DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ТРЕЋЕ КОЛО - ПУН СЕВЕР! ПЕТАК 20ч
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 01 Aug 2015 10:40    Post subject: Reply with quote

Звезда има тај проблем да су они који вреде или још увек у неким пословима, или живе преко и не пада им на памет да дођу у ово лудило. Да те неко од нормалног направи лоповом, или неспособним...зато што не можеш банди преко пута да отмеш титулу? Неће то нико да ради. И онда ти остаје ово наше поднебље где један има кривичну пријаву за посао којим се тренутно бави, други је до јаја, али само га јебе што не зна правила фудбала итд. Дакле, Звезда је лимитирана са људима који би могли да дођу а да стварно помогну! То треба сви да знају, и са тим сазнањем је требало доћи синоћ на утакмицу. Не само синоћ, него на сваку. И да увек имаш у малом мозгу то, па чак и када је најгоре!
Ми као трибина имамо неку врсту организације, да тако кажемо...и можемо да осетимо колико је наш фудбалски клуб далеко од слоге, компактности, од идеала, циљева...можемо јер нама то успева на нашем пољу, и знамо те осећаје. Наравно да навијачи не могу да воде клуб, могу да буду контрола, надзорник клубу, али дефинитивно се навијачима уваљује врућ кромпир и одговност за коју они први не знају дал су способни. Али, сигурно неће окренути главу и побећи, већ ће до краја ићи докле год може да се помогне у њиховим оквирима. То је то што навијачи могу.
Не могу времена да се пореде никако, камо среће да је Ден Танино време, а да су ове позиције од данас....сигурно би много јачи били као клуб. На жалост, од Ден Тане до данас много тога се још лошег издешавало. И треба сад пустити прошла времена, већ гледати како напред.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rodjen1972
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 25

PostPosted: 01 Aug 2015 10:41    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:

Друже, да ти не објашњава сад нико како и шта....

Ја,брате,и не тражим никаква објашњења...Као што рекох,ако су људи који одлучују на северу одлучили да је ово решење...ок...поштујем...Једино ми смета...ово "друже"... Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 01 Aug 2015 10:46    Post subject: Reply with quote

Добро ортак. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 01 Aug 2015 11:55    Post subject: Reply with quote

Zvanična poseta od sinoć 22 000 naših ljudi , Zvezdaša ... Prijalo je oku za videti onakav Zapad, i onoliko ljudi na njemu ... Iako Sever nije bio baš ispunjen do poslednjeg mesta, iznenadila je poseta na Istoku, i posebno Zapadu, bar mene ... Kraj utakmice onakav kakav treba da bude, jako, oštro, emotivno ... Osetilo se jedinstvo Zvezdine Marakane, ovo će zasigurno smanjiti jaz izmedju Severa i ostalih tribina našeg stadiona ... Delije su još jednom pokazale i dokazale svoju veličinu.
Uprava neka gleda šta će i kako će, njihov rad za sada je jedna VEEEELIKA O, a prodavanje narodu muda za bubrege više očigledno ne prolazi ... Sledeća misija je pun Vračar, Sever da napuni svoju navijačku tribinu, Zvezdin Istok i Zapad onu preko puta ... SAMO ZAJEDNO MOŽEMO NAPRED.
Ps. Praštajte na latinici, pišem sa moba, nema opcije za ćirilicu
Back to top
View user's profile Send private message
1945
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2011
Posts: 292

PostPosted: 01 Aug 2015 12:00    Post subject: Reply with quote

miki69 wrote:
Quote:
А да се,хладне главе,ипак,још једном измере све опције...Да се сви сетимо шта се десило нашем клубу кад нам је запад терао једну управу...На западу и истоку је било вечерас оволико људи само зато што је улаз био бесплатан...Ја сам лично изненађен реакцијом са севера...Ништа лакше него отерати још једну управу,шта после...Погледајмо статут клуба...процедура око избора нове управе...Изгубићемо пуно времена а и енергије...а ипак је тек почетак сезоне...Сви видимо да је на терену катастрофа,али...дуга је сезона...Али,ако су браћа која одлучују на северу сигурни да је ово једино решење...прихватићу ту одлуку као неко ко је увек поштовао ставове трибине...ево већ 30 година...СЕВЕР ЈЕ ЗВЕЗДА.


Слажем се у потпуности, уопште ми није јасно зашто је север подржао оне који се појаве када је улаз бесплатан, а такође знамо колико нам је потребно заједништво са овима из фотеља да отерамо ЗЛО Толета и компаније из српског фудбала и колико ће после ових дешавања то сада бити теже.

јел ти мислиш да су људи који одлучују малоумни и да је разлог овакве одлуке зато што су запад и исток тако одлучили?Прошло време и оно што је постигнуто треба да ти је улило поверење и да већ знаш да је одлука искључиво наша а не због тога што је запад или неко други извршио притисак или не знам ни ја шта.
Back to top
View user's profile Send private message
1945
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2011
Posts: 292

PostPosted: 01 Aug 2015 12:10    Post subject: Reply with quote

rodjen1972 wrote:
Верујем да скоро нико од нас не мисли да је ова управа сјајна и идеална...Али сетите се шта је било пре нешто више од годину дана...у каквом смо хаосу били кад смо избачени из европе...и клуб и ми навијачи,много смо тешко то поднели...И онда "избори" на којима ниједан "велики Звездаш" није хтео,незнам,можда није смео Shocked ,да се кандидује и преузме одговорност...а на изборима изашло...ма срамота ме и да поменем број...Дошли ови и десило се све што се десило и што се и сада дешава...Истина је да су много погрешних ствари урадили,а ми смо прелазили преко многих ствари...Е,сад...шта даље...кад рецимо,ова управа сутра поднесе оставку...Питам све који мисле да је ово прави тренутак за "терање"...Бетон лига?Не верујем да би пуно људи са севера,реално,пристали на ту варијанту...Приватизација...?Па,ваљда смо око тога свој став изнели...Има ли неко решење?Има ли трибина став шта даље?Кога подржати?Шта ако нико неће да преузме одговорност и дође у клуб...?И,да...мислим да синоћ није покренуто "терање" са запада да север неби то скандирао...мислим,не још увек и не синоћ...А ови са запада који су то покренули и за које смо ми са севера до синоћ били Терзини плаћеници...е те и такве нећете скоро да видите на стадиону...мислим до следеће прилике ако буде бесплатан улаз... Exclamation

Молим те не прави се паметан ти мислиш, немаш шта ти да мислиш и наравно да нећеш чути овде шта и како сад видим да немаш поверење у север и ако се представљаш другачије јер да ниси безобразан колико јеси знао би да северу не одлучује запад него искључиво север и његово језгро а синоћ су сви били једногласни у истом...
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 01 Aug 2015 12:19    Post subject: Reply with quote

Učinak tima od početka sezone nikad slabiji, najranije ispadanje iz Evrope u 70 godina staroj istoriji kluba, a slika Marakane ...

http://www.dodaj.rs/f/2B/Vg/54AJxFe/untitled-1.jpg

ZA PONOS SVIH KOJIMA JE ZVEZDA PRI SRCU!

Kada je prava, sija iznad svih, i mi sa njom zajedno, radost do neba kako je govorio pokojni Ljuba Tadić. Sreća naša je potpuna i jača od bilo čega na svetu, ne mogu navijači drugih klubova tako nešto ni približno osetiti .
Postoji medjutim i ta druga strana medalje, kada je padalica bol i tuga je isto tako kod nas mnogo više izražena nego kod navijača ostalih klubova, ali, to je cena koju plaćamo za život koji smo izabrali, a Zvezda je život sve drugo su sitnice !
Back to top
View user's profile Send private message
JovkeBNS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Nov 2014
Posts: 10

PostPosted: 01 Aug 2015 12:45    Post subject: Reply with quote

Искрено од доласка ове управе тј Звездана Терзића, био сам против њега али сам ишао на утакмице. Видим коментаре да је можда рано јер је почетак сезоне, али ова управа није ту од првог кола и од меча са ОФК-ом него је ту годину дана, а једина ствар коју су успели да ураде је да промене име стадиона у "Рајко Митић", што је позитивно и да баце љагу на име Црвене Звезде у прва три кола јер је и синоћ као у првом колу Звезда играла очајно прво полувреме које је завршено 0:1, а друго полувреме су нападали, нападали али без икакве идеје осим да се центрира у казнени простор, како је и пао гол, али да није срећног гола, не би успели да га дамо за 180 минута на тај начин а камо ли за 90...

потпуно се слажем са севером, истоком и западом од синоћ, УПРАВА НАПОЉЕ, а сад још већа мобилизација за спас наше Црвене Звезеде!
Back to top
View user's profile Send private message
rodjen1972
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 25

PostPosted: 01 Aug 2015 12:58    Post subject: Reply with quote

1945 wrote:

Молим те не прави се паметан ти мислиш, немаш шта ти да мислиш и наравно да нећеш чути овде шта и како сад видим да немаш поверење у север и ако се представљаш другачије јер да ниси безобразан колико јеси знао би да северу не одлучује запад него искључиво север и његово језгро а синоћ су сви били једногласни у истом...

А,што се ти мало неби опустио?Мени,који сам 30 година на Северу(дали имаш ти толико година?),кажеш да сам безобразан и да ја незнам како се одлучује на трибини и да немам поверење у Север...Па,ја сам део Севера...Ма,дај...у ствари...шта ја да причам са тобом...А и нигде нисам рекао да је запад нешто "одлучио" а север прихватио...Дакле...опусти се мало...и немој да вређаш и да се свађаш са неким о коме незнаш ништа...није културно,а ни лепо... Wink
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 01 Aug 2015 13:19    Post subject: Reply with quote

rodjen1972 wrote:
1945 wrote:

Молим те не прави се паметан ти мислиш, немаш шта ти да мислиш и наравно да нећеш чути овде шта и како сад видим да немаш поверење у север и ако се представљаш другачије јер да ниси безобразан колико јеси знао би да северу не одлучује запад него искључиво север и његово језгро а синоћ су сви били једногласни у истом...

А,што се ти мало неби опустио?Мени,који сам 30 година на Северу(дали имаш ти толико година?),кажеш да сам безобразан и да ја незнам како се одлучује на трибини и да немам поверење у Север...Па,ја сам део Севера...Ма,дај...у ствари...шта ја да причам са тобом...А и нигде нисам рекао да је запад нешто "одлучио" а север прихватио...Дакле...опусти се мало...и немој да вређаш и да се свађаш са неким о коме незнаш ништа...није културно,а ни лепо... Wink

Мојне ти да учиш неког јер си ту 30г. Па шта. Још иедна глупост и летиш са све свпјох 43г
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Само ти...
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jan 2014
Posts: 23

PostPosted: 01 Aug 2015 14:11    Post subject: Reply with quote

http://www.telegraf.rs/sport/1686184-prekipelo-im-delije-hoce-da-otkupe-parkerov-ugovor-kako-bi-ga-oterale

Објавите само жиро рачун на који можемо уплаћивати новац Laughing

Јесте да пише телеграф, а позива се на информер!?, али није лош предлог
_________________
И снове кад не оствариш не могу да те не волим!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 01 Aug 2015 14:17    Post subject: Reply with quote

Штета, каква штета да ова енергија са наше трибине нема никакву потпору на терену. Ал јеби га, то му дође као неко проклетство. Џабе другим групама успеси и по европи и у домаћем такмичењу, џаба све...кад то нема ко да прослави! То је једина победа наша којом треба да будемо поносни! Да се саберу копови навијачких група од почетка сезоне, од најнебитнијих па до наших ривала...још доста кола ће морати да прође, да би сви заједно можда достигли нашу бројку са Севера од јуче! А при томе им тимови имају добре успехе тренутно. Е, то је наша снага и то је оно што не може да се купи нити лажира! Једних је 20, других 56, трећих 500, четрвртих 96...итд...све у свему навијање у нашој земљи као покрет не постоји малтене више! Сем на једном месту, које је још увек живо упркос свему што нас сналази! Зато чувајмо једни друге и само исправно да се ради...то је једини пут да се осећамо живима и као навијачи!
СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 01 Aug 2015 14:21    Post subject: Reply with quote

Ајде да унормалимо и уозбиљимо причу подхитно!
НЕ преносите вести таблоида и држите се конкретних прича.
Они са тек неколико уписа нек се суздрже јер реално је да вас сматрамо ровцима кад кренте да скрећете с теме и прозивате Север кад га ни јебени Блиц не прозива
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 01 Aug 2015 14:29    Post subject: Reply with quote

Ми ћемо за новине сада бити супер исправни, и одједном ће се сви коментари променити у односу на пар дана, али то раде исти они који су кројили слику од пре пар дана где смо били главни негативци. Што мање читајте новине, много испирају мозак, поготову на оваквим рубрикама где може да се буквално зајебава онај који има мало више утицаја. Раде то у много горим рубрикама...а камоли у спорту. Зато терајте их све у три лепе...и не подлежите ни покудама али ни похвалама!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ниџа
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Mar 2015
Posts: 31

PostPosted: 01 Aug 2015 15:05    Post subject: Reply with quote

Сале_БОРСКИ wrote:
Генералштаб wrote:
За брата нашег смо поново скупљали новац и овог пута скупили... 104.670 динара,60е ,4,5км и 20 центи.


велика срамота, морало је да буде много више!
Као да људи не схватају да то радимо ејр некоме много треба, него као да радимо, ето онако...



Некако су момци који су скупљали паре пролазили кроз редове као да пролазе кроз кукуруз. Барем оно што сам ја видео. Да ли их је било срамота да анимирају људе мало, деловали су ми превише незаинтересовано, да не грешим душу. Просто некако немају сви свест да помогну некоме, иако би требали да имају. И онда добро дође анимација попут неке коју сам већ раније чуо на стадиону - Ајде људи, 10-20 динара, ко колико има, ко колико може. И онда се људи одмах ухвате за џеп, новчаник, буде их ваљда срамота да не дају ништа. И мало по мало скупи се више. Успут, кроз ред у којем сам ја био нпр. нису ни прошли, а то вероватно није једини. Што опет неће спречити онога ко хоће да да новац, али овде причам о нечему другом. Можда није лоше да новац скупљају мало старији момци од оних синоћ, па уз малу анимацију сигурно би се више прикупило. И да се поведе мало више рачуна да се не прескочи ниједан ред. Предлог за следећи пут, нисам ровац. Wink

ТИ ДОЛЕ НА ТЕРЕНУ, ЗВЕЗДИН ГРБ ШТО НОСИШ, ОД ТЕБЕ ТРАЖИМ САМО, ДА КАО ЛАВ СЕ БОРИШ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic :: View next topic
Page 9 of 11

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop