DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-УДИНЕЗЕ пријатељска
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 11 Nov 2014 21:24    Post subject: Reply with quote

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/510325/Goran-Drulic-tesko-povredjen-u-udesu

Требало би и њему пружити подршку на утакмици.

Да, да, да, истина је то, само Горан Друлић може дати го!
Back to top
View user's profile Send private message
Бовњача
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 May 2014
Posts: 10

PostPosted: 12 Nov 2014 09:47    Post subject: Reply with quote

http://www.mozzartsport.com/vesti/kriza-ne-popusta-do-nove-godine-zvezdi-treba-cetiri-miliona-evra-moracemo-da-prodamo-nekog-klinca/89231

Можда грешим, али мислим да би требали да изнесемо став по овом питању. Пошто Терзић планира да однесе одлуку у наредних 20ак дана, можда бисмо требали већ против Удинезеа да изнесемо став да ли нам је примарна титула или да пустимо нашу децу да играју. Лично бих више волео да су Јовић, Грујић, Ристић, Јовановић стандардни.
_________________
...ствар кућног васпитања.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 12 Nov 2014 10:20    Post subject: Reply with quote

Сви су нешто лично за то,али никако да се колективно определе људи.Делује ми као да сви ћуте сад и праве се луди,а кад буде продао некога биће...ето опет нам продају децу бла бла...Навијачи Звезде изгледа још увек не смеју у својој глави да пресеку и да кажу шта желе,јер да није тако,овај текст не би постојао већ би се знало да то не сме да се деси! Овако,својом пасивношћу дајемо њима легитимитет да раде тако како пишу,јер ми "хоћемо титулу"...и то је то. Дал навијачи могу и требају да преузму одговорност и кажу да не желе продају деце по било коју цену? А та цена може да буде и титула и Европа? Ово свакако није тема за то...али је ситуација таква да треба да се прокоментарише. Дал има стрпљења за то,дал имамо живаца да трпимо...све су то питања на која прво свако од нас треба сам себи да одговори,а полсе ће лако да се изнесе став.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 12 Nov 2014 11:16    Post subject: Reply with quote

Па ајде Генерале да се изнесе став ,нормално да ће бити приче кад нам прода и ове клинце и треба да буде приче ... зато се и смањила посета зато што терају по старом и ништа не мењају ...ми који долазимо требали би да 90 минута певамо "можда треба да запитам се дал сам нормалан " јер то јесте тако ,ово људи што долази треба им споменик подићи зато што долазе и трпе сва срања свих ових година а још нису дигли руке и отерали све у пичку материну .
Све је мутно и замагљено и сад дошао Терза да нам продаје клинце па то је могао било ко да уради ,који ће нам он онда ? Ја сам и синоћ написао нешто ,то ми је обрисано-оправдано јер сам ушао у погрешном тренутку после оних безвезних постова , али ево опет нешто слично .
Да би вратио људе на стадион навијачи морају да знају за шта иде тај милион месечно ,кога они то плаћају са толиким парама ...па што не смањују трошкове ,што нису неког продали летос па да то буде оправдано да одиграмо Европу да пробамо да се чупамо из буле а не сад ? Да је то тако ,кад би се све знало где иде лова и да се ради поштено не би се правио проблем око карте од 200 динара него би људи давали више а овако неће кад знају да неко ту њихову муку не цени него их прави мајмунима .
Један Марибор игра Лигу Шампиона са пар милиона буџетом ,најскупљи играч 100 хиљада е ,а ми са толиким милионима шта ми радимо ? Ми као враћамо дугове ,па које дугове ми то враћамо годинама ,кад нам још стоје сви ти дугови ?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 12 Nov 2014 11:34    Post subject: Reply with quote

У теорији су сви за,кад кажеш...ајде онда да се то озваничи...свако окреће главу на своју страну и неће да узме ту врсту одговорности. Група ту још и није проблем,колико јесте цела Звездашка јавност. Овако сам ја стекао утисак да је тренутно. Јер сви се у теорији издају за Звездаше али кад треба стварно...онда је боље да играју "искуснији играчи"...Што се тиче управе,полако...нити су дугови које они враћају њихови,нити су направили нове за сад. Може свашта да се напише и за и против њиховог рада...али да то не радимо сад овде јер није ни време ни место за то,а и много је рано доносити било какве закључке. Била је покренута прича око става везаног за клинце...па смо мало то прокоментарисали. Постоје неке ствари које су и за групу крупни кораци и не може тек тако нешто да се каже,али кажем...група је још најмањи проблем ту јер ће бити уз клуб како год да буде. Мора да се сабере све и одузме па онда да се донесе одлука евентуално за овако нешто. Али онда нема..."хоћемо титулу"..."ти доле на терену" итд....треба бити свестан и спреман на то.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
игор99
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Sep 2014
Posts: 8

PostPosted: 12 Nov 2014 11:36    Post subject: Reply with quote

Против Удинеза је прилика за опуштање, без оптерећвања. Приликаа да се можда поправе неке грешке око пјевања, понашања, договора... Требамо испоштовати легенду нашег клуба. Много нам је Деки дао, ред би био да му се троструко више одужимо са попуњеним трибнама!

Продајом наших клинаца, као што каше Генерал, могли би добити Титулу и Европу! Избришите и мој пост ако није за ову тему, али морам написати. Терзић има сличан менталитет Мамића, мислим да зна са парама и да зна продати за добре паре клинце. Само је питање, колико ће бити ''поштен'' узети себи. Ми, као навијачи и као 12, најбитнији играч имамо право да знамо гдје заврше ти милиони. Колико смо само зарадили прошле године од продаје карата, могли смо платити лиценцу само од тих пара и плус довести једно квалитетно појачање.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 12 Nov 2014 11:46    Post subject: Reply with quote

Од које продаје карата?Немој да се пишу глупости овде. Карте за утакмицу једва да покрију трошкове одржавања те утакмице која се игра. Ајде да се прича даље настави у правцу ове утакмице, да не би сад 100 тема угурали у ову бепотребно.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Богавац Драга
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 96

PostPosted: 12 Nov 2014 12:22    Post subject: Reply with quote

Обавезно пружити подршку Друли, значиће му сигурно, уз скандирање Декију и обележавање годишњице смрти патријарха. Одлична је прилика.
Back to top
View user's profile Send private message
lukakragujevac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 May 2014
Posts: 1
Location: kragujevac

PostPosted: 12 Nov 2014 13:57    Post subject: Reply with quote

није то тема али мислим да није проблем сто играју деца и да се она не морају продавати по сваку цену,мозе и са њима титула да се освоји врло лако у оваквој лиги,проблем је сто искуснији играци играју лосе и не праве разлику као сто су то радили неки просле сезоне,ристиц би био бољи да поред себе има милијаса уместо босанцица,јовиц би био бољи поред дауде и тако даље,овако јовиц кад игра са деспотовицем делује као аматер,цак је и мијаиловиц доста лосији ове сезоне јер уместо нинковица игра катаи испред њега...
инаце,за суботу,требало би да се попуни стадион лепо,деки је то сигурно заслузио,а и никаква друга утакмица нема ове недеље тако да сви могу да оду на маракану,лепо је време,леп је термин,јефтина карта,игра звезда,игра деки,све је ту...
Back to top
View user's profile Send private message
Боскез
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Aug 2012
Posts: 207

PostPosted: 12 Nov 2014 14:41    Post subject: Reply with quote

Што се тиче Удинезеа не сумљам да ће стадион бити солидно попуњен, Деки је заслужио опроштај на Мари...

А што се тиче за кога се одлучити Клинце или Титулу јако је незгодно у овом тренутку, комшије нас стжу са титулама а вамо оћемо да клинци играју кад би могло обоје било би добро ал не може.
А управа ће увек терати на своју страну кад продамо клинце онда јуримо титулу, а кад изгубимо титулу онда су играли клинци и тако вечно у круг остаћу уз тебе ја...
_________________
...Ти нећеш остати никад сама јер живот си мој...
Back to top
View user's profile Send private message
circleoftwo
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2012
Posts: 180
Location: БЕОГРАД,ТАШ

PostPosted: 12 Nov 2014 15:02    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Сви су нешто лично за то,али никако да се колективно определе људи.Делује ми као да сви ћуте сад и праве се луди,а кад буде продао некога биће...ето опет нам продају децу бла бла...Навијачи Звезде изгледа још увек не смеју у својој глави да пресеку и да кажу шта желе,јер да није тако,овај текст не би постојао већ би се знало да то не сме да се деси! Овако,својом пасивношћу дајемо њима легитимитет да раде тако како пишу,јер ми "хоћемо титулу"...и то је то. Дал навијачи могу и требају да преузму одговорност и кажу да не желе продају деце по било коју цену? А та цена може да буде и титула и Европа? Ово свакако није тема за то...али је ситуација таква да треба да се прокоментарише. Дал има стрпљења за то,дал имамо живаца да трпимо...све су то питања на која прво свако од нас треба сам себи да одговори,а полсе ће лако да се изнесе став.
!!!
_________________
Наш крај лепши од париза.!!!!!!ДЕЛИЈЕ ТАШ
Back to top
View user's profile Send private message
beranac87
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 May 2014
Posts: 17
Location: Belgrade,Serbia

PostPosted: 12 Nov 2014 16:16    Post subject: Reply with quote

Будимо реални,са овом екипом немамо шансе за титулу! Још давно је требало изнети став ,,треба да играју деца'' и до сад би се извукли из гована а овако смо изгубили много нових Дејана Станковића. Лепо је Роби рекао да су навијачи Звезде највећи мазохисти. И јесмо,само се плашим да се не претворимо у балкански Ливерпул,и да од Звезде остану само навијачи.

СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 12 Nov 2014 16:53    Post subject: Reply with quote

Ко је код нас сад толико скуп па једе толике паре ,зар нису зато и пустили Милијаша,Мрђу и екипу да би смањили трошкове и сад опет месечно милион треба .
Продаће клинце издржаће до зиме са тим парама и онда до лета опет значи треба 6 милиона ,по милку месечно ,одакле ?
Ради се о томе да нама могу да играју и петлићи за бананице ако ти имаш вишак запослених и разних ликова који силују Звезду као и сваку државну фирму у Србији џабе ти је све ,опет имаш огромне трошкове .
Само што се нама јебе за све те остале фирме пошто већина гледа да и сама углави своју гузицу на таква места али ово је ипак наш клуб и он пропада због таквих ствари ,овде то мора да се пресече ако хоћемо нормалан клуб .
Значи ми немамо да плаћамо неког Дауду који би те паре вратио кроз голове и на крају кроз продају а имамо за 150 људи вишка ,како они то доприносе ? Хоћемо њих да продамо неком ?
Ово је фудбалски клуб овде играчи треба да буду плаћени јер они и доносе паре али остале глупости свести на минимум ,тако се једино може изаћи из кризе а ако ми чекамо да направимо Јовића па да га продамо да би дали плате радницима од тога нема ништа ,са тим парама треба правити нове Јовиће и враћати дугове и кроз коју годину исплатити све дугове и бити здрав клуб, а нама испадне да нам треба три Јовића годишње само да преживимо сезону у којој гола не можемо да дамо Shocked .
Није за ову тему али овде је почела прича ,за ову је све јасно СТАНКОВИЋ ДЕЈАН ЈЕДАН ЈЕ СТАНКОВИЋ ДЕЈАН !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 12 Nov 2014 17:13    Post subject: Reply with quote

Тотално не битне ствари гледамо и расправљамо о њима. 100 људи , 100 ћуди! Ено онај каже да су велике паре од карата и да је од тога могло нешто да се врати,а не зна да је клуб не мали број пута морао да налази приходе и нека смешна спозорства не би ли покрио трошкове редара,ватрогасаца итд...поготову кад је улаз био 100 динара или џабе!
Сад Макарије прича о запосленима,а да није ове управе сада,никад не би ни знали да постоји вишак запослених.Дакле, они су то обелоданили баш да би скресали то,али није то баш тек тако да избациш 100 људи на улицу. Увек јуриш неки хуманији начин ако може и баш би волео да видим тог ко би тек тако рекао у 100 породица...од сутра сте на улици! Ово су све ствари које људи са стране тек тако коментаришу,као милион и једну још,али мало тога је конкретно и конструктивно из свих тих прича. Исто тако се прича и разглаба о деци нашој...бла бла...па један промаши две 100% шансе на дербију а други добије гол кроз уши...и???Следећа утакмица 7000 лудака на стадиону,а од тога 6000 оних "што их фудбал не интересује"!И то да се није радило као кртице...то би било дупло мање!
Према томе...наше је да ако имамо сви заједно неки исправан и реалан циљ...то кажемо,ако немамо...онда да пустимо да то иде како мора да иде јер не знамо шта хоћемо!Овако се само све више и више губимо и улазимо у неке делове где се бавимо у главном нагађањима. Иде и скупштина а наших људи има тамо...ако буде било потребе,треба се и ту огласити,али само са конкретним стварима.Нагађања,измишљотине,лицемерство...треба оставити за друге а ми да се погледамо између себе и кажемо сами себи прво где се налазимо и кога бодримо,па онда да видимо шта може да се уради у интересу клуба!Али реално и стварно...једино тако можемо да помогнемо клубу осим тога што долазимо на трибине да бодримо клуб!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Scepo_KM
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Apr 2007
Posts: 49
Location: Далеко негде ко зна где...

PostPosted: 12 Nov 2014 21:56    Post subject: Reply with quote

Звездаши су чудна сорта.Понекад не знамо шта хоћемо.Иако смо свих ових година увек били у игри за титулу,бројност полако почиње да опада.Када би пустили клинце да играју,ту сезону би вероватно завршили на 5-ом месту;било би звиждука,терања управе и ко зна чега све.Шта мислите,колико би људи долазило на стадион,не рачунајући нашу трибину?Ако се зна да сада имамо толику посећеност колику имамо...
Поента је да морамо да продајемо играче,ако мислимо да кренемо да се чупамо.Друга је ствар да ли треба продати за милион или пет.Само се сетите понуде за Лазовића од 6,5 милиона евра.
_________________
Ко сам,ако са тобом нисам?!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop