DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА-КАИРАТ
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
корицаодсвес
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Jun 2011
Posts: 40

PostPosted: 26 Jun 2015 11:32    Post subject: Reply with quote

нема много филозофије сви знамо рецепт, само навијачка атмосфера и пун стадион могу да помогну нашим играчима! све док дан мења ноћ, све док ноћ мења дан, и нека пуше курац сад, борат и казахстан !!! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 27 Jun 2015 18:58    Post subject: Reply with quote

Доћи бар сат и по раније, пошто ће се сјатити и курта и мурта на Север, заузети централна два копа и навијати 90+ минута као да играмо финале Лиге Шампиона...примио си гол, навијај јаче, освојио си корнер, навијај јаче, изгубио си лопту, навијај јаче, судија те краде, навијај јаче...НАВИЈАЈ, зато си дошао! Па шта ти Бог да...бар нећеш бити скењан као после неких претходних евро утакмица зато што ниси дао све од себе. А остатак Севера и стадиона, ако се прикључи, тим боље, ако не, нема везе, и оволика бројка навијача https://www.youtube.com/watch?v=g1DBcwbXU6o је сасвим довољна Smile АЈМО, АЈДЕ!!!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 30 Jun 2015 12:43    Post subject: Reply with quote

Из клуба ни једна једина најава и позив за утакмицу, никаква реклама и позив за куповину сезонских карата. На овом форуму су се пре правиле 2,3,4 видео најаве и на десетине слика, а сада...после неког времена опет се игра европска утакмица на Маракани, нови тренер, појачања, лепо време...требало је данас да плане цео Север и добар део осталих трибина. Треба сви као један да се боримо, не бре за победу само против Кајрата него та улазак у ЛЕ...
Делије сви на стадион, можда је ово затишје само знак да ће сви доћи и без позива што би била права ствар али они који се нећкају да ли да дођу треба позвати.
Нема сумње људи бре да би клуб сада са једном рекламом, прогласом , неким позивом, било чиме, направио општи бум и да би активирао људе...јебем му све, нек позову људе који се разумеју у те рекламе и маркетинг и нашло би се бар 10 њих који ће за џабе одрадити све то, а резултат би био пун стадион !
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 30 Jun 2015 13:25    Post subject: Reply with quote

Европа почиње, не верујем да за овакву утакмицу треба било каква позивница. Није ово Младост из Лучана па да кумимо и молимо људе....ово је оно због чега и играмо нашу лигу! Јер Звезда је једино права, када игра у Европи! То је право мерило свега што се ради овде, и зато мислим да позиви нису потребни, па чак и против "тамо неког Каирата".
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 30 Jun 2015 13:48    Post subject: Reply with quote

Ма биће добро попуњен стадион, не сумњам у то, него мене брине навијање. Знате и сами да ће тада бити доста европских навијача, стога пажњу треба обратити на добар одабир песама, као и на то да се све време навија, а не да се гледа текма. У принципу, мислм да ће бити све бити ОК.
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 30 Jun 2015 20:07    Post subject: Reply with quote

НА УТАКМИЦИ ЋЕМО ПОНОВО НА ПОЛУВРЕМЕНУ СКУПЉАТИ ПАРЕ ЗА ДРУГА ИЗ ЕКИПЕ,КОМЕ СУ ПОТРЕБНЕ ПАРЕ ЗА ОПЕРАЦИЈУ. КАРТА ЗА СЕВЕР ЈЕ ВИШЕ НЕГО ПРИСТУПАЧНА ТАКО ДА СВАКО МОЖЕ ДА ОДВОЈИ БАР 100 ДИНАРА ЗА БРАТА! ПРОШЛУ УТАКМИЦУ ЈЕ СКУПЉЕНО ОКО 1000 ЕУРА, САДА ОСТАТАК ДА СЕ ПРИКУПИ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 01 Jul 2015 16:36    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
НА УТАКМИЦИ ЋЕМО ПОНОВО НА ПОЛУВРЕМЕНУ СКУПЉАТИ ПАРЕ ЗА ДРУГА ИЗ ЕКИПЕ,КОМЕ СУ ПОТРЕБНЕ ПАРЕ ЗА ОПЕРАЦИЈУ. КАРТА ЗА СЕВЕР ЈЕ ВИШЕ НЕГО ПРИСТУПАЧНА ТАКО ДА СВАКО МОЖЕ ДА ОДВОЈИ БАР 100 ДИНАРА ЗА БРАТА! ПРОШЛУ УТАКМИЦУ ЈЕ СКУПЉЕНО ОКО 1000 ЕУРА, САДА ОСТАТАК ДА СЕ ПРИКУПИ!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Победник
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2009
Posts: 250

PostPosted: 01 Jul 2015 20:39    Post subject: Reply with quote

Немој само људи да мисле да ће следећа Маракана 22-23. Јула доћи сама од себе! Скоро две године је прошло од последње европске утакмице и баш сутра треба да се покаже колико Звездини навијачи желе вољени клуб у Европи.

Свако ко жели да нас се та Европа опет плаши у будућности и да настави оно Звездашко лудило од краја сезоне... сутра ће бити на Маракани. Остали који могу да дођу, а не дођу, нису Звездини навијачи.
Back to top
View user's profile Send private message
Sindikalac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Jan 2012
Posts: 76

PostPosted: 01 Jul 2015 21:12    Post subject: Reply with quote

Читам сада да је конференција за новинаре гостију отказана јер се НИКО од новинара није појавио. Ово је још једна велика срамота за наш клуб. Овакве ствари нам стварно нису потребне да би "пореметили" противника. Искрено, никако не могу да поверујем да је ово случајност и да су новинари сами тако одлучили без нечијих сугестија. Долазиле су овде и много мање екипе од ове па су увек били испоштовани. Из сваких новина постоји по новинар који је задужен да прати Звезду, плус они који добијају паре да пишу наручене текстове. И баш нико да се не појави?!

Знам да ће сада дежурни адвокати ове управе да скоче на мене како деморалишем и ширим негативну атмосферу. Размислите добро да ли је кварим ја и људи сличног размишљања или "интелектуалци" који смишљају овакве бедне игре... Довољно ће противницима бити сутра кад чују грмљавину у тунелу да им се ноге одсеку и да се изгубе по терену бар првих пола сата. Не треба се служити овако јадним форама... Само им ово може бити додатни мотив да извуку више од максимума...
_________________
Ја у животу имам све што ми треба. Парче земље, комад неба, кору хлеба и Неког горе ко ме гледа...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 01 Jul 2015 22:25    Post subject: Reply with quote

Ако та грмљавина дође од полу празног стадиона...први ми требамо да се запитамо где смо, а онда њима да меримо дал су урадили нешто како треба или не. Ми смо тренутно мали тим, са огромним именом и навијачима...макар да се ми држимо!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 02 Jul 2015 07:14    Post subject: Reply with quote

У сезону нову креће група верних Делија...
http://www.youtube.com/watch?v=jVsuqmF63PE

Ајде бре цигани да свима покажемо ко смо ми и шта смо. Да виде људи колики је Звезда феномен. Почетак сезоне 2. јула, неки дебили из Казахстана долазе, а нас да буде као да стиже Лацио, добро, не мора као Лацио, ал бар Брага, а да грми као да играмо против Јавора.

Ако Бог да среће, славиће се титула!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Jul 2015 07:32    Post subject: Reply with quote

Ако људи не дигну дупета из својих домова данас, тешко ћемо имати људи као против Браге...па ни упола од тога!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 02 Jul 2015 09:03    Post subject: Reply with quote

Глад за Европом (каквом таквом) би морала данас да учини своје, да својим навијањем погурамо Звезду ка новим текмама, гостовањима, ка неким бољим данима..!
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 02 Jul 2015 13:46    Post subject: Reply with quote

Ајмо Цигани,толико смо кукали за Европом,немојте сад да се брукамо.Само уз нашу помоћ можемо да прођемо,неуспех на терену би био и наш велики неуспех!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Jul 2015 20:58    Post subject: Reply with quote

Половична бројност, половично навијање! Ово је негде свакоме сигурно било у подсвести да може да се деси, вероватно су зато људи и били у грчу и нису навијали како можемо. Види се воља када и један добар пас направимо, када неко уклиза...баш треба људима мало, јако мало...да би трибина прокључала. Имам утисак да су се борили добро, али да једноставно то је оно што смо тренутно, и да не може боље. Да је ова утакмица дошла за месец дана, два...можда би било боље. Овако...то нам је што нам је, за нас сезона почиње, шта год урадили у реваншу...знамо свој циљ ове године. Зато, прошли даље или остали на првом колу...иде првенство које нам је много битно...а Европа...кад дођемо до тог нивоа...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop