DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ЧУКА-СРЕДА 19 ЧАСОВА!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jzma
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Mar 2010
Posts: 158

PostPosted: 10 Aug 2015 08:53    Post subject: Reply with quote

Ајмо Београђани сад да напунимо тај север,среда јесте ал нас боле курац!

СВИ НА МАРАКАНУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
beli941
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2012
Posts: 18

PostPosted: 10 Aug 2015 09:10    Post subject: Reply with quote

Карте ће бити пуштене у продају у уторак од 11 до 16 часова. Цена карата је 200 динара север, 400 исток, 500 запад. На дан утакмице продаја ће почети у 11 часова, па све до почетка.
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 10 Aug 2015 09:51    Post subject: Reply with quote

Београд мора да се тргне,да навиру колоне лудих Делија ка стадиону Рајко Митић.Клубу треба та позитивна клима која ветром у леђа дува клуб напред ка победама и коначно бољем сутра за клуб.Потребна је ЛУДАЧКИ позитивна енергија свих,да би клуб прокинуо и кренуо толико жељеним стазама успеха СТАРИХ.Играч је играч ЗВЕЗДЕ па нека има и три леве ноге,нека не зна ништа, и таквом треба дати максималну подршку што ће се вратити у виду борбености великој од читавог тима.Битно је да осети сваки играч ту подршку да би се БОРИО СВАКО ОД ЊИХ,КАО КО ЛАВ Very Happy .Као што рече Генерал,шта ће бити тек када нас мало крене.Ово сада је хватање залета ЗВЕЗДАША свих,за то мало боље када крене и редовно пун стадион Рајко Митић Very Happy .Ајмо Београде тргни се Звезда нам игра.
Чукарица
Нови Београд
Палилула
Раковица
Савски венац
Стари град
Вождовац
Врачар
Земун
Звездара
Барајево
Гроцка
Лазаревац
Младеновац
Обреновац
Сопот
Сурчин
_________________
RED STAR HOOLIGANS
Back to top
View user's profile Send private message
mr nono
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Feb 2010
Posts: 157

PostPosted: 10 Aug 2015 10:39    Post subject: Reply with quote

Београдска мангупарија да устане, јер... Деца смо овог града!
Back to top
View user's profile Send private message
стабило
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jun 2006
Posts: 93
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 10 Aug 2015 11:49    Post subject: Reply with quote

У среду се очекује један од најтоплијих дана овог лета у Београду, па тако и ја на северу очекујем





Морају људи да се освеже да би могли добро да навијају Laughing Laughing Laughing
_________________
..........................................................................
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 10 Aug 2015 12:25    Post subject: Reply with quote

Ветар у леђа!

http://www.youtube.com/watch?v=BAu-N4Gmv4U
Back to top
View user's profile Send private message
кнд
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Jun 2009
Posts: 159
Location: РСЦЗ

PostPosted: 10 Aug 2015 12:43    Post subject: Reply with quote

Копре Недри wrote:
Јел може неко да ми каже , који бус да хватам ца аутобуске станице до Маракане и колико ми треба времена да дођем? Из Републике Српске сам па знам мало нешто мо Београду Confused


Добро ти име краљу.

Него,слусам људе,цитам коментаре и долазим до закљуцка да ми стварно нисмо нормални Лаугхинг
Кад год нам је била много критицна ситуација у клубу ми смо тад били најслознији и најбројнији.То храбри људе,даје им снагу и враца морал.
тренер,играци и ми .... тако није најбоље за клуб сигурно,ал је мени бар најљепсе тако.даце Бог да се појави неко коме је стало до клуба и коме је стало да осјети подрску пуне Маракане.до тада пун гас брацо нема назад....сви на стадион.извињење за латиницу
Back to top
View user's profile Send private message
stefanbg
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Oct 2007
Posts: 199

PostPosted: 10 Aug 2015 12:54    Post subject: Reply with quote

Најјачи смо кад смо најсложнији! Одлични смо били на Врачару, онај осећај кад се са осмехом на лицу враћаш кући. Ајде сад то да поновимо и у среду!
Част звезде се брани на стадиону.
ЗОВИТЕ СВАКОГ ЗВЕЗДАША КОЈЕГ ПОЗНАЈЕТЕ, ДА ДОЂЕ НА МАРАКАНУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
serbian ultras
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2011
Posts: 46

PostPosted: 10 Aug 2015 14:41    Post subject: Reply with quote

И бићу увек с' тобом макар нем'о леба и бодрићу те Звездо и на Марсу ако треба! Идемо Делијеее сви на стадион!! По зими киши сунцу снегу или кошави, четвртком,петком,суботом,недељом, средом! clap clap clap
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 10 Aug 2015 14:54    Post subject: Reply with quote

serbian ultras wrote:
И бићу увек с' тобом макар нем'о леба и бодрићу те Звездо и на Марсу ако треба! Идемо Делијеее сви на стадион!! По зими киши сунцу снегу или кошави, четвртком,петком,суботом,недељом, средом! clap clap clap

Суботом? Којом суботом? Laughing

Мислим да ће нас ова борба за част клуба у многоме разликовати у односу на све на овим просторима и шире. Чувајмо ово, јер то је највеће благо које Звезда има. То је у ствари Звезда. А МОЖДА ИПАК У НАМА ЛЕЖИ СПАС!
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 10 Aug 2015 15:26    Post subject: Reply with quote

Ово више није борба тек онако...ово је борба за опстанак,Делије и звездаши удружени заједно су последњи бастион одбране ФК Ц.Звезда.

Једни ускраћују финансије,други раде нешто друго,трећи траже принудну управу,четврти објављују да је катанац близу... Све се то мења оног тренутка кад на наш стадион дође 20-25-30 хиљада људи,све се то тог тренутка преокреће и наш клуб остаје оно што јесте највећи српски клуб.

То људи морају да схвате да је ово сада борба за клуб,па да видимо тог јунака који ће кад види 25 или 30 хиљада људи који бодре свој клуб тај клуб ускратити договореног,витлати катанцем или било шта треће.

Стога у инат! Општа мобилизација звездаши!
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Копре Недри
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Jul 2015
Posts: 5
Location: Bijeljina,Republic of Srpska

PostPosted: 10 Aug 2015 15:35    Post subject: Reply with quote

кнд wrote:
Копре Недри wrote:
Јел може неко да ми каже , који бус да хватам ца аутобуске станице до Маракане и колико ми треба времена да дођем? Из Републике Српске сам па знам мало нешто мо Београду Confused


Добро ти име краљу.

Него,слусам људе,цитам коментаре и долазим до закљуцка да ми стварно нисмо нормални Лаугхинг
Кад год нам је била много критицна ситуација у клубу ми смо тад били најслознији и најбројнији.То храбри људе,даје им снагу и враца морал.
тренер,играци и ми .... тако није најбоље за клуб сигурно,ал је мени бар најљепсе тако.даце Бог да се појави неко коме је стало до клуба и коме је стало да осјети подрску пуне Маракане.до тада пун гас брацо нема назад....сви на стадион.извињење за латиницу

Тако је ! "Буди Звездаш кад смо први,буди звездаш и кад нисмо!"
_________________
И преко Дрине за Звезду се гине!
Копре Недри ! РСЦЗ
Back to top
View user's profile Send private message
кнд
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Jun 2009
Posts: 159
Location: РСЦЗ

PostPosted: 10 Aug 2015 16:52    Post subject: Reply with quote

Koliko si ti decko lud....procitaj inbox
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 10 Aug 2015 17:00    Post subject: Reply with quote

jzma wrote:
Ајмо Београђани сад да напунимо тај север,среда јесте ал нас боле курац!

СВИ НА МАРАКАНУ!!!


Среда је прави фудбалски дан.
Уторком је био хокеј. Четвртком био неки баскет. И тако ако идеш поподне у школу онда и не идеш у школу.(јер понедељком и петком ни професори не иду)

Среда! Улаз бесплатан! Само треба да даш 200 дин за карту и уђеш.
Ја ко и на Врачару опет узо исток, због урока... и шта ако се опет појаве гробари с кајишевима?! Ко ће да брани Север..?

И да откријем... јавио нам Весић преко Путина да ће дође из 2 у 1 +7 а допунски број је 21 (ил 27 заборавио сам)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 10 Aug 2015 17:25    Post subject: Reply with quote

Увек смо волели среду,најлакши часови средом,Звезда игра куп шампиона,волимо је и данас и волимо средом да дођемо до Љутице Богдана.Сви на стадион,још јаче и још бројније...Игра Звезда!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop