DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ПАЗАР
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 18 Sep 2014 22:30    Post subject: Reply with quote

Да напишем коју , за вола и екипу сте рекли угавном шта је требало, наставити и даље али онолико колико је до групе.
Оно битније, што сте писали исто, што је и добро јер значи да су људи свесни тога је та смореност и летаргија...Баш као што је Генералштаб написао, то се осети чак и на форум кад уђеш имаш осећај да не ради неко време колико је било мало квалитетних уписа, идеја...
Неки узрок у томе је можда ће се неко и сложити у томе што је трибина сазрела мнооого, поготово млађи од којих је доста њих скапирало неке ствари !
Многи ће се сетити првих уписа на форуму где је говорено, а писао је неко и скоро о томе, како форум скоро да и неће требати ако сви знају шта и како...колико је то добро, толико има и неке мане, јебига време је технологије и ако неки клинци прочитају овде неку причу, привући ће га..
Сећам се на старом сајту су били интервјуи са екипама и препричаване су акције Laughing , јебига није тад свако имао нет..то сам читао по неколико пута...
Та еуфорија о којој причате свима је јасно да не може вештачки да се направи и да треба да крене од оних који то ВОЛЕ, онај ког не терају да иде на утакмицу, који нема изговоре јер ће доћи макар и сам на стадион...До пре две године то су била шарања , плакати, акције разне на Дух Звездаштва се постављало нешто сваких 10 минута...
Нећу да помињем ривале, писано је да се не треба наслађивати али сад кад су као заједно, треба још више нас да тргне, ми да будемо бољи него пре, увек за неколико корака испред, да се трудимо...Ривалство је саставни део приче, нормално је да свако хоће да буде бољи...НАПРЕД ЗВЕЗДА, ЗВЕЗДА ШАМПИОН И НАПРЕД ЗВЕЗДО И ЗВЕЗДАЛЕ...
Back to top
View user's profile Send private message
Јевремовић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2014
Posts: 54

PostPosted: 18 Sep 2014 23:12    Post subject: Reply with quote

Људи, сетите се само пред утакмицу са ОФК-ом колико је овде било порука, сетите се кад су сви градови Србије па и доста градова света чекали титулу! Где је нестало све то? Није нас ваљда једна титула задовољила?
ПРОБУДИТЕ СЕ, ЗВЕЗДАШИ! СВИ НА МАРАКАНУ Exclamation
_________________
Знај да никада неће доћи дан, дан кад нећу бити с тобом ја!
Back to top
View user's profile Send private message
DelijeBorca
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 May 2014
Posts: 9
Location: Борча

PostPosted: 19 Sep 2014 16:18    Post subject: Reply with quote

Зашто се песма "Снага" више не пева?

Такође, требало би да се смање цене карата за исток и запад , како би људи који долазе са породицом, долазили чешће и тиме навикавали децу да сутра и они сами долазе.

На северу је битнији квалитет од квантитета, али на истоку и западу и није.

Прошле сезоне нас је било баш доста са леве обале, не знам шта се толико променило да се одустане од ове..
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 19 Sep 2014 16:44    Post subject: Reply with quote

Ролне,папирићи,ролне папирићи ролнеее папирићи што вишееееее
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 19 Sep 2014 18:05    Post subject: Reply with quote

Помислили смо у секунди...то је то. Извели смо клуб на неки пут и сад можемо да се опустимо. Али, као што видите сви, тек ће борбе да предстоје. Али овога пута имамо шансе а не као у последњих ко зна колико година...боримо се и на крају нас на шибицу негде ураде. Ако ништа друго,овог пута то нећемо допустити и зато нам и треба пун стадион! Да овог пута лоповлук не може да прође, да се осети ко је набољи клуб са ових простора!Зато Делије...размрдајте се мало,иде нови циклус борби за наш клуб који ако прегурамо како треба...можда и има наде за нас!
СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 20 Sep 2014 12:42    Post subject: Reply with quote

Да видимо од чега су нам људи...данас лепо време над Београдом.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Јевремовић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2014
Posts: 54

PostPosted: 20 Sep 2014 18:22    Post subject: Reply with quote

Ако нешто не волим то је да кењам и мрачим, али ово вечерас је било очајно. Очајан број људи на стадиону, лоше навијање. Прво полувреме, сем почетка(по зими,киши) и краја (играј и бори се), је било очајно, млако је превише добра реч за оно. У другом смо се мало пробудили али средином полувремена су људи опет престали да певају. Није ми јасно како је СВАКИ ДЕО трибине, кад је певао сам, био ГЛАСНИЈИ него кад је ТУ ИСТУ ПЕСМУ певао ЦЕО север?! Зашто људи певају само кад треба као да покажу да су гласни и јаки, а онда кад сви треба да грмимо они стану и причају? НЕ НАВИЈА СЕ САМО КАД ТВОЈ ДЕО ТРИБИНЕ БУДЕ ПРОЗВАН ДА ПЕВА, НАВИЈА СЕ 90 МИНУТА Exclamation
Било је и добрих ствари, певање на почетку другог, ''о једина, о љубави'' и седање па скакање је одлично, зашто не бисмо вратили и ''кад тешко је''? У ИМЕ СВИХ НАС пун погодак, како се лепо отпевало, најежио сам се хиљаду пута.
Делије, ово не сме да се понови, идемо даље, кад не могу они што долазе на исток и запад да схвате у каквој је ситуацији Звезда и лакше им је сада да од куће гледају јер напољу кренула кишица, будимо ми онда одлични, будимо бољи него икад, а не овакви као вечерас!
Кад нас је било 7 хиљаде у суботу, колико ли ће људе да мрзи да дођу у среду на стадион? МИ МОРАМО ДА НАПУНИМО СЕВЕР, ДА ГРМИМО! СВИ НА СТАДИОН У СРЕДУ, ИДЕМО НА ДУПЛУ КРУНУ!
_________________
Знај да никада неће доћи дан, дан кад нећу бити с тобом ја!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 20 Sep 2014 18:32    Post subject: Reply with quote

Око 6000 људи на северу што је за нас и наше могућности брука и срамота!Ово је ствар са којом морамо да се позабавимо,јер не сме кишица једна да буде разлог за овакав фијаско што на северу што на другим трибинама!Мора да се свако од нас осети одговорним за ово вечерас, и да ради у наредном периоду! Прво за среду, па онда и остале утакмице на Маракани!Можемо једном да дозволимо себи овако нешто,али све преко тога већ никако не би ваљало!
Што се тиче утакмице,садржајно са димовима на почетку,паролама,бакљадом,барјацима са Српским великанима и војсковођама,Српском Аргентином на почетку другог полувремена Very Happy ...и било је добрих делова када се прича о навијању...али највећи утисак је бројност,која овај пут није била како треба!Нема потребе да се кука нешто сад претерано,већ да се схвати ово како треба и да се то исправи већ први следећи пут!
На свима нама је одговорност за сваку следећу утакмицу. Ко год да чита ово нека зна да је и до њега!
Иначе,за помоћ рукометном клубу скупљено је 116270 динара, 10 еура и 10 конвертибилних марака!
СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Delija91Sever
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Apr 2012
Posts: 44

PostPosted: 20 Sep 2014 18:40    Post subject: Reply with quote

Срамота треба бити сваког ко вечерас није дошао на стадион. А свака част свима који су били.
Не могу да схватим да људи не могу да се покрену из својих кућа. Са 7000 људи на стадиону се титула не чека! За нашу Звезду то је мали број људи. И сви морамо дати свој максимум да на следећој утакмици буде пуно,пуно више публике!
Данас је био пљусак, и одмах људи постају мрзовољни и не иде им се нигде. Еј бре!!! Зајебите више гледање временске прогнозе. Шта треба очекивати кад буде заиста падало, било хладно, снег итд...? Игра Звезда, утакмица је, то је и више него довољан разлог да се појавиш!
Видећемо како ће бити наредних утакмица. Али мора многи да ставе прст на чело и да се упитају зашто нису данас дошли, и да ли ће доћи следећи пут!
Пароле вечерас сјајне. Навијање може доста боље. Идемо даље!
_________________
Север је Звезда!!!
Back to top
View user's profile Send private message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 20 Sep 2014 18:44    Post subject: Reply with quote

Гусле
https://www.youtube.com/watch?v=lhSuoBgaCxk
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
borkic92
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 May 2009
Posts: 92

PostPosted: 20 Sep 2014 18:46    Post subject: Reply with quote

А баш сам се осетио као оних година кад је коп био до пола. Мислим да је 90% људи вечерас дало свој максимум и по мени је било океј. Срамотан је број људи на стадиону, то стоји, али ево видели смо данас шта једна кишица пред утакмицу уради Shocked
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 20 Sep 2014 18:47    Post subject: Reply with quote

1914 бакљама...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Јевремовић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2014
Posts: 54

PostPosted: 20 Sep 2014 18:47    Post subject: Reply with quote

Да, наравно, барјаци и пароле одличне, то сам заборавио да кажем.
Иначе, просечно је свако на стадиону дао нешто више од 16 динара (ако се скупљале паре на целом стадиону, не знам јел је само код нас на северу или на целом) за помоћ РК. Да, 16 динара. Страшно, људи неће да издвоје бар пишљивих 50-100 динара за помоћ НАШЕМ КЛУБУ.
_________________
Знај да никада неће доћи дан, дан кад нећу бити с тобом ја!
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 20 Sep 2014 18:48    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1429

PostPosted: 20 Sep 2014 19:04    Post subject: Reply with quote

За помоћ нашем рукометном клубу на вечерашњој утакмици је сакупљено:

116 270 динара
10 е
10 км
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop