DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ЧУКА-СРЕДА 19 ЧАСОВА!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 10 Aug 2015 19:04    Post subject: Reply with quote

400 динара исток...јесте да је претпрошло коло на ,,Рајку'' био слободан улаз, и да ће се овиме добити који навијач више на Северу јер је дупло јефтинији, али не желе баш сви на Север...100 пута испричана прича, али ћалету са два детета треба бар 2 сома да одведе децу на Исток.
Капирам да је среда, и да се не очекују добро попуњени запад и исток, да се све полаже да се Север напуни што више, али опет је мало претерана цена, шта знам..

Идемо сви на стадион Маракана, ајмо сви на стадион Маракана!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 10 Aug 2015 19:38    Post subject: Reply with quote

Јесте мало претерана цена, али немојмо сад о томе. Јбг не може свака текма да буде бесплатна. Но, људи бре, па ја не могу да верујем која је хајка на нас. Који год портал да отворим, на сваком има по нешто о Звезди, било да се ради о нама навијачима или о управи. Хаос!

Сви на стадион Рајко Митић!
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 10 Aug 2015 19:43    Post subject: Reply with quote

Не знам дал неко у региону има мање цене него ми за карте! Мислим да не би смели да се јављамо по овом питању, јер сваком иоле озбиљном клубу приход од улазница треба да буде солидан прилив новца. Кад кажем озбиљан не мислим на успех само, већ на величину тог клуба и број навијача који га прати.Док код нас једва покрије трошкове утакмица на годишњем нивоу. Ако некад треба позајмити паре и доћи, то је сад! Зато нема шта да се приговара око цене карата већ да напунимо све трибине што више! Север што се нас тиче. Делује по атмосфери да су људи преломили да долазе у среду, и то се некако осећа. Али, осећај уме и да превари, па је најбоље сачекати среду. Али свакако радити на томе да дође што више људи.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1427

PostPosted: 10 Aug 2015 23:56    Post subject: Reply with quote

СВИ НА МАРАКАНУ! ЧУВАМО КЛУБ!

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 11 Aug 2015 08:10    Post subject: Reply with quote

Трафо звани "ДУХ ЗВЕЗДАШТВА"! СВИ НА МАРАКАНУ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Delije Umka
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Jan 2014
Posts: 6
Location: Beograd

PostPosted: 11 Aug 2015 11:21    Post subject: И ИСТОК И ЗАПАД СА НАМА У НАПАД! Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=TzMHF_Viiyg
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 11 Aug 2015 13:00    Post subject: Re: И ИСТОК И ЗАПАД СА НАМА У НАПАД! Reply with quote

Quote:
Posebno me raduje, verovatno kao i moje igrače, da će biti prelep ambijent. Očekuje se dvadesetak hiljada što bi bilo sjajno", izjavio je trener Čukaričkog Vladan Milojević pred sutrašnju utakmicu.


Откуд бре овом из Чуке непроверене информације о посети на стадиону. И ја долазим због амбијента али чуо сам да долази бар 31000 људи и 300 брдјана који спремају невидјену кореографију.
_________________
НЕ ДАМО НАШУ ЗВЕЗДУ!
Back to top
View user's profile Send private message
филозоф
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Nov 2013
Posts: 18

PostPosted: 11 Aug 2015 15:16    Post subject: Reply with quote

Буквално је сваки појединац потребан. Јесте почетак сезоне, али за нас можда и пресудан, баш из тог разлога што трпимо ударце са свих страна. Прегураћемо их свакако, јер ми као трбина имамо снаге (није ни први, нити последњи пут). Прегураће и клуб, али у овом тренутку без наше огромне подршке ударци по играчима, тренеру, клубу били би још јачи...
Зато у среду пун Север, добар исток и запад, као прва линија одбране...Она линија која се не може сломити!!!
_________________
Љубав је наша од смрти јача!
Љубав је наша од живота већа...
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 11 Aug 2015 16:05    Post subject: Reply with quote

Идемо бре Делије,време је за рокенроллллллллллл




Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 11 Aug 2015 16:47    Post subject: Reply with quote

Мислим да је испуњен Врачар пре неколико дана, прекретница за много тога ... Делије и Звездаши су показали свој шампионски карактер, карактер победника. Ова утакмица треба да буде само наставак тога, идемо и даље само ми, ми и они доле на терену, као у нека давна времена када је фудбал био фудбал, а не индустрија.Ништа нам више и не треба ...
Back to top
View user's profile Send private message
хер Жика
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Oct 2013
Posts: 10

PostPosted: 11 Aug 2015 22:28    Post subject: Reply with quote

...то је јуриш, то је налет, нема милости , све или ништа , то је Црвена Звезда у свом елементу, то је Црвена Звезда у свом пуном сјају...
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 12 Aug 2015 07:47    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=-qD4D_z124o
Back to top
View user's profile Send private message
Delije Umka
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Jan 2014
Posts: 6
Location: Beograd

PostPosted: 12 Aug 2015 10:02    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=R9xT-Zqlxgg

Када мислиш да си сам, ми смо овде има нас гомила!
Back to top
View user's profile Send private message
1969
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Feb 2010
Posts: 256
Location: oko sanka

PostPosted: 12 Aug 2015 18:40    Post subject: Reply with quote

Фантастично издање групе,чиста 10-ка !!! Ветар у леђа у правом смислу те речи били смо вечерас.Константна подршка и када није ишло,покренула је играче,који су нас својом пожртвованошћу мотивисали да још јаче навијамо и на крају се исплатило. Нема лепше позивнице да се долази на стадион од овога што се чуло и видело вечерас. СВИ НА СТАДИОН..ЗВЕЗДА ШАМПИОН !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 12 Aug 2015 19:19    Post subject: Reply with quote

http://youtu.be/N8daf-P8uCE
Лакши су порази, СЛАЂЕ ДУ ПОБЕДЕ кад на терену срце остане! Пароле пун погодак, прави дух Звездаштва. Ово ретко ко има на свету, да трибина експлодира након сваког уклизавања, солидног потеза и осталог. Гледа онај одозго и враћа нам и тек ће да нам се врати за све ово што смо дали! БРАВО ЗВЕЗДО, БРАВО ЦИГАНИ!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop