DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-НАПРЕДАК
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 22 Mar 2015 08:13    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 22 Mar 2015 08:45    Post subject: Reply with quote


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 22 Mar 2015 10:44    Post subject: Reply with quote

Када год дођем на првенствену утакмицу ја се присетим времена када нас је било 1000-1500 на трибини,тако да ми је ова бројка на свакој утакмици врхунска. Наравно да може и мора боље,али увек може боље,треба бити мало и реалан. По мени очекивана бројка на стадиону,атмосфера добра,на моменте одлична,све остало на врхунском нивоу као и увек. Самокритичност је једна од највећих врлина севера,али не треба ни претеривати у томе. Оно што је за нас просечно,солидно,добро...за многе је НЕДОСТИЖНО!
ПОБЕДА ЖЕЉА НАША,ТИТУЛА РАДОСТ НАША,ЈА ЖИВИМ ЗА ТО!
Back to top
View user's profile Send private message
ДелијеАвала
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 177

PostPosted: 22 Mar 2015 12:35    Post subject: Reply with quote

Још само кад би људи научили да се утакмица игра 90 минута и да навијање треба да траје исто толико минимум све би било боље.. а не да од 80 минута излазе са стадиона а дошли су у 16ом.
И та прича за друге је недостижно је више постала бесмислена у неку руку, у реду да се такмичиш да будеш бољи од противника, али ваљда идеш на те утакмице због себе, своје трибине и клуба..
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 22 Mar 2015 12:44    Post subject: Reply with quote

Наравно да све ово радимо прво због клуба, али наравно да после тога следи тај такмичарски дух међу навијачима. Не треба ствари радити само због тога никако, јер је то вештачки и на силу, али свакако треба ослушнути где си у односу на друге, како радиш ти а како други...и сигурно да ово што смо приказали задње две утакмице ретко ко има. При томе уопште не мислим на нашу земљу па чак ни околину...мало смо кренули да стагнирамо из пуно разлога, али се очигледно враћамо на прави пут.
БРАВО СЕВЕР.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Трики
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2011
Posts: 156
Location: Наш највећи стадион

PostPosted: 22 Mar 2015 12:46    Post subject: Reply with quote

ДелијеАвала wrote:
Још само кад би људи научили да се утакмица игра 90 минута и да навијање треба да траје исто толико минимум све би било боље.. а не да од 80 минута излазе са стадиона а дошли су у 16ом.
И та прича за друге је недостижно је више постала бесмислена у неку руку, у реду да се такмичиш да будеш бољи од противника, али ваљда идеш на те утакмице због себе, своје трибине и клуба..


Почетком другог полувремена прешао сам са друговима на сам врх трибине, како бисмо попунили празна места при врху средишњег сектора, и могу ти рећи да су људи почињали да излазе од 70. минута, што је мени потпуно несхватљиво ако узмемо у обзир да је резултат био 1-0 и да је противник имао неколико озбиљних шанси. Од 80. минута пар редова испод нас су били скоро потпуно празни! Такође, навијање на овом делу стадиона је било веома слабо (за разлику од остатка трибине која је по мом мишљењу навијала солидно), а људи су се углавном бавили коментарисањем утакмице и вређањем наших играча. За људе који воде навијање свака част за све што чине да покрену масу, понекад се запитам да ли неко треба да дуби на глави да би људи пустили глас и певали свом клубу. Визуелно север одличан, као и увек.
Back to top
View user's profile Send private message
ДелијеАвала
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 177

PostPosted: 22 Mar 2015 13:33    Post subject: Reply with quote

А да те људе питаш где су пошли не би знали да кажу.. једноставно није им занимљиво да буду на стадиону пред крај утакмице јер је прошла и кореографија и бакљада и ето јеби га неће стићи на бус .. е то је то што је вештачки, што пола њих не зна што долази. Слажем се да треба да постоји такмичарски дух али га само треба поставити на право место јер у супротном све губи смисао..

Далеко да је лоше, али мора боље.. пре свега Београд јер има највећи потенцијал.. у милионском граду где више од пола људи навија за Звезду мора да се нађе бар 30 000 који ће доћи сваки други викенд на стадион.
СВИ НА МАРАКАНУ!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 22 Mar 2015 16:19    Post subject: Reply with quote

Наравно да мора и може боље. Видели смо како то може...два пута за редом 40000, трећи пут преко 25000....итд. Пун север доста дуго...свкако да смо већ себи потврдили да можемо. Зато само стрпљиво и на здравим темељима и причи...повећавати бројност поново...да људи који дођу, не испаре после 3 утакмице када виде да то није баш тако једноставно и лако побеђивати све за редом. Дебиле замењивати навијачима...пунити трибине људима који ће знати зашто су ту. Да буде срамота оног ко у 85. крене напоље, а не случајно још раније...све у свему...битно је да је енергија ту, да имамо људе и у временима када није баш све по таман Звездашима...а то је добра основа.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 22 Mar 2015 16:34    Post subject: Reply with quote

Бесмислено је постало и то стално кукање. Никад ништа не ваља. Ја мислим да смо дошли до озбиљног нивоа на свим пољима. Некад буде боље,некад лошије,али у суштини имамо континуитет и то је по мени најбитније.
Звезда никад није имала 30 000 Београђана сваки други викенд на стадиону,тешко да ће и сад имати. Ајмо ми мало неки реалнији циљ себи да поставимо. Може на пример пун север на следећој утакмици,па да сви после будемо задовољни.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 22 Mar 2015 16:43    Post subject: Reply with quote

Не знаш шта је лимит, шта је реално....док не испробаш све! Јако тешко је оценити шта је реално а шта не,није Звезда имала ни 40000 никада на утакмици са Спартаком из Суботице ни у најсрећнијим временима када смо газили Европом, већ у најтежем тренутку за клуб...једноставно, потенцијал Звезде је огроман, и никада га не треба подцењивати и смањивати. Зашто није реално 30000 Београђана? Ако је реално да неке трећелигаше у Грчкој,Немачкој,Италији...и где већ све...гледа по 20000-30000 људи из само једног града...што није реално Звезду да гледа исти тај број људи? Нема лимита ту никаквог и не постоје границе...само да довољан број људи жели исто...и имаћемо то 100%! Шта год да је у питању.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 22 Mar 2015 17:13    Post subject: Reply with quote

Слажем се наравно да је потенцијал Звезде огроман и да ће доћи дан када ће бити тако. Мислим да је сада најбитнији континуитет и ови људи који су ту редовни. Просто треба да се полако повећава број редовних,па тако полако доћи до тих бројки о којима причамо. Сви живимо за тај дан и то ће бити наш нови Бари!
Сви ми овде у суштини мислимо и желимо исто,само то свако износи на свој начин.
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 23 Mar 2015 07:19    Post subject: Reply with quote

Наравно да имамо потенцијал,али да би се поновио Спартак и 40000 људи на стадиону потребан нам је позитиван импулс.Нешто слично нам је донео Роби Просинечки пре пар година, а у овом тренутку нам је преко потребна Европа и играње њој,јер Звезда је била и остала европски великан и том друштву припада.Мало фали Звездашима да се покрену,било која позитивна искрица од стране фудбалског клуба би била сасвим довољна да се на следећем Спартаку,Доњем Срему понови 30,40 хиљада људи.Може се то назвати и размаженошћу јер је Пижон својом изјавом објаснио свима,али је сада тако како јесте.До тада да наставимо да гурамо и да не кукамо много јер је и ово добро с обзиром на целокупну ситуацију.СВИ НА СТАДИОН!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 Mar 2015 08:34    Post subject: Reply with quote

Роберт Просинечки је био само мркетнишки трик те управе која га је довела...и ништа више...то изједначавати са дугом од 10 ак милиона, који морамо да вратимо да би играли Европу....није реалан. Али свакако да је нашем клубу место у Европи и од тога нећемо одустати...али Звездаши морају да знају шта желе и када. Показало се управо тада, да и маглу да продаш људима, они ће бити задовољни, само да то делује Звездашки. Зато треба да се на утакмице долази искључиво из љубави према клубу,а не да чекамо да нас некако преваре и ови неким новим потезом...па онда да се упецамо на то и да нас то држи који месец, па онда опет по старом. . Успеси су свакако најлакши пут да напунимо трибине, али треба учити људе да није само то вредно доласка на стадион, већ много тога поред успеха. Тренутно је очување Звезде приоритет и стављање на ноге...под тиме се подразумева борба за титулу и играње Европе ове године...али то све долази на крају сезоне...ако то чекамо...онда не заслужујемо ни једно ни друго.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop