DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2016/2017
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 51, 52, 53  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 01 Sep 2016 21:31    Post subject: Reply with quote

Шумадинац А5 wrote:
А због чега је то тако? Кажи ми, пошто кажеш да немају људи енергије, да су сити свега?Да су разочарани? Ја се питам да ли они знају шта смо све прошли задњих 10 година. Ово сад је бања ако упоредимо неке прве септембре неких прошлих година. И то ол инклузив бања Smile


Ове сезоне смо после пуних 9 година одиграли квалификације за Лигу Шампиона ... Прва валидна шмапионска титула је узета (она прошла, претпрошле сезоне освојена је била пирова, јер смо избачени због лиценце из Европе) ... Имамо шансу да после пуних 10 година одбранимо наслов првака државе ... Ту је и такмичење националног купа. Боримо се за 11 дуплу круну у историји клуба ! Потребно је да се прегрупише целокупно Звездаштво, и да се стадион пуни као и у претходних 7-8 најтежих година у историји Звезде. Сада је стање далеко боље, и на терену , а и на пословном плану. Звезда опет прави милионске трансфере после деценије целе, Звезда је вратила шампионски култ ! Следеће домаћинство мора да буде најмасовније од почетка првенства, да се играчи како треба испрате на вечити дерби на стадиону јна. Две победе овде много значе !!!


Са овогодишњим искуством не сумњам да ће у Европи следеће сезоне бити потпуно друга прича ! Али, потребне су нам овде титуле у континуитету да би успели у Европи, а преко квалификација за лигу шампиона су много веће шансе за успех !
Back to top
View user's profile Send private message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 02 Sep 2016 03:24    Post subject: Reply with quote

Мени једина ставка која смета и која се понавља то је прозивање падобранаца на северу,мислим чему то?!Ти први Генерале видиш ствари боље од 99,99 % људи на трибини,и ми се сад бавимо пролазним ликовима на северу,а сад ћу бити отворен до краја,не бавимо се тим зашто људи и из твоје и моје и осталих екипа,заказали су у том Пазару,зашто је дупло мање људи отишло тамо него прошли пут,а знаш сам да није било забране уласка дупло мање људи..Имамо проблем међу људима који су у причи,шта очекивати од оног пролазног који дође на трибину и све му је на тацни,није курцем мрднуо за нпр постављање кореографије никад у животу,о акцијама ван севера тј на улици то је тек глупо причати...
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 02 Sep 2016 07:31    Post subject: Reply with quote

Зато и јесам поставио две слике...сигурно те слике нису за оног Звездаша-полу Делију, који стоји под кровом на северу и долази редовоно на утакмице на Маракани, па чак и по неку на страни! Та слика је постављена због наших људи, јер за такву утакмицу карте и могу да добију само људи из екипа. Тако да, наравно да сразмерно интересовању целе Звездашке јавности за наш клуб...и наша група подпада под тај утицај делимично. Све су то ствари на којима мора да се ради у наредном периоду.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 02 Sep 2016 16:24    Post subject: Reply with quote

Докле год се делимо на Делије, екипе,полу Делије, индијаце..биће и осцилација на оваквим утакмицама.Увек ме је нервирао тај неки елитизам.Зашто ти стојиш у копу,шта си ко си,КОГА познајеш!? Сад кад нема људи дај приђите да се попуни коп да то личи на нешто. Како то да су полу Делије добре за Ниш,Нови Сад,Крагујевац,Чачак.. а нису за Пазар, или гостовање у Пиреју? Кад год је лоше навијање увек је за то крив полу Делија,залутали,индијанац,повремени и дерби навијач.Прошетај се по трибини Генералштабе за време било које утакмице да видиш како навијају најјаче наше групе
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 02 Sep 2016 17:02    Post subject: Reply with quote

То ти је Брате као да чистачица у фирми каже: "Што ја да чистим само, што ја не би ишла на службена путовања, спавала по хотелима, имала канцеларију и секретарицу, докле више тај неки елитизам?" Опет сви је поштују, без ње не би могло. Тако је и са Севером, битан је свако ко доприноси. Ко доприноси довољно у континуитету и довољно дуго иде на службено путовање у Пиреј.
Групе углавном навијају слабо, јер су наши људи полетни као баке док шетају унуке у парку.
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
drlncz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jul 2016
Posts: 31

PostPosted: 02 Sep 2016 18:37    Post subject: Reply with quote

па зар не требају момци из тих група да још више певају и још више својим залагањем, доводе млађе нараштаје на трибину? Да својим примером покажу како треба дати свој максимум на северу у сваком погледу. Сад не треба нико да се шета трибином и глуми полицајца, ко пева ко не, људи сами треба да размисле што су ту и што су годинама били ту (конкретно групе за ово друго) на том истом месту. Разумем да неко старији не може да пева свих 90 минута али остали би требало да могу. Такође сматрам да то "варење" треба искоренити на овај или онај начин, гомила људи "мота" за време утакмице уместо да пева, ко већ користи тако нешто нека то "искористи" пре утакмице а не за време исте.
_________________
устајте, верни навијачи, ви којима је Звезда све, и запевајте, громко, јаче, јер сви живимо због ње!
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 02 Sep 2016 19:12    Post subject: Reply with quote

Проблем са људима из група (већином од њих) и ненавијањем траје већ неко дуже време и не назире се решење, дал се ништа не ради по том питању или се не може, то је сад већ за неко друго место.

Свака част за све заслуге ван стадиона, али је исто тако део навијачког стадиона, појавити се на утакмици и навијати. Свако од нас би то морао да има, а после ко је у могућности и ко може да допринесе на другим пољима тај временом добија и неке ”заслуге”. Заслуга у сваком случају не може да буде непојављивање на утакмици или блејање на трибини.

Са друге стране, то што неки не навијају на трибини не може да буде изговор за сваког од нас тако исто да се понаша. Ваљда радиш онако како осећаш, а не како ти други нареди или покаже својим примером. Мени је, рецимо, невероватно, да неко дође на нашу трибину и не навија. Друже ако не осећаш емоцију промени место изласка викендом, зајеби стадион.
Back to top
View user's profile Send private message
Локо Норте
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Aug 2011
Posts: 21

PostPosted: 02 Sep 2016 19:37    Post subject: Reply with quote

О певању можемо да дрвимо дан и ноћ, поготово овде и неће се ништа променити. Ко воли и осећа, тај ће да пева и ужива. Мало ће да припомогну они који мисле да треба да се пева и глупо им да ћуте баш целу утакмицу. А нема 'леба од оних на које ћеш да подвикујеш и опомињеш их, који су огромна већина у овом тренутку. Најсвежији пример је полувреме са жабарима, ко воли има да пева док се не онесвести.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 02 Sep 2016 20:29    Post subject: Reply with quote

данило wrote:
Докле год се делимо на Делије, екипе,полу Делије, индијаце..биће и осцилација на оваквим утакмицама.Увек ме је нервирао тај неки елитизам.Зашто ти стојиш у копу,шта си ко си,КОГА познајеш!? Сад кад нема људи дај приђите да се попуни коп да то личи на нешто. Како то да су полу Делије добре за Ниш,Нови Сад,Крагујевац,Чачак.. а нису за Пазар, или гостовање у Пиреју? Кад год је лоше навијање увек је за то крив полу Делија,залутали,индијанац,повремени и дерби навијач.Прошетај се по трибини Генералштабе за време било које утакмице да видиш како навијају најјаче наше групе

Одакле теби овај став? Одакле ти ове мракаче приче није ми само јасно? Па први сам ја поставио слику тамо где је требало да буде 500 људи из екипе...било је 300! И то сам поставио да виде они који су требали да буду ту а нису! Коме је битно ко где стоји? Кога боле курац за то? Ја би највише волео да стојим негде на ободу трибине и да се ту чује навијање као и у срцу трибине...али не може...није реално. Зато стојим тамо где мислим да се навијање покреће. Није то "сад кад нема људи приђите"...то је увек тако! Било нас 10000 или 2000...увек требају људи да приђу једни другима. Не знам што си се ти нашао увређеним у тој некој твојој замишљеној подели? Као да не можеш на северу да стојиш где год хоћеш? Какве су ово приче није ми јасно...те једном смета то што смо везани за управу, па другоме што смо за странке, трећем што тренер није погодио појачања, четвртом зато што се не певају оне старе песме....овај форум почиње да личи полако на неки тамо од пре 12-13 година...где су писали сви како су стигли и шта су хтели....много су се људи опустили, слободно могу да кажем избезобразили! Какве све изговоре човек овде неће чути...просто невероватно. Свако ко је прави навијач је добар, био он у групи или ван ње...а свако ко глуми навијача није добар...био у групи или не. Прича о Пазару је написана јер тамо не могу симпатизери да иду(овај пут су комотно могли), јер не могу од екипа да стигну до карата! И то је најнормалније размишљање и расподела путовања! Какав елитизам какве глупости...ако се то негде не осећа то је онда наша трибина!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 353

PostPosted: 02 Sep 2016 21:10    Post subject: Reply with quote

Да не сметају коме ове столице старе,полупане?..не може да се скаче како треба,треба их променити.
Људи..ако хоћете да навијате,станите ту где и навијачи неће вас нико дирати,неће вам нико "мотати" или шта већ. Немојте се крити по ћошковима и гледати шта ко ради па нама преносити утиске. Навијач си,стани у коп,загрли брата и навијај!
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 02 Sep 2016 21:25    Post subject: Reply with quote

радула wrote:
То ти је Брате као да чистачица у фирми каже: "Што ја да чистим само, што ја не би ишла на службена путовања, спавала по хотелима, имала канцеларију и секретарицу, докле више тај неки елитизам?" Опет сви је поштују, без ње не би могло. Тако је и са Севером, битан је свако ко доприноси. Ко доприноси довољно у континуитету и довољно дуго иде на службено путовање у Пиреј.
Групе углавном навијају слабо, јер су наши људи полетни као баке док шетају унуке у парку.

Јеси у праву, само си могао него лепше поређење да нађеш од чистачице и директора, циљ нам је ваљда да ову млађу генерацију изведемо на прави пут, нећемо никога да вређамо овде, они су ту, читају све ово и ако не пишу, јасно се види, када је експлодирала тема Звезда-Радник имала је 30 хиљада и више прегледа што је тродупло више него остале теме од почетка, све они прате и виде. Уопште није неопходно да било код од њих буде у некој групи да би био бољи од неког тамо "брендираног", довољно је да има пар другара поред себе који су у фазону да навијају из срца и остављају позитиван утисак на људе око себе на трибини!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 02 Sep 2016 22:00    Post subject: Reply with quote

Опет ја....немојте људи да овде пишете изговоре више! Ништа није идеално па тако ни наша трибина, али је СИГУРНО једна од ретких која је на нивоу целе трибине толико исправна. Наравно да у том стању трпе сви када се направи неки испад...али генерално...гледано са стране, не верујем да неко има ово. И људи треба да су свесни чега су део, а не да кукају овде као бабе на све и свашта...а само кад би се мало померили на било коју страну света...схватили би чега су део!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 02 Sep 2016 22:11    Post subject: Reply with quote

Смешно је што у дневно политичка препуцавања убацују и нас...пре неки дан излази као текст..."навијачи једини непоткупљиви"...што су наводно истерали хрвате да не снимају неки филм на Маракани! Каква глупост, колико бесмислено то звучи људима који су се одрекли ко зна чега све, да би група живела исправним животом...и онда ти изађе из ко зна ког разлога на неком најнебитнијем случају...да смо ипак "непоткљупљиви". Само да се човек насмеје....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 506
Location: Црна Гора

PostPosted: 03 Sep 2016 09:25    Post subject: Reply with quote

Питање је шта то они траже у Србији? Опет прст у око? Што нису снимили филм у Загребу и ангажовали неке Србе (Хрвате што глуме Делије) да им шпартају по Максимиру, и можда неког да одглуми Бобана како скаче на прашинара?

Вероватно због овога:



Далеко им лепа кућа. Има још национално свесних који неће дозволити такве "испаде". Сви код нас знају да је Отаџбински рат светиња, и да се никад неће бити за заједничку лигу против лажне "браће". Паметном довољно.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Јуришић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2015
Posts: 21

PostPosted: 03 Sep 2016 15:47    Post subject: Reply with quote

Наша група је расла скоро искључиво у периодима када смо имали савршен однос ултра и звездашког покрета на трибини и по томе смо били јединствени. Нико то у Европи није имао, нити ће. Кад год би маса осетила да се тај однос ремети, бројност на северу па и на гостовањима је драстично опадала.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 51, 52, 53  Next

View previous topic :: View next topic
Page 8 of 53

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop