DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Борац,Звезда-пао
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 04 Apr 2015 15:19    Post subject: Reply with quote

Сами смо криви и то је то...оно што мене нервира је то што ће сад брат брату 5 сома људи одустати од доласка на утакмицу у четвртак, јер јеби га, такви смо ти ми звездаши Rolling Eyes
Него, ко год био ту и колико год нас било - НЕК СЕ ЗВЕЗДИН ПРОТИВНИК УСЕРЕ ОД БУКЕ!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
увек_уз_тебе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 274
Location: Београд

PostPosted: 04 Apr 2015 16:49    Post subject: Reply with quote

Crvena Beretka wrote:
Какво црно суђење? Шта причаш човече?


Погледај на миру целу акцију домаћина код другог гола. Не свира чист фаул над нашим играчем након чега лопта завршава у корнеру и након спорне ситуације која може и овако и онако да се пресуди он са задршком свира пенал за домаће.

А када то лепо одгледаш онда погледај ситуацију из 87. минута данашњег меча у Хумској. Идентична ситуација у казненом простору гробара, али замисли овога пута дијаметрално супротна одлука главног судије. Случајно Rolling Eyes
_________________
Само за тебе, увек уз тебе а њих ко јебе
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 04 Apr 2015 17:09    Post subject: Reply with quote

ајде не мрачи са суђењем, толико нам је сад то постало нормално да стално као пичке неке кукамо и гледамо на судије.

имали смо најмање 5 (ПЕТ) зицера на 1:1 да завршимо уткамицу и не би им помогло ни 5 судија у том случају, одбрана нам је дувала као на школском терену, о чему ми сад причамо???

осрамотили смо се на терену и попушили смо бодове и тачка.

зато нема кукања више него подршка никад јача, ваља престићи ових 5 бодова до краја сезоне. кога је ово сад спутало не мора више ни да долази, СВИ НА МАРАКАНУ!
Back to top
View user's profile Send private message
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 04 Apr 2015 18:21    Post subject: Reply with quote

Лига нам никад није била лошија а самим тим ни изједначенија,буквалном свако сваког може да победи. До краја има још пуно да се игра,биће још доста киксева. Сигурно смо могли боље у првих 6 кола,али нисмо и нема кукања. Идемо даље,СВИ НА СТАДИОН!
ЧЕТВРТАК ЗВЕЗДАШКИ ДАН!
Back to top
View user's profile Send private message
NemanjaDS
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Aug 2009
Posts: 108

PostPosted: 04 Apr 2015 18:47    Post subject: Reply with quote

Ортодоксија wrote:
Сами смо криви и то је то...оно што мене нервира је то што ће сад брат брату 5 сома људи одустати од доласка на утакмицу у четвртак, јер јеби га, такви смо ти ми звездаши Rolling Eyes
Него, ко год био ту и колико год нас било - НЕК СЕ ЗВЕЗДИН ПРОТИВНИК УСЕРЕ ОД БУКЕ!


Такви смо, а?
Back to top
View user's profile Send private message
Scepo_KM
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Apr 2007
Posts: 49
Location: Далеко негде ко зна где...

PostPosted: 04 Apr 2015 19:16    Post subject: Reply with quote

Нема кукања,ништа још није готово!Ко нам гарантује да би на -2 добили дерби и све остале утакмице до краја?Још ту има да се игра и можда нас овај пораз само још више мотивише.
Наш главни проблем је што ову сезону играмо без циља(већ сам писао о томе).Не знамо шта нам је приоритет:титула,млади играчи или смањење дуга.Не може Лалатовић да да изјаву на -2 да титула није циљ,и да то не тражи од играча.Па,на шта то личи?!Како мисли да тако мотивише играче?
Идемо даље.Све снаге усмерити на Борац и Вождовац.Долази дерби и ето прилике да се вратимо у трку за титулу(ако је она циљ ове сезоне)
Сви на стадион!Нема предаје!
_________________
Ко сам,ако са тобом нисам?!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 04 Apr 2015 22:50    Post subject: Reply with quote

NemanjaDS wrote:
Ортодоксија wrote:
Сами смо криви и то је то...оно што мене нервира је то што ће сад брат брату 5 сома људи одустати од доласка на утакмицу у четвртак, јер јеби га, такви смо ти ми звездаши Rolling Eyes
Него, ко год био ту и колико год нас било - НЕК СЕ ЗВЕЗДИН ПРОТИВНИК УСЕРЕ ОД БУКЕ!


Такви смо, а?


Да, такви су звездаши...кад добијамо, идила, све фул, добра посећеност, кад губимо, кад не иде, јебе се мајка и овом и оном, остаје само тврдо језгро, пар хиљада људи...што ће се видети и у четвртак врло вероватно (искрено се надам да ћу бити демантован).
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 04 Apr 2015 23:07    Post subject: Reply with quote

Главу горе Делије и без свађа и тензија, пролазили смо ми и кроз горе ситуације. СВИ НА РАЈКОВ СТАДИОН У ЧЕТВРТАК!
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 05 Apr 2015 10:16    Post subject: Reply with quote

Поводом ове срамоте око пилота треба да се огласимо,против гована на власти.Пилоти не умиру,они једноставно само одлете
Back to top
View user's profile Send private message
spiderman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Nov 2012
Posts: 259

PostPosted: 05 Apr 2015 10:50    Post subject: Reply with quote

Подржавам Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 Apr 2015 11:15    Post subject: Reply with quote

Срећа па поред нас ни првопласирани не знају лопту да шутну тако да ништа још није готово. Ипак, оно на терену што ми имамо, имамо јер немамо могућности тренутно за бољим, плус играју нам деца...тако да колико год ми били нервозни и љути, ипак данас хладне главе морамо да кажемо да идемо даље! Да верујемо јер далеко од тога да је било шта готово. Комшије имају никад тежи распоред, биће ту киксева још, то је 100% сигурно. Свака екипа која хоће да игра и против нас и њих озбиљно...и ми и они имамо проблем. Тако да...полако, тек сад креће права борба! Много је битно да нас у четвртак буде пуна трибина, или макар као последње две утакмице! Много је битно јер ово се зове пун смисао доласка на стадион. Није смисао да сачекаш да се опет приближе на минус 2...па да онда дођеш...сад је битно да се дође! И зато треба оставити приче о суђењима, о било чему другом...и само се концентрисати на четвртак и две утакмице које су нам битне! Зеленима треба победа за пролаз...ето га мотив више да у Пиониру буде чевек на човеку!
Зато...СВИ НА МАРАКАНУ,СВИ У ПИОНИР!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 Apr 2015 11:28    Post subject: Reply with quote

Навијачки, утакмица у четвртак на минус 5...треба да покаже на чему је грађена наша трибина! Да покажемо да имамо увек барем 7000-8000 људи на нашој трибини, шта год да се дешава! Треба свако то да има у глави и да зна да су ово испити прави за нашу трибину и групу! Биће их још много наравно, али ово је један од првих за ову сезону који је битан! Треба играчи и да поврате самопоуздање и да гурају ка дербију...а онда све што знамо да покажемо!
СВИ НА СТАДИОН!



Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
JovkeBNS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Nov 2014
Posts: 10

PostPosted: 06 Apr 2015 09:30    Post subject: Reply with quote

За Борац се плашим да ће бити опет слаба посета као увек када је радни дан у питању и термин од 17:00. Имали смо и теже ситуације од -5 бодова али ни тада као ни сада нећемо одустати од титуле нити од жеље да Маракана поново постане "неосвојива тврђава", пре 2,3 сезоне када смо били на -11 имали смо константно на Маракани 30-40 хиљада људи и знатно боље навијање него сада, сада је време да се Делије и Звездаши пробуде и дају велику подршку Звездиној деци!



А за зелене зечеве не треба позивница, довољно је да се помене њихово име и чији су највећи ривали, а то је још једна утакмица на којој морамо да покажемо какви смо навијачи. За утакмицу од прошле сезоне не треба пуно да се каже осим да нам је било можда чак и највоље издање у протеклих пар година и да је било лудило током целе утакмице!

https://www.youtube.com/watch?v=xT-mZdq9AXI

https://www.youtube.com/watch?v=BZVmq4WvZM4

https://youtu.be/cVtQE9uhrIs?t=26s
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 06 Apr 2015 13:16    Post subject: Reply with quote






https://www.youtube.com/watch?v=Z-S5w-_0JDw
https://www.youtube.com/watch?v=YcROwuRuaeE
https://www.youtube.com/watch?v=IPHzqq32BMI


Панатенаикос прошле сезоне је заиста био нешто посебно ... Једноставно, и пре почетка меча се осетила та нека лудачка енергија у хали, сви су били некако расположени за подршку и песму, што је резултирало држањем високог интезитета навијања целим током меча ... Једино где смо мало пали су били продужеци тада, јер су људи увелико били промукли и исцеђени ...
Спортски аспект приче је такав , да ми немамо више шанси за пролазак даље, међутим имамо шансу да повучемо зечеве заједно са нама у провалију, па зашто то не искористити Very Happy


Борац на Маракани је прилика да се играчи и клуб врате на прави шампионски пут, а да им ми нашом енергијом са трибина помогнемо у томе. Да се смањи бодовна разлика на табели, и да се утакмице после те дочекају у бољем расположењу.

У четвртак, време ће бити идеално, право пролеће, сви услови су ту за једну праву црвено белу фешту током целог дана.
Back to top
View user's profile Send private message
JovkeBNS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Nov 2014
Posts: 10

PostPosted: 07 Apr 2015 13:33    Post subject: Reply with quote

Узгред, могли би и ову песму уврстити међу репертоар против зелених
https://www.youtube.com/watch?v=b9UBX6qpzDI
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop