DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ДОЊИ СРЕМ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 20 Oct 2014 22:19    Post subject: Reply with quote

Маркетинг клуба је малтене нон стоп у блокади и колико год то неком чудно звучало,немају пара по некад ни за плакате!То кошта и једноставно некада сав приход одлази на друге ствари које се тичу саме егзистенције клуба. И када неко гледа како да преживи од данас до сутра,тешко да може да води рачуна и о довођењу публике на стадион.Не браним их,али желим да укажем на то да ни мало није лака ситуација и да једноставно они и кад хоће,по некада немају са чим.Зато не треба од њих очекивати нешто спектакуларно,већ ми требамо да схватимо у којој је клуб тешкој ситуацији,и да ми помогнемо око довођења људи на стадион!И није исто дуг од 30 и 50 милиона...много је то велика разлика.Данас људи који су у клубу имају много много тежак посао.Најтежи од свих управа до сада,ша какви год да су. И ми треба да препознамо то и да помогнемо колико год можемо!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
1945
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2011
Posts: 292

PostPosted: 21 Oct 2014 00:12    Post subject: Reply with quote

Ајде да се потрудимо и да скапирамо да смо ми ти који кад нашем клубу не иде требамо да му дамо ветар у леђа а ми то можемо само на један једини начин да урадимо,гласном подршком и песмом свих деведесет минута...Колико год ти била досадна утакмица ,незанимљива,доњи срем није атрактиван противник мисли о томе да требаш да даш свој максимум и само тако имаш право да и од својих играча тражиш исто то,само заједно можемо да идемо даље и да грабимо ка новим победама!!!! сви на
Маракану,не могу доћи славни дани ако ниси на МАРАКАНИ!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
соле
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Apr 2008
Posts: 105

PostPosted: 21 Oct 2014 08:38    Post subject: Reply with quote

ЈЕДНА ОД НАЈБИТНИЈИХ УТАКМИЦА У ОВОЈ ПОЛУСЕЗОНИ,НЕ ПО ПРОТИВНИКУ ВЕЋ ПО ТРЕНУТКУ У КОМ СЕ ИГРА!!!СВИ СМО ГОДИНАМА ОВДЕ ТРАЖИЛИ ДА НАМ ИГРАЈУ НАША ДЕЦА, ПО СВАКУ ЦЕНУ!!!ДЕЦА СУ ТУ ИГРАЈУ И ИГРАЋЕ СВЕ БОЉЕ,НА НАМА ЈЕ ДА ИХ ПОДРЖИМО КАО НИКАД ДО САД ДА ИМ БУДЕМО ВЕТАР У ЛЕЂА ДА ИМ ДОКАЖЕМО ДА СЕ ЗВЕЗДА ВОЛИ УВЕК И СВУГДЕ И ДА ЋЕМО УВЕК БИТИ УЗ ЊИХ!!!ДЕЛИЈЕ,ЗВЕЗДАШИ У СУБОТУ КАО ДА ЈЕ ПРВО КОЛО!НИШТА НИЈЕ ИЗГУБЉЕНО!!!

СВИ НА МАРАКАНУ!!!
_________________
Лудило у глави сваки дан...
Back to top
View user's profile Send private message
МедакIII
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 14 Nov 2008
Posts: 576
Location: Београд

PostPosted: 21 Oct 2014 09:00    Post subject: Reply with quote

соле wrote:
ЈЕДНА ОД НАЈБИТНИЈИХ УТАКМИЦА У ОВОЈ !ДЕЛИЈЕ,ЗВЕЗДАШИ У СУБОТУ КАО ДА ЈЕ ПРВО КОЛО!НИШТА НИЈЕ ИЗГУБЉЕНО!!!

СВИ НА МАРАКАНУ!!!


Ништа и није изгубљено! Полако... Трећина првенства. Имамо заостатак али имали смо и већи (-11) па се стизао. На стадион, уз клуб и ове клинце и удри...

Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 21 Oct 2014 09:12    Post subject: Reply with quote

Клуб може да има лоше тренутке,играчи исто...ми смо своје кредите потрошили прошле сезоне пред крај,и ове на почетку када бројност није била на нивоу игре нашег клуба!Да бар сад, кад постаје тешко, успемо да исправимо ту грешку коју смо направили,и поново ћемо бити задовољнији! Ако већ не знамо да славимо,барем умемо да се боримо за успех...то смо показали много пута до сад! Зато да покажемо зашто смо најбољи део клуба тренутно и зашто овако нешто нема нико у окружењу а,кад се све узме у обзир...и шире!
КАКО МИСЛИШ ДА СЕ ВРАТЕ СЛАВНИ ДАНИ,БЕЗ ПУНИХ МЕСТА НА МАРАКАНИ!? СВИ НА СТАДИОН!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bili Piton
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Nov 2010
Posts: 89

PostPosted: 21 Oct 2014 09:48    Post subject: Reply with quote

http://www.alo.rs/sport/fudbal/keba-resava-misterioznu-poruku-delija-na-derbiju/71660

Против Доњег Срема да запевамо сви Имао сам љубав једну. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
марс93
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Sep 2014
Posts: 26

PostPosted: 21 Oct 2014 10:40    Post subject: Reply with quote

Мобилизација делије будите се , са свих страна да нас дође што више!
СА НАМА СЕ МОЖЕ СВЕ ШТО СЕ ПОЖЕЛИ!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 21 Oct 2014 10:43    Post subject: Reply with quote

Шта је квалитет трибине? Сигурно није више мерило две бакљаде за утакмицу и једна кореографија! То данас умеју да направе и Пољаци и Аутријанци и Швајцарци и Швеђани...па чак и комшије су коначно извалиле јутуб и пар навијачких сајтова. То више није мерило никакво за једну трибину каква је! Оно што је испод тих картона је највеће мерио! Састав људи који разумеју довољно навијачку причу! Ако после дербија где смо изгубили ми умемо да се дигнемо, и на минус 7 направимо одличну атмосферу,сем што ћемо много помоћи клубу, ми ћемо јасно и показати шта је права трибина и по чему се она разликује од других! Ако успемо да научимо још једну нову песму оригиналну...то ће исто значити корак даље од тог калупа и шаблона који су сви провалили! Што више људи осећа праву идеју навијања на трибини...то је трибина квалитетнија и боља!И зато..немојте да се од других разликујемо за 10 упаљених бакљи више или 3 пароле....већ да радимо на оним најтежим стварима на којима се огледа величина,снага,организованост трибине! Лако је наћи 50 људи и једног добрг цртача...и поставити кореографију за неку "већу" утакмицу...то сви умеју,али у тешким тренуцима дати више од очекиваног и појавити се у огромном броју...то не може свако, и ту нема камуфлаже никакве!То могу само најбољи! И зато Делије,мислим да не би смела да постоји дилема ни код једног јединог човека где ће ове суботе бити! Јер само прави разумеју до краја причу!Да видимо колико их ми имамо!
И било би добро да људи поново створе навику да улазе на време,јер много ружно изгледа трибина на почетку утакмице у односу на неки 20 и минут! То је исто део квалитета сваког појединца,од кога зависи какви смо ми у целини!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1427

PostPosted: 21 Oct 2014 12:59    Post subject: Reply with quote

Ми увек смо са Звездом, ми знамо свој пут!

https://www.youtube.com/watch?v=k2YqM1-3PXk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 21 Oct 2014 14:21    Post subject: Reply with quote

Написано је пуно тога овде,у суштини све,нема ту шта пуно да се дода. Само ово све треба да се пренесе и људима који не прате форум! Ширите даље,причајте са људима,морамо да се тргнемо.

Звезди треба подршка да не буде сама!
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 21 Oct 2014 14:41    Post subject: Reply with quote

ајде бре, сад је време да се покаже озбиљност. ајде да покажемо оно чиме се на сваком кораку хвалимо, а то је да имамо најбољу трибину у европи и да бодримо највећи српски клуб. немојте да то остану само пуке речи или коментари по интернету. нема више изговора, те време није добро, те термин би могао да буде бољи, а зашто нисмо довели роналда, а зашто игра гаврић у првој постави. то су све приче за пичке, докажи да ниси пичка и дођи на стадион!

дођите на стадион, навијајте свој клуб, носите га до победе!
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 21 Oct 2014 15:41    Post subject: Reply with quote

Волети Звезду није то ствар опсште културе толико,то је ствар постојања,бирања између магичног и трагичног,одбијање закона који заглупљују,пркос према јачем,самилост према слабијем.!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Rio de Janeiro
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Aug 2014
Posts: 16

PostPosted: 21 Oct 2014 17:17    Post subject: Reply with quote

Кад тешко је
Кад је лоше и када ти не иде
ТЕБЕ ће наша песма
водити до победе!

Тешко је... клуб је у проблемима,дугови на све стране,чупа се,бори се...
Лоше је... поново смо у заостатку за водећом екипом поприлично пуно бодова,изгубили смо дерби..
Не иде... младићи су,труде се,нападају,гризу промаше гол са 3 метра,противник се брани,аутобус у шеснаест метара..јеби га не иде..

МИ СМО ТИ ЧИЈА ПЕСМА ОВЕ МОМКЕ МОРА ВОДИТИ ДО НОВЕ ПОБЕДЕ,СВАКУ СЛЕДЕЋУ УТАКМИЦУ,СВЕ ЈАЧЕ И ЈАЧЕ.ЗАТО ЦИГАНИ НЕК СЕ ОД СУБОТЕ ТРЕСЕ СТАДИОН СВАКИ ПУТ ЈАЧЕ И ЈАЧЕ.ЗА СЛАВУ НАШЕ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ,СВИ НА СТАДИОН!!!
Back to top
View user's profile Send private message
соле
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Apr 2008
Posts: 105

PostPosted: 22 Oct 2014 14:51    Post subject: Reply with quote

СВИ НА НАШУ МАРАКАНУ!!!
_________________
Лудило у глави сваки дан...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 22 Oct 2014 18:01    Post subject: Reply with quote

Хладно време креће...а то је право време за шалове!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop