DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

НЕКА СЕ ЗА ПЕТАК ТРАЖИ КАРТА ВИШЕ
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1428

PostPosted: 15 Dec 2014 23:57    Post subject: НЕКА СЕ ЗА ПЕТАК ТРАЖИ КАРТА ВИШЕ Reply with quote

Као што сви знају, у петак против Лаборал Куће смо кажњени играњем пред празним Пиониром. Управа клуба и Звездаши дошли су на идеју да се карте за ову утакмицу продају у неограниченој количини и да од тих пара буде намирена казна која нам је неправедно додељена! У случају да се усвоји жалба и не мора да платимо ту казну, сав приход ће ићи породици нашег брата Марка!

Најбитније што треба да се види јесте колики је број људи који мисли да је ово неправда према клубу и пре свега да се види који је то број људи који искрено жели да учествује у подели бола са породицом нашег друга. И на овај начин можемо да покажемо колико је Марко велики човек и колико је наша туга велика! Некада то треба избацити из себе, а ово може да буде један од начина за то! Цена карте је 300 динара. На карти ће бити одштампан лик нашег брата Марка.

ЈАГОДА, БРАТЕ НАШ, ЖИВИШ ЗАУВЕК СА НАМА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1428

PostPosted: 16 Dec 2014 00:24    Post subject: Reply with quote

"Симболичне карте ће од уторка 16. децембра моћи да се купе на свим продајним местима Евентима (ТЦ Ушће, Комбанк арена, Билет центар, Дом омладине и још 150 пословница широм Србије) и то по цени од 300 динара. Ограничења приликом куповине улазница неће бити, односно сваки навијач ће моћи да купи онолико улазница колико буде желео. Идеја је да београдски храм кошарке буде распродат и да се на тај начин буде уз тим и онда када неправедном одлуком то није дозвољено."

http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.php/article/da-nijedna-stolica-ne-bude-prazna
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
6op6a
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Oct 2005
Posts: 37

PostPosted: 16 Dec 2014 10:02    Post subject: Reply with quote

Хоћу да купим неколико карата преко интернета, али не знам да ли та могућност постоји и где. За фудбалске текме постоји, али за баскет??
Нисам једини жели тако да се прикључи акцији.
Фора је, по мени, и да оборимо рекорд продатих улазница за једну кошаркашку утакмицу!
_________________
ЋИРИЛИЦА СЕ ПИШЕ СРЦЕМ!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 16 Dec 2014 10:13    Post subject: Reply with quote

Нема овде форе пријатељу....ово је реалност...туга је толика да превазилази све форе и фазоне. И ово је,да тако то кажемо, начин да тугујемо заједно, да свако има и чува карту са ликом нашег брата,да га никад не заборави! То је најмање што ми можемо да урадимо у овом тренутку...Али свакако си у праву да треба распродати макар 3 Пионира!!! Тако ће наш брат живети вечно!Свакако ће...али овим гестом свако од нас има шансу да помогне у томе!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
марс93
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Sep 2014
Posts: 26

PostPosted: 16 Dec 2014 12:41    Post subject: Reply with quote

Свако може да купи неограничен број карата, тако да ко је у могућности и хоће нека купи више карата... ЖИВИШ ЈАГОДА!
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 16 Dec 2014 13:51    Post subject: Reply with quote

одлична идеја, али зар не би у сваком случају један део пара требало да одем марковој породици, а не овако да видимо хоће ли проћи жалба или не.
да ли се планира нека акција тог типа од стране наше групе? верујем да се размишљало на тај начин, јер то би била једна јако корисна ствар. сви знамо да ништа не може да врати или надокнади његов живот, али ето макар да помогнемо онако колико ми можемо
Back to top
View user's profile Send private message
владица
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Jan 2011
Posts: 253

PostPosted: 16 Dec 2014 15:04    Post subject: Reply with quote

Нисам сигуран али чини ми се да сав приход од продатих карата иде породици Ивковић.
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 16 Dec 2014 16:48    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=L4HrNaMmWMM

Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 17 Dec 2014 08:43    Post subject: Reply with quote

Извињавам се због лат,писем са моба.Делије,испред Дома омладине нема гузве,а мора је бити.Имати ову карту знаци бити део историје насе навијацке групе,свако ко је не буде имао нека убудуце слободно заобилази северну трибину! Како це симпатизери одговорити на ово није ни битно,али у овоме ми морамо да дамо 100% свог капацитета,сто знаци мин 10.000!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Стефан ЦЗБГ
ДЕЛИЈА


Joined: 01 May 2011
Posts: 111
Location: Београд

PostPosted: 17 Dec 2014 11:24    Post subject: Reply with quote

Продаја не иде баш сјајно али има још времена...не знам да ли су људи свесни колико је битно купити и имати ову карту,она представља превасходно сећање на Марка,а после бунт и отпор према овим смрадовима из евролиге који све више иду стопама у уефе и доносе милион неких небулозних одлука и који су нас казнили на правди Бога...Нажалост куповима ове карте је једино како можемо и клубу помоћи у овом тренутку тако да би свако ко има бар мало навијачке свести требао да оде и да узме карту,ЗА МАРКА,ЗА ЗВЕЗДУ!
Back to top
View user's profile Send private message
бјесови_нк
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Aug 2010
Posts: 24

PostPosted: 17 Dec 2014 16:13    Post subject: Reply with quote

продајна мјеста у црној гори


_________________
нисамнезнамкакосамосновнушколузавршио
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 17 Dec 2014 17:15    Post subject: Reply with quote

Сад се вратих из Дома Омладине. Нема зиве дусе.
Не знам како иде продаја али ми не мирисе на добро искрено.
Брацо ако не продамо бар 7000 карата ми смо керов курац!
Да дупе види евролигу давало се по 1500 дин. за боља места.
Ово је битније од сваке друге утакмице од иједног финала!!!
Ово је само прва од многих акција у којима цемо прикупљати помоц за Маркову фамилију
Иде 16 фаза Арена це бити пуна на свакој текми нек 10000 људи од 20000 да по 100, 200 дин урадили смо несто(бол је превелики ни сво злато овог света не мозе породици да врати изгубљено, али ми моземо ето колико је у насој моци да помогнемо).
Дал це се то радити у кесама као инаце или у договору са клубом да се дигне цена карата за 100 дин видецемо имају људи који о томе мисле.
Сад је пауза у фудбалу остаје нам да помоц прикупљамо на баскету.
Пробудите се ову карту треба да има и цува свако ко себе сматра навијацем и цовеком у било ком погледу. Да га сеца на насег брата Јагоду! Пробуди се СРБИЈО

Извињавам се због латинице
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
1945
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2011
Posts: 292

PostPosted: 18 Dec 2014 00:12    Post subject: Reply with quote

Ајмо делије данас и сутра до утакмице ,још има времена немој да смо лењи свако може да одвоји толико новца за тако битну ствар.Утичите и на ваше окружење нек се распрода пионир!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 18 Dec 2014 00:16    Post subject: Reply with quote

lucky luciano wrote:

Ово је само прва од многих акција у којима ћемо прикупљати помоћ за Маркову фамилију

Читај мало шта пише ник који је отворио ову тему. Иначе, овде конкретно у овом случају је битно да покажемо колико је људи који се не слажу да ми треба да сносимо казну за овај случај, и колико је људи који нису и неће никада заборавити Марка!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 18 Dec 2014 12:45    Post subject: Reply with quote

До среде увече је продато само 1.650 карата за меч...
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop