DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Дерби!
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Увек уз тебе
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Mar 2013
Posts: 82
Location: Рашка област!

PostPosted: 12 Apr 2016 18:14    Post subject: Дерби! Reply with quote

http://crvenazvezdafk.com/vesti/najvaznije/11188/Derbi+u+subotu%2C+karte+u+prodaji+od+srede.html
Као и пред сваки дерби,опет треба причати о навијању..Рецепт што се дербија тиче,треба да буде 148. Њега бих посебно издвојио.Никад гора игра,лош резултат,опроштај од титуле али север ГРМИ! И то у 2. полувремену,када смо обично падали у навијању..Поносан и донекле срећан сам тада изашао са стадиона..А било је резултатски много бољих дербија..

Опет су ови преко пута у форми,ми слабије играмо,али ако поновимо навијање са поменутог дербија,не треба се бринути за резултат!

Причало се доста о навијању у последње време па сам зато отворио тему..
Да грмимо 90 минута и приближимо се титули!
_________________
КАД КОСОВО ИЗ СРБИЈЕ ОДЕ,НЕМА СРПСТВА НЕМА НИ СЛОБОДЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 12 Apr 2016 20:35    Post subject: Reply with quote

Прво идиотизам који се наставља дал лошом вољом људи из савеза, дал неспособношћу полиције...у главном ставили су дерби у 6, док ће маратон исти тај дан трајати до 3 сата. Док се нормализује саобраћај ето ти већ пола људи одустало од доласка на стадион. Уместо да ово буде дерби где ће север, исток и запад да буду пуни Звездашима...овако ћемо да гатамо у пасуљ како ће то изгледати. Звездаши треба на време да се спреме за ово, и да им то не буде никаква препрека да напуне Маракану тај дан! Али остаје нејасно за кога се фудбал игра...дал за неспособни савез или због полиције...пошто се очигледно домаћин утакмице ништа не пита!
Што се навијања тиче...много смо лоши у последње време, са пар изузетака. Људе напаја тренутно више то што је некоме отета застава и песма везана за то, него гол, шанса...добра игра...а то не би смело да буде тако! Зато треба мало људи да се преиспитају јер ако се изгуби онај основни осећај доласка на стадион, застранићемо а навијање ће нам постати једна од спореднијих ствари на списку.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 12 Apr 2016 21:48    Post subject: Reply with quote

Стварно ако је маратон изговор за недолазак на овакву у такмицу у оваквом тренутку онда смо отишли у курац. И мало претерујемо овде са тражењем изговора унапред, те не ваља термин, те маратон, те две утакмице недељно, те баби по лек. Дај да изгледамо озбиљно, ко хоће да дође, доћи ће, ко неће, да није маратона, било би нешто друго. У суботу је празник фудбала, 30+, страшна Звезда, корак до титуле, трпање стоке и на терену и ван њега, СВАКИ, али СВАКИ ЗВЕЗДАШ је дужан да дође, ако треба да истрчи маратон успут

Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 13 Apr 2016 12:39    Post subject: Reply with quote

Прво, ми сами би требало да поставимо ствари тако да титула још увек НИЈЕ освојена, што и јесте истина и да песмом дамо енергију играчима јер се већ осећа у ваздуху да би стоки победа била као и освајање титуле. То је барем моје мишљење, доћи са великом жељом да помогнемо момцима да остваримо победу, а карневал, славље и остало има времена за то...Пусти глас, певај са другарима, имамо доста бодова више, не морамо да будемо у грчу али и далеко од тога да ћемо некоме дотволити да вади сезону против нас... Гази, ломи Звездо !
Back to top
View user's profile Send private message
De si tebra
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2015
Posts: 63

PostPosted: 13 Apr 2016 21:39    Post subject: Reply with quote

Ми смо за вас Лига шампиона!
Ајде да истински дамо ветар у леђа нашим момцима у суботу, ајде бре да навијамо!
За циркус од прекопута не треба трошити ни речи ни пароле, АЈМО У НАПАД ЗАЈЕДНО!
_________________
Сва срца наша су увек уз вас, немојте никад издати нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 14 Apr 2016 08:07    Post subject: Reply with quote

Можда је и добро што се не игра за титулу, да се не би поновио "ефекат Дарушафаке" који се десио недавно у кошарци. Све спремно за славље, данима се пумпала еуфорија у нашој јавности, пуна Арена, црвено бели балони над Ареном ... али, ту је и противник који је дошао да поквари све то. Услед превеликог притиска који се створио уочи меча, наши играчи се нису баш снашли док су турци играли рестерећено, десило се шта се десило и балони су се издували ...
Овако, играћемо за нашу душу, превелика је разлика на табели, 7 кола до краја, титула може да се прослави и при следећем домаћинству, таман прилика да се још једном напуни стадион. Баш то стање ствари ове сезоне би требало да допринесе пуном стадиону и правом духу Маракане јер немамо то оптерећење и стегнутост за резултат. Прилика да се посветимо фанатичном навијању и подршци клубу 90+ минута и одведемо наш тим до треће узастопне победе над Партизаном.
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 14 Apr 2016 08:22    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 15 Apr 2016 07:52    Post subject: Reply with quote

Увек је лепо када победиш у дербију, и верујем да су скоро сви убеђени да ће тако бити и сутра. Ипак, ако се то и не деси...треба најрастерећеније да навијамо и уживамо у сезони коју су нам приредили ови играчи. Нема оне напете атмосфере негативне...нисмо у грчу не морамо ништа, осим да се они на терену боре како треба...а ми да покажемо какако се воли клуб! Зато у сваком случају, сутра треба да се одржи један час навијања. Прво сами себи да докажемо да то још увек можемо...да играчима искажемо захвалност за све урађено какав год да је резултат...али и да комплетирамо себе као групу и ставимо тачку на и што би се рекло у овој сезони и овом времену где је навијачки менталитет поседовати, као да онај на камиону за утовар ђубрета има завршен факултет. Отприлике толико је све у курцу и толика је шанса да нађеш навијача на трибинама Србије данас!Зато да наставимо да се одупиремо томе, и да покажемо да ипак постоји место у нашој земљи где још може то да се осети што треба!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sindikalac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Jan 2012
Posts: 76

PostPosted: 15 Apr 2016 08:23    Post subject: Reply with quote

Људи, о чему се овде ради? Није ми јасно потенцирање атмосфере опуштености, растерећености, имамо 16 бодова предности, на крају се захвалити играчима на победама до сада какав год био резултат... Да ли је могуће да смо ми толико скренули у неку странпутицу?

Па ми сутра играмо против највећег ривала, највећег непријатеља, једине ствари за коју могу да кажем да мрзим у свом животу! И треба да будем растерећен и опуштен? Да будем срећан ако нас добију сутра јер смо ипак шампиони?! Шта се дешава са овом трибином? Где је нестала страст??? Не постоји ствар која може да ублажи бол и бес после пораза у дербију! Зар треба да будемо као неки па да титула буде мелем за све?! Сетите се само периода који је био јако скоро, када су они "доминирали" а ми их тукли у неколико дербија за редом! Вештачки су се радовали титули, више су их болели порази од нас! Бар је тако било код оних правих гробара (врсте која изумире).

Зашто спуштати критеријуме и опуштати играче? Да дође и до њих тај осећај да је сутра утакмица као и свака друга?! Е па није! Сутра треба да погину на терену, да прегазе она говна и да их испрате после утакмице са погнутим главама кући!!! Поготово што имамо много јачи тим! И зато нема оправдања да се сутра не гине! А ми да их гурамо у напад, да их водимо до голова! А не да припремамо људе за карневалску атмосферу!

И на крају да се слави ПОБЕДА У ДЕРБИЈУ а не титула! Њу ћемо славити кад буде време за то!
_________________
Ја у животу имам све што ми треба. Парче земље, комад неба, кору хлеба и Неког горе ко ме гледа...
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 15 Apr 2016 09:01    Post subject: Reply with quote

Мудро збориш Синдикалац. Нема опуштања бре, нема лако ћемо, титула још није освојена. И само једна ствар је важна, навијај!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 15 Apr 2016 18:12    Post subject: Reply with quote

Sindikalac wrote:
Људи, о чему се овде ради? Није ми јасно потенцирање атмосфере опуштености, растерећености, имамо 16 бодова предности, на крају се захвалити играчима на победама до сада какав год био резултат... Да ли је могуће да смо ми толико скренули у неку странпутицу?

Па ми сутра играмо против највећег ривала, највећег непријатеља, једине ствари за коју могу да кажем да мрзим у свом животу! И треба да будем растерећен и опуштен? Да будем срећан ако нас добију сутра јер смо ипак шампиони?! Шта се дешава са овом трибином? Где је нестала страст??? Не постоји ствар која може да ублажи бол и бес после пораза у дербију! Зар треба да будемо као неки па да титула буде мелем за све?! Сетите се само периода који је био јако скоро, када су они "доминирали" а ми их тукли у неколико дербија за редом! Вештачки су се радовали титули, више су их болели порази од нас! Бар је тако било код оних правих гробара (врсте која изумире).

Зашто спуштати критеријуме и опуштати играче? Да дође и до њих тај осећај да је сутра утакмица као и свака друга?! Е па није! Сутра треба да погину на терену, да прегазе она говна и да их испрате после утакмице са погнутим главама кући!!! Поготово што имамо много јачи тим! И зато нема оправдања да се сутра не гине! А ми да их гурамо у напад, да их водимо до голова! А не да припремамо људе за карневалску атмосферу!

И на крају да се слави ПОБЕДА У ДЕРБИЈУ а не титула! Њу ћемо славити кад буде време за то!

Погрешно си протумачио мој текст, а тек што поредиш њихове титуле где су играли само дерби да није намештено...са нашом сезоном у којој смо дали голове какве нисмо за последњих 10 година укупно....је посебна тема и деградирање нашег клуба. Али да не дужимо....нико није рекао да треба да нас боли курац шта ће да буде сутра. И немој да бринеш ништа се не дешава са нашом трибином. Шта више, о давно није овако било.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 15 Apr 2016 19:13    Post subject: Reply with quote

Нема потребе за расправом. Hажалост oво ће по свему судећи бити један од најнепосећенијих дербија последњих година, колико знам карата још увек има...

Ајде бре Делије! Идемо по титулу!
Back to top
View user's profile Send private message
Sindikalac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Jan 2012
Posts: 76

PostPosted: 15 Apr 2016 21:20    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Sindikalac wrote:
Људи, о чему се овде ради? Није ми јасно потенцирање атмосфере опуштености, растерећености, имамо 16 бодова предности, на крају се захвалити играчима на победама до сада какав год био резултат... Да ли је могуће да смо ми толико скренули у неку странпутицу?

Па ми сутра играмо против највећег ривала, највећег непријатеља, једине ствари за коју могу да кажем да мрзим у свом животу! И треба да будем растерећен и опуштен? Да будем срећан ако нас добију сутра јер смо ипак шампиони?! Шта се дешава са овом трибином? Где је нестала страст??? Не постоји ствар која може да ублажи бол и бес после пораза у дербију! Зар треба да будемо као неки па да титула буде мелем за све?! Сетите се само периода који је био јако скоро, када су они "доминирали" а ми их тукли у неколико дербија за редом! Вештачки су се радовали титули, више су их болели порази од нас! Бар је тако било код оних правих гробара (врсте која изумире).

Зашто спуштати критеријуме и опуштати играче? Да дође и до њих тај осећај да је сутра утакмица као и свака друга?! Е па није! Сутра треба да погину на терену, да прегазе она говна и да их испрате после утакмице са погнутим главама кући!!! Поготово што имамо много јачи тим! И зато нема оправдања да се сутра не гине! А ми да их гурамо у напад, да их водимо до голова! А не да припремамо људе за карневалску атмосферу!

И на крају да се слави ПОБЕДА У ДЕРБИЈУ а не титула! Њу ћемо славити кад буде време за то!

Погрешно си протумачио мој текст, а тек што поредиш њихове титуле где су играли само дерби да није намештено...са нашом сезоном у којој смо дали голове какве нисмо за последњих 10 година укупно....је посебна тема и деградирање нашег клуба. Али да не дужимо....нико није рекао да треба да нас боли курац шта ће да буде сутра. И немој да бринеш ништа се не дешава са нашом трибином. Шта више, о давно није овако било.


Није ово био коментар на твој упис, само се погодило да пишемо у исто време... Ништа ја не деградирам, веруј ми. Само и даље за мене не постоји ствар која би мени била довољна да заборавим на пораз у дербију, па макар то била и титула... Свака им част на играма и головима, захвалан сам им до неба за ову титулу али... Дерби је дерби!
_________________
Ја у животу имам све што ми треба. Парче земље, комад неба, кору хлеба и Неког горе ко ме гледа...
Back to top
View user's profile Send private message
dragan993
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Jun 2013
Posts: 102

PostPosted: 16 Apr 2016 19:16    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=LeKOu_ZuR_s&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
dragan993
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Jun 2013
Posts: 102

PostPosted: 16 Apr 2016 19:31    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=XSpdX1tJjX0&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop