DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-СПАРТАК
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
FCRSF
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Mar 2012
Posts: 39

PostPosted: 31 Aug 2014 07:51    Post subject: Reply with quote

Опет се пароле не виде лепо због људи који стоје испред. Не знам да ли је толики проблем да се чучне 3-4 минута.
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 616
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 31 Aug 2014 09:35    Post subject: Reply with quote

како је загрмело "нема дана"..ево и сад се најежих..
Back to top
View user's profile Send private message
spiderman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Nov 2012
Posts: 259

PostPosted: 31 Aug 2014 10:06    Post subject: Reply with quote

Парола једна од бољих у последње време Exclamation СТОП ЕУ Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 31 Aug 2014 11:20    Post subject: Reply with quote

spiderman wrote:
Парола једна од бољих у последње време Exclamation СТОП ЕУ Exclamation Exclamation Exclamation


Back to top
View user's profile Send private message
Јевремовић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2014
Posts: 54

PostPosted: 31 Aug 2014 15:37    Post subject: Reply with quote

Стварно не знам разлог због чега нама није пун стадион. Људи, Звезда је шампион после 6 сезона без титуле, кренули смо у нову сезону као никад до сад, нисмо ни један једини гол примили (!!!) а ми имамо 12 хиљада људи на стадиону. ПРОБУДИТЕ СЕ ДЕЛИЈЕ, ЗВЕЗДАШИ, СЛЕДЕЋА УТАКМИЦА НА МАРАКАНИ ЈЕ ЗА 20 ДАНА, АКО ТАД НЕ БУДЕ ПУНА МАРАКАНА, ИЛИ БАР ПУНИ ИСТОК И ЗАПАД (УЗ ПУН СЕВЕР, НАРАВНО) ЈА НЕ ЗНАМ СТВАРНО ОНДА ШТА МИ ХОЋЕМО, ГДЕ СУ ОНИХ 41250 ЉУДИ КОЈИ СУ БИЛИ ПРЕ 2 ГОДИНЕ ПРОТИВ СПАРТАКА?
ЗА ТИТУЛУ СЕ НЕ БОРИШ ИЗ ФОТЕЉЕ, ДОЂИ НА СТАДИОН Exclamation
_________________
Знај да никада неће доћи дан, дан кад нећу бити с тобом ја!
Back to top
View user's profile Send private message
Драгутин Мати
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Dec 2011
Posts: 207

PostPosted: 31 Aug 2014 17:09    Post subject: Reply with quote

Pancevac87 wrote:
Генералштаб wrote:


Између осталог због овога вреди бити део Севера.
Звездаш, Србин, Патриота, Русофил!

Живела Србија, живела Русија!


Били смо и остали једина ријеч здравог разума у овој напаћеној земљи!
_________________
‎"Од Главе Зете,до града Спужа..."
Back to top
View user's profile Send private message
Нуклеар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 445
Location: Па...

PostPosted: 31 Aug 2014 20:04    Post subject: Reply with quote

Овај гол ми је био у рангу Калуђеровића (ваљда он) против Јавора у деведесет неком, колико сам се радовао...
Посета нажалост трагично мала, када се има у виду да игра шампион, који има 4 победе у низу и који игра фудбал. Заситили се људи мобилизације, или шта већ.
_________________
на свету све си нам, за боље не знамо, и небо над нама, цело је звездано...
Back to top
View user's profile Send private message
Celtic
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Sep 2004
Posts: 281

PostPosted: 31 Aug 2014 23:05    Post subject: Reply with quote

Немојмо да занемаримо чињеницу да је народ у до сада невиђеној беспарици и да се стање додатно погоршало у последњих годину дана. Већини је 400 или 500 динара, колико треба да се да за бочне трибине, буквално постало луксуз. А истовремено може бесплатно да гледа Звезду на ТВ.
Наравно, рећи ће неко, прави звездаш ће се снаћи, одрећи нечег другог, прећи на Север, извадити пропусницу. Али овде говорим о оним људима који су ту повремено, који на дан утакмице почну да размишљају о евентуалном одласку на утакмицу и чији изостанак сада осећамо кроз недостатак неких пет хиљада људи на стадиону.

И поред тога, ова посета је мисаона именица за било кога у региону и било кога на овом нивоу квалитета фудбала, а одговара посети на Маракани из неких далеко успешнијих времена.
Back to top
View user's profile Send private message
1945
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2011
Posts: 292

PostPosted: 01 Sep 2014 22:56    Post subject: Reply with quote

сматрам да и ми који смо били на овој утакмици нисмо положили испит.Осећа се летаргичност,нема енергије при певању песама као да је све то на силу.Изузев оног дела који је десно од шипке и на овој утакмици оног малог дела изнад горње шипке са леве стране који навијају како треба ово остало је баш на силу,они испод крова ништа,они лево од шипке катастрофа ,јел шипка треба да вас прозива а у самом сте језгру копа?Коп то је место на трибини са којег највише одјекује песма,оно које носи целу трибину и стадион и тамо стоје они најзагриженији ако ниси такав ако не осећаш то,теби није место тамо,помери се у страну или промени трибину немој да правиш будалама оне који су ту!Ајде да покушамо да се пробудимо,да ако већ стојимо у копу осетимо и одговорност и оно зашто смо ми ту,певајмо нашем клубу иако нам се можда у том моменту и не пева али једноставно морамо да знамо да је север а самим тим и звезда таква каква јесте зато што има нас а ако ми који стојимо у копу почнемо да забушавамо онда ту среће нема нити ће је бити!КАД У КОПУ СТОЈИШ ТИ,МОРАШ ЗВЕЗДУ БОДРИТИ...!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop