DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ВОЖДОВАЦ СВИ НА СТАДИОН!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Буљави
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Dec 2011
Posts: 234
Location: Београд

PostPosted: 04 Oct 2014 21:25    Post subject: Reply with quote

Види се максималан труд групе...свака утакмица доноси неку нову креативност,пун садржај...само треба испратити и узвратити свима који живе навијачки сваки дан! Ајмо и даље...Свако од нас + 1 ! ! !
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 04 Oct 2014 21:41    Post subject: Reply with quote

ДА ТЕ ВОЛИМ И ДА ТЕ БОДРИМ...

Иначе, до пред крај утакмице поново су певане само наше песме, што је и ову утакмицу сврстало у ред посебних!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 04 Oct 2014 22:05    Post subject: Reply with quote

www.youtube.com/watch?v=OZ8D30heztA

Папири и бакље на почетку
Back to top
View user's profile Send private message
dpcz
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 240

PostPosted: 04 Oct 2014 22:15    Post subject: Reply with quote

На утакмици против Јагодине која је поређена са овом данас Север је био пун а Делије у великом успону масовности, можда и у зениту кад је бројност у питању. Лично сматрам да свако к'о себе сматра Делијом и Звездашем данас има још више разлога да буде на Северној трибини и стадиону, самим тим би требали да имају и више мотива да долазе на Маракану. Како год, успели смо да сачувамо веома добру бројност и одржимо континуитет у том сегменту у односу на тај период експанзије од пре пет година док се квалитет можда и повећао.

Веома добро издање, навијање задовољавајуће у већем делу утакмице, одлична кореографија, на крају мало посустајемо у ишчекивању победничког гола али смо се до последњег звиждука трудили да песмом понесимо играче до победе. На жалос то нам овај пут није успело.

За мене је ипак утисак вечери терен и зато ме обузима познати одвратан осећај беса, туге и немоћи за који сам током пролећа и почетком сезоне наивно помисли да нећу дуго осећати. Али то није тема.
_________________
Срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 04 Oct 2014 22:28    Post subject: Reply with quote

dpcz wrote:

За мене је ипак утисак вечери терен и зато ме обузима познати одвратан осећај беса, туге и немоћи за који сам током пролећа и почетком сезоне наивно помисли да нећу дуго осећати. Али то није тема.

Људи су изгледа помислили да ће без борбе да се дође до ове титуле па су можда и зато остали кући!Ево им мотива да долазе на стадион!Ништа није ни на видику да буде готово,и наша помоћ је преко потребна. Ко је помислио да ћемо лако ове године,тај се дебело вара и мора да зна да ће свака утакмица бити она најбитнија од сад!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Јанкез
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Apr 2014
Posts: 36

PostPosted: 05 Oct 2014 05:59    Post subject: Reply with quote

Ово ће бити једно од најтежих првенстава икада. Мислим да никада изједначенији старт није био а нас је на трибини све мање и мање. Јучерашња посета је благи помак али мора много да се ради поготово делови трибина ка истоку и западу где људе уопште не занима шта се од њих тражи. Певале су се старе песме и то ми се свиђа. Корео сјајна. Атмосфера одлична. Иде дерби ту ће бити доста тих дерби навијача и баш те морамо да пробудимо да оставе грло.
Back to top
View user's profile Send private message
dragan993
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Jun 2013
Posts: 102

PostPosted: 05 Oct 2014 06:08    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=p4vJyTj2M-k&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=6Oalrxr8TRY
https://www.youtube.com/watch?v=W_shTQfy5X0
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 05 Oct 2014 09:47    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=VommUtIIG-I
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 05 Oct 2014 10:42    Post subject: Reply with quote

Колико год то чудно можда звучало,делује ми као да нам је онаква утакмица требала.Не зато што смо сад на 4 бода заостатка за партизаном данас,већ зато што нам се мало вратила емоција на трибину.Целу утакмицу смо јурили резултат,људи су били позитивно напети.Делује ми да је на овој утакмици прорадило све оно што није ове сезоне,а играли смо нерешено са задње пласираним тимом!Вратили смо се кући разочарани тиме,али задовољни сигурно јер су поново почеле емоције да раде,барем се ја тако осећам.Пар пута јуче смо грмели онако како ми умемо,видело се да смо у игри и да желимо да дамо гол...то су те ствари које су фалиле ових првих пар кола. Та осећања ваљда и "купују" људе да поново долазе ту. Ако јучерашња утакмица није показатељ колико смо потребни клубу,онда не знам шта је!? Зато морамо да наставимо у овом ритму јер ће сезона бити дуга и тешка сигурно! Коначно смо се пробудили на трибини,ред је био,сад да помажемо терену колико год можемо да стигне до титуле!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Пабрате...
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 May 2011
Posts: 462

PostPosted: 05 Oct 2014 10:51    Post subject: Reply with quote

Мора постојати и снимак из ваздуха, била је она нека летилица што снима. Кореографија пун погодак.Садржајно скроз уз добро навијање. Кад је тешко ми се поправљамо. То је добро,само да крене та еуфорија па да север буде пун па и стадион.
Back to top
View user's profile Send private message
марс93
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Sep 2014
Posts: 26

PostPosted: 05 Oct 2014 10:55    Post subject: Reply with quote

јуче смо напокон грмели како треба и навијали и дали свој максимум мада може то и много боље , кад видим како две девојке које су редовне на трибини грме по целу утакмицу а неки мушкарци дођу и ћуте онда немам речи. Иде дерби карте вероватно опет ће бити 800дин ова пауза је добро дошла по нас навијаче да скупимо таман паре заа ту папрену цену, опет биће много дерби навијача који ће дођу да ћуте и гледају утакмицу, на нама редовним навијачима је да дамо свој максимум и пробудимо их и натерамо их да навијамо сви али сви, само тако ћемо послати добру слику са дербија што бољим навијањем и показати и нашим играчима колико нам значи та победа у борби да одбранимо титулу! СВИ НА ДЕРБИ!
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 05 Oct 2014 11:04    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 05 Oct 2014 11:06    Post subject: Reply with quote

Иде дерби да,али морамо на све да будемо спремни.Наш тим је скроз нов и реално нико не може да предвиди дешавања на дербију.Све је могуће.Има и најбољи и најгори сценарио. Лако ћемо ако их отресемо у дербију,за то не треба ни причати,али ако ствари не крену како треба...иде Доњи Срем иза дербија...тада ћемо тек морати да покажемо какви смо!Нека и ово стоји свим навијачима негде у мозгу.Свакако да се надамо победи у дербију,али мора о свему да се води рачуна!И стизали смо ми много веће предности и свашта се дешавало...и да победимо и изгубимо у дербију...ништа није готово има још пуно да се игра!Зато Делије размишљајте већ сада о свему овоме,па да дамо свој максимум.Прво на дербију а онда на утакмици иза дербија...па шта год да буде!
СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Победник
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2009
Posts: 250

PostPosted: 05 Oct 2014 11:26    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=aeZk6Sw68xg&feature=youtu.be Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 05 Oct 2014 15:41    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop