DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА - ЖАЛГИРИС
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 06 Feb 2015 12:17    Post subject: Reply with quote

можда су и нереално порасла очекивања од овог тима после неких убедљивих победа у првом кругу ЕЛ па људи очекују тако нешто и у Ф16. треба схватити да су далеко озбиљнији противници сада и далеко озбиљније приступају утакмицама него у првој фази. и за сваку победу треба добрано да запнемо и ми и они, јер свака је злата вредна у овој фази. нећемо бити прваци европе ове године Делије, следеће ћемо Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 06 Feb 2015 14:32    Post subject: Reply with quote

Зашто и коме смета спомен обележје на месту на коме је наш Брат настрадао?
По пријави Матеје Бељана који је по свему судећи новинар блица тражи се уклањање мале црквице(спомен обележје) које су иначе уобичајене за обележавање места настрадалог.
Делије су јуче на утакмици истакле паролу и показале шта мисле о овом срамном захтеву и позивају надлежне да упокојене оставе да почивају у миру!



Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 06 Feb 2015 17:58    Post subject: Reply with quote

dexterds wrote:
Мени само није јасно како гробари могу да буду на оној трибини доле иза клупа Mad

Били смо и ми на тој трибини и против Будивељника и Уникса,али људи морају схватити да клубу само демонтирање столица са тог сектора и поново враћање тих столица кошта 10000 Евра,друга песма је шта бисмо ми желели али реалност свуда у свету је да та места иза клупа су најскупља и наравно клуб хоће на томе да заради,само погледајте где смо били у Пиреју ни тамо нису навијачи иза клупа играч,исто тако и Зелени када играју у ОАКИ.Та места сада у Арени коштају 1200 дин,веруј ми нико неће платити 1200 дин онај голубарник у Арени тј горњи прстен тако да не знам шта се сви живи чудите где се налазимо и одакле навијамо,Партер Б је у Арени права мера доста ближе терену и много већи притисак на све актере на терену,али људи просто морају схватити Арена и Пионир никад не могу бити исто,Арена грми кад 5000 људи пева константно у трансу,у Пиониру са тим бројем људи пуцају стакла на згради кад сви навијају...
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 06 Feb 2015 18:54    Post subject: Reply with quote

DRAGAN 1389 wrote:
dexterds wrote:
Мени само није јасно како гробари могу да буду на оној трибини доле иза клупа Mad

Били смо и ми на тој трибини и против Будивељника и Уникса,али људи морају схватити да клубу само демонтирање столица са тог сектора и поново враћање тих столица кошта 10000 Евра,друга песма је шта бисмо ми желели али реалност свуда у свету је да та места иза клупа су најскупља и наравно клуб хоће на томе да заради,само погледајте где смо били у Пиреју ни тамо нису навијачи иза клупа играч,исто тако и Зелени када играју у ОАКИ.Та места сада у Арени коштају 1200 дин,веруј ми нико неће платити 1200 дин онај голубарник у Арени тј горњи прстен тако да не знам шта се сви живи чудите где се налазимо и одакле навијамо,Партер Б је у Арени права мера доста ближе терену и много већи притисак на све актере на терену,али људи просто морају схватити Арена и Пионир никад не могу бити исто,Арена грми кад 5000 људи пева константно у трансу,у Пиониру са тим бројем људи пуцају стакла на згради кад сви навијају...

Не ради се о скидању столица него и томе да Евролига не дозвољава постављање монтажне трибине, а ове сад трибине су "телескоп" трибине и неиздржљиве су па бисмо самим тим могли да пропаднемо при скакању.
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 06 Feb 2015 20:35    Post subject: Reply with quote







Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop