DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-МЕТАЛАЦ!
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 31 Oct 2015 22:46    Post subject: ЗВЕЗДА-МЕТАЛАЦ! Reply with quote

Ако 12 победа нису биле довољне, против Офке смо забележили 13. победу за редом! Не знам дал би ико ставио и динара једног на почетку сезоне да ће овако ићи ствари!? Ово Звездин навијач дуго није гледао, просто смо се одвикли од овога...и морамо да се потрудимо да следећу утакмицу са Металцеm имамо још више људи него против Офке! Мало смо побољшали бројност, али то мора много боље на утакмици са комшијском филијалом! Зато већ сада крените да се спремате за ову утакмицу!
СВИ НА МАРАКАНУ!


Last edited by Генералштаб on 01 Nov 2015 23:27; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 31 Oct 2015 22:48    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=TzMHF_Viiyg
Доказ да на Металцу не можеш лоше да се проведеш!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 01 Nov 2015 03:26    Post subject: Reply with quote

Ако рачунаш и куп који је у том низу ово је била 14 победа за редом. Јуримо 15 Exclamation
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 01 Nov 2015 09:13    Post subject: Reply with quote

И јуримо десет хиљадитог навијача на нашем стадиону! Можда да се направи наградна игра нека, да се привуку људи на стадион? Можда да се дели нешто бесплатно? Можда бесплатне саднице трешње?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
четник са сев
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Dec 2010
Posts: 33

PostPosted: 01 Nov 2015 11:53    Post subject: Reply with quote

Никако саднице трешње! Доћи ће до опште туче и хаоса,а не требају нам инциденти у овом тренутку... Ја мислим да је сада прави тренутак да се активира легендарни плех (некад смо се тако финансирали,писао Блиц) и да десет хиљадити навијач добије све што се скупи у плеху!

Мада озбиљно,немогуће је разумети наше другаре са трибине! Па у Августу у Милановцу је деловало да је овај тим један од очајнијих у задњих пар година (а јака је конкуренција ту),а на следећој утакмици против Радничког скупи се преко 20 хиљада људи на стадиону. Након тога смо само побеђивали (да је то неко предвидео након те утакмице мислили би да је луд) и дочекали смо да нас буде 10 хиљада на стадиону.
Долази нам гробарска филијала,будите сигурни да ће дати све од себе да нам прекину победнички низ! Такође нас чека мала фудбалска пауза,следећа утакмица после Металца је гостовање у Нишу након 2 недеље... Нема оправдања да се не дође на стадион (мада их није било ни за ове две задње утакмице,ал ајд).
Цимајте успаване другаре,имамо недељу дана да се коначно скупи прави број људи,да се не брукамо... СВИ НА МАРАКАНУ!
_________________
НЕМА ПРЕДАЈЕ !
Back to top
View user's profile Send private message
1300
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Dec 2014
Posts: 56

PostPosted: 01 Nov 2015 14:28    Post subject: Reply with quote

Трешња може смо ако је јапанска...
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 01 Nov 2015 16:23    Post subject: Reply with quote

Ја колко видим у ових пар кола на Маракани,исток и запад су стандардно солидно испуњени...Мислим да тешко може више да се очекује од њих у овим колима где се игра са просечним ривалима и где је лето на заласку. Али шта се дешава са нама,шта је са нашим севером ? Немамо ми ништа од тога што ће 20 од нас овде написати "Сви на стадион" итд итд,али ћемо имати од тога ако свако од нас овде поприча са неким ортаком и фино му објасни да ако имало воли Звезду да треба да буде ту сада када играмо фудбал и када везујемо победе и победе! И не због нас,што зовемо и цимамо људе него због Звезде! Због ових момака који играју и боре се а знамо каква је ситуација у клубу и сада као и прошлих година!!! Е због њих треба да буде ту!! И зато цигани моји очекује нас велики задатак за следеће коло,свако од нас има обавезу да буди успаване Звездаше! УСТАНАК Exclamation Exclamation
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 01 Nov 2015 23:55    Post subject: Reply with quote

Не видим ни сврху толиког форсирања на некој бројци,ако иста та велика већина значи 90 % људи не учествује у раду трибине,ни у каквој акцији.Шта вреди 10000 људи на трибини ако од тога имаш 10 %(ако и толико и то је претерана бројка)који бране част ове групе на УЛИЦИ,и због тих људи је и ова трибина где јесте где је цела Европа респектује и са поштовањем прича,а ови што се појавили као печурке после кише и лапрдају о бројности после ироничног поста једног човека који је ту част трибине итекако бранио тамо где треба,могу само да поручим да их УЛИЦЕ БЕОГРАДА И СРБИЈЕ чекају а не ударање по тастатури као дебили!Тема са ОФК је закључана па сам овде пребацио пост..
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Кајафа
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Feb 2014
Posts: 48

PostPosted: 01 Nov 2015 23:58    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=TzMHF_Viiyg
Доказ да на Металцу не можеш лоше да се проведеш!!!


Колико се сећам, тада смо били у минусу 8 бодова, а оваква атмосфера... Данас, када имамо +17? Па у најмању руку би требали да очекујемо гужву као на европској текми... Дај људи, немојте да се зајебавамо, читав живот кукамо како немамо тренера, немамо своју децу у тиму, како нисмо први на табели. И сад кад све то имамо опет нешта није како треба?
Је л' чекамо да играчи још добију плате па је онда то то?
Довуци своје дупе на стадион бре!!! ИДЕМО ДЕЛИЈЕ!!!
_________________
Браћа упала у нове невоље јер су теби дали године !
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 02 Nov 2015 07:25    Post subject: Reply with quote

DRAGAN 1389 wrote:
Не видим ни сврху толиког форсирања на некој бројци,ако иста та велика већина значи 90 % људи не учествује у раду трибине,ни у каквој акцији.Шта вреди 10000 људи на трибини ако од тога имаш 10 %(ако и толико и то је претерана бројка)који бране част ове групе на УЛИЦИ,и због тих људи је и ова трибина где јесте где је цела Европа респектује и са поштовањем прича,а ови што се појавили као печурке после кише и лапрдају о бројности после ироничног поста једног човека који је ту част трибине итекако бранио тамо где треба,могу само да поручим да их УЛИЦЕ БЕОГРАДА И СРБИЈЕ чекају а не ударање по тастатури као дебили!Тема са ОФК је закључана па сам овде пребацио пост..

Ми поштујемо сваког навијача правог! Дал је он на улици или не...свако има поштовање ко долази сваку утакмицу! Као што не може свако да нацрта шеталицу са Војводине, већ само одређени људи, тако није свако за све! Али свако МОРА да долази на стадион где му игра клуб! Поготову што ако је прави, сад мора да осети тренутак када група покушава да се издигне из неког сивила...и да покуша да доведе људе на стадион. Сваки такав је прави навијач...и мора да зна шта се сада од њега очекује! зато немој да се троше дани улудо, сваки дан може по нешто да се уради! А када остваримо основу неку, онда је лако да се прича о певању, бубњу и успаванкама.Дотле....
СВИ НА МАРАКАНУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 02 Nov 2015 12:09    Post subject: Reply with quote

+19 да ли смо затечени овом новонасталом чињеницом или шта не знам али изгледа да ми увек терамо неку контру. Дођите бре на стадион поздравите шампионе понесите емоцију равнодушност оставите код куће!

https://www.youtube.com/watch?v=rwyZTXxZHlY
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 02 Nov 2015 17:20    Post subject: Reply with quote

Момке који играју шампионски треба одпоздравити пуним стадионом, све је то логично, ал ми једноставно ми немамо ту навику, јер годинама у назад у Србији је лош фудбал који не привлачи публику, сем на велике утакмице. На ово опадање броја људи на северу сигурно је утицао густ распоред и много одиграних кола до сада, ово је већ 17. Такође та велика бодовна разлика, за неке већ сигурна титула у рукама, без имало натезања и муке са другим противницима, јер се види да су сви доста слабији на терену и испада као да је првенство незанимљиво. Али опет бодови се деле, оволика предност се губи и то је много битна чињеница у борби за титулу! Како год да је све ово, не би смело да делује на праве навијаче, на оне који размишљају навијачки, за које је Звезда обавеза сваког викенда!
Утичи на сваког Звездаша, Делију, на другара из екипие, мобилизуј људе опет, јер клуб вреди онолико колико вреде његови навијачи!
Сви на Маракану!!!
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 02 Nov 2015 18:07    Post subject: Reply with quote

Чини се да ово опадање бројке на Северу, није од пре неколико кола, мислим да је то почело још негде почетком (или половином )прошле сезоне. једноставно се видело, да нас је сваки пут све мање, понекад бљеснемо и попунимо се, али већ на следећих неколико бројка опада. Нјагоре од свега је то што ми нисмо пали на неку бројку па ту да стојимо, чини ми се да ми већ неко време константно падамо и да нема необично попуњених запада и истока, бројка на стадиону би заиста била срамна. Београде, пробуди се!
Back to top
View user's profile Send private message
Zoran89
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Nov 2015
Posts: 33

PostPosted: 02 Nov 2015 18:45    Post subject: Reply with quote

Требало би да се урафи нешта конкретно а не само да се кука по форуму.Да се не знам..ураде неке акције као она Сви путеви воде ка Маракани.Да се дјеле летци да се уради нека видео најава,да се активирају они који имају утицаја међу Звездашима и који стварно живе за Звезду као на примјер Шавија.А и ове мале посјете могу да се искористе и да буду добре за трибину.Хвали нам оно зезанје, шетање по трибини,коп до пола.. Very Happy

КОП ДО ПОЛА БИЈЕ КО ИЗ ТОПА НЕМА КУРВИ НЕМА НИ ДИЈАБОЛА Exclamation [/b]
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 02 Nov 2015 20:02    Post subject: Reply with quote

драги звездаши, клуб за који кажете да навијате је убедљиво први на табели, ако нисте знали. ако ми не верујете можете да проверите на сајту лиге: http://www.superliga.rs/ напомена: сајт није хакован
ако сте помислили да је дошао крај мукама кроз које клуб за који кажете да навијате пролази, варате се, велики дуг и даље постоји, запосленима и даље касне плате, клуб за промену нема управу.
уколико вам је стало да ваша вољена црвена звезда(како се изјашњавате на сваком кораку), бар проба да нешто уради у европи након ове сезоне, то подразумева да већина играча мора да остане, а поготово они највреднији и најтраженији тако да једино куповином карте за утакмицу или пропусницом и својим доласком на стадион можеш да допринесеш опстанку те идеје. од хвалисања и ругања ривалима клуб нема ама баш ништа, и то можеш да окачиш мачку о реп.

ако желиш све најбоље црвеној звезди, дођи на стадион и буди спреман на радост и тугу, у супротном немој је спомињати и истицати се као страствени звездаш!
_________________
НЕ ДАМО НАШУ ЗВЕЗДУ!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop