DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Валенсија!
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 26 Oct 2014 20:50    Post subject: Звезда-Валенсија! Reply with quote

У четвртак играмо у Арени нови меч Евро Лиге! Прошли пут смо одлично навијали,и помогли играчима лако да дођу до победе! Да поновимо то и овај пут,и да повећамо нашем клубу шансе за нешто више од почетног учешћа у овом такмичењу! Као и прошли пут,бићемо смештени на истоку ниво 400. Ајмо Делије да попунимо Арену и овај пут и да кренемо у озбиљне Европске успехе,којих су навијачи Звезде гладни!!!
СВИ У АРЕНУ!!!
http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.php/article/karte-za-valensiju-od-subote-u-prodaji


Last edited by Генералштаб on 30 Oct 2014 09:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
wlade
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Feb 2008
Posts: 295
Location: Север

PostPosted: 28 Oct 2014 17:26    Post subject: Reply with quote

Не заборавите да навијате какав год буде резултат, нема падања, морамо дати ветар у леђа клинцима у Звездином дресу!
Карте за ову утакмицу не иду тако добро као пред Галатасарај, немојте да не напунимо Арену, треће коло евролиге, атрактиван и веома јак противник, директан конкурент за пласман међу 16 најбољих, пристојне цене...ИДЕМО ДЕЛИЈЕ, сви у Арену!!!!
_________________
на целом свету само ЦРВЕНА ЗВЕЗДА...
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 28 Oct 2014 17:45    Post subject: Reply with quote

Противник је итекако атрактиван, чак бих рекао и тежи него на премијери. Актуелни освајач Еврокупа, клуб који игра најјачу лигу у Европи, изузетно јак тим . Борба за следећу фазу такмичења се захухтава и победа у овом сусрету биће злата вредна за нашу Звезду .

http://www.youtube.com/watch?v=0cN2KhChEMM

Нека гори препуна Арена од прве до последње секунде, и да славимо победу ако Бог да Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 28 Oct 2014 17:55    Post subject: Reply with quote

само играње у евролиги клубу доноси паре, зато помозимо овој екипи да се што дуже тамо задржи. идемо Цигани![/quote]
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 30 Oct 2014 09:25    Post subject: Reply with quote

Мање карата је продато до јутрос,него што је за Галатасарај у исто ово време!Ајмо Делије,има још преосталих карата на благајнама!Да напунимо Арену и да носимо играче до врло битне победе!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
верни делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 330
Location: Димензија Икс

PostPosted: 30 Oct 2014 09:56    Post subject: Reply with quote

И да не заборавимо нашег Ацу Радовића, који је трагично настрадао на данашњи дан пре тачно 15 година. Да издвојимо пар минута и одамо част Аци, какву он то и заслужује - уз паролу и скандирањем његовог имена!
РАДОВИЋ АЦА - ЗАУВЕК СА НАМА !

Арена 19ч. Идемо Делије!
_________________
ЗВЕЗДО БЕЗ ТЕБЕ НЕ МОГУ ЖИВЕТИ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 30 Oct 2014 20:08    Post subject: Reply with quote

Просто невероватно.Ми у евро лиги...побеђујемо овако лако!Само да буде тако и даље! Што се нас тиче,бројност не као прошли пут,али свакако може да прође..навијање на моменте одлично,а у неким тренуцима смо могли и боље с обзиром да смо дуже време имали велику разлику.Све у свему...лепо вече у Арени!
Сад идемо на Врачар!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Јевремовић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2014
Posts: 54

PostPosted: 30 Oct 2014 20:17    Post subject: Reply with quote

Лепа посета, лепо навијање, лепа игра Звезде! Цитираћу нашег играча Вилијамса: ''Подршка навијача је таква као да немамо противника на терену, као да смо сами и да нас има шесторица!''
БРАВО ЦИГАНИ, СВИ НА ВРАЧАР ПА ОНДА ЗА НЕДЕЉУ ДАНА ДОЧЕКУЈЕМО БРАЋУ ГРКЕ!
ЗВЕЗДА ИГРА ТОТАЛНО ДРУГАЧИЈЕ ОД ДРУГИХ Exclamation
_________________
Знај да никада неће доћи дан, дан кад нећу бити с тобом ја!
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 30 Oct 2014 20:22    Post subject: Reply with quote

за нијансу мањи број људи и слабије навијање него против Галата, трећу четвртину хала прокључала кад смо дигли на +25, незебораван осећај кад цела хала навија...
можда треба размислит да следећу, коп буде између истока и севера...
следећи петак Олимпијакос да нас буде бар 20 000, да све гори
Back to top
View user's profile Send private message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 30 Oct 2014 21:36    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=LDSF13rDg8s&feature=youtu.be
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 30 Oct 2014 21:46    Post subject: Reply with quote

Мислим да је требало скренути пажњу девојци и једној госпођи изнад копа на шипци. У више наврата су се обе попеле. Не приличи нам то. Годинама се форсира прича да девојкама није место ту,а камоли на шипци да буду па још са мајком или шта већ Rolling Eyes
Свака част њима, редовне су и навијају,али...
А што се навијања тиче можемо много боље, али било је добрих момената: "играј и бори се...само ти...ти си мој бол...". Очигледно нам треба једна утакмица да се ломи резултат да бисмо показали како умемо најбоље! Не одговара нам овако кад много водимо Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Звездаш до кр
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Nov 2013
Posts: 126

PostPosted: 30 Oct 2014 22:16    Post subject: Reply with quote

Повишен број празних места на крајевима копа, као да сви ти што фале жељно ишчекују само утакмицу са Олимпијакосом. Rolling Eyes

"Само ти" и "О мама" по мени најбољи тренуци од када смо у Арени, видети све Звездаше у делиријуму је непроцењиво.

И ово што брат спомене у вези девојака, част изузецима.

С' њом је лепши сваки дан ! Laughing
_________________
Запад је десно !
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 30 Oct 2014 22:30    Post subject: Reply with quote

Да у центру копа изнад улаза стане нека нормална екипа,како би и требало...не би имали о чему сад да причамо...зато следећи пут људи стану тамо где треба...и нема никаквих проблема.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NMCZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 May 2009
Posts: 8

PostPosted: 30 Oct 2014 23:33    Post subject: Reply with quote

Лепо вече, додуше фалило је мало позиционирања по трибини. Само ти кад загрми дотакнем врхунац живота. Звездале.
Back to top
View user's profile Send private message
Никод
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Nov 2010
Posts: 45
Location: Београд,Србија

PostPosted: 31 Oct 2014 09:54    Post subject: Reply with quote

Ако постоји икаква шанса мислим да би требало да се навијачка трибина врати на доњи ниво. Колико сам скапирао ми смо од ове године на горњем нивоу зато што по новим правилима степенице морају да буду проходне доле, а и јуче и против Галате људи су доле стајали и на степеницама па колико знам нисмо кажњавани због тога. Уосталом шта би било да играмо у Пиониру? Како је у другим халама где је организовано навијање (додуше нема их пуно), а које немају 2 спрата као Арена?
Зато мислим да је ово овако одрађено пре свега због одређивања цена карата, а не због неких нових правила.
Не кењам ово јер мислим да је навијање било лоше или не знам шта, него из простог разлога што мислим да сви виде да је неупоредиво боље навијање када смо на оној доле трибини јер је одатле лакше покренути целу халу да навија него кад смо горе иза коша. Само да се упореди атмосфера против Уникса и оних украјинаца и сад ове 2 текме и све је јасно.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop