DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Барселона
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 14 Mar 2015 18:22    Post subject: Звезда-Барселона Reply with quote

Да нам се не би десило да се поново брукамо као против Макабија, на време се отвара тема, како би се указало људима на то да морамо да напунимо Арену за ову утакмицу и тако исправимо онај кикс против Макабија.Делије нису размажена публика која не зна да цени успех,напротив, Делије знају да препознају тренутак када треба показати захвалност, када треба доћи и подржати клуб.Противник је сам по себи атрактиван чак постоје и теоретске шансе за пролазак даље...али и да није тако, ми морамо да будемо уз наш клуб,поготову када бележи овакве успехе.
СВИ У АРЕНУ.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 14 Mar 2015 19:30    Post subject: Reply with quote

За Макаби тема није ни била отварана...а што се Барселоне тиче, први пут играмо код куће још од 1999. године, тако да верујем да ће и то привући више људи, да ,,виде'' Барсу, иако је то погрешан приступ, но добро. Треба изгурати ове утакмице до краја максимално озбиљно, поготову док има теоретске шансе да се прође даље, зашто би се предавали? Гази, ломи до краја, и на трибини, и на паркету, па шта буде...
НЕК ГРМИ ЈАКО - ЗВЕЗДА ШАМПИОН!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 14 Mar 2015 19:35    Post subject: Reply with quote

Па да, кад нема теме на форуму не треба ни доћи на утакмицу...ал да не мрачим даље...и горњи и доњи део иза коша би морали да буду пуни навијачима који желе целу утакмицу да навијају.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
СуперМарио
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2012
Posts: 82

PostPosted: 15 Mar 2015 12:42    Post subject: Reply with quote

Што брукање?! Против Макабија је дошао свако ко је стварно хтео да буде ту, зато је по мени и било боље у односу на доста мечева у арени где је било више људи. Пионир би био пун да смо играли тамо.. Не кажем да не треба да буде пуна арена али ми је више доста позера који се нацртају ту само зато што ће бити "спектакл" или тако нешто.. Посебно на доњем прстену.. Јебеш ти то кад људи немају осећаја када треба гурати тим напред и када треба навијати, заједно, цела арена..
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 15 Mar 2015 12:55    Post subject: Reply with quote

У сваком случају премало нас је било за успех какав је наш клуб постиго. Барем ја сам стекао утисак да смо незахвални испали,а мислим да нисам једини који се тако осећао у том тренутку.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 15 Mar 2015 22:58    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
У сваком случају премало нас је било за успех какав је наш клуб постиго. Барем ја сам стекао утисак да смо незахвални испали,а мислим да нисам једини који се тако осећао у том тренутку.


А не не није клуб направио успех. Нисмо победили ни Реал ни Барсу ни Макаби... какви смо само дебили.
Кад би се слушало шта се прича међу Звездашима стекао би се утисак да 3 арене нису довољне за наше утакмице. Као и ономад кад је КК Звезда била баш лоша па чим постигне мало ве'ћи успех, нпр постигне више од 50 кошева на утакмици или случајно победи неког одма крећу кометари и питања што бојкот кошарке...

Шта ли сад не ваља?? Знам да многи тренеру оће кожу да одеру али шта још? Ево Арена ево иде се организовано ево топ 16 ево противник првак Европе...
Да ли треба да значи да су наши кошаркашки навијачи-симаптизери само ту кад добијамо?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 16 Mar 2015 05:10    Post subject: Reply with quote

тужно је то што овај позив на утакмицу на форуму подиже посету за неколико хиљада људи, како људи са трибине, тако и симпатизера. и то не само за кошарку и у фудбалу је иста ствар.
на неким утакмицама мислим да би смо се обрукали да се данима овде није гурала та прича.
ја не знам шта је са људима више, вероватно су навикли на велике успехе наших клубова па је ово сад срање или је једноставно фазон да се дође кад Делије зову јер ће бити кореографија и биће зезања па мож' лепо да се насликаш и поставиш на интернет.
не знам како у људима не проради тај унутрашњи осећај и буду у фазону, игра Звезда идем на утакмицу, зар је то толико компликовано?!
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 16 Mar 2015 05:49    Post subject: Reply with quote

Управо је навијање из фазона срж проблема,зато што људи све више не осећају Звезду и њену величину,већ се искључиво следи име противника,позиција на табели,временска прогноза итд,итд...Кад се буде вратио осећај да треба бити ту без обзира на противника,управу,тренутну форму,супарничку групу,да ли је прослава или не,да ли је дерби или не,да ли пада киша или не,да ли ће бити кореографија или не,имаћемо пристојан број без икаквих мега позива,реклама,тема и остало.
ЗВЕЗДА СЕ ВОЛИ СВАКОГ ДАНА НЕ САМО ПРОТИВ МИЛАНА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Бовњача
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 May 2014
Posts: 10

PostPosted: 16 Mar 2015 09:01    Post subject: Reply with quote

Посматрјући наше навијање на баскету, било да је у Арени или Пиониру, види се да нешто не штима баш најсјаније, онда сам отишао на дерби кад су они били домаћини. Њихови симпатизери прате коп или ћуте, док наши аплаудирају док коп пева, противник у нападу - симпатизери звижде - коп пева... Све то раде ненамерно, али мало саботирају навијање. Ако те мрзи да певаш, ћути! И , такође, ме уништава аплаудирање док певамо Добро знај. Ја ту песму врло емотивно доживљавам, као и сви на овом форуму и трибини, ал ми то оплаудирање све квари.
_________________
...ствар кућног васпитања.
Back to top
View user's profile Send private message
stani
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Nov 2004
Posts: 216

PostPosted: 17 Mar 2015 06:40    Post subject: Reply with quote

Барселона ,Барселона има једну ману.....
_________________
у потери за интересом вођени смо бесом !
Back to top
View user's profile Send private message
Јевремовић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2014
Posts: 54

PostPosted: 17 Mar 2015 15:56    Post subject: Reply with quote

Скрећем мало са теме, али мислим да би било одлично када бисмо у Арени скупљали поново паре за рукометни клуб, знамо сви у каквом су стању, боре се за опстанак у лиги, а заслужују подршку, на челу са братом Перуном.

СВИ У АРЕНУ, БУДИ СВЕДОК ИСТОРИЈЕ!
_________________
Знај да никада неће доћи дан, дан кад нећу бити с тобом ја!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 18 Mar 2015 01:48    Post subject: Reply with quote

http://www.mozzartsport.com/vesti/trazi-se-karta-vise-za-barsu-pola-arene-planulo-za-nekoliko-sati/100116

Први пут да смо домаћини Барси у историји. Онај меч 20.10.1999 смо играли у Бечу због бомбардовања и тесно изгубили кад је Гурке играо за њих. Не жалите дланове не жалите руке нек се каталонци усеру од буке! Заједно можемо све!!!
Цигани јуриш по карте ујутру
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
MladjiCigan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Mar 2015
Posts: 6

PostPosted: 18 Mar 2015 08:57    Post subject: Reply with quote

Мислим да је ствар врло јасна, нама требају људи који неће жалити свој глас, овде хватамо последњи воз за ТОП8.
Јуриш по карте!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 18 Mar 2015 08:59    Post subject: Reply with quote

И ако не изборимо даљи пролазак...тек је онда битно да нас буде, да не правимо агонију себи и играчима у наредним утакмицама, већ да осетимо тренутак када треба да се дође. Ми у теорији можемо да идемо даље...али немој да се људи ложе као да је то већ готово.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MladjiCigan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Mar 2015
Posts: 6

PostPosted: 18 Mar 2015 09:03    Post subject: Reply with quote

И ако не изборимо даљи пролазак...тек је онда битно да нас буде, да не правимо агонију себи и играчима у наредним утакмицама, већ да осетимо тренутак када треба да се дође.

Слажем се са тобом.Мислим да тек сада долази наше време, тек сада морамо да им пружимо праву подршку.Мислим да су највећи проблем навијачи који су ту због Барсе, Реала итд.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop