DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Олимпијакос
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
RdsBgd
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Apr 2014
Posts: 45

PostPosted: 05 Nov 2014 23:48    Post subject: Reply with quote

Ја сам пре написао како ми је резултат у другом плану. Даће бог да победимо наравно. Али ово је утакмица у којој ћемо показати снагу братства, направићемо прави спектакл, тако да, као што рекох, неће бити страшно и ако изгубимо јер вероватно ћемо из арене изаћи сви насмејани и у добром расположењу у сваком случају. И нек се стави тачка више на ову расправу ''у којој мери навијати за оли'' Very Happy УТАКМИЦА КОЈА ЈЕ ИСТОГ, АКО НЕ И ВЕЋЕГ ЗНАЧАЈА ЈЕ ОНА ДАН ПОСЛЕ !
Back to top
View user's profile Send private message
ДорћолЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Apr 2012
Posts: 80

PostPosted: 06 Nov 2014 00:17    Post subject: Reply with quote

Форум се полако претвара у фејсбук, још само да уведемо лајкове...

1. Не звижди се.
2. Навијамо за Звезду, а не против Олимпијакоса.
3. Ни једна није важнија, утакмице у петак и суботу су исте по важности.

То је то.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13178

PostPosted: 06 Nov 2014 00:24    Post subject: Reply with quote

Проблем је што овде сигурно већином пишу млађи навијачи,они који још немају толико развиијену свест шта је њихов клуб,како се воли и зашто...и који су више одрасли у периоду "Делије Север" него што знају шта је наш клуб.Па се зато овде постављају овакве ствари и коменрарише нешто што не би требало. Због свих нас...немојте да се брукамо више као дебили неки и да се овде препиремо дал је неком битна победа или не...нека свако задржи за себе шта има,и само да се поштује то што смо браћа толике године! Све остало задржите за себе,јер и једни и други претерујете у причама када кренете да убеђујете ону другу страну!Ајде мало да се зајебе више са тим причама....свакако нас чека несвакидашњи догађај,нешто што се не дешава тако често...и баш отуда оволико интересовање за ову утакмицу! Сви знају да је то нека мешавина емоција и да вуче посебну пажњу и причу...зато и јесу карте плануле за целу халу у року од сат ипо. Хоће људи да буду део тога једноставно и да осете ту атмосферу...и немој да овим глупим причама кварите у напред тако нешто.Мало само контроле и то је то.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 06 Nov 2014 03:59    Post subject: Reply with quote

Специфична утакмица у којој ћемо коначно песму коју започнемо током нашег напада, моћи наставити певати и током напада ''ривала''.
До сад се дешавало да се таман загрејемо, кренемо песму па звиждуци прекину кад је туђи напад и онда наново.
Биће занимљиво видети како ће то изгледати први пут.
Ова победа нам вероватно доноси топ 16 и наравно да је јако битна али није смак света ако изгубимо посебно од братског нам клуба.
ДОЂИ РАНИЈЕ, ИСПОШТУЈ БРАЋУ, ПЕВАЈ ЗВЕЗДИ И ПОБЕДА ЋЕ ДОЋИ!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 06 Nov 2014 09:17    Post subject: Reply with quote

"Košarka me uopšte ne zanima. Navijaću za najlepši košarkaški spektakl koji će Evropa doživeti. Samo ću da gledam tribine i uživam u svakom momentu. Kretanje rezultata me uopšte ne zanima. Neću se nervirati, galamiti, lomiti stvari, kao obično. To će biti meč u kome za mene neće biti pobednika, niti poraženog, sve ostaje u porodici. Nažalost, još nisam osetio kakav je ambijent u Areni, ali to je manje bitno. Obe navijačke grupe su fantastične i vole klub više od sebe. Nema šanse da ih delim i izdvajam. Volim ih podjednako. Ne možeš da deliš ljubav prema braći."

http://www.mozzartsport.com/vesti/pero-antic-pred-spektakl-u-areni-za-mene-nece-biti-pobednika-niti-porazenog-ljubav-prema-braci-se-ne-deli/88730
Back to top
View user's profile Send private message
Борисссс
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Jan 2013
Posts: 31

PostPosted: 06 Nov 2014 14:29    Post subject: Reply with quote

Све је то лепо, и баскет и евролига, ал' немој да заборавиш да и у суботу Звезда игра!
_________________
Наш грб и наше боје ни не требају за сваког да постоје!
Црвено-бели Земун
Back to top
View user's profile Send private message
sever uvek pun
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jul 2013
Posts: 89

PostPosted: 06 Nov 2014 17:05    Post subject: Reply with quote

ДорћолЦЗ wrote:


3. Ни једна није важнија, утакмице у петак и суботу су исте по важности.



Наравно да је важнија у суботу
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 06 Nov 2014 19:03    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=xIPIdPNhI1k
Back to top
View user's profile Send private message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 06 Nov 2014 22:43    Post subject: Reply with quote

sever uvek pun wrote:
ДорћолЦЗ wrote:


3. Ни једна није важнија, утакмице у петак и суботу су исте по важности.



Наравно да је важнија у суботу
Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
ДорћолЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Apr 2012
Posts: 80

PostPosted: 07 Nov 2014 01:38    Post subject: Reply with quote

ultrazonfaultrazonfa wrote:
sever uvek pun wrote:
ДорћолЦЗ wrote:


3. Ни једна није важнија, утакмице у петак и суботу су исте по важности.



Наравно да је важнија у суботу
Exclamation


Ок, у суботу настављамо мобилизацију, будимо успаване, наставак борбе за титулу, оћемо пун север...

У петак нам долазе браћа први пут у овом веку у неком такмичарском мечу (не рачунам ватерполо), навијачки нема пуно већих посластица од ове...

Не знам зашто би омаловажили ово друго, мени су са навијачке стране исте по значају. У сваком случају да не дужимо, видимо се у арени у на северу.
Back to top
View user's profile Send private message
Боскез
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Aug 2012
Posts: 207

PostPosted: 07 Nov 2014 19:21    Post subject: Reply with quote

Да ли је могуће да људи онолико звижде Shocked
_________________
...Ти нећеш остати никад сама јер живот си мој...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13178

PostPosted: 07 Nov 2014 19:43    Post subject: Reply with quote

Најбитнија ствар је да коп није звиждао и да је одржао до краја онако како је почео. 20000 "евро" навијача не може тек тако да осети оно што треба и што осећа стотине људи!Али,није уопште то битно...природно је било једноставно и тако је морало да буде. Много браће са нама заједно у копу,и на другим трибинама. Навијање није могло боље јер је састав људи на овој утакмици био дискутабилан и оно што је Звезда-Милан у фудбалу,то је ова утакмица данас била у кошраци.Много залуталих...али све у свему...почетак феноменалан и нестваран када цела хала пева и нашу и њихову песму...након тога свако је пошао на своју страну...коп да навија без звиждања,публика да звижди у преломним тренуцима али су и они певали братском клубу и групи у многим тренуцима...и то је то.Сутра нам следи много битна утакмица и сада већ ка томе треба да се сконцентришемо!
СВИ НА МАРАКАНУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13178

PostPosted: 07 Nov 2014 19:50    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=fETfhcctu_E
Exclamation Exclamation Exclamation
Трибине офарбане у Српску,Грчку заставу и црвено беле боје...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 07 Nov 2014 20:14    Post subject: Reply with quote

Нисам мислио али МОРАЋУ да напишем нешто што већ дуже време гледам.
Који је бре то скоп кретенчина и дебила ( част изузецима ) који пишу на оном Рсб форуму...Ало ?! Форуму Звездиних симпатизера или љубитеља, како год, пошо оно навијачи нису ?!?...
Наравно да тај сајт ради гомилу добрих ствари али да ти људи који држе сајт допуштају онаква лупетања то није реално...
Тамо се траже раскидања братсва, прича да су Делије криве за пораз, прича како треба да играмо на нож и победимо али ако они случајно победе, шта, они су пичке јер гле чуда ово је такмичарска утакмица...
Чак и све то али највише ме нервира што, потписујем, 90% тих људи што тамо млати нешто док траје утакмица, нема 10 утакмица на Маракани а да не причамо да су можда били код браће у Пиреју и осетили шта значи то ортодокс брадерс !!!
Они би поцркали кад би тај форум био закључан за време неке утакмице пошто добар део њих и не иде на стадион већ стално траже изговоре, мењају управе ...Ало бре ?! Све неки изговори, нема паре, боли их грло, пролив...а кад дође нека европа онда се ложе цела два дана, зајме паре, беже са посла.. и тај ће да се нађе да ми прича како су Делије криве за пораз и како је Грке требало послати у....
Back to top
View user's profile Send private message
NemanjaDS
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Aug 2009
Posts: 108

PostPosted: 07 Nov 2014 20:26    Post subject: Reply with quote

Quote:
Да ли је могуће да људи онолико звижде Shocked


По мени није било толико страшно, барем према оном што сам очекивао. Једино на крају кад смо намирисали победу. Али мени није јасно њихово размишљање. Тачно да знају да ћемо да победимо ако се звижди сваки њихов напад, не знам која је поента да звижде кад грми наша песма. Може само да погоршају ствари звиждањем у том тренутну. Значи или певај, или ћути, нема треће тад.

Quote:
http://www.youtube.com/watch?v=fETfhcctu_E


Ови из ових ложа између трибина не могу да оставе минут-два платна, него морају да извирују...

Одлично је било кад се све узме у обзир. Било је доста певачких пропуста, највише брзања, али о томе треба више на сутрашњој утакмици водити рачуна. Поготово кад је нова песма у питању. Доста људи неправилно завршава први стих, оно ''мој си сан''... Вече за памћење у сваком случају!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop