DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА-КАИРАТ
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Копиле
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Oct 2013
Posts: 31

PostPosted: 02 Jul 2015 21:44    Post subject: Reply with quote

Који нам је циљ ове године?

Није било реално да вечерас победимо Каират са играчима који нису могли да на домаћој утакмици победе Раднички из Крагујевца који је испао из лиге, једноставно није реално. Не треба бити разочаран што смо најраније у историји клуба испали из Европе, већ треба тражити одговорност и последице у управљању и вођењу Црвене Звезде. Ко је одговоран, и какве ће бити последице по онога ко ради на штету Звезде? Да ли ће управа клуба из свога џепа да намири 7 милиона евра колико су додатно задужили клуб прошле сезоне? Ко ће и када да врати те паре?

Не би им био у кожи на следећој скупштини клуба.
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 02 Jul 2015 22:06    Post subject: Reply with quote

Небих нас ја још одписивао,што се тиче утакмице и трибина,свачега сам се нагледао вечерас.....лаку ноћ...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 02 Jul 2015 22:17    Post subject: Reply with quote

Копиле wrote:
Који нам је циљ ове године?

Није било реално да вечерас победимо Каират са играчима који нису могли да на домаћој утакмици победе Раднички из Крагујевца који је испао из лиге, једноставно није реално. Не треба бити разочаран што смо најраније у историји клуба испали из Европе, већ треба тражити одговорност и последице у управљању и вођењу Црвене Звезде. Ко је одговоран, и какве ће бити последице по онога ко ради на штету Звезде? Да ли ће управа клуба из свога џепа да намири 7 милиона евра колико су додатно задужили клуб прошле сезоне? Ко ће и када да врати те паре?

Не би им био у кожи на следећој скупштини клуба.

Генерално мислим да су ови смањили дуг и зауставили тренд раста дуга, барем у овом тренутку. Што без неке даље идеје како до новца...ништа не значи. У сваком случају, да су Делије сигурне да ови не ваљају, о давно би били прошлост. Сигуран сам да ће се сви извештају прегледати како треба и да ће се реално сагледати цела ситуација.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 02 Jul 2015 22:20    Post subject: Reply with quote

Иначе, данас је скупљено 219,350 динара,7 евра и 1,92 км. Негде смо на пола пута! Ово је светла тачка данашње утакмице! У наредном периоду ћемо наставити, док не скупимо све паре потребне да се наш друг оперише!
Хвала Делије и свака част трибини на колегијалности!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vaterpolo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2015
Posts: 15

PostPosted: 03 Jul 2015 01:18    Post subject: Reply with quote

Иста прича сваке године. Сачекаћемо и испадање још из неког такмичења да бисмо све снаге усмерили на једно и тако довека... Изгледа. Дуг се гомила, бројност опада, играчи све гори, а ми једно те исто. Немам намеру да мрачим баш сад и "у овом тренутку", ја сам исто причао и пре два месеца.
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 03 Jul 2015 01:26    Post subject: Reply with quote

Мислим да боље нису могли у овом тренутку. Јос без главног играца у одбрани 90 минута.
Увек смо имали тај проблем са подцењивањем ривала и док се то не искорени слицне це се ствари десавати. Нисмо ни ми висе она Звезда од пре 20 год.
Клуб је мозда из Казахстана али у њему игра 90 посто играца из Бразила, Русије итд. плус им је првенство какво год било у јеку. Па људи пре месец дана нам се заврсило првенство то се јело опијало нисмо до скоро знали ни дал це нам дати дозволу.Нас примарни циљ ове године је титула а овде докле се догура за прву годину. Сто се навијања тице млако на моменте солидно. Свака цаст на прикупљеној помоци!
Идемо даље корак по корак
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Визионар
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Oct 2006
Posts: 156

PostPosted: 03 Jul 2015 02:03    Post subject: Reply with quote

Vaterpolo wrote:
Иста прича сваке године. Сачекаћемо и испадање још из неког такмичења да бисмо све снаге усмерили на једно и тако довека... Изгледа. Дуг се гомила, бројност опада, играчи све гори, а ми једно те исто. Немам намеру да мрачим баш сад и "у овом тренутку", ја сам исто причао и пре два месеца.


E мој пријатељу... Нећеш се ти написати на овом форуму само због једне ствари, а то је зато што користиш мозак а то баш и није добро овде... Мени су се брисали постови овде кад год сам поменуо оно говно лоповско од терзића, а док је дотични у клубу, на Маракану нећу крочити... А теби брате кажем, МИСЛИ СВОЈОМ ГЛАВОМ ТО ЈЕ ПРАВА СЛОБОДА...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 03 Jul 2015 03:35    Post subject: Reply with quote

Quote:


E мој пријатељу... Нећеш се ти написати на овом форуму само због једне ствари, а то је зато што користиш мозак а то баш и није добро овде... Мени су се брисали постови овде кад год сам поменуо оно говно лоповско од терзића, а док је дотични у клубу, на Маракану нећу крочити... А теби брате кажем, МИСЛИ СВОЈОМ ГЛАВОМ ТО ЈЕ ПРАВА СЛОБОДА...

СЛободан ум јесте једна од највећих слобода,али несаломив дух и неизмерна привженост,је једна од највећих жртава које човек чини за неки свој клуб,клуб који воли.Бити уз њу је једини начин да се спречи да јој нико не науди,па и дотични господин.
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 03 Jul 2015 04:16    Post subject: Reply with quote

ма све ће бити боље кад заигра роберто карлос из динама, за 250 000 евра...ето нама, ето нама лиге шампиона
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 03 Jul 2015 04:51    Post subject: Reply with quote

Што се тиче навијања мање више очекивано кад су у питању европске утакмице,трибина је загрмела пар пута како треба и то је све,недостајала је повратна реакција са терена. А доле на терену једноставно нисмо тим и то се види из авиона,Каират просечна екипа коју ће већ у следећем колу иоле озбиљнија екипа почистити.Не знам колико ће нам позивање на титулу као примарни циљ донети доброг јер шта нам та титула доноси ако ми у у Европи испадамо на почетку туристичке сезоне.Европа је та која враћа веру,која враћа људе на стадион,која враћа име Звезде бар на почетак старих успеха.Имам утисак да олако прелазимо преко ових европских бламова са оправдањима типа титула је примарни циљ.Наравно да има много разлога за синоћни резултат,али никако не би смели да допустимо себи да из сезоне у сезону слушамо исту плочу и исте приче,увек је титула била и биће примарни циљ,али Европа је једино мерило наше снаге,нашег уздизања и нашег нажалост пропадања.
Back to top
View user's profile Send private message
stani
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Nov 2004
Posts: 216

PostPosted: 03 Jul 2015 06:12    Post subject: Reply with quote

Визионар,
слободно твој не долазак на маракану увежи и са (не) писањем овде.
Остани слободан!
_________________
у потери за интересом вођени смо бесом !
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 03 Jul 2015 07:21    Post subject: Reply with quote

javo wrote:
Имам утисак да олако прелазимо преко ових европских бламова са оправдањима типа титула је примарни циљ.Наравно да има много разлога за синоћни резултат,али никако не би смели да допустимо себи да из сезоне у сезону слушамо исту плочу и исте приче,увек је титула била и биће примарни циљ,али Европа је једино мерило наше снаге,нашег уздизања и нашег нажалост пропадања.

А ја рецимо имам утисак да људи не умеју да процењују ситуације како треба. И шта ћемо сад? Ајде ево нека се скупе сви паметни који знају како треба, нека искористе своју снагу коју имају, нека отерају говна и олош из клуба, и нека нешто коначно ураде са нашим клубом!!!! Група боље од овога једноставно не уме! Моле се сви заинтересовани да се организују у неку нову формацију, и нека направе то, да коначно играмо Европу и не бламирамо се овако више! Ајде паметњаковићи, који набијате овде тензију људима који проводе више размишљајући о клубу и групи, него о својим породицама и о себи....дајте ви слободоумни да направите једном у животу нешто!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
СКИДС
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Jun 2005
Posts: 833

PostPosted: 03 Jul 2015 07:42    Post subject: Reply with quote

Нема сврхе одговарати стално истој екипи људи која је вероватно имала накуцан текст и пре утакмице, и наравно да треба бановати људе који пишу а који не доприносе северу! Ако сам се о некога огрешио унапред се извињавам, али сам скоро сигуран да не грешим!

Цела утакмица са играчем мање! Они одиграли 18 кола у свом првенству! Имају већи буџет од нашег!

О чему се овде прича?

СВИ У КАЗАХСТАН!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Ниџа
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Mar 2015
Posts: 31

PostPosted: 03 Jul 2015 07:47    Post subject: Reply with quote

Да се налазимо у тешком тренутку, налазимо се. Да овај тим од синоћ нема квалитет за Европу, нема. Да су се борили, борили су се, а уопште није лако играти целу утакмицу са играчем мање. Када се комплетирају видећемо како ће то да изгледа. Да сада више него икад треба подржати екипу, ТРЕБА.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 03 Jul 2015 07:52    Post subject: Reply with quote

СКИДС wrote:
Нема сврхе одговарати стално истој екипи људи која је вероватно имала накуцан текст и пре утакмице, и наравно да треба бановати људе који пишу а који не доприносе северу! Ако сам се о некога огрешио унапред се извињавам, али сам скоро сигуран да не грешим!

Цела утакмица са играчем мање! Они одиграли 18 кола у свом првенству! Имају већи буџет од нашег!

О чему се овде прича?

СВИ У КАЗАХСТАН!!!

Ма не бре, какав одлазак у Казахстан? Знаш ти где је то? Колико кошта и још и вероватно нећемо проћи даље? Терза да оде под хитно! И сви лопови из клуба! И да обавезно дођу неки Звездаши на њихово место, способни, поштени, па да скину овај дуг што пре! А ти што позиваш за одлазак у Казахстан само хоћеш ове слободоумне да скренеш са правог пута на којем су се залетели!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop