реално да навијање у Пиониру буде добро јер је највећи број људи ту дошао да одгледа добру кошарку и да види добру атмосферу али не и да учествује у прављењу исте. И за то задовољство су поштено и платили 1300 дин.

Ако хоћемо добро навијање и лудницу онда карта мора да буде 300 динара, треба нам 100 барјака на трибинама и 'евриго' бар једанпут у свакој четвртини
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 03 Dec 2016 19:43    Post subject: Reply with quote

Ми не можемо да испратимо овај темпо који је евро лига наметнула од ове сезоне. Једноставно немогуће је прићи свакој утакмици као да је она најбитнија. Можеш на пар утакмица да скупиш бројку, квалитет, концентрацију...али 15 утакмица да извучеш максимум из групе...то је нереално очекивати. Поготову јер је кошарка у питању. Волимо ми и кошарку и јесмо Звездаши, и јесте то нјавећи успех тренутно који има неки колектив у спортском друштву...али једноставно је неупоредива енергија са Малдости из Лучана и против Жалгириса у овом формату такмичења...није можда добро ово да се каже...али је тако. Можда не требамо да очекујемо превише на оваквим утакмицама од себе, и можда ће онда бити боље навијање. Ја знам који проценат људи из група иде на кошарку...верујем да је тако и са копом са фудбала од само дан раније.
Врло могуће да ће све то бити много боље када се приближимо неком месту које води даље...или када дође противник који је и навијачки интересантан, дотле може све то да варира од добрих момената до катастрофе. Битно је да смо ту, да покушавамо да будемо бољи...али опет када се вратимо кући да реално знамо зашто се нешто дешава и што није на нивоу на коме би ми хтели...ми који пратимо и кошарку.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 04 Dec 2016 07:46    Post subject: Reply with quote

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/pustos-na-srpskim-stadionima-crvenu-zvezdu-i-partizan-niko-ne-gleda-clanak-2572231

Ево зашто сам оставио онај претходни текст...јер овако лепо прегледно може да се види да је некоме у интересу празан стадион. Ови текствои сигурно нису мотивација људи да дођу на стадион. А итекако је било подовда сваки од ових разлога за не долазак на стадион да се каже и кад нас је било по 25000 па нико није ништа причао. Могло је да се пише и о феномену доласка публике на стадион(осим оних чланака када баш престигнемо са посетом 90% европе), али то се подразумевало под нормално изгледа. Полако али сигурно хоће и ово мало људи да отерају и то ко зна са којим циљем.

Добро нас и има, с обзиром какве коске нам бацају све и коју негативну причу шире.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
trooper
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jun 2003
Posts: 74
Location: Belgrade

PostPosted: 04 Dec 2016 14:02    Post subject: Reply with quote

Задњих неколико дана редом испадају разне негативне приче о клубовима који носе име Црвена Звезда,а које су медијски важне (ФК и КК пре свега)
У фудбалу о паду посете код нас, иако нас и овако има колико и на свим осталим мечевима заједно, о томе где је моуче, да ли је Уго повређен или бојкотује, колико смо платили странце, а за то добили голова (наслов типа 8 голова за два милиона..), да ли је Канга у Паризу,а Фибел на сплаву,наследнику Божовића и тако редом.И на свакој конференцији за штампу нико не пита о текућем колу, првенству, утакмицама, већ серијска питања о горе поменутим темама, а ево данас, пошто су испостили ФК, кренуло се на КК, па се прича како нема пара, како се штрајкује, Телеграф пише наслов "И они немају за шампон",а курир проверено зна да је држава затворила славину, што имплицира да су нам давали шаком и капом до сада, па сад као ето неће и ко зна шта ће још да испадне.
Ја по природи нисам параноичан, али мени ту ништа ни мало не делује случајно, а поенту свега тога ћемо вероватно видети у наредним недељама.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 04 Dec 2016 14:12    Post subject: Reply with quote

Не да није случајно...него све има везе једно са другим. Треба читати те чланке и буквално се напајати на њих! Не би им био први пут да створе контра ефекат код народа! Само да људи препознају то...и нема зиме за нас. Није идеално, далеко од тога...али далеко да је и тако како они представљају и хушкају јавност и Звездаше да одустају, да се осећамо као да нисмо узели 5 година титулу...а не као да грабимо ка трећој титули у 4 године у фудбалу...а у кошарци као да смо већ десету годину стандардни евролигаш и учесник макар једног фајнал фора! Зајебавају народ исфрустрирани коме не треба много да плане јер може све лепо "аргументовао" да се докаже...само би било лепо да као и до сада...плане на страну на коју се они који ово раде не надају!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Угљеша
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Dec 2007
Posts: 72
Location: Онтарио и Далмација

PostPosted: 04 Dec 2016 17:51    Post subject: Reply with quote

ајде то писање од стране оних од којих се очекује. али мени не иде у главу да многе интернет странице и форуми који носе Звездино име некако падају под тај исти утицај па и они трују оне који би требали да се нађу на утакмицама. мени никако не иде у главу и питам се да ли је могуће да су многи наши тако заборавни и не сагледају ситуацију са неке објективне перспективе, и онда вјерују овим квази новинаерским хушкачима
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 353

PostPosted: 05 Dec 2016 10:01    Post subject: Reply with quote

https://www.srbijadanas.com/sport/fudbal/poznat-sastav-regionalne-lige-igrace-12-klubova-od-kojih-ce-cetiri-biti-iz-srbije-foto-2016-12-05

За оне који можда не капирају зашто се ово изнад пише. Мада је већини већ јасно за шта се припрема терен. Е зато је битно да нас има на стадиону што више,да се боримо за клуб и за ово мало земље што нам је остало.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 06 Dec 2016 17:06    Post subject: Reply with quote

У медијима права хистерија влада поводом могућег оснивања регионалне лиге у фудбалу Mad
Back to top
View user's profile Send private message
vojvoda_neunistivi
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2009
Posts: 210

PostPosted: 06 Dec 2016 18:08    Post subject: Reply with quote

Ако наставимо са издањима од по пар хиљада људи, лагано ће продати ту причу о југолиги и ми ћемо испасти само шака наркомана и криминалаца која се противи напретку целог друштва. Зато је право време да се пробуде бар они који су у последњих пет година пунили север.
Back to top
View user's profile Send private message
tcz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 76

PostPosted: 09 Dec 2016 14:29    Post subject: Reply with quote

http://www.kkcrvenazvezda.rs/makabi-gost--u-dvorani-aleksandar-nikolic-09-12-2016.html
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 12 Dec 2016 09:30    Post subject: Reply with quote

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/zvezda-ostaje-bez-trenera/c5tj3ye
Ови вампири једва чекају овако нешто, поред њих нам непријатељи и не требају...
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 12 Dec 2016 13:42    Post subject: Reply with quote

http://www.kkcrvenazvezda.rs/karte-za-makabi-od-utorka-12-12-2016.html
Back to top
View user's profile Send private message
верни делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 330
Location: Димензија Икс

PostPosted: 12 Dec 2016 14:46    Post subject: Reply with quote

http://mondo.rs/a964249/Sport/Fudbal/Raosavljevic-Grof-Bozovic-ima-ugovor-sa-FK-Crvena-zvezda-do-juna-2018.html
_________________
ЗВЕЗДО БЕЗ ТЕБЕ НЕ МОГУ ЖИВЕТИ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 12 Dec 2016 17:15    Post subject: Reply with quote

Па добро, шта и ако Божовић оде?! Могло би се дискутовати о његовим добрим и лошим стварима, дуго, дуго.

Ако му се иде, нека иде, откад смо се ми толико везали за појединце?!
Back to top
View user's profile Send private message
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 12 Dec 2016 19:12    Post subject: Reply with quote

Моје мишљење је да тренутно бољег тренера од Божовића не можемо довести. Бар ја не знам таквог.
Мислим да дуго нисмо имали два боља тренера и човека од Божовића и Радоњића. Иако постоји велики број људи који их не воли. Сто људи,сто ћуди.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 51, 52, 53  Next

View previous topic :: View next topic
Page 17 of 53

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop