DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

СВИ У НИШ!!
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 22 Feb 2015 12:41    Post subject: СВИ У НИШ!! Reply with quote

Почетак сезоне од које много очекујемо!!!Ако тако улазимо у њу, онда то морамо и на трибини да покажемо! Нeзгодан термин, 3 дана за редом у Ниш...али, то je одлика добрe групе! Да покажемо добру енергију узмемо 3 бода, смањимо већ на почетку разлику...и покажемо зашто је наша група то што јесте!
ПОНЕДЕЉАК 4 САТА, СВИ У НИШ!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 23 Feb 2015 17:21    Post subject: Reply with quote

Шта се бре ви радили 2.5 месеца,шта је бре ово које пичке материне?ми хоћемо титлулу,треба имати и осећај када је тренутак дати све од себе небили се приближили ривалу,али очигледно неком не представља ништа то што игра у највећем клубу и најбољем клубу у овом делу европпе
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 23 Feb 2015 17:48    Post subject: Reply with quote

Па не знам баш дал' хоћемо титулу, газда Терза рече да Лалат нема императив освајања титуле, тако да само лагано... испада да ово и није лош резултат, против претпоследње екипе на табели, шта хоћеш, имали смо први прави шут у 92. минуту, мало ли је? Smile
Елем, солидна и бројка и навијање, обзиром на термин, куп Кораћа, и очајну игру.
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 23 Feb 2015 18:45    Post subject: Reply with quote

тренер није да да се утакмица помери за неки други термин јер је темпирао форму за овај...шта би тек било да није темпирао мајко моја мила.
какав циркус од клуба, сви заједно
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 23 Feb 2015 18:48    Post subject: Reply with quote

Темпирао је за суботу увече, не за понедељак у 16 часова, тик после ручка ... То , плус лош терен и традиционално висока трава, и ето кикса ниоткуда ...
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 23 Feb 2015 18:52    Post subject: Reply with quote


Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 23 Feb 2015 19:02    Post subject: Reply with quote

Заборавих и тешке ноге да споменем, псоле никад тежих припрема ...

По мом мишљењу Север данас добар , пуна трибина после Купа Радивоја Кораћа за викенд, и то радни дан у 4 поподне ... Навијање, с обзиром на игру веома добро ... 3/4 стадиона је навијало за Звезду али џаба све ..
Back to top
View user's profile Send private message
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 23 Feb 2015 19:11    Post subject: Reply with quote

Навикли смо већ годинама на овакве утакмице ништа ново, осим оно мало прошле године кад су Мрђа и екипа нешто и показали и погодили .Али ово данас стварно нема смисла ,овако јурити титулу без напада било каквог ,чека последњих десет минута за другог нападача ,страшно ... па ми смо Звезда а не Бск из Борче па да играмо на нулу и ако нас укења нешто из корнера онда до јаја .
Још изјава на крају ,катастрофа ,да није ње било вероватно се не би ништа ни коментарисало ,бар ја не бих али са њом Twisted Evil !!!
Нек нам је Бог у помоћи !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Јевремовић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2014
Posts: 54

PostPosted: 23 Feb 2015 19:32    Post subject: Reply with quote

Људи скупљају паре да оду до Ниша, радни дан, 4 поподне... И они онако на терену врате, ја не могу да верујем и даље да су онако играли, нема ко да шутне лопту, а не да, не дај Боже, да гол. На крају срамотне изјаве. У последњих 5 кола имамо једну победу и 4 ремија! Не могу да победе последњи тим у лиги, Раднички КГ, не могу претпоследњи данас, Младост из Лучана нам узима бодове... Па јел неком то личи на озбиљну екипу која се бори за титулу?
ТИ ДОЛЕ НА ТЕРЕНУ, ЗВЕЗДИН ГРБ ШТО НОСИШ, ОД ТЕБЕ ТРАЖИМ САМО ДА КАО ЛАВ СЕ БОРИШ Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Знај да никада неће доћи дан, дан кад нећу бити с тобом ја!
Back to top
View user's profile Send private message
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 23 Feb 2015 19:39    Post subject: Reply with quote

Бројност је једино што је вредело данас...
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
мунгос
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2012
Posts: 18
Location: ту

PostPosted: 23 Feb 2015 19:40    Post subject: Reply with quote

Јевремовић wrote:

ТИ ДОЛЕ НА ТЕРЕНУ, ЗВЕЗДИН ГРБ ШТО НОСИШ, ОД ТЕБЕ ТРАЖИМ САМО ДА КАО ЛАВ СЕ БОРИШ Exclamation Exclamation Exclamation



што је најцрње,они су се и борили као лавови за овај бод...
_________________
терзићу,марш у пичку материну из Звезде!!!
Back to top
View user's profile Send private message
нема предаје
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Mar 2009
Posts: 189

PostPosted: 23 Feb 2015 19:59    Post subject: Reply with quote

Јевремовић wrote:
Људи скупљају паре да оду до Ниша, радни дан, 4 поподне... И они онако на терену врате, ја не могу да верујем и даље да су онако играли, нема ко да шутне лопту, а не да, не дај Боже, да гол.

предухитрио си ме са уписом, хтедох исто да напишем. четврти узастопни дан у нишу, радни дан, термин Боже сачувај, брдо људи, и? искрено, мене би било срамота више да изађем пред људе који су и данас били у нишу.
_________________
сад нисам мали и полако се стари, ал' срце још за тебе лудо удара
Back to top
View user's profile Send private message
beli941
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2012
Posts: 18

PostPosted: 23 Feb 2015 20:16    Post subject: Reply with quote

Ово је срамота данас шта су радили на терену. Ја не памтим лошију игру у последњих неколико година, ми се бре боримо за бод против Радничког из Ниша, први пут запретимо у 90+, срамотно издање и на крају изјава тренера да је терен кривац. Што се тиче бројности људи свака част свима који су данас били у Нишу, понедељак 4 сата , а трибина пуна, навијање просечно, али кад погледам данашњу игру добро је и било.
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 23 Feb 2015 23:02    Post subject: Reply with quote

Ајде кад је већ поменуто све да додам да је наш тим почео са 4 млађа играча. (Рајковић, Ковачевић, Лазић и Савичевић) И то је Луковић повређен тако да би их било 3 - Лазић би отпао. То ми говори да је приоритет титула? А знамо да није. Него смањење дуга. Па што онда не играју деца да добију искуство а тиме и цену???

А да је Ристић који је био просечно наш најбољи играч средине на јесен почео на клупи...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Floki27
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Sep 2011
Posts: 43

PostPosted: 23 Feb 2015 23:45    Post subject: Reply with quote

Са овим саставом једини исправан закључак је да смо или мазохисти или је ипак саботажерско дјело од стране нашег тренера.

Човјек да уводи Рилета тек као другу опцију у 70. минут, а знамо ко је и како одиграо у средини прво полувријеме, то није ништа друго већ саботажа!

Битно је да његови пулени из Крушевца имају мјеста у стартној постави. Нема везе што, руку на срце, немају мјеста ни у некој сеоској екипи.

Агонија се наставља...а ми беспомоћно гледамо и сужавамо своје артерије!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop