DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА-КАИРАТ
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 03 Jul 2015 17:25    Post subject: Reply with quote

shomi wrote:
Највећи проблем је што ми немамо јасан циљ.

Много би сви ми лакше прогутали овај пораз и многе поразе да су они сви на једном колосеку.

Знате ево еуфорија око женске кошаркашке репрезентације,то је тим који је пре 4 године изгубио од Француске 50 разлике,и ишло се без одступања и дошло до тога да је сад тај тим добио француску глат и постао првак европе.

Код Звезде тога нема,ако је циљ санирање дуга па да почнемо за 3,4,5 година да играмо озбиљан и нормалан фудбал онда се не доводе странци због којих Звезда прошле сезоне није ни играла европу јер су је тужили,него да се каже Звездаши императив је да дођемо до тога да не дугујемо ником ништа и од сад ће играти само и искључиво деца,бићемо можда трећи,четврти,али за 3 или 4 или 5 година доминираћемо и играти лш.

Ако је циљ кроз добре резултате радити на томе да играча продамо што скупље,онда се прави добар тим,а не тим који ће од неког кајрата кући изгубити.

Ако је циљ искључиво титула,онда све подредити само томе.

Али не може циљ бити час европа,час млади играчи,час титула,час санирање дуга,а онда кад се ништа од тога не оствари као прошле сезоне да се каже ма јебеш то следеће сезоне...

И притом помиње се дуг је мањи толико и толико,ја нешто нисам сигуран,нажалост.

Оно што императив севера мора да буде,јесте пун север и што пунији стадион сваке наредне утакмице,јер без тога,без масе која ће бити страх и трепет људима што у клубу што изван њега,без људи којима ће некима представљати кнедлу у грлу,ми клуб наш предајемо буквално на милост и немилост. И то треба да буде све јасно свима.

Барјак је перверзија!

И добро намернима и зло намернима...свима је јасно да када седну у столицу са које се води наш клуб...једина шанса за неким добитком и стабилизацијом је омладинска школа! Нема другог пута! Видим горе неки сабирају и одузимају неке милионе, а не схватају да сем ових пар клинаца што сада имамо, ми нисмо никога избацили као генерацију читаву деценију! Много је фактора утицало на то. И лоше вођење омладинске школе, и неодговорно понашање људи из клуба према талентованој деци, али и притисак Звездашке јавности, која једно прича, а у пракси друго ради! Ми немамо јасан циљ јер нико није спреман у пракси да се жртвује, али стварно жртвује и подреди све неком циљу! Навијачки смо спремни то да радимо јер смо тако учени од малена, и ту нема шта да се прича и додаје...али кад је спортска страна у питању...када скупиш 10 одговорних навијача, који воле свој клуб и желе му добро....у тих 10 људи имаш 15 мишљења! Свако види на свој начин клуб, свако види другачије. Нисмо никада имали овај степен само одговорности, никада оволико нисмо пратили кретање ствари по клубу...и то црпи много и једноставно није ни мало лако. Мораш да знаш много тога да би смео у име трибине нешто да пресечеш или кажеш...није уопште тако једноставно како неки мисле. Ми немамо право на грешку и да се коцкамо...та времена су прошла о давно, и зато данас мораш да знаш причу од главе до пете, па онда да причаш нешто. Зато и потенцирам да Делије тренутно гледају и покушавају да саберу ствари, да не би секли нешто погрешно. То што људи по кафанама причају и што се усталило пар фраза међу људима, и ако не мислиш као сви ти "исправни" одма си неки чудак или шта већ....то не сме да интересује групу, а поготову људе који се унутар ње баве неком врстом надгледања ситуације у клубу. Много конфузије уноси неки финансијски извештај када допадне у руке навијача....јер много ствари се нагађа и делује катастрофално...а у суштини тај папир није тако једноставан за читање. Логично је да се после пораза оваквог дигну приче...да се пљује итд...али ми морамо да иза тога знамо шта радимо! Не може тренутни бес да води људе...увек мора да постоје они који гледају у том тренутку даље.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 03 Jul 2015 20:15    Post subject: Reply with quote

На Маракану дошао је анонимни клуб из Русије и тукао Звезду. Запад (који одавно није онај стари Запад) Маракане и "звездашка јавност" је тражила и добила смену. И Север на жалост.
Не поредим Терзу и Џају него тај анонимни клуб је Зенит.

Између нас и Казахтанаца они си фаворити, то само луд или злонамеран неће рећи. Јермени и Казахстанци фаворити а Шкоти и Срби не. Да бре 2015. је...
Нотингем Форест Челзи па наравно Форест је фаворит де бре ови из Челзија су друга лига а ови прваци Европе. Shocked

Сходно с могућностима довели смо доста брзо рекло би се по дебију 2 добра појачања. Доброг тренера за ситуацију у којој смо. То улива поверење да су и остала појачања добра. Није било теорије да се тим спреми. Није било теорије јер смо у каналу годинама. Једва смо живи да би очекивали више
Они који су ту од прошле године су показали за сад исто што и прошле. Квалитетни квалитет а неквалитетни зашто смо им нашли замене.

А пароле нису узалуд ту биле на последњој утакмици...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 03 Jul 2015 20:25    Post subject: Reply with quote

Заборавих да додам су овде коментари давно постали:
Е како је Човке средио све и довео Бобинатора и сад потписао Зирби а ту су Дангуба и Калина и Лаза
Е овај Рендула је добар а Јовке и Орландо су врх али Цветко је лош- као и Анђа и ето Паво добио црвени а Јовке одличан као замена
А де је Риста
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
ЛазарЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Mar 2012
Posts: 62

PostPosted: 03 Jul 2015 22:38    Post subject: Reply with quote

човек je cве лепо рекао:
http://mondo.rs/a809305/Sport/Fudbal/Miodrag-Bozovic-posle-utakmice-Crvena-zvezda-Kairat.html
_________________
Востани Сербие,давно си заспала !
Back to top
View user's profile Send private message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 03 Jul 2015 23:37    Post subject: Reply with quote

MisaCZV_ wrote:
Ми у задњих 10 година немамо никакав циљ! Нека дође Човић да среди ствари и готовo. Једини је он способан. Пакет који је направљен у кошаркашком клубу нека се пренесе на фудбалски!!!

Ти пре него што се излупеташ са овим небулозама око Човића мало се распитај око неких ствари око КК ЦЗ,и не знам само зашто администратори ако знају ко је заслужан за успех КК ЦЗ не бришу ове коментаре ако свако ко је иоле упућен у причу знају како ствари стоје,и ко је донео паре у клуб.Иста прича је у ФК ЦЗ људи само спомињу Терзића,а знамо смо ко је главни човек у клубу,а то сигурно није Терзић,да је до њега било сад би имало Косана на клупи толико о томе,тај човек који је у ФК ЦЗ не експонира се толико као Терзић али свакако је први у борби да се смени волина са чела савеза,и не треба људи о томе да ћуте,баш ме брига ако је тај човек страначки кадар ако се бори за клуб и једини се цима за паре да би Фк ЦЗ могао да функционише,доста више са лажним причама и саморекламерстом по новинама а за то никакво покриће...
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
ДраганКојић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 May 2015
Posts: 27
Location: Иза ћошка

PostPosted: 04 Jul 2015 00:14    Post subject: Reply with quote

Решење је вратити Пиксија, па Топлицу, па мало јенкија, дати још једну шансу Лукићу и све ће то доћи на своје! Е због тих промена чисто да се нешто мења смо ту где јесмо! Чим неко не ради како ти мислиш да треба само га отерај, сигурно ће нови бити бољи, по принципу од овога горе не може. И онда се наравно испостави "сјаши курта да узјаше мурта".
Мене боли што бар немамо ону неку наду као са Лукићем кад је дошао да ће стварно нешто бити боље, и уверен сам да није било оног једног кикса са Металцем, и дешавањем против Офк-е, и наравно "помоћи" фудбалског савеза оне прве сезоне мобилизације били би на правом путу!
Не могу да верујем да ми који смо прошли многа севојна, јаворе, пећинце кукамо оволико кад изгубимо европску утакмицу. Разумем ја да неки мисле да је Звезда ипак име за тамо неки Каират (Удинезе такође), али играли смо целу утакмицу са играчем мање, примили гол у 45 мин. из офсајда и просто спортски то не може да буде чудо.

"Javo" кад већ кажеш да треба да мушки погинемо тамо и да се боримо, сигурно значи да се полако спремаш на далеки пут у Казахстан.

Ја разумем симпатизере да могу да кажу да је боље да су гледали неки филм него утакмицу, како смо лоши итд. али да навијачи причају о томе није ми јасно. Нико навијање не спомиње?!
Ако хоћеш од фудбалера да се боре, да изгину на терену, има да одереш глас на северу кућо! Мени навијачки није било толико лоше, екипа око мене у трансу 15-ак минута тако да други гол нисам ни приметио солидно време. Мене фрустрира чињеница да од Братиславе никако да добијемо приступачније гостовање да нас брдо оде, али шта је ту је. Сланине се свих сезона шетају по комшилуку, усери класични Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Vaterpolo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2015
Posts: 15

PostPosted: 04 Jul 2015 00:42    Post subject: Reply with quote

zvezda wrote:
Vaterpolo wrote:
Иста прича сваке године. Сачекаћемо и испадање још из неког такмичења да бисмо све снаге усмерили на једно и тако довека... Изгледа. Дуг се гомила, бројност опада, играчи све гори, а ми једно те исто. Немам намеру да мрачим баш сад и "у овом тренутку", ја сам исто причао и пре два месеца.


Па ти иди на ватерполо


И на ватерполо, и на хокеј, и на женску одбојку... Јер нема дана да не мислиш на њу. Дођи и ти, биће нас више него 3000 на опроштају од титуле. Ван теме, али дајем ти одговор на одговор у стилу у ком си га ти написао.
Него, кад већ помињемо поименце људе из клуба, ко је њима дао да буду ту? На основу чега су дошле разне фаце у мој клуб? Јесам ли ја, као члан клуба, заокружио њихово име да дођу ту? Имали смо изборе за председника скоро, дошло 300 људи. Довољно. Сваки следећи кад хоће да уђе, лепо се иштампају листови, правац стадион, оловка, па да одлучи Звездаш хоће ли да га гледа или не. Конкретно и једноставно. Нека нас изађе двојица на гласање, имаш потписано и нема расправе.
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 04 Jul 2015 03:45    Post subject: Reply with quote

Најављивало се да ако не обезбедимо евро лиценцу, да ће бити пропаст, смак света...е сад ми не иде у главу, кад смо већ пљунули толике паре за њу, и кад смо изборили европу, сад кад смо пукли у првом колу, како се то тако равнодушно прихвата? Ако европа није била примарни циљ, зашто су пљунуте паре за евро лиценцу? А види се да није била циљ обзиром да сва појачања која су доведена нису ни регистрована била за ту прву утакмицу, тим није имао 1 крштен тренинг у комплетном саставу, физички тотално неспреман. Значи, европа није била циљ, али паре од Гаспорма су ту бачене. Што се тиче утакмице, поред свега набројаног, плус дизања курца од стране судија над нама, резултат феноменалан. Јесте то Казахстан, али тај Казахстан има паре, лига им је у јеку, итд, да се не понављам.
А сад кад СВИ знамо шта нам је циљ, да је то титула...Ок, не дао Бог да је не узмемо на крају сезоне, видећемо онда шта ће нам бити циљ за ону тамо сезону, а ко ће сносити одговорност што циљ није испуњен.
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 04 Jul 2015 04:51    Post subject: Reply with quote

Ортодоксија wrote:
Ако европа није била примарни циљ, зашто су пљунуте паре за евро лиценцу?

Ради појашњења за оне који можда не знају - не плаћа се лиценца, него дугови играчима, тренерима, тако да тај дуг мора да се плати пре или касније ако желимо да играмо Европу.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
PsihoDelija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 May 2010
Posts: 42
Location: у зикри

PostPosted: 04 Jul 2015 05:08    Post subject: Reply with quote

Ова тема је врло брзо скренула са навијачке на неку трећу. Ал у оваквим тренуцима то нам је можда и потребно.

Ал само на моменат да вратим на оно старо. На оно због чега смо се сви учланили на овај форум. На један мали навијачки коментар. Нови баријак који се вртио, је по мом мишљењу, најмоћнији који се икад појавио на Северу. А било их је много. Малих, великих, симболичних, простих, скинутих, прелепих. Ал овај ти дигне длаке у ваздух кад га погледаш.

И још нешто. Није бре све готово и нетреба кукати овуда и тражити кривце док се друга не одигра. Онда ће мо сви заједно да окренемо једни по другима. Гледајући ово све два дана касније, прилично смо шупачки ово изгубили. И тако исто моремо следећу да и добијемо.

Без обзира на исход, једна ствар мора да буде на месту. А то смо ми. Наша љубав, наша жеља, наша бројност, наш карактер.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=2Ha6nXjLKmU&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message
Јанкез
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Apr 2014
Posts: 36

PostPosted: 04 Jul 2015 07:00    Post subject: Reply with quote

Одмах на почетку. Најискреније бих волео да се Паркер отера из клуба. Не заслужује да носи дрес никако!
Друго, јако је леп осећај играти Европу али са друге стране без превеликог ложења. Добили смо новог тренера, кратак период припрема, 6 нових играча, кратак период упознавања, свега пар припремних утакмица одраних заједно и још се нису како треба ни упознали, па ми сада реците, на основу свега овога наведеног да ли сте имали нека висока очекивања? Ја сам прижељкивао као сваки нормалан човек и навијач победу или нерешен резултат али ме уопште није изненадио изгубљен меч. Изгубили смо 0:2, са играчем мање. Да није било Рајка, било би готово сигурно 0:5. Да ли је 0:2 недостижан резултат? Није наравно, имамо 11 играча тамо, довољно времена да се анализирају и исправе неке грешке, формира нови тим и нова тактика, није све изгубљено. На крају крајева, неће бити смак света и ако испаднемо из квалификација. Овај тим се формира да узме Шампионску титулу у првенству а наше такмичење ће бити дуго и неизвесно то је сигурно. Е за то ми треба да се припремамо.
Back to top
View user's profile Send private message
OffenbachDS1989
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2012
Posts: 235

PostPosted: 04 Jul 2015 07:48    Post subject: Reply with quote

Управа је вредна тренер тактичан
голман брани ко да није нормалан
нигде нема тако чврсте одбране
нападачи брзи дају голове !
На свету све си нам за боље не знамо !!!
Гробарске пичке!
kaже брат спајдермен да нико није ишао у казахстан оне 2001,извини једина због тога, сад ће и тамо да грми ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 524
Location: kosutnjak

PostPosted: 04 Jul 2015 09:38    Post subject: Reply with quote

Једва чекам следећу текму да опет гледам нови барјак. Very Happy
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
ДраганКојић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 May 2015
Posts: 27
Location: Иза ћошка

PostPosted: 04 Jul 2015 13:17    Post subject: Reply with quote

Пошто је ово навијачки форум, а ми смо озбиљна трибина, ваљда можемо отворено о свему. Нови барјак је одличан, генијалан, али кад већ толико тежимо оригиналнпсти много ме је разочарало кад сам видео да је то "туђа фора". Боље онда да је направљена репилика барјака који та група већ има, са својим чикицом само већи. Али ајде да не мрачим, можда је стварно неко наш дошао на ову идеју а да није имао појма да је тако нешто постојало.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 04 Jul 2015 13:26    Post subject: Reply with quote

Шта ти је фесјбук навијање....одма слика обиђе свет, и одмах се нађе шта је, одакле је итд. Ко би рекао да ће неки Мароканци урадити кореографију пре месец дана,а идеја за овај барјак постоји још од тренутка када је један члан те групе истетовирао то на себи...а то је мало дуже од месец дана...али шта ћеш...модерно доба повлачи са собом овакве последице...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop