DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА - РЕАЛ МАДРИД
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
поларникруг
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Dec 2014
Posts: 12

PostPosted: 03 Jan 2015 11:52    Post subject: Reply with quote

Kiko wrote:
сви који се сматрају навијачима да стану на навијачку трибину Exclamation

Проблем је што се многи сматрају навијачима ,а то нису,стоје на трибини где им није место!Гомила чудака који се срамно понашају,(на трибини, улици ,око стадиона,хале..)они нису ни свесни да нису баш ни нормални.Разне ''Мајке Севера'',''Старија Екипа'' и др. по друштвеним мрежама праве ршум.
Back to top
View user's profile Send private message
марс93
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Sep 2014
Posts: 26

PostPosted: 03 Jan 2015 12:30    Post subject: Reply with quote

поларникруг wrote:
Kiko wrote:
сви који се сматрају навијачима да стану на навијачку трибину Exclamation

Проблем је што се многи сматрају навијачима ,а то нису,стоје на трибини где им није место!Гомила чудака који се срамно понашају,(на трибини, улици ,око стадиона,хале..)они нису ни свесни да нису баш ни нормални.Разне ''Мајке Севера'',''Старија Екипа'' и др. по друштвеним мрежама праве ршум.


мешаш бабе и жабе , то кажем на твоју задњу реченицу.
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 03 Jan 2015 13:00    Post subject: Reply with quote

Кико, потпуно си промашио причу, и то што си написао нема везе са животом. Како може да буде природно да будемо на горњем сектору? Када је коп на доњем сектору, крцато је увек и увек је нека гурка, е колико год је то лоше јер смо једни другима на главама, толико је и добро јер се тако очисти коп и у њему стоје НАВИЈАЧИ. Сада су се ти навијачи разлили по хали тако да у копу нема 50% навијача. Природније је да крене песма и да "кува" од терена, тј од средине хале ка остатку, него од крова ка терену.

Уосталом, пробали смо са копом на 3 места у арени, очигледно је где је најбоље.

И добро је то питање што неко рече... да ли је евролига стварно забранила коп до терена или клуб хоће више кинте? Нешто нисам приметио да су се наша браћа или зелени или турци преместили на виши ниво хале...

По мени, за ово имамо два решења...
1.коп доле
2.ако је баш немогуће доле, онда да смислимо како да коп напунимо навијачима, којих има али једноставно њихово место заузимају они који ту не би смели да буду!

Нешто мора да се мења, овако не иде.
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 03 Jan 2015 13:21    Post subject: Reply with quote

Не меша бабе и жабе
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 03 Jan 2015 13:30    Post subject: Reply with quote

Ја се потпуно слажем са Киком.
Уместо што паламдумо ко бабе где стојимо боље да навијамо како треба. Он не каже да је лоше бити ту иза њихове клупе. Напротив сјајно је. Сигурно да ћемо пробати да помогнемо клубу тако што ћемо да се позиционирамо што боље. Ако је могуће. Али релано наше место је иза гола, коша - природно, баш како је написао.

Веруј да су правила Евролиге ненормално стриктна. И због дегена са Сакраменто Кингс качкетима што су гађали идиота судију ће да нас одвале по новчанику. На Ф4 нема алокохла, новца, кључева, упаљача, ништа... На таквим такмичењима нама је природније место где стојимо сад. И наравно да клуб треба да заради и да дуплира цене карата за ложу. Нико не каже да није боље иза клупе, ту на 3 метра од терена, али да будемо реални.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 03 Jan 2015 13:31    Post subject: Reply with quote

поларникруг wrote:
Kiko wrote:
сви који се сматрају навијачима да стану на навијачку трибину Exclamation

Разне ''Мајке Севера'',''Старија Екипа'' и др. по друштвеним мрежама праве ршум.
То је посебан проблем,писано је много пута о томе и у навијачкој свети теми и свуда,једноставно је тешко томе стати на пут,озбиљне димензије моде је много шта попримило,па једино остаје овако да се неки који штрче јавно опомену.иначе то спречити је јако тешко,они и ајде што не читају форум,не верујем да знају ни да постоји
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 03 Jan 2015 13:34    Post subject: Reply with quote









Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 03 Jan 2015 18:39    Post subject: Reply with quote

марс93 wrote:
поларникруг wrote:
Kiko wrote:
сви који се сматрају навијачима да стану на навијачку трибину Exclamation

Проблем је што се многи сматрају навијачима ,а то нису,стоје на трибини где им није место!Гомила чудака који се срамно понашају,(на трибини, улици ,око стадиона,хале..)они нису ни свесни да нису баш ни нормални.Разне ''Мајке Севера'',''Старија Екипа'' и др. по друштвеним мрежама праве ршум.


мешаш бабе и жабе , то кажем на твоју задњу реченицу.

А моје питање теби је због чега ти мислиш да он меша бабе и жабе ???

Капирам да је нов на форуму да има свега пар уписа али ништа није рекао далеко од истине , напротив ....Само што ова тема као и уопштено цео овај форум није место где треба о томе расправљати ...
Back to top
View user's profile Send private message
Барт
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Nov 2013
Posts: 38
Location: Београд

PostPosted: 03 Jan 2015 19:55    Post subject: Reply with quote

Звездин Делиј wrote:
марс93 wrote:
поларникруг wrote:
Kiko wrote:
сви који се сматрају навијачима да стану на навијачку трибину Exclamation

Проблем је што се многи сматрају навијачима ,а то нису,стоје на трибини где им није место!Гомила чудака који се срамно понашају,(на трибини, улици ,око стадиона,хале..)они нису ни свесни да нису баш ни нормални.Разне ''Мајке Севера'',''Старија Екипа'' и др. по друштвеним мрежама праве ршум.


мешаш бабе и жабе , то кажем на твоју задњу реченицу.

А моје питање теби је због чега ти мислиш да он меша бабе и жабе ???

Капирам да је нов на форуму да има свега пар уписа али ништа није рекао далеко од истине , напротив ....Само што ова тема као и уопштено цео овај форум није место где треба о томе расправљати ...


То што је он нов на форуму уопште не говори да је `мање паметан` од било кога другог са форума. Можда прати форум дуже од тебе и мене заједно, шта знаш...
_________________
http://www.fondacijadelije.org/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 03 Jan 2015 20:31    Post subject: Reply with quote

Bravo za degene koji gadjaju! Sad poglavari ove lopovske evrolige imaju izgovor da se tekma sa turcima igra bez publike. Pomogli ste im u planu o kom razmisljaju i spremaju da urade samo su trazili nacin da neko drugi usere. Dosli ste im ko 1 na 11. Bravo majmuni jos jednom! Daj Boze da gresim
Sto se tekme tice nasi se usrali promasili dosta bitnih zicera ovi gadjaju kao nenormalni ne moze se realno. Trazicemo sansu u drugim tekmama ali nema sta da se zameri nasim momcima za ovu godinu da vise nista ne urade uradili su puno. Navijali smo ko picke, celo drugo pol. se pratila tekma umesto da rastereceno navijamo jer igramo protiv tri klase boljeg tima od kog gubimo provereno masa gleda neprestano teren kao da igramo za fajnal for. Koreografija za 10!

Izvinite na latinici
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 03 Jan 2015 21:22    Post subject: Reply with quote

Очигледно је да имамо проблем са "масом" на великим текмама. То се исто показало и на пар последњих дербија на ЈНА када ми од 70-ог минута навијамо доста блаже, као да нас нема. Као да не знамо да искористимо масу. Такође и на великим европским текама у фудбалу имамо проблем са навијањем, а притом је север пун. Та гомила људи која долази на велике европске утакмице, у било ком спорту, МОРА ДА СЕ ИСКОРИСТИ. Без обзира на њихов начин размишљања, облачења, погледа на навијачки свет и свест, ми морамо наћи начин да их активирамо. Да кренемо од једноставног - најосновније што њима треба да се уреже у мозак је то да не бацају предмете на терен и да навијају. Ако се задржимо на други контекст, хајде да видимо шта је проблем, како да га решимо, које су идеје... Знам да ће сад многи рећи "е, па они су симпатизери са њима се не може итд." То је све тачно, али, чињеница је да су они ТУ на ти великим текмама, и биће ТУ до века. Ако су ту, онда треба наћи начин, како их треба натерати да навијају. Ево један од предлога, а то је дзивање двеју трибина. Песме типа "Када Звездо играш ти", Још једна победа и титула", "Док Цигани теби певају", и тако даље, њих у том ренутку не мрзи да сарађују са нама. По мени, у 90% посто случајева грми у тим моментима. Мислим да је могуће наћи неко решење да натерамо целу арену да навија кад се певају све песме током утакмице…
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 03 Jan 2015 21:34    Post subject: Reply with quote

Људи су већ написали изнад, коп је првенствено био проблем и то прво мора да се реши... Али како? Једино да их бијеш, ја стварно не видим како би могли да решимо ово јер траје годинама... Не морате да ми објашњавате сад зашто није добро тући људе који деле са тобом трибину јер и сам добро знам, ал стварно ништа паметније не могу да смислим, а видим да су и овде људи попиздели, а нико нема адекватно решење... Ово је неподношљиво, од тапкароша који продају карту за 3000, дебила који дође са офарбаним лицем, слика, снима све живо, идиота који убацују разна срања у терен, а и сами знају у каквим говнима можемо да будемо, па до јако слабог навијања... Катастрофа једна велика...
Back to top
View user's profile Send private message
мунгос
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2012
Posts: 18
Location: ту

PostPosted: 03 Jan 2015 22:15    Post subject: Reply with quote

lucky luciano wrote:
Navijali smo ko picke, celo drugo pol. se pratila tekma umesto da rastereceno navijamo jer igramo protiv tri klase boljeg tima od kog gubimo provereno masa gleda neprestano teren kao da igramo za fajnal for.


Е сад...по мом мишљењу ово је највећи разлог нашег огромног пада што у навијању,што бројности,вероватно још неких.А у шта да гледам ако не гледам у момке на терену(небитно који је спорт нашег СД-а).Да гледам у плафон,у трибину,у не знам ни ја шта?Значи ли то да ми треба да класификујемо утакмице по томе да ли је финале или квалификације за интертото куп?Е ја лично,нећу то да радим,јер игра Звезда.А са оваквим ставом онда стварно немамо право да приговарамо момци у црвено белом на мањку мотивације на "мањим" утакмицама.И још једна ствар-ми већ имамо ситуацију да новије генерације не навијају за ЗВЕЗДУ,него за делије север,а ако се овако настави ситуација ће бити још гора....
_________________
терзићу,марш у пичку материну из Звезде!!!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 04 Jan 2015 02:35    Post subject: Reply with quote

Е сад...по мом мишљењу ово је највећи разлог нашег огромног пада што у навијању,што бројности,вероватно још неких.А у шта да гледам ако не гледам у момке на терену(небитно који је спорт нашег СД-а).Да гледам у плафон,у трибину,у не знам ни ја шта?Значи ли то да ми треба да класификујемо утакмице по томе да ли је финале или квалификације за интертото куп?Е ја лично,нећу то да радим,јер игра Звезда.А са оваквим ставом онда стварно немамо право да приговарамо момци у црвено белом на мањку мотивације на "мањим" утакмицама.И још једна ствар-ми већ имамо ситуацију да новије генерације не навијају за ЗВЕЗДУ,него за делије север,а ако се овако настави ситуација ће бити још гора....[/quote]

Не генерализуј брате. Нико ти није рекао да не гледаш терен. И ја сам гледао. Али поента је у томе што пуно људи буљи и не навија а требало би да се раде обе ствари одједном. И немој сад о Звезди, Делијама и клинцима није време.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 04 Jan 2015 06:40    Post subject: Reply with quote

MisaCZV_ wrote:
Та гомила људи која долази на велике европске утакмице, у било ком спорту, МОРА ДА СЕ ИСКОРИСТИ. Без обзира на њихов начин размишљања, облачења, погледа на навијачки свет и свест, ми морамо наћи начин да их активирамо.


дај идеју, крени од себе, не можеш чекати да 200 људи све држи на себи
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop