DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 18 Oct 2014 20:10    Post subject: Reply with quote

ЂорђеКНН wrote:
Од последњих 7-8 дербија на јна,5 пута смо примили гол у последњих 10 ак минута утакмице. Овај податак је страшан,то баш дуго траје. Чини ми се да нам тих последњих 10 минута увек остаје у сећању и да због тога мислимо да смо били лоши. Вечерас смо били добри у већем делу утакмице и на крају смо играче испратили како треба. Имали смо велики пад пре и после гола.

Имамо недељу дана да позовемо људе и да се у суботу вратимо на победнички колосек! Има још пуно да се игра,ништа није готово!

И ако се не варам трећи из слободног ударца....ништа идемо даље,надам се да могу да киксну против офке,а ми зна се,сада заиста морамо много да уложимо да нас буде бар око 15000 на следећој,тешко ће то ићи са истоком и западом,али морамо да дамо све од себе да их анимирамо
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 18 Oct 2014 20:14    Post subject: Reply with quote

Али да не остане све само слово на папиру...са речи на дела!Сад смо најпотребнији клубу сигурно,а да не причамо колико је важно да трибине одрже име нашег клуба сад!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
B13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Mar 2012
Posts: 39

PostPosted: 18 Oct 2014 20:23    Post subject: Reply with quote

Цигани, главу горе...Игра једна од бољих у последњих неколико година на лавору, навијање на врхунском нивоу до примљеног гола, фалио је тај делић искуства да све буде идеално...Ми наставаљамо где смо стали, сад треба да се пробуди онај наш цигански инат и да покажемо да смо уз Звездину децу!
Back to top
View user's profile Send private message
6op6a
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Oct 2005
Posts: 37

PostPosted: 18 Oct 2014 20:29    Post subject: Reply with quote

bojan74 wrote:
Ови су "победили" вечерас са барјако понос града,и кореографијом,сто пута сам рекао,или ради кореографију како треба или немој да радиш



Главу горе цигани! Сјајни смо!! Борили су се момци на терену, везали су неколико лепих акција, и плаћамо високу цену за младу и неискусну екипу. Треба их подржати - СВИ НА МАРАКАНУ!
ДОК СРЦЕ КУЦА У НАМА ТИ ЗВЕЗДО НИСИ САМА!
_________________
ЋИРИЛИЦА СЕ ПИШЕ СРЦЕМ!
Back to top
View user's profile Send private message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 18 Oct 2014 20:34    Post subject: Reply with quote

Трибина као хипнотисана у другом полувремену,ја не знам који нам је курац ал свега ми..Иста прича као са баскета у Четвртак,сасвим солидно прво полувреме,и онда друго као да је неко пушком терао људе да навијају,не може да се навија само онда када имамо корнер или неки напад,па јебем му матер на шта то личи.Сигурно да су догађања на терену у другом полувремену утицала на то,јер су и наши момци на терену поприлично лоше стајали на терену неких 15-ак мин пре гола,али то није разлог да трибина делује као издувани балон..И још једна ствар,много лоше су изгледали делови запада и истока где су требали да буду ЗВЕЗДАШИ,људи где сте јбт,борба за титулу а ви сви кокице у руке и правац испред ТВ,тако се не бори за титулу,доста више са овом летаргијом која влада!И само немојте да пишете глупости навијање врхунско до гола,кад сами и не верујете у то!
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 18 Oct 2014 20:36    Post subject: Reply with quote

било је добро до тог пада у другом полувремену... што се нашег тима тиче ја мислим да је ово први дерби у ххх година где смо поражени и то поприлично трагично са свим оним промашајима,па онда голом 10 мин пре краја из слободњака,а да нисам разочаран и то све захваљајући тих 4,5 играча који су показали муда иако су деца,наша деца,имамо будућност и то је нешто што упркос поразу радује. Истрпети ту децу,подржати,направити притисак на управу да се не распродају после 2 добре утакмице и видећете имаћемо тимчину.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 18 Oct 2014 20:54    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
crvenobelebrigade
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 May 2014
Posts: 35

PostPosted: 18 Oct 2014 21:08    Post subject: Reply with quote

Не капирам како људима није лакше да од 75-ог минута на сав глас певају, скачу, урлају, можда окренемо резултат, можда и не, ово је једна у милион утакмица, најбитнија, али ипак једна у милион, брате, за клуб, за групу, због себе самог, покидаш грло, па шта ако губимо на пашњаку...знам, нисмо роботи, али ја не могу и нећу то да разумем, па јебем му све, ћутање човека поред на дербију ме боли више од пораза...о нашем издању сте већ написали, да не понављам...СВИ НА МАРАКАНУ, ХОЋЕМО ТИТУЛУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 18 Oct 2014 21:11    Post subject: Reply with quote

Извињавам се уредницима,али морао сам да вам покажем нешто Laughing ајде јел ово реално?



Ако смета обришите,само да виде Делије ундерграунд
Back to top
View user's profile Send private message
СевернаАрмиј
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 May 2014
Posts: 2

PostPosted: 18 Oct 2014 21:13    Post subject: Reply with quote

Млад неискусан тим који обећава пуно. Није ни фер да им стварамо притисак са којим не могу да се носе поготову на оваквим утакмицама. Битно је да пунимо трибину сваку наредну утакмицу и уз нас ће полако и они напредовати.
Јако нам фали тај финиш утакмице што се тиче навијања, као да је 70% трибине већ прихватило негативан резултат и отишло кући.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 18 Oct 2014 21:17    Post subject: Reply with quote

bojan74 wrote:
Извињавам се уредницима,али морао сам да вам покажем нешто Laughing ајде јел ово реално?



Ако смета обришите,само да виде Делије ундерграунд

Ти треба себе да преиспиташ прво јер не можеш једну поруку да напишеш а да не споменеш њих!Ако си сад тек скапирао како тамо мозгови раде...задржи то за себе,немој остале људе да оптерећујеш тиме!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 18 Oct 2014 21:25    Post subject: Reply with quote

У праву си......
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 18 Oct 2014 21:27    Post subject: Reply with quote


Слика која говори више од 1000 речи!Изгубљена битка,али да би се на крају добио рат!Спонтано и искрено позвани играчи под трибину где им ништа није замерено!Сада морамо да будемо уз њих јер има да се игра још много а они морају да се тргну сад!СВИ НА СТАДИОН!!!


Last edited by Генералштаб on 18 Oct 2014 21:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 18 Oct 2014 21:30    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЈебиНеВади
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Mar 2014
Posts: 20

PostPosted: 18 Oct 2014 21:31    Post subject: Reply with quote

Прво полувреме сасвим коректно, на моменте одлично.. Друго полувреме је добро отворено песмом индија пакистан, али онда пад у навијању неких 15-ак минута пре примљеног гола а после је то морало боље да се одради... Прозивање је по мени почело доста рано, треба их пецнути мало 15-ак минута пре утакмице и то је то... Ово нам се десило и на прошлом дербију на пашњаку и чини ми се да је зато дошло до пада.. Али је опет несхватљиво да после примљеног гола само коп је кренуо да пева, а сви остали унезверени гледају. Па шта очекујеш на терену кад целу утакмицу јебеш маму играчима за свако срање и пустиш мало глас тек кад је корнер или добра шанса?!
Велико браво на скандирању Перовић Иван!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop