DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ПАЗАР
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 13 Sep 2014 20:58    Post subject: ЗВЕЗДА-ПАЗАР Reply with quote

Нико није рекао да смо се претплатили на све победе до краја сезоне!Биће још и успона и падова током сезоне,али ми морамо да будемо уз клуб!Коначно би требало да је дошло време да се публика пробуди.Ето сад имамо и тај фактор уз нас да је запело негде!Нама изгледа само тако може да проради навијачки менталитет!?Утакмица са Пазаром нема шта пуно да се највљује,то је посебна утакмица за себе...баш као што је и утакмица са Партизаном,Радом,Војводином...има своју тежину и навијачки!Према томе,свако ко и мало држи до себе да је навијач,не сме да помисли да се не појави на оваквој утакмици!
СВИ НА СТАДИОН,ОДБРАНА ТИТУЛЕ ТЕК ПОЧИЊЕ!


Last edited by Генералштаб on 16 Sep 2014 11:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 14 Sep 2014 12:00    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=uUazWpyLpjA

https://www.youtube.com/watch?v=A8jW2z-qKQg


Ако овај масакр у Крушевцу не буде довољан мотив за долазак на утакмицу наших људи и на Истоку и Западу онда не знам .. Покрадени смо најстрашније, као у телећим најславнијим данима . Требао би да нам проради ИНАТ и највећом посетом до сада у сезони, пробамо да станемо на пут, понижавању нашег клуба. Не дајмо на Звезду Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 14 Sep 2014 15:45    Post subject: Reply with quote

Дал су људи помислили...лако ћемо...па не треба да буду на стадиону,али утакмица у Крушевцу је итекако показала прво да ће борбра бити свим средствима,а друго...да ће бити борба до задњег секунда!Зато морамо да већ данас кренемо да причамо људима колико је битно да стадион за викенд буде што пунији!Када се направи та потребна маса...све је другачије!И зато...СВИ НА СТАДИОН!

Last edited by Генералштаб on 15 Sep 2014 08:54; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 14 Sep 2014 20:00    Post subject: Reply with quote






Утакмица која има традицију већ,своју причу...нека тако буде и овај пут!Север мора бити пун,а треба се потрудити и за друге трибине...ово до сада је било све недовољно да би могли да кажемо да смо били на нивоу на који смо сами себе навикли претходних пар година!Звезда заслужује више од 15000-20000 људи на стадиону!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Увек уз тебе
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Mar 2013
Posts: 82
Location: Рашка област!

PostPosted: 17 Sep 2014 10:13    Post subject: Reply with quote

Опет изгледа треба ширити пароле против смрадова из савеза и судијске организације,али их не треба склањати до краја утакмице!
Фудбалски савез стрпати у кавез!
А што се навијања тиче,првих пола сата са Спартаком је "рецепт"..
_________________
КАД КОСОВО ИЗ СРБИЈЕ ОДЕ,НЕМА СРПСТВА НЕМА НИ СЛОБОДЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 17 Sep 2014 10:40    Post subject: Reply with quote

сигурно ће их пароле и песмице отерати, исто као и ова клупска саопштења типа "оће каки-неће каки". све се то лагано претвара у зеко одлази, бјеко одлази...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 17 Sep 2014 10:48    Post subject: Reply with quote

Не може то да се пореди са зеком и бјеком,да је до наше куће...такви би за пола сата били најурени. Ипак,ово је много сложенија ситуација јер је годинама прављено цело једно царство( толетово),и сад се такав позива на легитимност када је свуда позиционирао своје људе који неће наравно дати да он оде "легалним" путем. Север ни једну утакмицу није заборавио на највећег гробара српског фудбала,док је клуб покушао да игра игре са њим очигледно,па их је опалио по ушима.Е сад, кад уши бриде...сад је Толе одлази...ми кад смо говорили да вук длаку мења али ћуд никада...мало ко је слушао. Али нема везе, свакако је то наш правац од кога не одустајемо,и нисмо још све искористили што можемо. Зато нема места очајавању већ да се боримо!
СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 17 Sep 2014 10:51    Post subject: Reply with quote

сви на стадион и сви пред теразије, јер говно се на улици тера.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 17 Sep 2014 10:55    Post subject: Reply with quote

Добро је да неко нешто пише.Помислио сам у тренутку да само ја имам приступ овом форуму....добро јутро Делије!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Дингоспо
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Jun 2011
Posts: 240
Location: Буенос Ајрес

PostPosted: 17 Sep 2014 11:23    Post subject: Reply with quote

Па док смо били први,једва да смо једном по утакмици певали 'Толе лопове',о нечему радикалнијем да не причам,а сад кад је опет наставио, дижемо глас.Не знам за вас,али мени је то лицемерно.
_________________
Нема више старог шанца,тамо стоји пуста рака,нема више Синђелића али нема ни турака...
Back to top
View user's profile Send private message
кнд
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Jun 2009
Posts: 159
Location: РСЦЗ

PostPosted: 17 Sep 2014 12:54    Post subject: Reply with quote

Ајде не сери ! Превише читаш гробарске уписе по разним форумима,то је њихов стил писања... Није ми јасно како НАШ човјек може да напише тако нешто...Па шта смо требали,у тренутку кад смо се борили за титулу и кад смо били најближе њој да скандирамо против фсс и толета цијелу утакмицу?Сасвим довољно и шмекерски је било отпјевати само једном нешто против њих у тренуцима кад славимо нешто,да виде да нам никакав успјех клуба неће помутити памет и спустити тензије према њима.
А да оваква наша досадашња борба не даје резултате-не даје.Да је лако-није.Ал навикли смо на борбе и борићемо се и даље.
СВИ НА МАРАКАНУ !
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодокс Ултр
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2013
Posts: 110

PostPosted: 17 Sep 2014 13:21    Post subject: Reply with quote

Неки не разумеју неке ствари или се просто праве луди.

Да ја се певало 25 минута против волине и фсс-а када смо били први и хитали ка титули било би "дај зајеби њих, треба да се бодри клуб",
а пошто није сада се прича како смо све то заборавили и како 5 минута посвећених њима није довољно.

Људи који воде трибину се максимално боре да не иду из крајности у крајност и да трибина буде оно што треба да буде.
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 17 Sep 2014 14:41    Post subject: Reply with quote

Имамо противнике на много фронтова, али имамо и снаге да се изборимо са свим тим. Друга страна у тренуцима када смо МИ покрадени, на свом сајту (сајту фронта) на насловној страни од 5 вести објављује 3 од нама(утакмица у КШ, наша управа итд..) и тим нападима (по систему "напад је најбоља одбрана") покушава да "опере" потезе оних чију смену мало хоће мало неће, не знају ни они сами више. Ми не смемо да престанемо нашу борбу, и кад поведемо тада најјаче треба да запевамо против гробара српског фудбала!

У суботу играмо са Пазаром чији навијачи су изнели заставу џихада, држава ћути, реакција јавности нула! Време је за нашу реакцију! Да ли се зна да ли су њима дозвољена гостовања или је као и пре? Не занимају ме нешто они, али је сада добро да се зна да ли ће доћи или не.

Треће... Нашим играчима је пољуљано самопоуздање после реално лоше игре у Крушевцу и време је да добију подршку какву су заслужили и ветар у леђа. За то ми и служимо, да станемо уз тим и клуб када је потребно!

Треба и размишљати мало у напред. Следећег викенда је гостовање у Чачку после 2 сезоне... Ко се премишља, нека има на уму да је следеће гостовање тек на крају новембра!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛазарЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Mar 2012
Posts: 62

PostPosted: 17 Sep 2014 14:46    Post subject: Reply with quote

Hаш клуб испада смешан са овим саопштењима ,боље да су ћутали и пустили то онима који су га терали и кад нам je ишло! Поштењачине..
https://www.youtube.com/watch?v=Jsg9b9hwuvI
_________________
Востани Сербие,давно си заспала !
Back to top
View user's profile Send private message
ДорћолЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Apr 2012
Posts: 80

PostPosted: 17 Sep 2014 14:48    Post subject: Reply with quote

Мислим да су многи од нас после ове титуле некако заборавили и прешли преко свега што се дешавало прошлих 7 година, под изговором - узели смо титулу, Толе више не краде. Делије, будите свесни да су прошле сезоне наши играчи ти који су "отели" гробљу титули великим напорима, слогом, другарством...будите сигурни да се ништа није променило и да ветар и даље дува на исту страну Топчидерског брда!!! Ко је мислио да ћемо ове сезоне да се прошетамо до нове титуле, зајебао се....нажалост ово је само почетак. Сада је тренутак да нас буде много и да гласно и јасно пошаљемо поруку гробарским лопужама. Ко не дође у суботу нека зна да је лично једним оком зажмурио на ову крађу нашег клуба. Да не помињем потурице прекопута....СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop