DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Офк СВИ НА СТАДИОН!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
De si tebra
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2015
Posts: 63

PostPosted: 31 Oct 2015 20:14    Post subject: Reply with quote

Одлично зезање у другом полувремену Very Happy
Против Металца једноставно МОРА бити пун север а да се то и пренесе на остале трибине...Људи играмо фудбал који смо чекали свих ових година....СВИ НА СТАДИОН
_________________
Сва срца наша су увек уз вас, немојте никад издати нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Крејзи Норт
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2012
Posts: 52

PostPosted: 31 Oct 2015 20:52    Post subject: Reply with quote

један пост мало да се разликује од једних те истих на свакој теми буквално

што више песама из масе да креће, ШТО ВИШЕ!

треба неку "мању" утакмицу опет као пре 5 година на купу против офке чини ми се, да целу текму креће из масе навијање

још 2 ствари које бих нагласио као ОБАВЕЗНО

1. да се од следеће текме стално са шипке успорава бубањ и певање приликом многих песама и скандирања

2. ДА СЕ ИЗРИЧИТО НАРЕДИ свим људима који стоје испод парола, да сиђу ако треба 5 реда, да би се парола видела како треба, а не као 90% парола, да се пола не види од мозгова којима пуца курац да чучну или да сиђу 2 реда испод на 2 минута док је дигнута парола

може ово и у "корак напред" да иде, пребаците ако треба
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 31 Oct 2015 21:11    Post subject: Reply with quote

Крејзи Норт wrote:
1. да се од следеће текме стално са шипке успорава бубањ и певање приликом многих песама и скандирања


Већ пар утакмица примећујем ово, до сада је трибина убрзавала и није пратила бубањ, а сада бубањ убрзава и више немамо никакву контролу. Некако ми делује као да момци на бубњу желе да се што пре заврши свака песма (делује, не кажем да је тако, да се не увреде браћа). Razz
Back to top
View user's profile Send private message
блоковии
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2013
Posts: 160

PostPosted: 31 Oct 2015 21:14    Post subject: Reply with quote

Крејзи Норт wrote:
1. да се од следеће текме стално са шипке успорава бубањ и певање приликом многих песама и скандирања


Exclamation Exclamation Exclamation

Није поента што брже отпевати песму, него што гласније ... вечерас је 90% песама ишао мнооого бржи ритам него што би требало.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 31 Oct 2015 22:23    Post subject: Reply with quote

Гледајте ви како да се напуни север за следећу утакмицу...лако ће људи да певају када дођу на стадион!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 01 Nov 2015 06:15    Post subject: Reply with quote

Крејзи Норт wrote:


2. ДА СЕ ИЗРИЧИТО НАРЕДИ свим људима који стоје испод парола, да сиђу ако треба 5 реда, да би се парола видела како треба, а не као 90% парола, да се пола не види од мозгова којима пуца курац да чучну или да сиђу 2 реда испод на 2 минута док је дигнута парола


Браво за ову сугестију. На ово сам и ја хтео да скренем пажњу. И претходних утакмица у овој сезони се дешавало да се пароле уопште не виде.
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 01 Nov 2015 09:09    Post subject: Reply with quote

БРАВО!!! Ето решење за све наше проблеме! Како само нисмо видели то на време??? БРАВО!!! Само да се пароле рашире како треба и то је то! А што ако наставимо овако неће имати ко да их држи...то нема везе! Битно је да се парола затегне како треба! И да се не певају ове успаванке...и све ће доћи на своје место?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 01 Nov 2015 09:25    Post subject: Reply with quote




Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 01 Nov 2015 09:48    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 01 Nov 2015 10:03    Post subject: Reply with quote

Ако ико ово чита од људи који стоје са стране на северу, треба да знају да је дошло неко ново доба очигледно, и да не могу да стоје тамо где су увек стајали, пошто између њих и копа сада малтене нема више никога!!! Разумем ја да су људи кроз све ове године навикли да дођу на "своје место", али пошто ТРЕНУТНО ИГРАМО НАЈБОЉИ ФУДБАЛ У ПОСЛЕДЊИХ БАР 10 ГОДИНА, И ГАЗИМО СВЕ РЕДОМ, ситуација је много тешка па људи губе поверење у тим! Дакле, морамо да се збијемо сви јер између нас фали гомила наших ДРУГАРА који једноставно одбијају да ГЛЕДАЈУ ОВО ШТО СЕ ДЕШАВА НА ТРАВИ МАРАКАНЕ! Они ће поново почети да долазе када буде имао ко да се пљује и када будемо једно 10 бодова заостатка за Партизаном, а пар бодова заостатка за друго пласираним!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 01 Nov 2015 11:41    Post subject: Reply with quote

MisaCZV_ wrote:
Крејзи Норт wrote:


2. ДА СЕ ИЗРИЧИТО НАРЕДИ свим људима који стоје испод парола, да сиђу ако треба 5 реда, да би се парола видела како треба, а не као 90% парола, да се пола не види од мозгова којима пуца курац да чучну или да сиђу 2 реда испод на 2 минута док је дигнута парола


Браво за ову сугестију. На ово сам и ја хтео да скренем пажњу. И претходних утакмица у овој сезони се дешавало да се пароле уопште не виде.


Синовац колико ти гушиш сваку тему...

Дакле, ми смо тотално сјебани и то више нико не може да објасни шта и како. У оваквој ситуацији, са оваквим тимом, са пваквом игром, са овом лепотом од фудбала, људе мрзи да дођу на стадион. Капирам да смо временом постали мазохисти, па нам је лепше кад нас јебу, него кад нам је лепо.
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 01 Nov 2015 11:45    Post subject: Reply with quote

У колико смо парадоксалну ситуацију упали, немам речи, али мислим да постоји објашњење за све ово..Од славне генерације када је све кренуло силазном путањом, људи су били размажени и навикнути на моћну Звезду и зато је постојао период у ко су трибине биле малтее празне. Како су се људи последњих деценију и по 'навикавали' да нам клуб више није толико успешан, поново је бројка на Маракани расла и била чак и ненормална у неким ситуацијама, постојао је тај неки бунт! Целу деценију булвално смо тако ишли ми сами против свега и свачега, и још оно на терену ужасно. И сада, када се све поново променило као и након '91., али овај пут на боље, људи једноставно као да су одтали затечени, ја не знам који им је к....Па шта је ово него оно што смо чекали годинама и о чему смо маштали, песме писали и певали? 'Па као ми за њу живи сваки дан, па као ми Звезди буди потребан' су стихови које сада ИГРАЧИ треба да упуте СВИМА који не долазе! Е па, господо, ако мислите да не долазите уопште и да само тако одједном банете на прославу титуле, боље немој више да долазите уопште, који ћете нам? Да ли ће вам тај успех бити драг приближно као онима који су били ту да сведоче о сваком минуту остварењу истог? Нема спавања, следећи викенд је можда и последњи тренутак да се вратимо на колосек. Од данас већ да крене ЕУФОРИЈА!
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 01 Nov 2015 13:10    Post subject: Reply with quote

Свака добронамерна сугестија се дочекује на крв и нож од стране водећих људи форума. Чему ФОРУМ онда? Јесте бројност тренутно најбитнија ставка о којој треба мислити, причати, решавати, али и све остало је битно..
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Крејзи Норт
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2012
Posts: 52

PostPosted: 01 Nov 2015 13:33    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
БРАВО!!! Ето решење за све наше проблеме! Како само нисмо видели то на време??? БРАВО!!! Само да се пароле рашире како треба и то је то! А што ако наставимо овако неће имати ко да их држи...то нема везе! Битно је да се парола затегне како треба! И да се не певају ове успаванке...и све ће доћи на своје место?


брате је л сам можда споменуо "успаванке" (за које мислим да се певају)? је л сам рекао нешто против довођења људи на стадион? је л сваки пост мора да ради само и искључиво на проблему довођења људи или може неки пост да скреће пажњу на неке друге ситнице које прилично значе, а уопште их није тешко уклонити? не видим разлог брате за овако ироничан одговор

Ортодоксија wrote:
Свака добронамерна сугестија се дочекује на крв и нож од стране водећих људи форума. Чему ФОРУМ онда? Јесте бројност тренутно најбитнија ставка о којој треба мислити, причати, решавати, али и све остало је битно..
Back to top
View user's profile Send private message
Јевремовић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2014
Posts: 54

PostPosted: 01 Nov 2015 16:31    Post subject: Reply with quote

Нек пуше курац сви они који ће да дођу кад се слави титула за пар месеци а сада нису на Маракани!



СВАКО КО ТЕ ВОЛИ, САДА ЈЕ СА НАМА ТУ Exclamation
_________________
Знај да никада неће доћи дан, дан кад нећу бити с тобом ја!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop