DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2016/2017
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 51, 52, 53  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 11 Oct 2016 21:59    Post subject: Reply with quote

DRAGAN 1389 wrote:
Гром wrote:
Дечко није могао боље да ти аргументује ово БАХАТО поскупљење него картом других клубова, све је то лепо Пионир-Арена али ово је крајње ДЕБИЛНО, а не најбоље би било да нас ставе да играмо у некој хали где је капацитет 500 места па да карта буде 10000?!

Цена карте и да је 200 дин опет би људи тражили длаку у јајету,ал немојте ми причати причу само да је цена карте разлог за мању или већу посету..Јадно је то што генерално на многе ствари људи гледају само да је улаз за џабе,да ставе само да је карта 100 дин преполови се посета,а тих 100 дин ником ништа не значи,једна кафа мање у неком најгорем кафићу и то је то..Е сад ова моја прича више се односи на Београђане,јер сваки од њих потроши у једном најобичнијем изласку колико коштају три карте за једну Евролигину утакмицу,па да ми неко прича да нема на сваке две недеље по 500 дин више за карту,тај лаже на кеца,на људе који живе ван БГ сигурно су ту у доста тежој позицији,и на њих се не односи тај део поста..


Састав трибине чине у највећем проценту 16-25о годишњаци...дакле, средњошколци, студенти и незапослени момци. 1300 динара је за 200 динара више од минималне дневнице у Србији. Ево ја први немам да дајем толико пара за утакмицу сваке друге недеље, а верујем и велика већина људи који чине највећи проценат састава трибине. Опет, Пионир ће бити пун, то није проблем, али...
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
andjelooo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 May 2009
Posts: 738
Location: Фонтана

PostPosted: 12 Oct 2016 07:27    Post subject: Reply with quote

Читајући ове неке постове запитам се да ли је дошло до класног раслојавања на трибини када постоје људи којима 500 динара за улазницу горе доле не значи ништа или сам ја наивчина па верујем људима са трибине који сви листом кукакју како су се једва скрпили да дођу и подрже клуб који воле.
Или је по први пут у историји навијања на овим просторима екипа из Кнез Михајлове , Теразија и Дедиња у већини над људима који долазе са периферије и радничких делова града .
Или је ипак у питању напредна демагогија - Супер вам је а да тога нисте ни свесни , кукате без разлога ...
У сваком случају ова прича потпуно обесмишљава нашу борбу против Џомбе у Кули и његових 1.000 дин. за улазницу , па и донедавно против комшија и њихових 800 дин. за дерби .
Увек ће постојати људи који ће подржавати управе и њихове у овом случају сумануте потезе , те се ни не трудим да одговорим њима .
Слике улазница сам поставио искључиво из разлога јер сам сматрао да ћемо бити јединствени по овом питању , и да ће то јединство и осуда оваквог поступка натерати људе из управе макар да се замисле над својим даљим потезима .
Овако докле год постоје људи међу нама који за нормално сматрају поскупљење улазнице од 60 % , и то по сваку цену оправдавају , свака борба против таквих потеза управе је узалудна .
_________________
Замолио бих дежурне критичаре, негативце, напаљене клинце, доконе полемичаре, мудријаше, комедијаше и сличне да се уздрже од коментарисања
Back to top
View user's profile Send private message
Небитан
ДЕЛИЈА


Joined: 29 Apr 2008
Posts: 104

PostPosted: 12 Oct 2016 09:56    Post subject: Reply with quote

Да су се сетили у том маркетингу кк да ставе да карта са ел кошарке важи за чукарички, ем што би сигурно дошло бар 500-1000 људи више на фудбал, него би и саме цене деловале колико толико нормалније јер би практично било 900/1000/1100+400/300/200 и гледаш и фудбал и кошарку, само треба мало сарадње између фк и кк да се то спроведе...
Back to top
View user's profile Send private message
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 12 Oct 2016 10:10    Post subject: Reply with quote

Смешни сте ви који браните ову цену карте,као да гледам дневник док читам ваша образложења..."није много него сте ви размажени ,не знате како је у Европи ,како се тамо много ради и како бла бла " . Много је и тачка ,ко има нек дође ко нема јбг нек дође кад изгубимо све шансе онда ће бити 600.
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 12 Oct 2016 10:40    Post subject: Reply with quote

Ујеее, сад смо сви овде одједном кошаркашки навијачи, а када су се водиле расправе о кошарци сви су били фубалски навијачи и кошарка је ионако била спорт број два и сад би сви одједном да гледају евролигу за 200 кинти и да јебу матер човићу јер није довео права појачања на почетку сезоне. Потпуно одсуство логике и разума.

Овде се људи буне кад је цена карте за баскет 1300, а кад ФК стави 200 динара онда једва скрпимо 10ак хиљада људи. И свако мало се повдеу приче о бесплатном улазу или о карти за Север од 100 динара. Изгубили сте људи компас скроз.

Ништа у животу не иде за Џ и ако ћемо реално, сезонска карта за баскет је била за смешен паре чак и ако је поредимо са српским просечним платама. Сезонска за фудбал је скоро 10 пута мања, колико их је продато? Јел и тада цена била проблем?

Кад престанемо да тражимо оправдања у свему и стално онда ћемо кренути напред, ово сад је постало све превише размажено и отишло је у курац.
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 12 Oct 2016 10:56    Post subject: Reply with quote

Значи пошто је у питању Човић може карта да буде и 3000 рсд није проблем,људи претерали су са ценом и крај приче,пионир ће свакако бити пун и са већом ценом карте али да је ово далеко од нашег стандарда далеко је,није никаква кукњава него сува реалност,е сад дежурних адвоката одбране ће увек бити....
Back to top
View user's profile Send private message
апсурд
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Nov 2005
Posts: 300

PostPosted: 12 Oct 2016 11:14    Post subject: Reply with quote

Размишљам нешто како је то било кад сам имао 14-15.год. у оно сулудо време деведесетих?
Скупимо се екипица из краја, неко има за карту, неко нема! Увек је тога било и биће! Међутим оно што нас је покретало тих дана било је ДРУГАРСТВО и велика, може се рећи АПСОЛУТНА-БЕЗУСЛОВНА ЉУБАВ ПРЕМА КЛУБУ!!!
Крпили смо некако, неретко жицкали, али увек смо имали тај ОСЕЋАЈ ЗАЈЕДНИШТВА! Нажалост дешавало се некада, и мени самом, да због огромног интересовања за утакмицу (нпр. рукомет Тека, баскет Меш...) да један ил два човека не уђе... Али Боже мој, није крај света, одмах у суботу смо СВИ ЗАЈЕДНО били на Мари или гостовању!
Него да не скрећем пуно са теме, по мени је поента свега горе ВЕЛИКИМ СЛОВИМА написана!?

п.с. Чини ми се понекад, да ми је довољно да пипем само зид стадиона или хале у којој Црвеена Звезда игра, да сам срећан па макар и не ушао на утакмицу!?
_________________
---hahhaha slusaj ovog,decko poduvaj ku*** malo...ja na tekme idem od 2002 ...do 2006 sa Caletom, od 2007 stalno... tako da...
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 12 Oct 2016 11:31    Post subject: Reply with quote

апсурд wrote:
Размишљам нешто како је то било кад сам имао 14-15.год. у оно сулудо време деведесетих?
Скупимо се екипица из краја, неко има за карту, неко нема! Увек је тога било и биће! Међутим оно што нас је покретало тих дана било је ДРУГАРСТВО и велика, може се рећи АПСОЛУТНА-БЕЗУСЛОВНА ЉУБАВ ПРЕМА КЛУБУ!!!
Крпили смо некако, неретко жицкали, али увек смо имали тај ОСЕЋАЈ ЗАЈЕДНИШТВА! Нажалост дешавало се некада, и мени самом, да због огромног интересовања за утакмицу (нпр. рукомет Тека, баскет Меш...) да један ил два човека не уђе... Али Боже мој, није крај света, одмах у суботу смо СВИ ЗАЈЕДНО били на Мари или гостовању!
Него да не скрећем пуно са теме, по мени је поента свега горе ВЕЛИКИМ СЛОВИМА написана!?

п.с. Чини ми се понекад, да ми је довољно да пипем само зид стадиона или хале у којој Црвеена Звезда игра, да сам срећан па макар и не ушао на утакмицу!?


Улазило се брате на ту Теку 96-е и са фалсификованим жутим картама СЦ.ТАШМАЈДАН,са смешно нацртаним Звездиним грбом на делу где се цепа,него шта је поента данас се тај баскет полако претвара у лошу имитацију НБА,већ је кренуло са оним МВП,следеће је да се скандира ДИФЕНС и да се уз ову карту од 1300 рсд добија ваучер за хот дог, а да баскет утакмицама присуствују само млади напредни јапији са својим фул нашминканим пичкама....
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 12 Oct 2016 11:32    Post subject: Reply with quote

samojako wrote:
Ујеее, сад смо сви овде одједном кошаркашки навијачи, а када су се водиле расправе о кошарци сви су били фубалски навијачи и кошарка је ионако била спорт број два и сад би сви одједном да гледају евролигу за 200 кинти и да јебу матер човићу јер није довео права појачања на почетку сезоне. Потпуно одсуство логике и разума.

Овде се људи буне кад је цена карте за баскет 1300, а кад ФК стави 200 динара онда једва скрпимо 10ак хиљада људи. И свако мало се повдеу приче о бесплатном улазу или о карти за Север од 100 динара. Изгубили сте људи компас скроз.

Ништа у животу не иде за Џ и ако ћемо реално, сезонска карта за баскет је била за смешен паре чак и ако је поредимо са српским просечним платама. Сезонска за фудбал је скоро 10 пута мања, колико их је продато? Јел и тада цена била проблем?

Кад престанемо да тражимо оправдања у свему и стално онда ћемо кренути напред, ово сад је постало све превише размажено и отишло је у курац.


Дечаче,о чему ти причаш и пишеш? Какво јебавање мајке Човићу,каква права појачања јел ти знаш на којем си форуму уопште??
Овде људи пишу да са овом ценом карте,фалиће правих навијача у Пиониру,већина ће се определити за фудбал што је и логично. Прави би били ту и на баскету и на фудбалу,ал ето сад су неки спречени да дођу у четвртак..о томе се пише и расправља,читај мало пажљивије.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 12 Oct 2016 11:46    Post subject: Reply with quote

samojako wrote:
Ујеее, сад смо сви овде одједном кошаркашки навијачи, а када су се водиле расправе о кошарци сви су били фубалски навијачи и кошарка је ионако била спорт број два и сад би сви одједном да гледају евролигу за 200 кинти и да јебу матер човићу јер није довео права појачања на почетку сезоне. Потпуно одсуство логике и разума.

Овде се људи буне кад је цена карте за баскет 1300, а кад ФК стави 200 динара онда једва скрпимо 10ак хиљада људи. И свако мало се повдеу приче о бесплатном улазу или о карти за Север од 100 динара. Изгубили сте људи компас скроз.

Ништа у животу не иде за Џ и ако ћемо реално, сезонска карта за баскет је била за смешен паре чак и ако је поредимо са српским просечним платама. Сезонска за фудбал је скоро 10 пута мања, колико их је продато? Јел и тада цена била проблем?

Кад престанемо да тражимо оправдања у свему и стално онда ћемо кренути напред, ово сад је постало све превише размажено и отишло је у курац.

То је то Exclamation
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
МедакIII
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 14 Nov 2008
Posts: 576
Location: Београд

PostPosted: 12 Oct 2016 12:11    Post subject: Reply with quote

javo wrote:

него шта је поента данас се тај баскет полако претвара у лошу имитацију НБА,већ је кренуло са оним МВП,следеће је да се скандира ДИФЕНС и да се уз ову карту од 1300 рсд добија ваучер за хот дог, а да баскет утакмицама присуствују само млади напредни јапији са својим фул нашминканим пичкама....



На то се и иде... Да само привилеговани гледају. Звезда то никада није била...
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 12 Oct 2016 12:16    Post subject: Reply with quote

здравкохерби� wrote:
samojako wrote:
Ујеее, сад смо сви овде одједном кошаркашки навијачи, а када су се водиле расправе о кошарци сви су били фубалски навијачи и кошарка је ионако била спорт број два и сад би сви одједном да гледају евролигу за 200 кинти и да јебу матер човићу јер није довео права појачања на почетку сезоне. Потпуно одсуство логике и разума.

Овде се људи буне кад је цена карте за баскет 1300, а кад ФК стави 200 динара онда једва скрпимо 10ак хиљада људи. И свако мало се повдеу приче о бесплатном улазу или о карти за Север од 100 динара. Изгубили сте људи компас скроз.

Ништа у животу не иде за Џ и ако ћемо реално, сезонска карта за баскет је била за смешен паре чак и ако је поредимо са српским просечним платама. Сезонска за фудбал је скоро 10 пута мања, колико их је продато? Јел и тада цена била проблем?

Кад престанемо да тражимо оправдања у свему и стално онда ћемо кренути напред, ово сад је постало све превише размажено и отишло је у курац.


Дечаче,о чему ти причаш и пишеш? Какво јебавање мајке Човићу,каква права појачања јел ти знаш на којем си форуму уопште??
Овде људи пишу да са овом ценом карте,фалиће правих навијача у Пиониру,већина ће се определити за фудбал што је и логично. Прави би били ту и на баскету и на фудбалу,ал ето сад су неки спречени да дођу у четвртак..о томе се пише и расправља,читај мало пажљивије.


Хоћеш ми ти показати на ком сам форуму?!

Друга ствар, прави навијач нађе начин, не кука по форумима...рђавом курцу и длака смета.
Back to top
View user's profile Send private message
верни делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 330
Location: Димензија Икс

PostPosted: 12 Oct 2016 17:42    Post subject: Reply with quote

@samojako
Што се фудбала тиче, ту се у потпуности слажем с тобом. Значи стварно ни ја не могу да разумем људе да за више него повољну цену Севера од 200 дин. траже некакве чудне изговоре да не присуствују утакмици! Као што кажеш и 100 дин. кад је била улазница, и тад су се налазили паметњаковићи неки да налазе глупа оправдања за недолазак на стадион.
До овог нашег менталитета ли је, тоталне апатије у друштву генерално или чега већ, не знам стварно.
Али што се баскета тиче и ове више него безобразне цене најјефтинијих улазница за ЕЛ ту никако ниси у праву ни твоји истомишљеници којих је овде ипак доста мало.
Јел знаш да у овој држави преко 25% радно способих становника НЕ РАДИ?
Значи сваки 4. грађанин нема посла! А и ти што су имали знања, среће, или чега већ, да уопште се и докопају неког посла, шљакају мушки, за јадних 20 до 30 сома динџи месечно... и они и чине огромну већину запослених у овој земљи.
Како онда на основу ових чињеница које сам навео, можеш рећи да људи траже оправдања за евентуалне не доласке на утакмице ЕЛ где је цена најјефтинијих улазница 10 јура?!
Немогуће је да после промене формата овог такмичења, са оваквим ценама карата, буду углавном исти и прави навијачи. Чак 15 утакмица имамо код куће, не знам како очекујеш да се скоро исти људи нон стоп цимају на баскету (о фудбалу да и не говоримо) .
Врло је тешка материјална ситуација, и овде је суштина свега, ово евидентно огромно повећање цена карата с обзиром на наш више него јадно животни стандард! Сваки динар је битан, шта онда рећи о ових 500 динара више, него да је крајње некоректан и безобразан потез од стане кретена у управи! Нелогично је упоређивати се са Реалом, Барсом, немачким клубовима, кад је прво стандард 4,5, 7 пута већи од нашег а цена карата је малтене иста. Како бре то уопште можете упоређивати? И руку на срце, поменути клубови су већи од нашег и по трофејима и по буџету, а ови наши "стручњаци" стављају исте цене карате као код њих...
Пионир ће бити пун вероватно свих 15 утакмица, али ови што прозивају људе који наводно траже некакво оправдања за не долазак на утакмице КК, а не знају колики је реалан животни стандар и њихову материјалну или неку другу ситуацију, спустите мало лопту!
_________________
ЗВЕЗДО БЕЗ ТЕБЕ НЕ МОГУ ЖИВЕТИ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
wlade
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Feb 2008
Posts: 295
Location: Север

PostPosted: 12 Oct 2016 17:44    Post subject: Reply with quote

Јебо више карте, скупе јесу, али нису најбитније, дај да поновимо ово!
Звезда игра сутра!
https://www.youtube.com/watch?time_continue=46&v=ARS59_YVx7c
https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=a_sbiXzfm9I
_________________
на целом свету само ЦРВЕНА ЗВЕЗДА...
Back to top
View user's profile Send private message
апсурд
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Nov 2005
Posts: 300

PostPosted: 12 Oct 2016 17:57    Post subject: Reply with quote

МедакIII wrote:
javo wrote:

него шта је поента данас се тај баскет полако претвара у лошу имитацију НБА,већ је кренуло са оним МВП,следеће је да се скандира ДИФЕНС и да се уз ову карту од 1300 рсд добија ваучер за хот дог, а да баскет утакмицама присуствују само млади напредни јапији са својим фул нашминканим пичкама....



На то се и иде... Да само привилеговани гледају. Звезда то никада није била...


.... Да само привилеговани живе, ал то је сад нека друга прича...
Као што брат пре мене рече, Звезда игра сутра Exclamation
_________________
---hahhaha slusaj ovog,decko poduvaj ku*** malo...ja na tekme idem od 2002 ...do 2006 sa Caletom, od 2007 stalno... tako da...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 51, 52, 53  Next

View previous topic :: View next topic
Page 12 of 53

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop