DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

СУБОТА-СЕВЕР-МОБИЛИЗАЦИЈА!
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Nov 2014 15:46    Post subject: СУБОТА-СЕВЕР-МОБИЛИЗАЦИЈА! Reply with quote

Делије,од данас па до суботе треба да траје прегруписање СЕВЕРНЕ трибине! Желимо да на утакмици са Чукаричким попунимо северну трибину,и тиме поново покренемо Звездаше са других страна стадиона да крену да долазе на Маракану поново!Желимо да у суботу свим Звездашима ми будемо први пример како треба бити уз клуб!Све испод пуног севера треба сматрати неуспехом!Ово је утакмица која је подједнако важна као дерби,као Олимпијакос у петак...ово треба да буде нови почетак који север мора да иницира!Није само борба за титулу овде пресудна и ако смо сада више него у игри по том питању,овде се ради о љубави према клубу,о култу Звездине публике који мора поново да заживи! Сви делови града,сви градови Србије...немамо шта више да чекамо,довољно смо одморили!
НЕКА У СУБОТУ СЕВЕР БУДЕ ПРИМЕР КАКО ОСТАТАК СТАДИОНА ТРЕБА ДА ИЗГЛЕДА!!!


Last edited by Генералштаб on 03 Nov 2014 07:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Nov 2014 17:46    Post subject: Reply with quote

Како да икога зовемо на стадион ако наша трибина не покаже како то треба да изгледа?Нема шансе да друге трибине остану неме на позив севера,али тај позив мора да буде у виду ПУНЕ ТРИБИНЕ У СУБОТУ! Ако то успемо,сигурно ће то дати резултат који желимо!
СВИ НА СЕВЕР!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 02 Nov 2014 18:07    Post subject: Reply with quote

Ајде бре Звездаши тргните се,јел видите шта се ради?потребни смо клубу више него икад,ко ако не ми?вашим недоласком меланхолијом само дајете легитимитет волини да ово ради нама и нашем клубу
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Nov 2014 18:17    Post subject: Reply with quote

Ми сада зовемо Делије прво,дакле да напунимо нашу трибину...Звездаша ће доћи колико ће доћи!Ајде север,од нуле крећемо!!!Показујемо себи,другима,клубу...шта може да окупи Црвена Звезда!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Nov 2014 07:45    Post subject: Reply with quote


Прошла утакмица са Чукаричким! У суботу север мора да буде још пунији!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 03 Nov 2014 13:20    Post subject: Reply with quote

Људи су се очигледно преусмерили на баскет признали ми то или не.

Упоредите раније сезоне са овом сад, на фудбалу имамо једва 8 сома просечно, док на баскету, небитно дал је Пионир, Арена, или чак Железник, има 5000 на свакој утакмици, а карте нису баш јефтине, ако се не варам трибине су 300, партер је 500, што значи да та прича око "скупих карата на стадиону" пада у воду.

Одустали су од фудбалског клуба до лепшег времена, бољих резултата, или цветања српског Фалкаа. То је неминовност, и сваке сезоне је у овом добу године криза што се тиче посећености на утакмицама. Потписујем да ће се у првом колу на пролеће појавити сви ти који су сад у Арени, и још много њих "пролећних навијача".

А што се тиче Севера, и ту је итекако видљив пад. Ова сезона подсећа на почетак мобилизације, од 2009 године, по изгледу трибине, не по квалитету, него само по изгледу. Квалитет је далеко већи, као и свест о многим стварима, али и даље ту има залуталих, и даље има људи који не могу да науче мелодију песме, иако је хвала Богу интернет напредовао и са сваке утакмице има по 50 клипова, и 50 аcoustic version сваке песме. То је до њих самих, није до нас. Имају све на извол'те, а неспособни су, или лењи да уче.

Клуб нам је у курцу што се тиче финансија, маркетинга, и свега осталог, и то људи морају да знају, да не траже изговор у томе, него да сами помогну клубу својим присуством на утакмицама. Бар на Маракани, 2 пута месечно... то је ништа.
Back to top
View user's profile Send private message
марс93
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Sep 2014
Posts: 26

PostPosted: 03 Nov 2014 13:49    Post subject: Reply with quote

све то стоји да је сваки човек битан на трибини како би помогао клубу, али нека сваки човек и купи карту за утакмицу, јер само тако помажемо клубу, много људи не купује карте.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Nov 2014 18:51    Post subject: Reply with quote

NoviBG wrote:
Људи су се очигледно преусмерили на баскет признали ми то или не.

Упоредите раније сезоне са овом сад, на фудбалу имамо једва 8 сома просечно, док на баскету, небитно дал је Пионир, Арена, или чак Железник, има 5000 на свакој утакмици, а карте нису баш јефтине, ако се не варам трибине су 300, партер је 500, што значи да та прича око "скупих карата на стадиону" пада у воду.

Одустали су од фудбалског клуба до лепшег времена, бољих резултата, или цветања српског Фалкаа. То је неминовност, и сваке сезоне је у овом добу године криза што се тиче посећености на утакмицама. Потписујем да ће се у првом колу на пролеће појавити сви ти који су сад у Арени, и још много њих "пролећних навијача".

А што се тиче Севера, и ту је итекако видљив пад. Ова сезона подсећа на почетак мобилизације, од 2009 године, по изгледу трибине, не по квалитету, него само по изгледу. Квалитет је далеко већи, као и свест о многим стварима, али и даље ту има залуталих, и даље има људи који не могу да науче мелодију песме, иако је хвала Богу интернет напредовао и са сваке утакмице има по 50 клипова, и 50 аcoustic version сваке песме. То је до њих самих, није до нас. Имају све на извол'те, а неспособни су, или лењи да уче.

Клуб нам је у курцу што се тиче финансија, маркетинга, и свега осталог, и то људи морају да знају, да не траже изговор у томе, него да сами помогну клубу својим присуством на утакмицама. Бар на Маракани, 2 пута месечно... то је ништа.

Немој да пишеш сам да би писао нешто!Спремамо се да урадимо рударски посао,и доведемо људе на стадион! Овом твојом причом никоме ништа не помажеш!То што си ти написао ниси открио топлу воду и то сви знамо...ал то уопште није тема сад!Тема је да свако загризе највише што може и мало се пробуди и проба да анимира људе да дођу на стадион,а не да их текстом попут твог одвраћају или да их охрабрујеш! Ко нема шта паметно да каже...немој ни да пише...и тако помаже групи!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mali Boki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 551
Location: BGD

PostPosted: 03 Nov 2014 20:05    Post subject: Reply with quote

Много је битно да СВИ схвате ову акцију не озбиљно, него преозбиљно. Да буквално сваки човек покаже оно основно што га одваја од осталих на стадиону... ДА ПЕВА 90 минута! Без обзира на године, име, дал си у екипи или ниси, место где стојиш. Да поново себи самима покажемо, колико тек можемо, а после и осталим звездашима како то треба да буде. А када се опет покаже та тачка коју смо видели не тако давно и до које смо стигли, а од које смо кренули да се удаљавамо у последње време... врло лако може опет да се покрене онај позитивни лудачки талас лудила...
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 03 Nov 2014 20:17    Post subject: Reply with quote

Босанчић има невероватан облик лобање!
Само због тога треба да буде 20'000 људи више него у Арени.

Шалу на страну опет на истом месту на табели, увек на истој адреси на Северу. Олимпјакос је новогодишња журка, а Чука је реприза новака. Увек је бољи провод на репризи... Једва чекам онај осећај мамурног умора од јуче кад се улази на Север и почиње транс! Убеђен сам да ће најбоље навијање ове године бити управо на Чуки, али то неће доћи само од себе. Ко и пре месец дана, ко оде у арену, а не дође на Маракану тај је ултрасимпатизер.
Још мало до јесење титуле, Звезда се оклизнула већ пар пута, али како ми кажемо: Пада киша ја се клизам,...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 616
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 03 Nov 2014 20:32    Post subject: Reply with quote

УлтрасЛондон wrote:
Босанчић има невероватан облик лобање!
Само због тога треба да буде 20'000 људи више него у Арени.

Шалу на страну опет на истом месту на табели, увек на истој адреси на Северу. Олимпјакос је новогодишња журка, а Чука је реприза новака. Увек је бољи провод на репризи... Једва чекам онај осећај мамурног умора од јуче кад се улази на Север и почиње транс! Убеђен сам да ће најбоље навијање ове године бити управо на Чуки, али то неће доћи само од себе. Ко и пре месец дана, ко оде у арену, а не дође на Маракану тај је ултрасимпатизер.
Још мало до јесење титуле, Звезда се оклизнула већ пар пута, али како ми кажемо: Пада киша ја се клизам,...


тебра,покидао си Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 03 Nov 2014 20:33    Post subject: Reply with quote

да не буде ко у теми за доњи срем, 3 стране сами себе ложимо па буде 5000, било би лепо да неко конкретно нешто одради, видео најаву, плакат, граф...па да се шири даље
петак је добра прилика да се конкретно и гласно позову људи да дођу у суботу, лепо је што нам је баскет на том путу али мора људима да се стави до знања, у фудбалу бијемо тешку битку и треба што више људи да дође
ако у петак може да дође 20, може и у суботу да дође бар 10 хиљада
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Nov 2014 20:34    Post subject: Reply with quote

bob-ant wrote:
УлтрасЛондон wrote:
Босанчић има невероватан облик лобање!
Само због тога треба да буде 20'000 људи више него у Арени.

Шалу на страну опет на истом месту на табели, увек на истој адреси на Северу. Олимпјакос је новогодишња журка, а Чука је реприза новака. Увек је бољи провод на репризи... Једва чекам онај осећај мамурног умора од јуче кад се улази на Север и почиње транс! Убеђен сам да ће најбоље навијање ове године бити управо на Чуки, али то неће доћи само од себе. Ко и пре месец дана, ко оде у арену, а не дође на Маракану тај је ултрасимпатизер.
Још мало до јесење титуле, Звезда се оклизнула већ пар пута, али како ми кажемо: Пада киша ја се клизам,...


тебра,покидао си Laughing Laughing Laughing

Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Nov 2014 20:41    Post subject: Reply with quote

сеси wrote:
да не буде ко у теми за доњи срем, 3 стране сами себе ложимо па буде 5000, било би лепо да неко конкретно нешто одради, видео најаву, плакат, граф...па да се шири даље
петак је добра прилика да се конкретно и гласно позову људи да дођу у суботу, лепо је што нам је баскет на том путу али мора људима да се стави до знања, у фудбалу бијемо тешку битку и треба што више људи да дође
ако у петак може да дође 20, може и у суботу да дође бар 10 хиљада

НИје оно било у празно никако!Ми смо оним писањем и неком благом активношћу барем обавезали оне најтврђе да дођу! Да нисмо то радили било би још горе!Тако да је све то имало резултате. Ја се искрено надам да људи раде на клиповима и свему осталом...по томе ће се и видети да ли постоји права жеља овај пут! И мислим да је овај Врачар много допринео да се ситуација међу нама самима побољша,и верујем да ће Делије да препознају озбиљност ситуације и да одговоре на најбољи могући начин када група позове! Круже већ поруке,интересују се људи...делује да може да буде добро!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 03 Nov 2014 21:10    Post subject: Reply with quote

Нешто имам осећај да ће нас баш бити у суботу Very Happy Осећа се нека позитивна атмосфера више много него раније,Делије ајде да не чекао плакате,ајде сами да их одрадимо,ево купите спреј и свако нека напише нешто типа ово


Цртај,пиши,цимај,зови ма све,понеси шал,буди и ти део спектакла,цепање папирића као некад,ајде брееее идемо,сада се ломииииииииииииии
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop