DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ТРЕЋЕ КОЛО - ПУН СЕВЕР! ПЕТАК 20ч
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 01 Aug 2015 08:17    Post subject: Reply with quote

Резултати управе у последње две сезоне

1. Избацивање из европе административним путем
2. Губитак трофеја у купу
3. Губитак титуле


Ове сезоне

1.Испадање из европе у првом колу не знам ни како то да назовем претквалификација претквалификације квалификација у европи
2. 2 ремија и једна онаква победа у 3 утакмице у домаћој лиги.
3.Очајна очигледно атмосфера унутар клуба.


Да дај бре хладне главе да видимо! И одлучите се јел плус кад се ти који дођу на стадион појаве или минус,ако је минус онда дај да не кењамо и тражимо од људи да дођу,ако је плус онда немој да их ограђујемо у ограде и сматрамо да немају никакво право гласа на стадиону и да будемо у фазону ко их јебе они су небитни.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 01 Aug 2015 08:33    Post subject: Reply with quote

СЕВЕР НИЈЕ ПАО НИТ ПО ЧИЈИ УТИЦАЈ, НИТИ ЋЕ! СЕВЕР ЈЕ ЗВЕЗДА!
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 01 Aug 2015 08:48    Post subject: Reply with quote

Сад предстоји права борба,борба за здраву Звезду,немојте да пљујемо људе који су дошли јуче и рекли свој став,иако је маса њих дошла само због бесплатног улаза.И то су цигани и то су звездаши,сада нам је више него икад потребно јединство и јединствен став.Хајде да се окупимо око тог става и да гурамо,али морамо знати шта хоћемо.Хоћемо ли звездину децу,е па браћо ако хоћемо њих,ајде да заборавимо на титулу,на било који квази успех преко ноћи.Хајде да их изгурамо пар година,па да видимо где смо, јер за сваку децу па и фудбалску је потребно стрпљење,али да после тога нико никоме никада не каже,зашто је овај,зашто је онај....итд...што се тиче трибине,трибини нема нико шта да приговори,ово што се ради је феноменално,иако увек може боље,али са обзиром шта се дешава на терену,ово је слободно речено јединствено у Европи,и зато таква трибина заслужује здрав клуб и 11 уметника доле.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 01 Aug 2015 09:07    Post subject: Reply with quote

Не долази се на Раднички из Ниша, у овој клими и то у петак, тек тако, па нека је улаз слободан! Није ово утакмица када освајамо титулу па се скупи кусо и репато, па да не узмемо ово за нешто озбиљно. Ово су Звездаши који су упркос свему лошем од почетка првенства дошли на стадион и рекли своје. И добро је што је улаз био слободан, добили смо ту потребну критичну масу. Она публика од јуче није та коју неко хоће овде да представи као "бесплатан улаз навијачи", и немој то да се ради! Север такође не може више да слуша приче, и ако он уме да вага, очигледно је јуче свима у истом тренутку била иста помисао...и то нам је што нам је, колико год да тешко буде!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 01 Aug 2015 09:12    Post subject: Reply with quote






Last edited by Генералштаб on 01 Aug 2015 09:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 01 Aug 2015 09:18    Post subject: Reply with quote




Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 01 Aug 2015 09:21    Post subject: Reply with quote

Људи, ел ви схватате колико смо најебали? Проблеми морају да се решавају у корену и то одмах. Сви људи који су нам у управи на челу са Терзићем морају напеоље. Људи бре па ово све нема перспективу, нема планова нема ништа, шта ради ова управа бре? Напоље сви! Синоћ је цео стадион на крају рекао своје, јасно и гласно. Нема шта више да се чека, време тече. Упозоравам да смо у ситацији да губимо титуле у наредних неколико година!

Мора план да се направи! Треба нам способан човек. Ситација у клубу никад гора, а управа неспособна и мафијашка. Дакле, имамо пример КК-а, доведимо ЧОВЕКА да направи план и ревизију! СПОСОБАН ЧОВЕК, САМО ЈЕДАН, А ИМАМО ГА НА ДОХВАТ РУКЕ!
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
rodjen1972
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 25

PostPosted: 01 Aug 2015 09:25    Post subject: Reply with quote

Верујем да скоро нико од нас не мисли да је ова управа сјајна и идеална...Али сетите се шта је било пре нешто више од годину дана...у каквом смо хаосу били кад смо избачени из европе...и клуб и ми навијачи,много смо тешко то поднели...И онда "избори" на којима ниједан "велики Звездаш" није хтео,незнам,можда није смео Shocked ,да се кандидује и преузме одговорност...а на изборима изашло...ма срамота ме и да поменем број...Дошли ови и десило се све што се десило и што се и сада дешава...Истина је да су много погрешних ствари урадили,а ми смо прелазили преко многих ствари...Е,сад...шта даље...кад рецимо,ова управа сутра поднесе оставку...Питам све који мисле да је ово прави тренутак за "терање"...Бетон лига?Не верујем да би пуно људи са севера,реално,пристали на ту варијанту...Приватизација...?Па,ваљда смо око тога свој став изнели...Има ли неко решење?Има ли трибина став шта даље?Кога подржати?Шта ако нико неће да преузме одговорност и дође у клуб...?И,да...мислим да синоћ није покренуто "терање" са запада да север неби то скандирао...мислим,не још увек и не синоћ...А ови са запада који су то покренули и за које смо ми са севера до синоћ били Терзини плаћеници...е те и такве нећете скоро да видите на стадиону...мислим до следеће прилике ако буде бесплатан улаз... Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
stefanbg
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Oct 2007
Posts: 199

PostPosted: 01 Aug 2015 09:29    Post subject: Reply with quote

Немој сви да глуме генерале после битке. Да ли смо требали или нисмо да их терамо, сад је готово.
Наша следећа битка је на Врачару! Усмерите енергију на ту утакмицу. После овога сада, нема назад, морају сви да се исцимају да експлодирамо на Врачару!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 01 Aug 2015 09:33    Post subject: Reply with quote

rodjen1972 wrote:
Верујем да скоро нико од нас не мисли да је ова управа сјајна и идеална...Али сетите се шта је било пре нешто више од годину дана...у каквом смо хаосу били кад смо избачени из европе...и клуб и ми навијачи,много смо тешко то поднели...И онда "избори" на којима ниједан "велики Звездаш" није хтео,незнам,можда није смео Shocked ,да се кандидује и преузме одговорност...а на изборима изашло...ма срамота ме и да поменем број...Дошли ови и десило се све што се десило и што се и сада дешава...Истина је да су много погрешних ствари урадили,а ми смо прелазили преко многих ствари...Е,сад...шта даље...кад рецимо,ова управа сутра поднесе оставку...Питам све који мисле да је ово прави тренутак за "терање"...Бетон лига?Не верујем да би пуно људи са севера,реално,пристали на ту варијанту...Приватизација...?Па,ваљда смо око тога свој став изнели...Има ли неко решење?Има ли трибина став шта даље?Кога подржати?Шта ако нико неће да преузме одговорност и дође у клуб...?И,да...мислим да синоћ није покренуто "терање" са запада да север неби то скандирао...мислим,не још увек и не синоћ...А ови са запада који су то покренули и за које смо ми са севера до синоћ били Терзини плаћеници...е те и такве нећете скоро да видите на стадиону...мислим до следеће прилике ако буде бесплатан улаз... Exclamation

Друже, да ти не објашњава сад нико како и шта....није нити запад нити исток покренуо север. А шта даље? Па живи се и овако и онако....нећемо се сигурно угасити, али са нечим једноставно не може више да се живи и то је то. Да ми од 3 прве утакмице у првенству не можемо ни једну поштено да добијемо? Ма ту падају све приче и сва дела која су рађена, а није да их нема. На жалост, онда када су требали, нису умели гол један да дају! Само гол! Толико их је делило од останка у клубу. Е кад толико не можеш...онда вероватно и ниси за тај клуб!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 01 Aug 2015 10:00    Post subject: Reply with quote

Искрено, да су дали гол само би се замазале очи... можда је и боље што је остало овако. Мора да се уради нешто, почетак је сезоне, нисмо ништа даљи од титуле него пре 15 дана. Да смо победили, све би било ок, победа, Гроф одахнуо, Терза насмејан, Катаи растерећен итд... и онда дође Вождовац и наканта нас ко мајмуне, и тек смо онда у проблему.

Сад нема стајања, нема ништа на пола, да се истера до краја, јер нам није то једина борба, остаје Толе, остаје борба за титулу.

Само не знам ко је више способан да дође у Звезду, и да направи план неки, а да није већ био.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 01 Aug 2015 10:11    Post subject: Reply with quote

Е, о томе се размишља пре него што се нешто скандира! То је Север причао као покварена плоча. Међутим, нико се на то није обазирао, шта више, такве приче су схватали тако да је Север потплаћен(јебем ли им маму свима да им јебем који тако причају), или да смо неспособни да видимо даље од ове ситуације. Е сад, Север је рекао своје и поред свега тога, а то вероватно значи да је прекипело да више не може. А сви букачи и хушкачи, а и ови што од једном се чуде како ово...требали су мало раније да размишљају, сад нема шта више да се размишља него да идемо даље, па шта нам Бог да! Нема прича..."само не знам ко ће"....то се подразумевало пре изречене пароле од јуче! Само будала може да виче оно синоћ, а јутрос да се пита а добро ко уместо ових? Са тиме је требало синоћ у утакмицу да се уђе и да не постављаш сам себи то питање након онога, јер одговора није било ни пре 6 месеци, а нема га ни данас. Али једно је сигурно, овако више не иде и то је једино у чему су се сви сложили. Даље...нека људи мало охладе главе, а не да се лупају коментари и да искаче из нас шизофренија! Увек мора да постоји решење за клуб какав је наш, само је питање колико се трудимо! За почетак да скренемо свима пажњу и да препунимо стадион на Врачару!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mali Rale
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Dec 2013
Posts: 14
Location: 861А

PostPosted: 01 Aug 2015 10:14    Post subject: Reply with quote

КАКО БРЕ ТО ИГРАТЕ, УПРАВА ШТА ЈЕ СА ВАМА, ДОСТА ВИШЕ ОВЕ БРУКЕ !

Север је рекао шта је имао. Жути картон су добили против Лучана у задњем колу, синоћ црвени! Сваких месец дана мењају циљеве, мажу очи, итд. (фебруар циљ паре за лиценцу, јул Европа нам није циљ, већ ЈСЛ, ко кога овде?) Пуштају причу играју звездина деца, па где су? Ова четворица више то нису, имају једну годину у ногама, то више нису деца(наравно у фудбалском смислу). Доводе се маторци који не могу да трче, а тек фудбал да играју. Јебеш све то, али да играчи немају жељу да играју, да не знају да гину за клуб, за грб, за себе. О чему онда даље да причамо?
Управа нема план, само баца једну по једну изјаву и то је то. То је ку*ац! Не умеју да стану иза дате речи, нама то не треба нама треба ЧОВЕК са образом!

ЛАКШИ СУ ПОРАЗИ, СЛАЂЕ СУ ПОБЕДЕ, КАД НА ТЕРЕНУ СРЦЕ ОСТАНЕ!

Нама једино што преостаје је да будемо сложни, изгурамо ово до краја и да идемо у боље дане! Нема више изговора ни за нас, сваки делија сада треба бити на свакој утакмици и борити се за наш клуб!

Ја ћу да грмим као никада раније, а ти... ти или ми се придружи и помози или седи кући и гледај!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 01 Aug 2015 10:19    Post subject: Reply with quote

А не не....сад нема кући и гледања! Ево је синоћна утакмица где су испуњени сви предуслови свих кивних Звездаша...сада нема седења кући! Ко седи кући, нека пуши курац!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 01 Aug 2015 10:21    Post subject: Reply with quote

Мислиш да је од 20 сома јуче бар 5 размишљало о томе? Наравно да није, јер је то проистакнута реакција када се људима све смучи, када оно изгледа тужно, када нама Ибањез који није ту ни месец дана, буде вођа тима, дође први испред трибине и храбри остале.
Ту онда нешто није нормално, да странац осећа Звезду више и од ових који су ту и по пар година.

Мени ово личи на период Топлице, а пре Дан Тане, када смо имали Земана који је за ову лигу Мурињо лично, испали у Европи од Апоела, а на крају завршили трећи у првенству.

Гарантујем, да кад би навијачи водили клуб, водили би га боље него икада раније, јер сви који су долазили су видели неки лични профит, промоцију за даљу политичку каријеру, а за клуб их заболе курац и зато смо ту где јесмо... наравно не нашом кривицом.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic :: View next topic
Page 8 of 11

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop