DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2015/2016
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 41, 42, 43  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 13 Jul 2015 16:15    Post subject: Reply with quote

Има свега сигурно...ал има и тога да ти људи имају толико својих пара, да неке од њих Звезда интересује на онај најсељачкији начин...да га усликају како улази или излази са управног одбора, да га нешто питају новинари итд...свакако гледају на то као неку личну промоцију. Ти људи су се на време "обезбедили", и сад и могу и не морају да краду. Поготову што је ситуација таква да људи сада скачу и за 250000 еура за промашеног играча...као да је 2,5 милиона еура. Тако да....свега ту има, али није баш ни ситуација тако банална како је ти представљаш.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 13 Jul 2015 16:24    Post subject: Reply with quote

Хоћу да кажем да се политичари морају отерати из управа клубова, бар из оног дела који је у вези вођења клуба. Ако навиијају нек буду почасни ччанови нек помогну са својим везама ако желе а не да воде главну реч. Моје мишљење је да политичарима није место у руководству Звезде, а мислим да то није могуће променити док се клуб не приватизује. Или док се не донесе неки закон о власниству клуба над играчима бар да се спречи пљачкање и ово мало новца што клуб добије од продаје. А сад је циркус са које каквим менаџерима не зна се ко пије а ко плаћа
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
Каменко
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jul 2013
Posts: 69
Location: Пиз ди Материни

PostPosted: 13 Jul 2015 16:37    Post subject: Reply with quote

LOYAL wrote:
Хоћу да кажем да се политичари морају отерати из управа клубова, бар из оног дела који је у вези вођења клуба. Ако навиијају нек буду почасни ччанови нек помогну са својим везама ако желе а не да воде главну реч. Моје мишљење је да политичарима није место у руководству Звезде, а мислим да то није могуће променити док се клуб не приватизује. Или док се не донесе неки закон о власниству клуба над играчима бар да се спречи пљачкање и ово мало новца што клуб добије од продаје. А сад је циркус са које каквим менаџерима не зна се ко пије а ко плаћа
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 13 Jul 2015 16:38    Post subject: Reply with quote

Па више ти је "спортски радник" подложан "сарадњи" са "менаџерима", него што ће то неки политичар да ради. Бивши играчи или су пре слаби да се одупру којекаквим сумњивим типовима...или су слабо ситуирани и онда са њима не ретко петљају. Немој да мислиш да су "наши" људи имуни на новац! Тако да...беспотребно ширимо даље ову тему, ствари нису само црне или само беле...нико са лошим намерама није добар за наш клуб, а опет, свако са добрим намерама је добар за наш клуб....па макар био и неки политичар. Разноразна дешавања у прошлости су нам показала све ово.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 13 Jul 2015 17:39    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
У ком си контексту поставио ове слике? Ова утакмица је у рангу оне "битка за бебе" и не знам шта би још могао да наведем као пример...нити је нашу групу интересовала ова утакмица као неки вид организације, нити нам је стало да данас буде људи...ово су утакмице где је обично запад отоврен само...не видим поенту постављања тих слика.


у контексту теме, у контексту тога да се види колико људи је спремно доћи на утакмицу ако група не позове, у контексту тога да видимо како стојимо овако, кад је пријатељска и без најаве са форума. интересовало то групу или не, могло се прошетати до стадиона, онако опуштено и дати им ветар у леђа, кад већ толико прелазимо преко свега. не кривим овим групу, да се не схвати погрешно, некако је звездашки било доћи, првоести дан тамо...
Back to top
View user's profile Send private message
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 13 Jul 2015 18:16    Post subject: Reply with quote

Ма баталите ту текму, ем је пријатељаска ем због ње пада морал што нас је као мало било, шта треба сад да дискутујемо зашто нисмо дошли? Људи, битна текма која следи је за викенд, прво коло, сва концентрација и енергија мора да се усмери на тај меч. Знате и сами да смо малерозни годинама уназад када је реч о првом колу!
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 13 Jul 2015 18:22    Post subject: Reply with quote

Пријатељска утакмица не знам кога је само могла да деморалише? За мене искрено, и оно што је било људи је сасвим пристојно с обзирон и каквој се утакмици ради...али као што каже човек...иде недеља, почетак много битан!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
чкрц
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Jul 2015
Posts: 3

PostPosted: 13 Jul 2015 20:29    Post subject: Reply with quote



АЈМО ЦИГАНИ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
верни делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 330
Location: Димензија Икс

PostPosted: 18 Jul 2015 17:52    Post subject: Reply with quote

РСБ-ов извештај из Казахстана.
https://www.youtube.com/watch?v=at0fK_-4h6Y
_________________
ЗВЕЗДО БЕЗ ТЕБЕ НЕ МОГУ ЖИВЕТИ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 19 Jul 2015 10:54    Post subject: Reply with quote

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/piksi-razume-pizona-ne-pucajte-u-njega-i-ja-sam-odbio-da-sutiram-penal-za-olimpik-clanak-1865395

Какво пеглање проблема човеку кога нема скоро деценију у својој земљи! За шта ли га спремају када га оволико перу...или је селектор репрезентације, или нешто друго...али из авиона се види шта се спрема...само да сачекамо да видимо. И већ ко зна који пут у месец дана, човек се јавља да каже како је Звезда испала у првом колу...а при томе сви ћуте и нико да каже да је он један од највећих заслужних...зашто је то тако! Али нека...ћути Звездашка јавности...нема везе....битно је да су ови данас лопови...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
нема предаје
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Mar 2009
Posts: 189

PostPosted: 21 Jul 2015 19:37    Post subject: Reply with quote

претпостављам да је за ову тему, ако није нека неко склони.

http://www.blic.rs/data/print/1437434482_big.jpg

насловна страна бЉУца! терза какав год да је, представља звезду, а овом насловном страном су изједначили нас и ал толеонеа - ни мање ни више него ТЕРОРИСТИ НАШЕГ ФУДБАЛА! господо новинари, за парче бурека, где су комшије? јел су они можда деца цвећа у целој овој причи? за колико бурека и колико јогурта сте заборавили њихова мешетарења у последњих 25 година?
_________________
сад нисам мали и полако се стари, ал' срце још за тебе лудо удара
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 21 Jul 2015 20:25    Post subject: Reply with quote

Господо новинари,обновите градиво из ове књиге,дакле књигу је писао не навијач Звезде,веч човек из вашег табора,табора фсс,и осталих гробова Српског фудбала ,чини ми се бивши спортиста Партизана

Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 22 Jul 2015 07:48    Post subject: Reply with quote

Ово је неиздрживо,сви се уротили против нашег клуба,и после онај "шећерко"каже да нама неко помаже власт или Господин В.е па нећу да ћутим док ме неко понижава и вређа оно што много волим и учажем себе у то.Дакле знам ја да је господин Т. говно,све то стоји,али недам на клуб,недам да ми исти они који су у словенији за титулу играли до 115 минута,недам да ми они који су на суду узимали титуле,недам и одбијам да прихватим од оних који су "Шајберовом афером узели титулу 10 и 11 на суду,који су износили паре са дафином,украли 8 милона марака изградили Земунело и ко зна све шта,да ми такви причају о поштењу.Е па мало сте се зајебали,нама када проради инат видећете ко су навијачи Црвене звезде,ништа ми не опраштамо и не заборављамо,од хапшења легенди до чувене реченице Великог господина Џајића 1991 "неки нам то никад неће опростити" и тако и би.А ми?ми памет у главу и ако некако можемо да помогнемо сада,то је да се масовно одазовемо на стадион,будите се Звездаши ВРЕМЕ ЈЕ
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 22 Jul 2015 09:33    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
http://www.kurir.rs/sport/fudbal/piksi-razume-pizona-ne-pucajte-u-njega-i-ja-sam-odbio-da-sutiram-penal-za-olimpik-clanak-1865395

Какво пеглање проблема човеку кога нема скоро деценију у својој земљи! За шта ли га спремају када га оволико перу...или је селектор репрезентације, или нешто друго...али из авиона се види шта се спрема...само да сачекамо да видимо. И већ ко зна који пут у месец дана, човек се јавља да каже како је Звезда испала у првом колу...а при томе сви ћуте и нико да каже да је он један од највећих заслужних...зашто је то тако! Али нека...ћути Звездашка јавности...нема везе....битно је да су ови данас лопови...

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/stojkovic-preuzima-orlove-piksi-zavescu-red-ako-budem-selektor-clanak-1868903

Колико су бедни, провдини, на ком се то приземном нивоу све одвија....ево сад имамо и поштеног селекора репрезентације...човек је неуништив! Свакој власти одан и предан! Почасни житељ Јапана!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 22 Jul 2015 09:45    Post subject: Reply with quote

Слине норвинарске, говна, и сви остали који их хушкају на овакве ствари....само ћете направити ефекат да ми изађемо и кажемо да је утакмица била најрегуларнија могућа у последњих 50 година! Са оваквим стварима које радите, са оваквим подмуклим ударцима и вештачком ујдурмом...само стварате ОГРОМАН контра ефекат!
http://www.telegraf.rs/sport/1670970-frka-na-marakani-trener-zvezde-bezao-od-novinara-kao-u-akcionom-filmu-video

Да сте новинари, као што нисте, да тражите правду исту за свакога у нашем фудбалу...Звездаши би сигурно реаговали онако како се осећају...овако...само правите контра ефекат!
Што овако нисте јурили тренере других клубова када сте мислили да су намештали утакмице!? Смрадови једни....али нема везе...и вама и нама је јасно где је истина и правда...на чијој страни! Само чачкајте још мечку...можда нам и напуните стадион треће коло!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 41, 42, 43  Next

View previous topic :: View next topic
Page 10 of 43

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop