DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА - ЖАЛГИРИС
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1427

PostPosted: 03 Feb 2015 14:05    Post subject: ЗВЕЗДА - ЖАЛГИРИС Reply with quote

До сада нисмо у потпуности задовољни нашим издањима на горњем нивоу у Арени и овај пут ће се Делије спустити и до партера Б. Ко је у могућности нека набавља карту за тај део хале, или било који део поред да је близу. Ко се не снађе за те карте, наравно, коп ће исто бити и на нивоу 400 где је и до сада био. Мора да се проба да се приђе терену, јер овако како је до сада није могао да се пружи максимум у навијању. На доњем делу су столице и посебно треба водити рачуна о томе, како клуб не би плаћао паре ни за шта. Такође треба водити рачуна да су доле трибине обичне конструкције и не треба их преоптерећивати. Први пут покушавамо овако нешто и зато хајде да се потрудимо да буде као никада до сад. Да водимо тим до победе, као пре недељу дана у Пиониру...

АЈМО У НАПАД ЗАЈЕДНО!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 03 Feb 2015 23:16    Post subject: Reply with quote

са севера нек запева свако, НЕК ЖИВИ МАРКО Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Боскез
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Aug 2012
Posts: 207

PostPosted: 04 Feb 2015 07:59    Post subject: Reply with quote

http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.php/article/akcija-crveno-bela-krv-na-stadionu-rajko-mitic

Ко да крв, добије карту супер акција!
_________________
...Ти нећеш остати никад сама јер живот си мој...
Back to top
View user's profile Send private message
БлокДелија
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Jan 2014
Posts: 30
Location: НБГД

PostPosted: 05 Feb 2015 21:52    Post subject: Reply with quote

Јебеш арену и паре од карата...дефинитивно није то то, умемо да направимо притисак али само у појединим моментима, у Пиониру је то лакше 10 пута, ал' ајд сад, шта је ту је, главу горе Делије, НИШТА ЈОШ НИЈЕ ГОТОВО!
_________________
И АКО НЕ БУДЕШ ПРВА ТИ, УЗ ТЕБЕ БИЋЕ БЛОКОВИ!
Back to top
View user's profile Send private message
Увек уз тебе
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Mar 2013
Posts: 82
Location: Рашка област!

PostPosted: 05 Feb 2015 22:12    Post subject: Reply with quote

Ја само не знам шта је значило оно стајање на столицама у партеру?Пола доњег дела партера није видело утакмицу,тј. десни део и ту је наравно било слабије навијање у односу на леви део..Јесмо ми ту пре свега због навијања и подршке клубу,али није то то кад не видиш утакмицу..Углавном,било је и добрих и лоших тренутака..Много боље је било прошле недеље,али шта је ту је..Идемо даље!
_________________
КАД КОСОВО ИЗ СРБИЈЕ ОДЕ,НЕМА СРПСТВА НЕМА НИ СЛОБОДЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 05 Feb 2015 22:13    Post subject: Reply with quote

Дефинитивно смо много кориснији поред терена.У овој замршеној ситуацији, ово вечерас је ја мислим добитна комбинација. Иза коша и горе и доле. Целу утакмицу смо губили,а опет могу да се издвоје добри моменти у навијању и то их је било више. Све је ово за нас још увек ново и све је у фази пробе. Данас смо били далеко кориснији за тим него све прошле утакмице заједно, не рачунајући Пионир наравно. Сад нам остаје да подржимо наше играче против најатрактивнијих противника, где вероватно резултатски неће бити много битно...али овај труд, ово нестварно играње у топ 16, сигурно треба наградити!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 05 Feb 2015 22:20    Post subject: Reply with quote

Боље је и овако подељено доле/горе, него сви горе, у сваком случају...
Неко моје мишљење, можда није лоше размислити да се утакмице у ТОП16 фази играју по систему атрактиван противник-Арена, мање атрактиван-Пионир (у овом случају, Жалгирис, галата и Алба у Пиониру, остало у Арени)...тако би спојили и лепо и корисно (остварили би и зараду, а и ове већ унапред ,,добијене'' утакмице би много лакше одиграли у Пиониру него Арени).
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 05 Feb 2015 22:59    Post subject: Reply with quote

Кафе ...

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2014-2015/cz_zalgiris


https://www.youtube.com/watch?v=fryMs_Ztb08
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 06 Feb 2015 00:41    Post subject: Reply with quote

Darko ZF wrote:
Кафе ...



Мени слађу брате молим те
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 06 Feb 2015 00:55    Post subject: Reply with quote

СлаЏа цепа горчу, а ја цепам Слаџу
Back to top
View user's profile Send private message
RdsBgd
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Apr 2014
Posts: 45

PostPosted: 06 Feb 2015 01:03    Post subject: Reply with quote

zvezda wrote:
Darko ZF wrote:
Кафе ...



Мени слађу брате молим те
Делибашић? Laughing Навијање је сигурно било боље вечерас него против турака. Дефинитивно је бољи овај распоред . Ипак тo нисмо баш најбоље искористили вечерас. Мораће да се поради на томе да будемо гласнији кад нам резултат не иде на руку .
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 06 Feb 2015 05:41    Post subject: Reply with quote

Умемо ми да направимо притисак у арени али само када дамо кош или не дај Боже тројку Smile ,улазимо заједно са играчима у контра ритам,уместо да је обрнуто,кад њима ништа не полази са руком као синоћ да ми запнемо највише.Дефинитивно је то јако тешко у арени из више разлога безброј пута набројаних овде али наставићемо да тренирамо.Коп доле пун погодак!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 06 Feb 2015 07:28    Post subject: Reply with quote

Крај утакмице
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 06 Feb 2015 10:53    Post subject: Reply with quote

Које одсуство реалности код људи, просто невероватно! Па играли смо топ 16 еуролиге и изгубили за један кош! Од 19 шутева за 3, ништа намније ушло...дакле, борили смо се али није хтело. И након утакмице већина хале излази напоље без поздрава овим играчима? ја не знам дал су ти људи пратили Звезду пре 10 година у кошарци? Пре 5? Пре 3 године? Много смо поелетели и много смо незахвални као публика. Ако ово не променимо, имаћемо праву агонију наредних пар утакмица, где иначе треба да дођемо у што већем броју и искажемо захвалност што смо уопште дошли до овде докле смо дошли! Тачно је да смо ми већински фудбалски навијачи, али то не значи да не знамо да ценимо труд и успехе у другим спортовима, поготову у кошарци која је други спорт по важности. Тргните се мало Делије, иде још утакмица у Арени...мора да се зна зашто се долази сад!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dexterds
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Apr 2014
Posts: 15

PostPosted: 06 Feb 2015 11:52    Post subject: Reply with quote

Мени само није јасно како гробари могу да буду на оној трибини доле иза клупа Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop