DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ПАЗАР
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 21 Sep 2014 14:09    Post subject: Reply with quote







Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 21 Sep 2014 14:39    Post subject: Reply with quote

Darko ZF wrote:
Генералштаб wrote:
LOYAL wrote:

Ниси ме разумео цена карте није висока... али кад узмеш у обзир остале трошкове гориво храна пиће... поготово што је за људе из унутрашњости свака утакмица малтене гостовање.

Какве су ово глупости?Како то није био проблем пре 6 месеци или пре 5 година?А данас јесте?


Управо то. Још ове сезоне, опет кажем, нису били ти финансијски расходи које носе Европске утакмице.

Поред Севера где рапидно опада бројност, публика са Истока и Запада је још критичнија. Преко 90% људи који долазе на ове две трибине не прате клуб на гостовањима. Дакле , требали би да буду присутни једном у две недеље на Маракани. И много им да издвоје 400 - 500 динара Question


па то ни ја не могу да разумем да у граду од 2 милиона људи не може да дође 5000људи на запад и 3000 на исток једном у 2 недеље кад смо домаћини
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
circleoftwo
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2012
Posts: 180
Location: БЕОГРАД,ТАШ

PostPosted: 21 Sep 2014 16:24    Post subject: Reply with quote

bob-ant wrote:
ево испунила се жеља онима којима су желели да на северу буде пар хиљада "правих" ..баш би волео да чујем мишљење неког ко је тако нешто заговарао,како се осетио јуче кад је видео полупразан север...

иначе,све друго на нивоу,нарочито у погледу "иновација" и разноврсности ..и што ме радује,добар је одјек у јавности,не због тога што ме боли к ко ће шта да каже,него због подизања свести о заборављеним правим вредностима као што су приче које причају гусле..

нисам могао да издржим да не реплицирам на први део овог поста, а са други делом се у потпуности слажем.
нисам заговорник тезе те од "пар хиљада правих" али разумем шта су ти неки мислили под тим(мање:боље) и нема разлога да сад боцкаш тиме.
Сигуран сам да никоме није драго кад види полупрзан север па ни људима који како кажеш заговарају тако нешто. Мислим да и ти неки који тако несто и кажу немисле буквално и у сваком смислу те речи већ због самог односа према трибини,друговима,разлозима због којих су тих "пар хилјада " долазили и већина још долази ту где им је место.Да не давим пуно јер није тема за то а и мислим да је писано доста о томе,П А коме није срце пуно кад види пуну трибину и напредак од тад до сад а камоли потенцијал... зна се коме.
Српство на свом месту,да некажем у колевци,на северу .
Среда је већ ту,ајмо цигани !!!!!
_________________
Наш крај лепши од париза.!!!!!!ДЕЛИЈЕ ТАШ
Back to top
View user's profile Send private message
Mali Rale
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Dec 2013
Posts: 14
Location: 861А

PostPosted: 21 Sep 2014 20:54    Post subject: Reply with quote

Игром случаја сам једно време стајао, на јучерашњој утакмици, близу бубња. Па сам приметио да бубањ прати масу, а не маса бубањ. Прва песма "по зими, киши..." први пут, део са рукама, како треба, а после како се све више и више понављало много се збрзало на крају. Исто се десило и када смо певали "Заклетву", руке су први пут пребрзо ишле, мада је то одма исправљено."Ко зна која већ субота" пребрзо отпевана у односу на то како се први пут отпевала пре скоро тачно годину дана.
По мом неком мишљењу све песме су отпеване, чисто да се отпевају, све то може боље да звучи и мелодичније и јаче, само да се напомиње људима.
Још једна ствар која ме је запрепастила је да су пар ликова, када су кренуле гусле, рекли који ће нам ку**ц гусле на трибини. Људи немају свест због чега се то ради, а и сумњам да су знали који су ЉУДИ били на барјацима.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 21 Sep 2014 21:07    Post subject: Reply with quote

Ал ће такви да схвате у секунди да су испали глупи у друштву,па ће се потрудити кришом да сазнају ко су ипак ти људи на барјацима.То и јесте вероватно поента између осталог,јер сигурно је да данашња омладина не разуме много славну прошлост.Не разуме много тога,ал то не значи да не треба да се уче...баш напротив.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 21 Sep 2014 21:35    Post subject: Reply with quote

Bili Piton wrote:
Шта представља ова застава са четири коцкице да их назовем?



јел тај симбол постоји или су момци сами измислилиQuestion
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 22 Sep 2014 08:50    Post subject: Reply with quote

Ваљда је очигледно да је српска тематика на свим барјацима на овој утакмици, ово су 4С представљена на мало другачији начин, ништа више.
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
Bili Piton
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Nov 2010
Posts: 89

PostPosted: 22 Sep 2014 08:58    Post subject: Reply with quote

Ја сам мислио да није можда везана за Русе... Исте су боје као на овој Доњецк.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop