DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ВОЈНА ПАРАДА
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 16 Oct 2014 00:53    Post subject: Reply with quote

Овде неки људи стварно треба да се науче томе,да пред гостом никада не пљујеш по свом народу,тако и данас треба људи да се суздрже оних дебилних урликања који су се могли чути кад је председник Србије био на Космету на Видовдан,тако да немојте и ту да се избламирамо пред Путином,а могли би овде симпатизери неких странака да смање писање,јадно је и бедно у шта неки овде покушавају да претворе подршку Делија Породичној шетњи,Делије су навијачка група али надам се да сви виде ко је колико одмагао у прошлости а ко сада помаже тај клуб,тако да своје политичке ставове оставите за своје партије а не својатање Делија у неке странке којима то одговара да се пише када се да подршка Породичној шетњи...
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 16 Oct 2014 06:16    Post subject: Reply with quote

По мени домаће издајнике треба игнорисати и опходити се као да је само Путин ту где је и само се њему "обраћати",сви остали су показали ко су и шта су,сви остали су издајници. Ја се чак ни не ложим ни на ту причу војска,војна парада,да видимо ко смо и шта смо,ово данас ће бити само шминка и ништа друго. Реалност је да војска нема 2 амфибије,реалност је да је војска уништена и реалност је да је министар војни керамичар са три разреда средње школе,реалност је да је ова власт предала Космет,реалност је туробна,јадна,бедна. Тако да мени најбитнија ствар данас јесте долазак председника нормалне и здраве стране света у којој још захваљујући народу спадамо Владимира Путина.

Нека масовност народа буде и одговор ЕУ и оним амбасадорима који у Србији траже од наших издајника да пуштају шиптаре да у сред Београда шире заставе велике Албаније,нека буде одговор свима онима који се противе доласку Путина,нека буде одговор свету да смо ми и даље на тој некој здравој страни овог света.

Али немојте сад мислити да заговарам нешто,ово горе је мој став,наше издајнике игнорисати,само Драгане ова твоја порука горе је у суштини као да су Делије били дебили и да су се избламирали 2011 кад је Путин такође био код нас и кад се скандирало против ондашњих издајника,а моје мишљење да то није тако.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 16 Oct 2014 06:58    Post subject: Reply with quote

А за неке Русе је Путин издајник и прва линија неће баш да се повинује ономе што је он договорио? А ми имамо и заставу те прве линије и волимо Путина?
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 16 Oct 2014 07:19    Post subject: Reply with quote

свако има своје виђење...чињеница је да тај издајник Путин није издао ни педаљ своје земље,напротив брани Русе,чињеница је да брани нас Србе,чињеница је да је супротност еу,америци и чињеница је да рецимо у Русији нема параде педера 100 година и да је од њих направио суперсилу.

А и бесмислено је причати о овим стварима после овога,не сећам се да је тада то био проблем. Поздрав!

http://youtu.be/J1fhPDOUumo
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
InWires
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Aug 2007
Posts: 286
Location: тамо ђе се привиђа

PostPosted: 16 Oct 2014 07:44    Post subject: Reply with quote

zvezda wrote:
А за неке Русе је Путин издајник и прва линија неће баш да се повинује ономе што је он договорио? А ми имамо и заставу те прве линије и волимо Путина?
чињеница да та прва линија ни би постојала да није Путина,тако да нема потребе да о томе данас овде расправљамо и причамо...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 16 Oct 2014 07:48    Post subject: Reply with quote

3 стране за само један дан!?А на темама о дербију и кошарци заједно не можемо толико да скупимо!?Је ли бре,јер ви то хоћете да водите државу овде?Ко хоће нека иде на тај скуп,ко неће не мора...немој да се шири овде тема и да се претвара у политичке дебате!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Опуштени
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2010
Posts: 863
Location: Нови Београд

PostPosted: 16 Oct 2014 07:59    Post subject: Reply with quote

Једна важна информација из Восјке Србије: војни метеоролози су најавили разведравање и потпуно суво време без падавина у периоду од 13:00 до 17:00, а све тачке које су биле превиђене по плану војне параде ће се одвијати без измена. Дакле, послужеће нас све и време и нема разлога да данас на Новом Београду не буде истински спектакл у славу наше војске и нашег председника Путина.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop