DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА!!!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 24 May 2015 21:40    Post subject: Reply with quote



Хвала и срећно
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 24 May 2015 21:59    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=wx5JUsRcgoE
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 24 May 2015 22:26    Post subject: Reply with quote

Вучићу, даље руке од Звезде! Да се ја питам на Северу ја бих прво а можда и последње урадио баш ту паролу. Овако је можда и боље што се не питам. Влада општа слика како смо у неком талу шатро са државом и њеним поглаваром а ево резултата те велике протекције - никад јаднији Партизан узима титулу. Притом, тј. најпре, оверио је издају Космета чије последице ћемо гледати ових месеци у пар епизода. Чисто да споменем, за оне са јефтинијим улазницама.

П.С. Не мрзим човека, само чињенице износим.
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 25 May 2015 02:28    Post subject: Reply with quote

Навијачки извештај.

https://youtu.be/Q06giSf8AB8
Back to top
View user's profile Send private message
OffenbachDS1989
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2012
Posts: 235

PostPosted: 25 May 2015 04:17    Post subject: Reply with quote

Невероватна емоција код првог скандирања Звезда,из срца , све што нас мучи тад је изашло из нас.
Браво за младу "бару" за навијање пред почетак и улазак са бубњем у коп. Cool
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 25 May 2015 06:51    Post subject: Reply with quote

ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ wrote:
Вучићу, даље руке од Звезде! Да се ја питам на Северу ја бих прво а можда и последње урадио баш ту паролу. Овако је можда и боље што се не питам. Влада општа слика како смо у неком талу шатро са државом и њеним поглаваром а ево резултата те велике протекције - никад јаднији Партизан узима титулу. Притом, тј. најпре, оверио је издају Космета чије последице ћемо гледати ових месеци у пар епизода. Чисто да споменем, за оне са јефтинијим улазницама.

П.С. Не мрзим човека, само чињенице износим.


Сви знамо да је главна циљ власти приватизација,поготово нашег клуба. Урушити до темеља па онда продавати буд зашто цигле.
У наш клуб је инсталирао своје обичне сецикесе да би људи имали о томе дојам како нас држава отпомаже. У 3 сезоне откад смо по причи оне друге стране Вучићеви ми имамо једну титулу,а они две. И ми смо у много горој ситуацији него пре доласка нашег великог помагача. Ако ништа имали смо неку наду,данас немамо ни то превише. Кад би сад могли да бирамо стање нашег клуба ово из 2015 или из нпр 2012 па сигурно би изабрали оно из 2012.

Приватизација по сваку цену то је једноставно суштина,зато он пљује и своје које је послао у клуб,зато одједном сви медији пишу о Чукаричком светлом примеру који отима играче једној Звезди,зато такав Чукарички без проблема узима трофеј у једној лепој намештеној игри. Зато се гради култ приватизованог клуба који функционише беспрекорно.
Не знам брате само чему ограда не мрзим,па хришћани смо не мрзимо никога ни Тадића издајника ни још горе наследнике његове.

Што се тиче јучерашње утакмице леп завршетак сезоне,леп испраћај Лазовића и напокон имамо још једног играча у кога можемо упрети прстом кад причамо клинцима или неким новим људима шта је добро и како треба. И немам сумње да се тај дечко неће огрешити на оно што је добио од севера.

Форсирање на трибини грба нашег клуба и звездашства је добро из више разлога,прво зато што ми и јесмо навијачи Црвене Звезде и зато што нам то увек треба бити главна водиља,а друго зато што вероватно и разни клинци који су изгубили осећај припадности не само трибини већ и клубу за који навијамо ће им то помоћи да схвате да Делије постоје због Звезде. Много има ликова којима није битан ни резултат,нити знају ко је на терену,нити историју клуба,нити ко смо и шта смо.

Порука управи добра,ваљда неће ко ној зарити главу у песак и примирити се наредних пар дана да прође прича око тога. Чињеница је да скауте немамо,већ играче доводе по принципу свако свога,па онда Тончев доведе човека од 35 година из Ниша који на терену делује аматерски,а заузврат буразер Кокеза доводи неког свог,а Терза домаћин свог...и тако праве круг буразерског односа где свако има свог играча и где свако доводи свог зарад тога да се негде нешто са стране узме.
Немам сумње да већина људи овде то зна,али опет имам жељу да то и јавно изнесем. Још горе је што нема опозиције никакве која ће представљати ако ништа друго неки баланс или бар наду у боље.

Тугаљиво и безнадежно на први поглед,али то је Звезда,кад тад ће се уздигнути са места где су је разни гробари нашег фудбала и разни шатро "звездаши" бацили битно је да само будемо ту у што већој мери и броју јер ће се то кад тад неминовно десити.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 25 May 2015 07:24    Post subject: Reply with quote

Нема потребе улазити у дубиозу ствари на тај начин, јер доста ствари се лицитира и нагађа. Да смо убеђени да је то тако како је пар људи овде навело....па ми би онда били потпуни дебили што их остављамо још један једини сат у клубу, а не дан или недељу. Према томе, ми сигурно нећемо бити саучесници у гашењу клуба, али нећемо ни мењати зато што људи већински имају мишљење какво имају. Џаја је отеран на сличан начин, а сад би га од блата правили да се вратимо у оно време.
И да оставимо ову тему оваква каква јесте, јер смо рекли шта смо имали, нема потребе даље да идемо са њом...само сами себе убијамо са тиме, а истина није само оно што се споља види...зато пустити ову тему, сав терет је сад на њима, па нека докажу супротно. И зато немој те приче...да се ја питам....јер је север рекао свој став и нико се други не пита.
А ми да видимо како ћемо ми даље, јер и да испадамо из лиге, нама трибина мора да буде пуна. На томе да радимо, али и на поверењу Звездаша, јер је очигледно постојало неразумевање у последње време. Сада је право време да се то исправи, и да кренемо заједно напред. А сада знамо и шта чекамо, знамо како смо се поставили, и то је то. Како раде, тако ће им бити. И треба имати поверења у север јер он никада није прокоцкао то поверење.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Богавац Драга
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 96

PostPosted: 25 May 2015 08:50    Post subject: Reply with quote

Бар нешто лепо на крају ове тужне сезоне! Звездина деца испред севера!





Оних пола сата после утакмице не купују ни титуле, ни победе, оно је нешто много више. И не може да се разуме док се не доживи.

У оним повицима "Звезда" се осећао неки инат и понос, који је јачи од свега и свих.
Back to top
View user's profile Send private message
ДраганКојић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 May 2015
Posts: 27
Location: Иза ћошка

PostPosted: 25 May 2015 09:56    Post subject: Reply with quote

Велика парола на огради ЦРВЕНА ЗВЕЗДА са великим грбом. Ми на трибини свако по један мањи. На трибини парола "северна армија те чува увек иза тебе је".
Не знам, али мени је то било савршено, порука која све говори једноставно.
Скандирање ЗВЕЗДА исто тако, не може бити једноставније а објашњава буквално све.
Свих ових година имам осећај да све док ми будемо овакви, доће и остало на своје.
Што се тиче навијања у првом полувремену као да смо били у неком грчу... Онда у другом све боље да би се све завршило са журком на северу и Звездином децом на стази. Вече пуно емоција, никад лошије стање а ти опет са стадиона идеш некако поносан, и то је Црвена Звезда!
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 25 May 2015 10:01    Post subject: Reply with quote

одлична реакција Севера и на стање у клубу и на однос према клубу - савршено!
Back to top
View user's profile Send private message
ВУЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Dec 2014
Posts: 62
Location: РСК

PostPosted: 25 May 2015 12:36    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:

На крају, гомила Звездине деце испред севера...нереално лепа слика, вреднија од било које кореографије или било чега.

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Богавац Драга
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 96

PostPosted: 25 May 2015 16:18    Post subject: Reply with quote

Дозивање и навијање са клинцима:

https://www.youtube.com/watch?v=vyEPvDt-X90

Непроцењиво!
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 25 May 2015 20:08    Post subject: Reply with quote

Пре тачно годину дана...

https://www.youtube.com/watch?v=w3pUrtFj0rk

Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 25 May 2015 20:15    Post subject: Reply with quote

Нема шта...на нама је велики посао, да вратимо људе на стадион, али и да будемо велики надзор људима који одлучују у име нашег клуба тренутно. Време је да се Звездаши полако буде јер ћемо имати посла...у било ком случају смо потребни на стадиону! То морају сви да знају, и да се пресаберу у овој паузи....јер када крене поново, ми морамо да смо као никада до сад! Размишљајте, сад имамо времена да се консолидујемо, када крене...нема стајања!
СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Piramal
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Dec 2014
Posts: 4

PostPosted: 25 May 2015 21:07    Post subject: Reply with quote

Зашто нема више наше заставице која је била на крову севера, да ли постоји неки одређени разлог, приметих одавно, али се сад сетих да питам?
Некако је она красила трибину,симболизовала истрајност и сваку кореографију чинила лепшом, заједно са Храмом у позадини.
Не знам да ли је права тема, али нисам знао у којој да поставим питање.
_________________
Предлажем да ме закуцате за крст и живог спалите. Моје тело које гори ће бити бакља која ће да осветли пут мојим људима до слободе.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop