DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Јевремовић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2014
Posts: 54

PostPosted: 19 Oct 2014 09:46    Post subject: Reply with quote

Апсолутно се слажем са људима који су то већ поменули, ЉУДИ, НЕ МОЖЕТЕ ДОЋИ НА СЕВЕР И НАВИЈАТИ САМО КАД ИМАМО КОРНЕР, КАД СМО ПРОМАШИЛИ ДОБРУ ШАНСУ И ОНДА ОПЕТ ПРЕСТАТИ ЗА ПОЛА МИНУТА!!!
Одлично је што смо позвали играче и поручили им да хоћемо титулу, да смо и даље уз њих и да ћемо увек бити уз нашу Звезду!
И да, оним људима који су се драли ПИЧКЕ; ИГРАТЕ К'О ПИЧКЕ и слично, када су играчи дошли на север, могу да ми се напуше курца! Не знам шта они очекују, да увек побеђујемо, да увек имамо, као прошле сезоне, низ од 15 победа? И онда, ако случајно изгубимо, они су ту да их пљују, а то што су цео меч пушили цигаре и причали међусобно, то забораве.

И наравно, сви на Доњи Срем Exclamation
_________________
Знај да никада неће доћи дан, дан кад нећу бити с тобом ја!
Back to top
View user's profile Send private message
Дингоспо
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Jun 2011
Posts: 240
Location: Буенос Ајрес

PostPosted: 19 Oct 2014 09:50    Post subject: Reply with quote

Захвалан сам до неба лику који је сликао ова три овна у униформи жандармерије.Опште је познато да нису фотогенични,али ова слика ме је одушевила.Идеална за Crazy north-а сад мало они...
_________________
Нема више старог шанца,тамо стоји пуста рака,нема више Синђелића али нема ни турака...
Back to top
View user's profile Send private message
Bili Piton
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Nov 2010
Posts: 89

PostPosted: 19 Oct 2014 10:23    Post subject: Reply with quote

Ја некако и нас кривим за онај примљени гол. Навијање је у првом полувремену било одлично, а и игра је била добра на терену. Како је почело друго и како је игра на терену била лошија тако се и наше навијање погоршавало. Не смемо да дозволимо да игра толико утиче на нас, а показали смо да можемо то и после примљеног гола. Ми морамо да им дајемо ветар у леђа стално, да их тргнемо, а не да чекамо да пређемо пола, да буде корнер или тако нешто па онда да се загрми. Људи изгледа не схватају да се не навија зато што тако треба него зато што то значи играчима доле на терену... Мислим да би могла да се скрене пажња на то људима пред утакмице... Ништа не значи ни теби ни играчу ако ћеш да стојиш на трибини и да псујеш овога и онога. Исто тако је и са гробарима, у првом полувремену док смо били бољи, слабо су навијали, како су кренули да нападају тако им се навијање побољшало. Ми морамо да се издигнемо изнад тога...
Све у свему, сад сви на Маракану против Доњег Срема.
Back to top
View user's profile Send private message
Пабрате...
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 May 2011
Posts: 462

PostPosted: 19 Oct 2014 11:01    Post subject: Reply with quote


Back to top
View user's profile Send private message
Пабрате...
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 May 2011
Posts: 462

PostPosted: 19 Oct 2014 11:06    Post subject: Reply with quote




Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 525
Location: kosutnjak

PostPosted: 19 Oct 2014 11:21    Post subject: Reply with quote

немам појма wrote:
Навијамо за највећи клуб на Балкану!!! Идемо Делије, да бодримо и волимо Звезду, до смрти!!! Пораз у дербију је мањи од нашег лудила! И зато СВИ НА ДОЊИ СРЕМ, ИДЕМО ЦИГАНИ ЛУДАЦИ!!! НЕ МОГУ ДА ТЕ НЕ ВОЛИМ И ДА БЕЗ ТЕБЕ ЖИВИМ!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=DwVU2pHYUlM

drunk drunk drunk icon_jump icon_jump icon_jump icon_jump


...ЉУБАВИ МОЈА, ЖИВОТЕ МОЈ...

https://www.youtube.com/watch?v=ted1Xz8EmiY
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 19 Oct 2014 13:35    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=mJWKJJ3hgZk
Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
увек_уз_тебе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 274
Location: Београд

PostPosted: 19 Oct 2014 16:44    Post subject: Reply with quote

Тешко да моја реч може да има неку тежину када очигледно да на свест сниматеља РСБ-а и људи са њиховог сајта који постављају снимке на нету нису утицале речи водећих људи наше трибине који се годинама уназад убише објашњавајући им неке ствари. Међутим, очигледно је да то ништа не вреди и да одређени људи терају по своме не размљишљајући колико такви њихови потези могу да имају озбиљне последице по наше, а у овом случају и људе са супарничке трибине. Не могу да верујем да се по ко зна који пут од стране дотичног сајта на нету окачи снимак инцидента (овај пут у трајању дужем од два минута), а да лице ниједне особе ни са једне ни са друге стране није замрачено односно искривљено.
_________________
Само за тебе, увек уз тебе а њих ко јебе
Back to top
View user's profile Send private message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 19 Oct 2014 16:59    Post subject: Reply with quote

у праву си, ал снимају и они све, тако да слаба вајда од замућивања фаца.
него нек се покривају лица боље
Back to top
View user's profile Send private message
Акцијаш
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Nov 2011
Posts: 194

PostPosted: 19 Oct 2014 17:41    Post subject: Reply with quote

Било би лепо да стока има исте услове на Маракани следеће године као ми што имамо код њих последњих неколико година.
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 19 Oct 2014 18:46    Post subject: Reply with quote

увек_уз_тебе wrote:
Тешко да моја реч може да има неку тежину када очигледно да на свест сниматеља РСБ-а и људи са њиховог сајта који постављају снимке на нету нису утицале речи водећих људи наше трибине који се годинама уназад убише објашњавајући им неке ствари. Међутим, очигледно је да то ништа не вреди и да одређени људи терају по своме не размљишљајући колико такви њихови потези могу да имају озбиљне последице по наше, а у овом случају и људе са супарничке трибине. Не могу да верујем да се по ко зна који пут од стране дотичног сајта на нету окачи снимак инцидента (овај пут у трајању дужем од два минута), а да лице ниједне особе ни са једне ни са друге стране није замрачено односно искривљено.


Погледај пажљиво слике које су постављене, само на овој страни, па онда уопреди са видеом који помињеш и онда размисли шта се где види.
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 19 Oct 2014 18:56    Post subject: Reply with quote

сваки други човек синоћ на изласку је јебао матер или рајковићу или јовићу-то много говори о просечном циганину, сутра ће исто тако ватрено у звезде да их кује, не ваља то, не може да се иде на север са доживљајем да ће неко други да уради твој посао.
хтели смо звездину децу, имамо их сад у доброј мери, ајде сад као своју децу да их гледамо и помогнемо, а све зарад заједничке куће, то ће се свима стоструко исплатити.лекција љубави према клубу биће пун север следећи викенд!
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 19 Oct 2014 19:22    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=mJWKJJ3hgZk
Exclamation


ово је највећи добитак од овог дербија, највећи!
Back to top
View user's profile Send private message
Пабрате...
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 May 2011
Posts: 462

PostPosted: 19 Oct 2014 19:26    Post subject: Reply with quote

В. Зайцев wrote:
увек_уз_тебе wrote:
Тешко да моја реч може да има неку тежину када очигледно да на свест сниматеља РСБ-а и људи са њиховог сајта који постављају снимке на нету нису утицале речи водећих људи наше трибине који се годинама уназад убише објашњавајући им неке ствари. Међутим, очигледно је да то ништа не вреди и да одређени људи терају по своме не размљишљајући колико такви њихови потези могу да имају озбиљне последице по наше, а у овом случају и људе са супарничке трибине. Не могу да верујем да се по ко зна који пут од стране дотичног сајта на нету окачи снимак инцидента (овај пут у трајању дужем од два минута), а да лице ниједне особе ни са једне ни са друге стране није замрачено односно искривљено.


Погледај пажљиво слике које су постављене, само на овој страни, па онда уопреди са видеом који помињеш и онда размисли шта се где види.

Слике које сам окачио су са спортала,нису наше. Мада сам узео да замутим ову прву,друга ми промакла..
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 19 Oct 2014 19:33    Post subject: Reply with quote

Није упућено теби, него лицемерном упису другог форумаша.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop