DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2015/2016
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 41, 42, 43  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 19 Aug 2015 21:34    Post subject: Reply with quote

То је тај. Сигурно да свако са те утакмице има у глави његово понашање...и да ће сигурно му требати далеко више од осталих, да би могао да буде једнак са њима! Надајмо се да је то то од одлазеће управе...и да неће више бити оваквих изненађења.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 19 Aug 2015 21:53    Post subject: Reply with quote

Ја мислим да је то било у жару борбе и спортског надметања као и индивидуалног беса, што је код спортиста нормално. Ценим да је добар играч и да ће се доказати... Видићемо...
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
Драгутин Мати
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Dec 2011
Posts: 207

PostPosted: 20 Aug 2015 09:30    Post subject: Reply with quote

MisaCZV_ wrote:
Ја мислим да је то било у жару борбе и спортског надметања као и индивидуалног беса, што је код спортиста нормално. Ценим да је добар играч и да ће се доказати... Видићемо...


још ми реци да је и Звездаш од малих ногу Smile
Гестовима од оног дана,показао је колико поштује Звезду,а то је бар по мени,на првом мјесту по важности,па тек онда какав је играч,да је Роналдо не би ми га играо у Звезди,онај који је јуче(буквално) пљувао...
_________________
‎"Од Главе Зете,до града Спужа..."
Back to top
View user's profile Send private message
мунгос
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2012
Posts: 18
Location: ту

PostPosted: 31 Aug 2015 16:45    Post subject: Reply with quote

мислим да за следеће питање немам адекватнију тему -јел постоји видео на коме се види подизање парола,али једна по једна(против чуке)?ако је већ негде објављен,молим за линк,могуће и да сам пропустио...
_________________
терзићу,марш у пичку материну из Звезде!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Planna
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Jan 2011
Posts: 289

PostPosted: 31 Aug 2015 19:59    Post subject: Reply with quote

Визуелна слика трибине у Лучанима ме је подсетила на период 08 и 09,да ми је неко тада причао шта ће се све догодити у наредним годинама рекао бих му да је луд у најмању руку јер тада ми се чинило да не може горе и да је тежак усуд што је баш ту генерацију Делија задесио такав малер,генерацију која се коначно искристалисала на добрим вредностима и група која је од почетка 2000их па све до сезону две пре судбоносне 2008 нашла свој пут и менталитет који је уникатан колико то може да буде а не копиран и увезен.
Утакмица против Младости умного ме је визуелно подсетила на утакмицу против Смедерева 2008 када је отпевана она песма о Дан Тани и играчима који гладају,ситуација око клуба надреална али на трибини црвено бели бар барјаци,прелепа слика где је трибина обојена у наше боје заставицама и барјацима.
Када је почела ова сезона и када су пуштани снимци који позивају Делије односно све расположене Звездаше на стадион присетио сам се и те утакмице против Рада која је као лавина покренула једну нову етапу у животу групе и једна наизглед ситница,застава Зулуа колико се сећам и сви ти ветерани око ње,колико је само у том моменту млађих Делија тај комад платна приволео поново на стадион а опет неке старије генерације вратио тамо где припадају...од тада као на траци се нижу издања која тада Маракана данас Рајко Митић није видео ни у оним најбољим данима клуба,дугачак је пут пређен од тада и сви смо сведоци многих турбулентних година али та утакмица против Рада је остала у колективном сећању као нешто што симболизује прекретницу,било је ту преиспитивања па чак и око неких ствари које су евидентно добре (као нпр. Мобилизација) али ова сезона ми је наново упалила то сећање.
Наравно,тада је је све било у складу са тренутком док је данас све на много вишем нивоу и намењено не само Делијама и северној трибини већ целој популацији која навија за Црвену Звезду и ако је 08 била значајна скоро само за групу искрено се надам да ће ова 2015 бити значајна за све али и за клуб на путу препорода.
Не знам,можда тамо 2022 буде још горе а можда пак буде онако како сањамо сада,свашта може да се деси али сигурно је да ће у тој будућности овај фуриозни почетак Делија бити упамћен као нешто фантастично и моменти када се дижу поруке,цитати и моменти када деца целе Србије збијају своје редове на северу и доносе нешто малте не историјски.
КАД ЗВЕЗДА ГУБИ, ЉУДИ ИЗ ИНАТА ПОСТАЈУ ЧЛАНОВИ ПРИЈАТЕЉИ - Милена Павловић
_________________
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/bb/61/7d/bb617d11609448c5d5d6bf867d54c046.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 02 Sep 2015 13:31    Post subject: Reply with quote

Можда ће неко рећи сад да нисам у праву али моје мишљење је, и поред финансијске ситуације у клубу, да су картр за дерби високе... Север је ту негде што се тиче цене али он и неће бити проблем јер ће бити пун...Е али какав ће бити састав људи то је питање јер је разлика између истока и севера 400 дин, односно 600 између севера и запада. Ваљда људи који воде рачуна о томе су направили добру рачуницу, да ли им се више исплати пун стадион са нешто нижим ценама карата или желе да се коцкају са овим ценама што су ставили...Да не буде забуне увек сам за то да клуб заради ако може али исто тако као навијач више волим да видим пун стадион за дерби макар била карта 200 дин..
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 09 Oct 2015 12:28    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 11 Oct 2015 07:05    Post subject: Reply with quote


Рукометаши Црвене звезде савладали су Железничар на гостовању у Нишу резултатом 32:26 (13:1Cool у 4. колу Супер лиге Србије и поново преузели лидерску позицију на табели, овога пута су сами на врху са бодом више од вечитог ривала Партизана.

Ношени великом подршком Нишлија, црвено-бели су се већ у деветом минуту одлепили после серије од 4:0 за вођство од 6:2. Одлично су играли Урош Радосављевић и Александар Драгутиновић, па су гости из Београда одржавали предност и на половини првог дела успели да стигну и до пет голова разлике (10:5).

Предност је до финиша меча најчешће износила четири гола у корист Звезде, да би у финишу гостујући тим отклонио све дилеме око победника и на крају славио заслужену и убедљиву победу која их је поново одвела на прво место суперлигашке табеле.

Са учинком од три победе и ремијем и седам освојених бодова Црвена звезда гледа своје ривале са врха, а у следећем колу дочекује екипу Рудара из Костолца.
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
wlade
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Feb 2008
Posts: 295
Location: Север

PostPosted: 12 Oct 2015 08:21    Post subject: Reply with quote

http://www.kkcrvenazvezda.rs/evroliga-pocinje-operacija-strazbur-12-10-2015.html

од сутра креће продаја карата!!! могуће да ће ово бити и најбитнија утакмица за пролаз у топ 16!
_________________
на целом свету само ЦРВЕНА ЗВЕЗДА...
Back to top
View user's profile Send private message
De si tebra
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2015
Posts: 63

PostPosted: 12 Oct 2015 17:20    Post subject: Reply with quote

Организовано навијање биће опет на нивоу 400? Да знам за сутра за коју трибину карте да узимам тј. ниво
_________________
Сва срца наша су увек уз вас, немојте никад издати нас!
Back to top
View user's profile Send private message
De si tebra
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2015
Posts: 63

PostPosted: 12 Oct 2015 17:22    Post subject: Reply with quote

Како за сада стоји на сајту клуба,17. октобра играмо на Врачару против рада.
_________________
Сва срца наша су увек уз вас, немојте никад издати нас!
Back to top
View user's profile Send private message
De si tebra
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2015
Posts: 63

PostPosted: 12 Oct 2015 17:29    Post subject: Reply with quote

http://www.redstarbelgrade.info/fudbal-rsb/vesti/8391-rad-i-crvena-zvezda-posle-pet-godina-ponovo-na-banjici.html ипак Бањица Twisted Evil
_________________
Сва срца наша су увек уз вас, немојте никад издати нас!
Back to top
View user's profile Send private message
СКИДС
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Jun 2005
Posts: 833

PostPosted: 13 Oct 2015 10:15    Post subject: Reply with quote

28. октобар, среда, куп, Бачка (Бачка Паланка) - Црвена Звезда.
Back to top
View user's profile Send private message
De si tebra
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2015
Posts: 63

PostPosted: 22 Oct 2015 11:47    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/vesti/najvaznije/10461/Karte+za+Borac+od+petka+u+prodaji.html
_________________
Сва срца наша су увек уз вас, немојте никад издати нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Kosh
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2012
Posts: 212

PostPosted: 24 Oct 2015 20:13    Post subject: Reply with quote

Јел могуће да нема слика са војводине са паролама ДОГОДИНЕ У...?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 41, 42, 43  Next

View previous topic :: View next topic
Page 16 of 43

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop