DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ДОЊИ СРЕМ!
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 16 Oct 2014 20:18    Post subject: ЗВЕЗДА-ДОЊИ СРЕМ! Reply with quote

Утакмица у сваком случају много битна за Звезду,а поготову за њену публику!Зато је на време отварамо да би људи схватили позив групе како треба!
Ако победимо,ето га тренутак који смо сви чекали,да ухватимо залет и вратимо људе на стадион,ако изгубимо...да очувамо име нашег клуба и његову величину,да покажемо ко су најбољи и највернији навијачи! Зато на време отварамо ову тему,јер није дерби једина утакмица у сезони,утакмице пре и после дербија су такође много битне за клуб!Зато СВИ НА СТАДИОН ШТА ГОД ДА БУДЕ У СУБОТУ!


Last edited by Генералштаб on 20 Oct 2014 00:12; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 18 Oct 2014 21:28    Post subject: Reply with quote


Ако смо их овако испратили са дербија после пораза,онда заслужују да их дочекамо на Маракани следећу суботу како треба,и да будемо уз њих кад треба да се брани име клуба и трибине!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 19 Oct 2014 10:33    Post subject: Reply with quote

Идемо Делије лагано се спремамо за Доњи Срем!
https://www.youtube.com/watch?v=BNkvTVGzZTA&feature=youtu.be


Last edited by незнани on 19 Oct 2014 10:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 19 Oct 2014 10:34    Post subject: Reply with quote

незнани wrote:
Идемо Делије лагано се спремамо за Доњи Срем!
https://www.youtube.com/watch?v=BNkvTVGzZTA&feature=youtu.be

Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 353

PostPosted: 19 Oct 2014 12:27    Post subject: Reply with quote

Мислим да су Звездаши олако схватили ову сезону. Фазон прекинули смо им низ од 6 година, сад ћемо лако..е па неће моћи! Надам се да ће сад на -7 фактички да се пробуде сви они који су кренули у сезону успавани,и остајали кућама уместо да су на стадиону! Сезона далеко од тога да је готова, много утакмица, још много борби, имамо млади тим, све ће бити лакше ако се вратимо на ону бројку од 18 000 + на стадиону. Нема предаје!!! ДЕЛИЈЕ,ЗВЕЗДАШИ...СВИ НА МАРАКАНУ Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
MladiciBoroviDevojkeJele
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2014
Posts: 1

PostPosted: 19 Oct 2014 13:30    Post subject: Reply with quote

Прави навијачи се не предају и не напуштају свој клуб ни када је тешко... Све је било супер прошле сезоне, сви су ту када екипи иде и када победјује али назалост, ми свој циљ нисмо испунили јер су нам Европу узели. Ова сезона мора да се игра и прати са истом, ако не и већом енергијом и страшћу. Ово је моменат када си сви морају да се пробуде и схвате да само заједно можемо доћи до циља, одбране титуле и коначно крем, евро утакмиа. Сада, када је тешко, сваки прави Делија ће да препозна тренутак и покуша својим присуством већ против Доњег Срема дође и помогне.
АЈМО АЈДЕ ДЕЛИЈЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 19 Oct 2014 13:41    Post subject: Reply with quote




Овако је то изгледало на полу пробуђеном северу коло пред дерби!Сада север треба скроз да се пробуди и да врати свој изглед од прошле сезоне,или са првог кола ове сезоне! Прошли пут смо успели да препознамо тренутак и да дођемо на тај Вождовац,сада је дупло битније да смо ту и да се повећа бројност!Када неко и помисли да може да нас сломи,тада треба показати све што можемо! Сигуран сам да ће Делије и ову утакмицу обележити на прави начин!
СВИ НА СТАДИОН!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 19 Oct 2014 14:07    Post subject: Reply with quote

У летку са Галатасараја је све објашњено. 15 000 људи сада , у оваквом тренутку на Маракани би значило за клуб више од победе у претходном дербију. То би значило, да Звезда коначно добија своју верну публику, коју нико и ништа не може сломити. Прави испит је сада да се види колико је порасла навијачка свест у односу на протеклу деценију, где смо имали брдо оваквих ситуација, а посета није била баш за пример верне публике, далеко од тога ...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 20 Oct 2014 00:11    Post subject: Reply with quote

Видим да се на теми о дербију већ воде беспотребне приче,па да ту енергију преусмеримо на прво место! Сви који читају ово,сви који покрећу и друге сајтове...дајте најаве за ове утакмице,радите акције за које мислите да могу да помогну...ајде да заједно направимо такву атмосферу да од прве секунде утакмице у суботу,већ имамо осећај да смо победили! Дајте да дамо све од себе и покажемо шта може наша снага!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Борисссс
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Jan 2013
Posts: 31

PostPosted: 20 Oct 2014 13:33    Post subject: Reply with quote

Сви на Мару!
25.10.
ЗЕМУН ЦЗ!
_________________
Наш грб и наше боје ни не требају за сваког да постоје!
Црвено-бели Земун
Back to top
View user's profile Send private message
Јанкез
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Apr 2014
Posts: 36

PostPosted: 20 Oct 2014 15:24    Post subject: Reply with quote

Време је да се Коп очисти од блејача, време је да Коп као некада тресе правим мушким гласом а не гласом тамо неких клинаца блејача и девојчица. Критиковали смо навијање на прошлој текми на Мари, критикујемо и даље навијање са дербија, јел треба да наставимо са критиковањем или да се латимо посла и да променимо ствари из корена. Морамо се пробудити ЦИГАНИ БРЕ. Погледајте терен, ту играју наше младе наде дајте да их подигнемо да их напалимо до те мере да ору терен од борбе. Немојте да дозволимо да нам вође СТАЛНО придикују што се ћути. И опет делови ка истоку и западу ћуте. Не може тако бре!!
БРАНИМО ТИТУЛУ НА НАЧИН НА КОЈИ СМО ЈЕ ОТЕЛИ!! ОСТАВИ ГЛАС НА СЕВЕРУ, КУЋО!
Back to top
View user's profile Send private message
Никод
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Nov 2010
Posts: 45
Location: Београд,Србија

PostPosted: 20 Oct 2014 16:28    Post subject: Reply with quote

Свако ко себе сматра Делијом мора да препозна овај тренутак и да у суботу буде на северу! Људи ван Бг-а, који имају дилему (из финансијских разлога) да ли да дођу сад или следеће недеље на баскет у Арену, треба да знају да је много битније да нас буде макар 10000 на северу у суботу и да пружамо снажну подршку нашим клинцима. Арена ће бити пуна у сваком случају, док ми сада морамо да извучемо наш максимум и да напунимо трибину против Доњег Срема! Стока има тежи распоред до краја полусезоне и кикснуће негде 100%, дај ми да тргнемо наше и да их погурамо да победе у ових преосталих 5-6 утакмица и да смањимо разлику.

СВИ НА МАРАКАНУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 20 Oct 2014 16:45    Post subject: Reply with quote

МИ срели сам реке људи
Чули шапате и видели сенке
Обрисе људи у пролазу
што говораше ову Звездану песму

На небеском путу на ком ти луташ
Сија једна Звезда велика и славна
Уморна посрнула и много пута згажена
На правди Бога за криво разапета

Суза је пала,знак да се крене
Стојимо у низу један до другог
И небо се отвара,водјено љутим бојем
Засијаће поново ти небески краци.

Толико само,а ви сад видите,хоћете ли да седите кући или ћемо да не да цимамо људе,већ да им објашњавамо зашто је важно да сада буду ту,мислим знам ја да правима не треба објашњење,али............
Back to top
View user's profile Send private message
LAZARSUCZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 May 2014
Posts: 9

PostPosted: 20 Oct 2014 19:35    Post subject: Reply with quote

Очекујем једно квалитетно навијање, овога пута неће бити позера као на неким претходним утакмицама, уз Звезду остају увек Делије и сада више него икад да покажемо да смо када је најтеже и када не иде!


Имам једну замерку у вези људи који су били на претходној утакмици на огради (у 1. полувремену), мислим да није у реду да се навијачима окрену леђа и да прате меч и очекују да неко навија за њих. Не говорим о неколицини воћа која су покушавала да оживе масу већ оним осталима, који су безживотно пратили меч.
_________________
Док срце куца у нама,
ти Звездо ниси сама!
Back to top
View user's profile Send private message
блоковии
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2013
Posts: 160

PostPosted: 20 Oct 2014 21:33    Post subject: Reply with quote

Мора клуб мало да се укључи што се тиче маркетинга,који је скоро па раван нули, не знам да ли та да кажем служба уопште постоји још увек у нашем клубу. На нама је да доведемо што више људи на нашу трибину, али шта ћемо са истоком и западом, клуб је тај који треба некако да активира те успаване Звездаше. Нама се на трибини број људи јесте смањио, али не толико драстично колико на те две трибине које су до скоро знале да буду поприлично попуњене, а сада није баш да се могу пребројати на прсте једне руке, али много је то слабије него што је било. Колико год ми пљували по Лукићу и његовој управи, изгледа да ће маркетинг за време његовог вођења клуба, не само овој него и многим наредним управама бити мисаона именица.

ДЕЛИЈЕ, ЗВЕЗДАШИ, СВИ НА МАРАКАНУ!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop