DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2016/2017
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 51, 52, 53  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 03 Sep 2016 19:21    Post subject: Reply with quote

Какве се овде ствари пишу у задње време од када је форум мало променио "начин рада" ово је невероватно ...
Људи губе жељу да читају форум а камоли да пишу нешто...

О групама не треба причати...јер ако се зађе мало дубље у, да кажемо, срж проблема онда те приче већ и нису за форум ...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Sep 2016 20:47    Post subject: Reply with quote

Могли би људи коначно мало да се дозову и да следећу утакмицу се вратимо на стари колосек? Уместо што водимо овде аброве као бабе неке...и тражимо оправдања за то што смо се улењили!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 03 Sep 2016 20:53    Post subject: Reply with quote

О групама не треба причати а људе ван група треба означити као једине кривце и напушавати и онда се чудити зашто је стадион све празнији. Ако је темељ пољуљан, и кућа ће бити климава. Једина добра ствар је што темељ наше трибине може много лакше и брже да се доведе у ред но остатак, а самим тим се и утаба пут за константно пун север као претходних година. Када сви који већ долазе почну да активно и страствено учествују у навијању, маса ће се прикључити сама од себе. До тада, џаба звати људе да се врате. Где да се врате? На полунавијачку трибину где петина људи навија? А остатак се мршти, ћути, напушава, дува, осећа битним (изузеци и треба да се осећају битним и тако понашају, али ако се сви воде оном, ако он не навија, не морам ни ја, јебига онда..)...чим свако буде пошао од себе, и себе довео у ред, довешће се и цела трибина у ред.
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 03 Sep 2016 21:08    Post subject: Reply with quote

Нико није рекао да о нечему не треба уопште причати...него не треба причати на форуму јер ово једноставно није место за то ...
Генерал је већ негде написао,али не могу да нађем, како се група повукла у себе и да се на форуму не пише све и свашта као пре неких 7-8 година...тако да то за групе треба да се решава тамо где треба...није све за ширу јавност...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Sep 2016 21:15    Post subject: Reply with quote

За ширу јавност и сваког нормалног навијача је да не гледа у групе у оног до себе...него да он дође! Сада требају сви који разумеју зашто треба да су ту...па нека и нема целе екипе...нека је и пола ту....ако они други знају да требају да дођу....онда нема шта да гледају у друге! Нико не одустаје зато што не види неку екипу у пуном броју....сви битни људи су ту сваку утакмицу....све групе су ту...то што ми знамо да није као пре неког времена...где одеш у неку небитну Јагодину и на трибини видиш сваког човека иза сваке екипе да је ту. Сада није тако....и то мора да се поправља, али не може неки симпатизер или навијач који само треба да дође на стадион...да тражи оправдање у групи...која има много изазова, обавеза...малтене као фирма да ради и то на добровољној бази! Ко разуме тај ће се појавити...ко хоће да седи кући...наћи ће увек оправдање у то не сумњам ни једне секунде.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 04 Sep 2016 12:54    Post subject: Reply with quote

Јебига сад ћу ја написати нешто што није популарно и напљуваће ме неко,не знам јели то због генерације којој припадам,сва она срања бојкот или шта год,али ја више волим Звезду него репрезентацију,јесте тако је,ајд сад напушавајте ме,те отуда када год је нека пауза мене излуђује и нервира што не могу да будем уз њу,а некима ето па треба позив,људи просто је то,као и вера.Све је љубав,где има љубави ти желиш да будеш ту,ако је нема ти бежиш,како сад да зовем дечурлију којој је већа љубав пиво у блоку и гудро(вози ме мудро),а не Звезда.Али опет верујем да има капацитета бар за још 6000 људи који гаје љубав али су пољуљани те је наш задатак свих овде,да их вратимо.Да узмемо учешће у њиховом враћању и што је важније да им објаснимо да ту треба да остану без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
De si tebra
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2015
Posts: 63

PostPosted: 06 Sep 2016 21:33    Post subject: Reply with quote

Сваки прави навијач Звезде нормално да воли више Звезду него репрезентацију. Каква курчева репрезентација, клуб је много важнији и са више страсти се навија за клуб, једноставно клуб је као породица.
_________________
Сва срца наша су увек уз вас, немојте никад издати нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Mali Boki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 551
Location: BGD

PostPosted: 07 Sep 2016 05:24    Post subject: Reply with quote

Каква курчева репрезентација? Много наших људи има тотално искривљено и снисходљиво мишљење и поглед око те приче, што је катастрофа. Мешају бабе и жабе... али добро...
Back to top
View user's profile Send private message
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 07 Sep 2016 12:27    Post subject: Reply with quote

Кад сте се већ дотакли те теме, исто делим мишљење да је глупо тако напушавати репрезентацију и људе који је прате колико толико...
О томе око репрезентације се прича годинама, а стоји се у месту..
Има различитих мишљења, буквално и на нашој трибини и по истим екипама најбољи другари па опет имају супротне ставове, што је и нормално...
Људи много уско гледају на ту причу, много супротних ставова и сукоба мишљења, а не виде једину битну чињеницу...
Тупимо како је слога пораз врагу, како само слога Србина спашава, а онда кад треба стварно да се нешто уради поводом тога сви се окрену...
Људи, ту сад више није питање ни ко је селектор ни ко је секретар ни где се игра, све то је мање битно од чињенице да кад Србија игра негде подршка изгледа смешно и онда тамо неки странци који на нету читају о нашој ,,јакој" сцени, о нашем чојству и храбрости шта могу да помисле ? ,,Гле ови нам прете, а ни сами не могу да се сложе" , па тако момци који оду у Македонију буду брутално нападани...Треба нешто предузети, да ли Делије нешто да покрену као најбројнија група, то не знам и није моје да дајем мишљење али знам да има појединаца који би учествовали... Није тајна да се мање групе увек труде доста око репрезентације, вероватно и што њихови клубови не играју Европу, ја не бих имао ништа против да они воде причу, а остали колико могу и желе да доприносе... Наравно да Звезду пратим и навијам са више емоција али кад видим групице раштркане по целом стадиону није ми све једно, поготово сад је глупо кад ткз држава Косово игра квалификације, а шиптари вилене...
Није тема али бих волео да прочитам и друга мишљења, ово као да је табу тема па је сви заобилазе, а не тако давно писао је Генералштаб после убиства у Чачку један упечатљив упис где су сви требали да се запитају шта радити...
Сцена је слаба, лоши односи, сви беже од тога да направе неки корак али ако нешто хоћемо да мењамо требало би ускоро пошто је Српство пољуљано и сваки дан кроз медије јебу овај народ, а то им је и циљ, да се наш глас не чује...
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 07 Sep 2016 13:22    Post subject: Reply with quote

Иницијатор wrote:
Кад сте се већ дотакли те теме, исто делим мишљење да је глупо тако напушавати репрезентацију и људе који је прате колико толико...
О томе око репрезентације се прича годинама, а стоји се у месту..
Има различитих мишљења, буквално и на нашој трибини и по истим екипама најбољи другари па опет имају супротне ставове, што је и нормално...
Људи много уско гледају на ту причу, много супротних ставова и сукоба мишљења, а не виде једину битну чињеницу...
Тупимо како је слога пораз врагу, како само слога Србина спашава, а онда кад треба стварно да се нешто уради поводом тога сви се окрену...
Људи, ту сад више није питање ни ко је селектор ни ко је секретар ни где се игра, све то је мање битно од чињенице да кад Србија игра негде подршка изгледа смешно и онда тамо неки странци који на нету читају о нашој ,,јакој" сцени, о нашем чојству и храбрости шта могу да помисле ? ,,Гле ови нам прете, а ни сами не могу да се сложе" , па тако момци који оду у Македонију буду брутално нападани...Треба нешто предузети, да ли Делије нешто да покрену као најбројнија група, то не знам и није моје да дајем мишљење али знам да има појединаца који би учествовали... Није тајна да се мање групе увек труде доста око репрезентације, вероватно и што њихови клубови не играју Европу, ја не бих имао ништа против да они воде причу, а остали колико могу и желе да доприносе... Наравно да Звезду пратим и навијам са више емоција али кад видим групице раштркане по целом стадиону није ми све једно, поготово сад је глупо кад ткз држава Косово игра квалификације, а шиптари вилене...
Није тема али бих волео да прочитам и друга мишљења, ово као да је табу тема па је сви заобилазе, а не тако давно писао је Генералштаб после убиства у Чачку један упечатљив упис где су сви требали да се запитају шта радити...
Сцена је слаба, лоши односи, сви беже од тога да направе неки корак али ако нешто хоћемо да мењамо требало би ускоро пошто је Српство пољуљано и сваки дан кроз медије јебу овај народ, а то им је и циљ, да се наш глас не чује...


Радо ћу ту одговорити мало детаљније путем приватне поруке или нек се ови уписи преместе у "Друге трибне" тема: Србија, па нек се тамо настави...
Back to top
View user's profile Send private message
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 07 Sep 2016 14:05    Post subject: Reply with quote

Пиши у приватној поруци па ако пребаце и мој упис у другу тему можеш и тамо да га копираш...
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 08 Sep 2016 17:40    Post subject: Reply with quote

pic upload
Back to top
View user's profile Send private message
KAN I
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Nov 2010
Posts: 45
Location: М2

PostPosted: 09 Sep 2016 05:57    Post subject: Reply with quote

сеси wrote:
pic upload





Исправка.Чуки смо домаћини.
П.С Имамо и куп у среду после стоке
_________________
Никад пораз-само лекција!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 13 Sep 2016 14:51    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/5200/Karte-za-152-veciti-derbi
Back to top
View user's profile Send private message
Јуришић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2015
Posts: 21

PostPosted: 13 Sep 2016 17:21    Post subject: Reply with quote

Mali Boki wrote:
Каква курчева репрезентација? Много наших људи има тотално искривљено и снисходљиво мишљење и поглед око те приче, што је катастрофа. Мешају бабе и жабе... али добро...

Трагично је да постоји и један човек на нашој трибини који не зна или не поштује оно што је најбољи од нас одувек желео, обећао и наравно на крају и испунио када је у питању репрезентација Србије.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 51, 52, 53  Next

View previous topic :: View next topic
Page 9 of 53

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop