DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ТРЕЋЕ КОЛО - ПУН СЕВЕР! ПЕТАК 20ч
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 01 Aug 2015 15:11    Post subject: Reply with quote

Е сад да видимо оне који су знали да криткују Север и да говоре како Терза држи мегафон да вас сад видим на Маракани. Престаните да жваћете кашичице за еспресо и померите гузице из кафића на Маракану. И знали сте да минирате људе који су живот посветили Звезди сад поједите говна и дођите да навијате за Звезду.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 01 Aug 2015 15:24    Post subject: Reply with quote

Полако, нигде још ови нису отишли...има ту још да се ради и ради. Ми јесмо викали то што јесмо, али сад треба истрајати у томе ако смо озбиљно то мислили, или смо хтели само да их опоменемо и покажемо целом стадиону да имамо иста мишљења? Како људи буду заинтересовани за ову ствар...тако ће и ићи све.
И видим да се већ по неким новинама провлачи да су Делије причале са управом...већ почињу да измишљају и ко зна шта су још у стању све да ураде...не веруј новинама!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 01 Aug 2015 15:30    Post subject: Reply with quote

Па то и мислим да дођу сад да и они подметну леђа... ако треба.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
KAN I
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Nov 2010
Posts: 45
Location: М2

PostPosted: 01 Aug 2015 15:53    Post subject: Reply with quote

На претходним странама видим уписе где се коментарише да ли је Север пао под утицај оних који су дошли због бесплатног улаза.Па мајку му јебем јел' оно скандирање на месту или није , зар нисмо синоћ имали сви ону емоцију према клубу која је кулминирала у гнев због свега супротног ономе што желимо и чему тежимо, чему смо животе посветили...Било је и људи који су хтели да утрче на терен пред крај и прекину ову муку и вероватно заглаве вишегодишњу робију, сјебу своје животе ал то не бира памет него срце.Није никад тренутак за ломове и терања али то дође изнутра и мора се негде и некад истрести.Мало смета да неко то па макар и између редова назове потпадање под утицај симпатизера,а да у исто време не примети фантастичан пиро шоу,више него солидно навијање без повратне енергије са терена и масу таблица на аутомобилима из унутрашњости као у нека много боља времена.И за мене утисак вечери , то што играчи нису напушени већ су им само благо извучене уши.Ако имају ишта у оним главама схватиће ово као ВЕТАР У ЛЕЂА.
С В И Н А В Р А Ч А Р
_________________
Никад пораз-само лекција!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
De si tebra
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2015
Posts: 63

PostPosted: 01 Aug 2015 15:54    Post subject: Reply with quote

Ништа није готово,односно тек је почело,на минус -1 смо на табели,шта рећи сем сви на Врачар !!!
_________________
Сва срца наша су увек уз вас, немојте никад издати нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Apatiners
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 494
Location: na reci

PostPosted: 01 Aug 2015 16:00    Post subject: Reply with quote

освајањем бода у утакмици са радничким наш тим се примакао актуелном шампиону, да је било мало више среће да Катаи погоди пенал, сада би их и престигли Laughing

Него озбиљно, с обзиром да је још почетак сезоне, да се прелазни рок завршава тек за месец дана, да се првенство игра трокружно и да се на пола свима деле бодове што смањује разлику међу екипама, ова реакција ми је лично мало исхитрена. Да су нам у управи криминалци и хоштаплери знали смо и пре месец дана, па ако већ немамо кога да их замени боље је да остану бар до зиме него да се сада све ломи и да нам кроз клуб дува промаја, да нас странци напуштају, а да неки нови сваки неуспех правдају "нерадом" предходних. Ако баш имају жељу да наставе, ја бих их оставио, верујем да после синоћње поруке неће много грешити.
Back to top
View user's profile Send private message
ласмар
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Dec 2010
Posts: 40

PostPosted: 01 Aug 2015 16:36    Post subject: Reply with quote

Ови се служе свим и свачим,то није ништа ново. Ал шта ови новинари пишу,да ли је ово више могуће? Смрадови!

Јел имају ови наши играчи муда? Јел могу да се заинате,да крену главом кроз зид? Немаш квалитет,ниси Кака,буди Гатузо. Чупај,јури,не дај противнику да дише,повуци га за ногу нећеш му је ишчупати... Доби жути,нема везе и црвени ал "пусти крв" брате мили. Јел има међу њима 3 цигана,да запале свлачионицу да им набију крв у главу? Када изађу из тунела да их се противник усере.
Они као неке пице,трчкарају,расправљају се са судијама,навлаче оне курчеве штуцне до гузице и чекају да им дође титула. Дођу испред севера као бабе погну главе и то је то.
А ови из управе,ако не оду сада ускоро хоће. Тако да све једно,тешко да могу пензију у Звезди дочекати..
ХОЋЕМО ТИТУЛУ!
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 01 Aug 2015 16:39    Post subject: Reply with quote

Имам утисак да екипа на терену и тренер и комплетан спортски део клуба може много боље од овога сада. Зато смо ми ту да их подржимо, и мислим да то много људи види, и да се зато мало шта ставља на терет њима. Убедљиво најлошији и "најболеснији" део клуба је(надам се била) ова крими управа, и апсолутно мислим да они не могу ни 1% боље од овога. Ти људи нису Звездина деца на било који начин, и не видим у њима искрену жељу да се боре за Звезду колико ми желимо. Нисмо можда сви свесни али ово је моменат који мора да се искористи! 20 хиљада људи који после 4 очајне утакмице на почетку сезоне долазе на стадион због Звезде! Мислим да је ово апсолутно исправна одлука Севера, и да може само добро да донесе(мада од овога тешко да може горе, али да не призивам зло).
Нема више приче, изнесен је став који наводно подржава "остатак" Звездашке популације... Е па господо, време је да се пређе са речи на озбиљна дела! Да видимо колико људи има спремних да се боре за ову причу. Ја мислим да их итекако има, и да смо опет ми ти који ћемо по милионити пут морати да их анимирамо... Прва станица - пун Врачар. Даље се следећих недеља наставља грчевита борба за Звезду! Поново су потребни оригинални позиви на утакмице, позитивно кување пред свако коло... Е такву енергију би морали да испрате и играчи и да напокон кренемо напред!
И ИГРАЧИ, И ИСТОК, И ЗАПАД, СА НАМА У НАПАД!

Што се тиче утакмице, пароле на крову и огради су обележиле почетак ове сезоне и треба још да се држимо њих јер је то оно што треба да буде наш мотив и у наредном периоду. Навијање одлично ако се има у виду стање на терену!

Видим да нико није поменуо, па ћу ја... Кавез очајан. Читам вести, Мераклије чекале у Нишу фудбалере после утакмице ноћас. Па господо слободно се мало исцимајте и појавите у Београду у већој бројци него Делије у Казахстану, верујем да није толико тешко. Ако већ претендујете и важите за неки фактор на сцени.
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 01 Aug 2015 16:40    Post subject: Reply with quote

Север не ваља кад ћути, север не ваља кад каже шта има.

Да ли је исхитрена реакција,не знам,по мени није,зашто није,зато што је то била жеља свих звездаша на стадиону.

Да ли сад морамо бити блажи јер је стока изгубила па сад делује да и није тако лоше,па не знам баш...Ако нам је уздање сво у томе да ми не можемо да добијемо на нашем стадиону,али да ће сигурно неко добити глодаре онда јебига.

За протекле две сезоне смо се нагледали свега тога,ако је поента ајде да их терамо онда кад не будемо имали никакве шансе онда ајде.

Мој став јесте да је оно синоћ последња опомена и да нема више циле миле,значи следећа је црвени картон и исте ноћ марш из клуба и то тако морају да схвате.
Прва ствар јесте да морају да направе нормалну атмосферу у клубу,друга ствар да се отарасе оних који су играч мање у нашој екипи,трећа ствар што и врапци знају да се не форсирају лоши играчи само да би се продали до краја августа,четврто да се доведу права појачања.

И да кренемо сложно заједно у праву причу,борбу за традицију.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
De si tebra
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2015
Posts: 63

PostPosted: 01 Aug 2015 17:02    Post subject: Reply with quote

Тачно се види да је улаз био бесплатан и колико дебила је јуче дошло на север...Треба сваком ко снима да се лупи шамар,два па да видимо оће опет бити снимања,блицева,сликања а поготово постављања истих...
_________________
Сва срца наша су увек уз вас, немојте никад издати нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Не одустајемо
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Jun 2011
Posts: 28

PostPosted: 01 Aug 2015 17:13    Post subject: Reply with quote

Ја волим да сањарим, па се тако и надам, да ће се јавити неки Звездаш који има жељу да стане на чело наше управе. Да ће доћи као што је Човић у кошарци и да ће изнети план и програм, да зна да ће Делије сачекати, ни у кошарци прве две сезоне нисмо узели титулу, када је тај запад и исток терао Радоњића Север га је подржао и донео нам триплу круну ове сезоне. Знам да није исто, знам да је много теже све у кошарци, али ваљда још негде постоји неки борац који ће да се бори са Звездом да има план, жељу и снагу, а и он ће добити ветар у леђа.

Некако има осећај да су они који су прозивали Делије што не терају управу, сада први који се питају да ли је то исправно.

За људе са истока и запада, сада је време да се крене на стадион сваку утакмицу, и ви имате право да дате свој глас, али само на стадиону. Па заједно да кренемо да правимо здраву Звезду са духом Звездаштва.
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 01 Aug 2015 17:17    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 01 Aug 2015 17:44    Post subject: Reply with quote

није ништа исхитрено јуче било, можда је могло и раније, али опет лако је сада паметовати.

што се стоке тиче, да смо ми јуче случајно заболи пенал они би данас добили пазар, немојмо да се заваравамо. овако су имали луксуз да одморе цео тим како би се спремили за европу.

а и ово са терзиним покушајима да можда остане и плановима који кује...не би смели толико неозбиљни да испаднемо сада

као и ови овде што се сада пресабирају на форуму, типа можда није требало, ово, оно. шта сте скандирали јуче? јел сте тако и онда мислили?

ово су одлуке влике тежине, тако да сви стајемо иза тога или нико.

јединство и пуне трбиние више него икад пре!
Back to top
View user's profile Send private message
Incidente
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Nov 2002
Posts: 114

PostPosted: 01 Aug 2015 18:30    Post subject: Reply with quote

Ситуација у којој се налазимо мора се реално сагледати,а многи овде нису реални,као у бајкама да живе а не у земљи Србији и у реалном времену.Као Србин и навијач Звезде у земљи која је на жалост пропала,не могу очекивати од клуба који је на ивици амбиса и који има толико доказаних непријатеља,икакве титуле,дупле круне,Лиге шампиона...то једноставно није реално.Може се једино очекивати борба,како за клуб тако и за народ.
У Звезди ништа исправно није остало осим нас.Држава нас годинама уништава,ФСС на челу са волом такође,разни плаћени новинари,разни менаџери и моћници,и дуг који су нам сви ови горе наведени заједно направили.И поред толико проблема,мука и непријатеља,ми очекујемо немогуће...титулу,Европу,дуплу круну.Е,па не иде то тако браћо моја!!!
Само борба до краја против свих сила које нас систематски уништавају!!!
Сви сложно,сви заједно у борбу за нашу Звезду.
Не треба слушати разне муљаторе и лажове (Терзу и остале) који поред свих ових мука и проблема гарантују титуле.Већини људи је јасно да од титула и бољитка нашег клуба нема ништа док се не заврши са борбом!
Срби као народ генерално верују у јуначке подухвате и историјске преокрете.
Такође смо народ који јако воли да се инати!Ако смо прави Срби инатићемо се и борићемо се до краја.
Ми смо у овој борби сами,а непријатеља је много,који имају гомилу савезника у различитим структурама система а понајвише у плаћеним медијима.
Ово је неравноправна борба али ми и кроз њу показујемо своју величину.Не смемо одступити пред свима који желе да униште наш клуб који је део идентитета сваког од нас.Врло је битно да Звездаши сад препознају тренутак и укључе се у борбу за идеал свих нас.Пуни стадиони широм Србије када игра наша Звезда морају бити показатељ наше вере и наш највећи адут да у свему овоме и успемо.Све док нас има по 25,30,40 хиљада не могу нам ништа,могу само да гледају шта је искрена љубав и шта је поштење.
Делије су увек биле вођене срцем и осећањима,а не интересима.Све што радимо и што смо икада радили,било је у корист нашег клуба и наше земље.Као такви не заслужујемо да нас било ко назива плаћеницима,него напротив...заслужујемо да нам се помогне.Сви имамо исти циљ...Звезда на ногама!!!!Оне 22000 од јуче што су започеле нешто сад имају обавезу да тај број повећају за неку наредну утакмицу,и да од старта сваке наредне кренемо сложно и јако у нашу борбу.
НА МУЦИ СЕ ПОЗНАЈУ ЈУНАЦИ!!!!
НИСУ НАС СЛОМИЛЕ ОВЕ ТЕШКЕ ГОДИНЕ,А САД У НОВЕ ПОБЕДЕ!
ХРАБРО ЈУРИШ У НОВЕ ПОБЕДЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
miki69
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Nov 2002
Posts: 343

PostPosted: 01 Aug 2015 18:54    Post subject: Reply with quote

Мени се ова расправа чини потпуно бескорисном, јер сви они који критикују скандирање севера, укључујући и мене, имају став да није проблем скандирање и да не деле исто мишљење, већ да није време да на овај начин показујемо управи , јавности и душебрижницима наш став, када смо свесни да нико уместо ових садашњих неће да се упусти у коштац са новим и старим проблемима. Имам такође утисак да смо скандирањем скинули терет са леђа за уштб оних који су нас критиковали да смо плаћеници.... чекај бре мало, да ли ми то радимо због нас или због њих ???? Уколико је због њих, онда смо добар мамац прогутали, уколико је због нас онда треба да постоји и конкретан предлог - Ко после ових ???? А колико сам икапирао, одговор још не постоји , сезона је у току. Што се мени тиче, онда је ово од синоћ само штетно по нас у борби са Толетом и ветрењачама. Поздрав свима !
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

View previous topic :: View next topic
Page 10 of 11

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop