DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ГАЛАТАСАРАЈ
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
марс93
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Sep 2014
Posts: 26

PostPosted: 13 Oct 2014 22:12    Post subject: Reply with quote

сморили сте са локацијом где се налазимо, онај ко хоће да навија навијаће и у задњем реду и оставиће глас , тако да је небитно где смо битно је да свима нама пукну гласне жице од навијања!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 13 Oct 2014 22:31    Post subject: Reply with quote

НИје баш тако пријатељу. Та хала прима мало мање од неког лавора,и није баш исто дал си на крају истока или на северу,треба да знају људи где се стоји и одакле је покретачко језгро!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 14 Oct 2014 03:33    Post subject: Reply with quote

Није проблем у нама,ми би навијали и са ауто пута ако треба. Просто хала је огромна и притисак на терен није исти кад си уз терен и кад си скроз горе. Ово сад је као да на Мари хоћеш да извршиш притисак као у Пиониру. Шта је ту је,сад је овако и нема назад. Мислим да можемо много боље него против Локомотиве,још ако нас резултат послужи,биће то добро. Само треба чешће подизати целу халу на ноге,да се створи што већи притисак.
НЕК СЕ ЗВЕЗДИН ПРОТИВНИК УСЕРЕ ОД БУКЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Барт
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Nov 2013
Posts: 38
Location: Београд

PostPosted: 14 Oct 2014 03:54    Post subject: Reply with quote

ЂорђеКНН wrote:
Мислим да можемо много боље него против Локомотиве


нисмо играли само са локомотивом прошле сезоне у европи... да можемо боље у арени доказали смо у еврокупу, једино ако ти циљаш само на мечеве у евролиги
_________________
http://www.fondacijadelije.org/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 14 Oct 2014 04:32    Post subject: Reply with quote

Барт wrote:
ЂорђеКНН wrote:
Мислим да можемо много боље него против Локомотиве


нисмо играли само са локомотивом прошле сезоне у европи... да можемо боље у арени доказали смо у еврокупу, једино ако ти циљаш само на мечеве у евролиги


Мисли човек на Локомотиву јер смо били горе ,да од тог морамо боље ...
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 14 Oct 2014 07:15    Post subject: Reply with quote

Ок, ајмо да пробамо како ће то изгледати и звучати на горњем прстену иза коша... Да дамо све од себе и победимо! Резултатски много битна утакмица, ако хоћемо још 7 утакмица у топ 16, сада је време да почнемо да мислимо о томе и да сваку утамицу идемо на победу!

Апел за маркетинг клуба, нека дају неке повољније пакете за евролигу, нека се потруде да константно буде пуна хала... Са овим ценама карата тешко да ће против Куће, Нептунаса и таквих екипа моћи то. Супер су клипови, најаве утакмица, амери који причају на српском... али ајмо нешто конкретно!

Ко сад буде чекао сатима на благајнама за евролигу, а не покуша да се појави на јна, нека себе не сматра навијачем и Делијом. Карата за дерби још увек има, и продају се на истим местима као и карте за баскет!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 14 Oct 2014 07:52    Post subject: Reply with quote

Није то наша жеља да се пребацујемо на горњи прстен,већ не може више да се скидају столице,барем у том доњем делу где је баш видно.А доле ако се не скидају столице може да стане можда до 2000 људи,што је за нас смешно.И онда је изабран горњи део иза коша на источној трибини,где ћемо се осећати много комфорније и где има много више места. Према томе,доста паметовања одакле се боље чујемо,него гледајте да дођете на утакмицу,уђете у коп и дате све од себе!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Јевремовић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2014
Posts: 54

PostPosted: 14 Oct 2014 08:49    Post subject: Reply with quote

НЕК СЕ ЗВЕЗДИН ПРОТИВНИК УСЕРЕ ОД БУКЕ Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Знај да никада неће доћи дан, дан кад нећу бити с тобом ја!
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 14 Oct 2014 09:04    Post subject: Reply with quote

рђавом курцу и длака смета, е то је закључак ових ваших писанија о секторима и местима где ко стоји.

ако не збијемо редове и не загрмимо онако како ми знамо, не вреди ни све време да турцима изнад главе летимо.

спремајте се, слушајте савете и оставите глас на трибини.

у суботу је дерби, сви по карте, а тамо још гласније и још боље!
Back to top
View user's profile Send private message
Увек уз тебе
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Mar 2013
Posts: 82
Location: Рашка област!

PostPosted: 14 Oct 2014 10:01    Post subject: Reply with quote

Велики Делија wrote:

Знам да не треба да смарамо са секторима али имам само једно питање..Јел исток од сектора 407 до 417?
_________________
КАД КОСОВО ИЗ СРБИЈЕ ОДЕ,НЕМА СРПСТВА НЕМА НИ СЛОБОДЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Барт
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Nov 2013
Posts: 38
Location: Београд

PostPosted: 14 Oct 2014 10:05    Post subject: Reply with quote

Увек уз тебе wrote:
Велики Делија wrote:

Знам да не треба да смарамо са секторима али имам само једно питање..Јел исток од сектора 407 до 417?


Па видиш ваљда да је свака трибина означена својом бојом... Да, исток је од сектора 407-417
_________________
http://www.fondacijadelije.org/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 14 Oct 2014 10:29    Post subject: Reply with quote

Интересантно је да смо прошле сезоне у Европи добијали све утакмице када је навијачки КОП био на доњем прстену (Кућа Лаборал, Будивелник, Уникс ), а једину изгубили када смо били горе ( Локомотива Кубан ). Ваљда ће се то променити од овог меча. Надам се и да ће искуство из прошле сезоне послужити нашим људима, да ове будемо још бољи у том навијачком смислу у Арени. У поједининим тренуцима против Будивелника и Уникса назирало се како би све то могло да изгледа када се цела дворана укључи у песму и прављење атмосфере. Очекујем да такви моменти од овог меча све дуже и дуже трају, све док не стигнемо до тог стадијума навијачке зрелости, да током целог тока трајања утакмице наш тим буде имао максималну подршку целе Арене.

ПЕСМА НЕК ГРМИ - НЕ ПРЕСТАЈЕ Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 14 Oct 2014 11:39    Post subject: Reply with quote

звездале wrote:
рђавом курцу и длака смета, е то је закључак ових ваших писанија о секторима и местима где ко стоји


Види брате ,можда си ти и у праву са овом твојом реченицом али ...ја причам о реалним стварима где сам се јуче видео са два три наша лика који су били на Северу сад кад нас је било нешто 4хиљаде ( што се мене тиче то је Север , а не фенси Север за сликање , Север је суботом кад пада киша плус минус два поста оправданих свадби и крштења ово остало што иде код Мерлина на концерт или на Стоју негде тај дан па неће да смрди на димњак о њима и не причам ) и они кажу да не иду у Арену " јбг нема пара иде дерби у суботу немам " .
Значи нису то више приче немој да купиш пљуге и попијеш два пива то су приче хоћеш да једеш саламу два дана за доручак или ћеш да дођеш у Арену ,значи то ти је клопа за петак и за тај дан дербија о томе причам .
Ја ћу доћи али причам да цене нису прилагођене нама обичним навијачима Црвене Звезде ,у ту Арену се не улази баш на фору ( свака част ко може ) ,дерби исто није баш на фору ,значи требају паре .
Овај викенд је дерби следећи пут уз баскет ће бити неки Крагујевац или Ниш или Врачар и ту је 500 дин. карта опет ће људи да се ломе где ће да иду ,о томе причам ...
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 14 Oct 2014 11:57    Post subject: Reply with quote

мој пост се односио на ове што су смарали са секторима и тиме ко би где требао да стоји.

а што се одласка на обе утакмице тиче, то је наравно ствар тога да ли мораш да се одрекнеш 5 пива па да испратиш или мораш хране да се одрекнеш, далеко од тога да неко треба да умре од глади како би дошао на утакмицу. сви знамо у каквој нам је земља ситуацији.
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 14 Oct 2014 13:21    Post subject: Reply with quote

за сектор 400 остали су још ови делови означени црном бојом



пожурите по карте

http://youtu.be/CtC5I5V0fjc
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop