DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Дерби!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
miki69
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Nov 2002
Posts: 343

PostPosted: 16 Apr 2016 19:35    Post subject: Reply with quote

Да ли је нормално да нас као и прошле сезоне раде на исту фору. Гробари, партизани, домобрани ( назовите их како год хоћете ) са истока праве фрку и извлаче се као и прошле сезоне !?!?!? Ко најебе ? - ДЕЛИЈЕ север, много поврђених, приведених , осућених - клуб кажњен, биће једну или две текме без публике. Пе људи моји, ја сам на том северу провео преко 30 година, сада са децом одлазим на запад и надам се да ће и они једног дана на тај исти север , али када видим све те полупане главе и поломљене ноге дође ми да плачем, јер они преко пута нити су бољи, нтии паметнији, нити храбрији од нас и једини плус за њихову шупљу главу и гладне медије, који могу да направе од ове утакмице, они опет раде, јер боље не знају, а ни памет им није блиска. Људи моји памет у главу, сада је време да им серемо по тинтарама за сво оно политичко иживљавање у предходне две деценије. Искрено, одвалили смо их у навијању, осим 15 минута другог полувремена. Граматичке грешке су ствар емоције у овом тренутку.
Back to top
View user's profile Send private message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 16 Apr 2016 20:02    Post subject: Reply with quote

то смо сами криви...
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 16 Apr 2016 20:19    Post subject: Reply with quote

miki69 wrote:
. Искрено, одвалили смо их у навијању, осим 15 минута другог полувремена. тренутку.
Искрено нисмо их одвалили,и једни и други очај,а искрено се једино само надам да нас неће казнити,наш клуб мора да реагује и да проблем предочи јер ово није први пут што се десило на истоку....Кахримане момчино само храбро.....дешава се јбг....људи смо,идемо до титуле,још само мало...и да порадимо на певању
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 16 Apr 2016 20:19    Post subject: Reply with quote

Север може само да буде "крив", што већ други пут за редом спречава да се све не изроди у ко зна шта. Ако је то наша кривица, нека је....а иначе, север је место за навијаче и ни за кога другог!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 16 Apr 2016 20:22    Post subject: Reply with quote

мислио сам на то што опет никог није било на истоку, па да овима што по 3 пут нападају симпатизере , објаснимо неке ствари.
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 16 Apr 2016 20:31    Post subject: Reply with quote

Ух брате па није то баш тако лако,у реду разумем да си љут и ја сам,жао ми оне деце и људи,али ми се некако уздамо увек у тај менталитет да ће прорадити и другима,али изгледа да джаба се уздамо,ми смо посвећени нама,Звезди наши играчи трче на север а не на југ,то смо ми....а други?ваљда ће доћи неко време разума
Back to top
View user's profile Send private message
Major
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 10

PostPosted: 16 Apr 2016 20:36    Post subject: Reply with quote

То дал смо њих одвалили већ дуго није и не треба да буде мерило нашег навијања, јер и они са навијачима везе немају. Друго ово је навијачки форум, немојте да се срамотимо са причама ''треба клуб да предузме нешто поводом инцидената на истоку ..''
Back to top
View user's profile Send private message
puzzle shock
ДЕЛИЈА


Joined: 02 May 2007
Posts: 162

PostPosted: 16 Apr 2016 20:37    Post subject: Reply with quote



http://www.delije-caffe.rs/galerija/index.php?spgmGal=2015-2016/derbi_151&spgmPic=5#spgmPicture
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 16 Apr 2016 20:38    Post subject: Reply with quote

ultrazonfaultrazonfa wrote:
мислио сам на то што опет никог није било на истоку, па да овима што по 3 пут нападају симпатизере , објаснимо неке ствари.

Нема шта њима да се на трибини објашњава, веруј ми њима је све кристално јасно.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 16 Apr 2016 20:45    Post subject: Reply with quote

Као што већ неко рече ...то је као кад те туку у школи, па ти после школе, очајан, понижен и искомплекиран, одеш кући и бијеш млађег буразера.

Иначе слабије издање севера овај дерби, али и поред тога превелики залогај за оне преко пута ...
Back to top
View user's profile Send private message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 16 Apr 2016 20:52    Post subject: Reply with quote

bojan74 wrote:
Ух брате па није то баш тако лако,у реду разумем да си љут и ја сам,жао ми оне деце и људи,али ми се некако уздамо увек у тај менталитет да ће прорадити и другима,али изгледа да джаба се уздамо,ми смо посвећени нама,Звезди наши играчи трче на север а не на југ,то смо ми....а други?ваљда ће доћи неко време разума

За неке ствари не вреди се уздати у разум идиота,који на улици не постоје,а којима је једини начин да докажу да су измилили из својих рупа да нападну обичне људе на истоку.Нажалост постоји могућност да Звездаши почну избегавати исток Маракане кад је дерби,јер неће људи доводити децу или момак са девојком да дође на исток а треба да размишљају да ли ће они идиоти глумити хулигане на обичним људима,за такве малоумне идиоте је једино решење добре батине па онда неће изигравати хулигане на НАШЕМ стадиону,сила бога не моли!
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 16 Apr 2016 20:53    Post subject: Reply with quote

Ајде маните се кукања и претњи преко форума...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 16 Apr 2016 20:59    Post subject: Reply with quote

не будите интернет хулигани Very Happy уписи на нивоу деце први средње
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 16 Apr 2016 21:28    Post subject: Reply with quote

По мом мишљењу, навијање јако добро у првом полувремену, у другом смо баш пали из добро знаних разлога, ал све у свему, добар дерби.

Пуно тога сам хтео да напишем о инциденту на истоку, ал је боље да ћутим, а и свакако би ми било обрисано. Very Happy Само бих напоменуо дебилима који бацају столице из 16-ог реда да укључе мало мозак!!! Момци у првим редовима гину, док их са наше стране неки идиоти случајно погоде столицом...

Славимо титулу, сви на стадион!!!
Back to top
View user's profile Send private message
четник са сев
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Dec 2010
Posts: 33

PostPosted: 16 Apr 2016 23:49    Post subject: Reply with quote

Quote:
Славимо титулу, сви на стадион!!!

Прво да се добро одради Чачак следећи викенд, можемо ми и боље него прошле недеље.

Није форум место да се пише о инцидентима, маса хијена је тренутно овде и жели да чита о томе, али не може након оног данас да се пише о томе да ли смо лепо навијали, ко је био гласнији... Јел има неко информације у каквом су стању повређени ?
Од жандара сам се свега нагледао током ових година, али ово је била једна од најбруталнијих интервенција којима сам присуствовао. Никад ми неће бити јасно колика пичка треба да будеш да газиш дете од 16-17 година и 65 кила!? Какав гмизавац треба да будеш да премлаћујеш дечка који лежи на земљи са разбијеном главом и не пружа никакав отпор? Једина ситуација са којом ово могу да поредим је митинг након хапшења Радована Караџића, тада су премлаћивали људе по улици редом и завршило се погибијом Ранка Панића. Зато је најбитније да се повређени опораве лепо, а лако ћемо после за друге ствари...
И јел ово постала нека пракса да интервентна улеће на Север ? Јуче, на 148. дербију, а колико знам пре тога последњи пут против Торпеда двехиљадите. Шта треба, да се направи неки стампедо, да изгину људи као на Хејселу па да ментол који командује скапира да интервентној није место на Северу? Мада сећам се и Вршца и Пионира и колико их је болео курац што има много повређених (јебига да смо у невладином сектору могли би да пишамо по свима и да нам се штите права, овако ко нас јебе), али оно јуче на Северу је могло да прерасте у нешто много, много озбиљније.

Имао бих да напишем и доста тога о понашању људи током фрке (што индијанаца, што људи из екипа), али нећемо да свако чита наше унутрашње ствари...

Да се повређена и ухапшена браћа опораве до Чачка, па да се сви спремамо за прославу титуле на Маракани!
_________________
НЕМА ПРЕДАЈЕ !
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop