DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ДОЊИ СРЕМ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 26 Oct 2014 12:41    Post subject: Reply with quote

То што је нас Доњи Срем надиграо у првих пола сата...ништа ново,имали смо ми и веће ударце па смо се боље понашали као трибина и као Звездаши!Зато не би ја тражио оправдања где их нема,нити би се мирио са тренутним стањем,јер лично мене,нити испуњава то да Звезда буде испод просечан клуб у Европи,нити ме занима да ми будемо нека просечна група!Зато,ако имамо и мало навијачког у себи, ако знамо своју тежину и значај...требало би мало више да се потрудимо од тог..."бла бла"...јер без пара и са овим проблемима које има наш клуб...ово је једини начин да ми будемо и даље неко пред ким мора да се скине капа упркос свему лошем што нас потреса! Све остало нас води што даље од приче..."нико Звездо нема то што имаш ти"!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 26 Oct 2014 13:25    Post subject: Reply with quote

Утакмица каснила 20 ак минута,па нам је трибина била у пуном саставу од првог минута утакмице,али је зато почело масовно напуштање у 80 ом минуту? Делије утакмица траје 90+ минута! Притом смо имали само гол предности и ни мало убедљиву игру наших момака.

Браво за све који су били! Фалило је само пар хиљада људи да би сви били задовољни,овако нам остаје да следећи пут доведемо тих пар хиљада.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 26 Oct 2014 13:29    Post subject: Reply with quote

Човек се запита дал трошити уопште више енергију на исток и запад...јер оно што од почетка може да се види...стварно изазива огорчење! можда треба да се сконцентришемо на север само,па нека буде празан стадион а север пун!Мислим да је то наш пут у овом тренутку...јер исток и запад немају развијен осећај за клуб на начин на који ми имамо,и тешко да они умеју да разумеју зашто треба доћи на утакмицу!Јуче, ако је на истоку и западу укупно било 1000 људи...пуна капа!И зато мислим да требамо да радимо на томе да нашу трибину повратимо на бројност која ће све да нас чини испуњенима! Није ово јуче лоше,далеко од тога...али фалило је још мало људи да можемо да кажемо да је то то!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Барт
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Nov 2013
Posts: 38
Location: Београд

PostPosted: 26 Oct 2014 13:38    Post subject: Reply with quote

сви знате да људе са запада и истока одвуче са стадиона и пораз у дербију, и лоше време, и многи други разлози, али и онако срамотна игра `Звезде` јуче... ипак су на тим трибинама у већем делу симпатизери који дођу на стадион кад им дуне... чак и да је неки јубилеј био јуче, мислим да би можда на трибинама било свега 1000-2000 људи више...
_________________
http://www.fondacijadelije.org/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 26 Oct 2014 13:43    Post subject: Reply with quote

То и јесте проблем,јер дођу кад им дуне. Они мисле да смо ми будале а они паметни,што не долазе...и докле год се и код њих не јави тај осећај да мораш да будеш на утакмици ако мислиш да кажеш било шта...ми ћемо се сударати и у најосновнијим виђењима. И баш јесте шок када видиш да могу да дођу и када не иде и када нема разлога....и онда се то догоди опет...и нема их нигде. Зато што су непредвидиви зато и треба да се окренемо северу прво,па кад га поново напунимо...схватиће и они сами већ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 26 Oct 2014 13:53    Post subject: Reply with quote

Мислим да је људима са истока и запада генерално мука у чекању неких бољих дана.Наравно да их ми никада нећемо разумети али треба схватити начин на који размишљају.Клупски фудбал у целој земљи нам је на никада нижим гранама и не види се начин да то буде нешто боље..али никада не треба одустајати!Клуб је коначно постављен на праве ноге,играју наши клинци и какви год они били у овом моменту нити имамо боље нити можемо да доведемо боље.Само нека се боре и гурају!Звездаши,публико са истока и запада,нисмо ми нити мазохисти нити слепи поред очију.И ми гледамо исти тај фудбал као и ви.Само схватамо да се за такве ствари мора борити на стадиону!Дођите,поведите своје најближе,гледајте свој вољени клуб какав год он био!Памтим и ја и сви ми неке боље дане али се они сами од себе неће вратити.Посветите свом вољеном клубу пажњу па тек онда тражите бољитак.Купите клинцу Звездин дрес за фудбал у крају,навуците комшијиног малог да батали оне друге ружне боје.Ширите дух звездаштва и никада не одустајте!А ми ћемо увек бити ту,сви то већ добро знају!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 26 Oct 2014 13:56    Post subject: Reply with quote

Све ми ове поруке личне као на опраштајуће неке...а то уопште не сме тако да буде! Као у фазону....имали смо то што нема нико,јеби га тог више нема,али треба да будемо задовољни оним што сад имамо! То није добро размишљање никако! Ако тако наставимо,мирићемо се још много тога,па ћемо на крају завршити под кровом поново!А онда ће неки клинци испод њега причати...е кад сам ја био млађи,трибина била пуна...запад и исток пуни...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
13. ратник
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Nov 2009
Posts: 29
Location: Београд,Србија!!!

PostPosted: 26 Oct 2014 14:25    Post subject: Reply with quote

Вала свака част тим људима што дођу и седе и гледају онај фудбал, реално. Ми бар на северу, певамо, зајебавамо се, а они се муче са оним назови фудбалом годинама. Very Happy Знам кад останем код куће и гледам утакмицу на ТВ-у само могу да се изнервирам.
Требало ми можда људе мало више упућивати на овај форум, јесте он посећен али мислим да може још. Видим да онај MrRedStarBelgrade има баш огромну посећеност, што значи да има људи које занима Звезда, само их треба опет пробудити.
Могао би и клуб да направи опет неку акцију. Поготово за школе, основне и средње, да дођу нови клинци неки, нове снаге и то на север, не само на исток и запад. Мислим и да их седење на истоку и гледање овог фудбала одвлачи од стадиона. Very Happy
Мислим да међу млађима уопште нема више неког жара за домаћим фудбалом генерално. Тако да би на томе могло да се ради, да се млађи цимају више да долазе...
_________________
Само за тебе,увек уз тебе!!!
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 26 Oct 2014 16:52    Post subject: Reply with quote

Идемоооооо бре,ајде сада Звездаши са истока и запада Smile Готово је када ми кажемо да је готово
Back to top
View user's profile Send private message
горанм
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Mar 2004
Posts: 129

PostPosted: 26 Oct 2014 18:41    Post subject: Reply with quote

Мене оваква утакмица много више испуњава него рецимо баскет и Евролига. Тотално су другачија осећања. Све је то супер, стабилан клуб, најквалитетније такмичење, добар играчки кадар, атмосвера око клуба...Све је много лако тамо али ово, ово је права, истинска љубав, љубав када је баш тешко. Нисам мазохиста али за ово се живи.
Цимајте људе, вратимо их назад на стадион, много смо битан и здрав део ово мало клуба што је остало. Нема ко други.
_________________
Волим само стадион...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop