DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

СУБОТА 20:30, СВИ У НОВИ САД
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 21 Aug 2014 04:27    Post subject: Reply with quote

Ма кога боле курац како они зову људе на стадион!?Не помаже мржња према другом,кукњава...то се ради другачије,али тешко да то ови што се тамо представљају за навијаче знају. И зато...да гледамо ми себе,а да се на мржњу напајамо мржњом...то никад нисмо радили нити нам треба таква врста "позива" на утакмицу.Имамо ми своје здраве и нормалне разлоге зашто смо уз клуб...овако нешто нам не треба.
За нас је ово битна утакмица на терену,а на трибинама о давно то већ није,али нека традиција те вуче да помислиш да може и ту да буде занимљиво...Све у свему да се оставимо ми њих и да се окренемо себи.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Пресретач
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Feb 2010
Posts: 64

PostPosted: 21 Aug 2014 13:59    Post subject: Reply with quote

Зна ли се да ли ће сутра бити карата на Маракани?
_________________
У победе са нама ти!
Back to top
View user's profile Send private message
Каменко
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jul 2013
Posts: 69
Location: Пиз ди Материни

PostPosted: 21 Aug 2014 15:53    Post subject: Reply with quote

Идемо још једном, у гомили гостовања, да кажемо свом клубу колико га волимо, без обзира где игра, кад игра, како игра, с ким игра... Нека трибина кипи од Делија Arrow Exclamation https://www.youtube.com/watch?v=SvPpPRU5HE0&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
Земо
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Sep 2012
Posts: 94

PostPosted: 21 Aug 2014 19:15    Post subject: Reply with quote

DRAGAN 1389 wrote:
"Запитајте се да ли би волели да у будућности гледате реке сланинара или реке београдске гамади како иду према стадиону"?
Е овим речима екипа са северне трибине Карађорђа најављује утакмицу са нама,овако причају о Београђанима,па нека ове речи буду још већи мотив да та како они кажу гамад преплави улице Новог Сада па ће они бити управо та гамад која не може да промоли нос из својих мишијих рупа,БЕОГРАЂАНИ сви у Нови Сад,за браћу из осталих делова Војводине и Новог Сада се не бринем доказаће сами увек великом бројношћу у НС колико Нови Сад и Војводина воле Звезду!


На ово њихово писање, једини коментар може бити: ВОЛЕМ ЗВЕЗДУ! Very Happy
Не треба се уопште оптерећивати са овим стварима, због оваквих размишљања им је трибина ту где јесте, у курцу... Зато сва београдска гамад, све војвођанске улизице, сви роботи из фабрике и остали правац Нови Сад, да покажемо како се бодри клуб!

Пс: Извињавам се на дуплом упису, избришите претходни, случајно сам послао само цитирано.
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 21 Aug 2014 20:44    Post subject: Reply with quote

Quote:

Od srede u podne navijači dva kluba moći će da kupe karte za predstojeću utakmicu na biletarnici Gigstix-a, u Dr Tehnu, knjižarama Vulkan, Pangea Tours-u, Bulevar Books-u, dok će se ulaznice od petka naći i na biletarnicama stadiona "Karađorđe".


Места у Новом Саду где се може купити карта
Back to top
View user's profile Send private message
GoXi
ДЕЛИЈА


Joined: 08 Sep 2009
Posts: 131

PostPosted: 22 Aug 2014 10:43    Post subject: Reply with quote

Знам да север већ дуго није скандирао име неког играча, али мислим да у суботу треба на достојан начин да се опростимо од нашег капитена. Већ данима размишљам о његовом одласку и чињеници да са Милијашем одлази можда и последњи играч који ће уз своје име успети да упише толики број мечева и голова за нашу Звезду и да ће се о њему са поносом причати и кад не буде ту. Волео бих да грешим и да ови клинци успеју да ме демантују у годинама које долазе, али реалност је да ће отићи са Маракане за годину,две, можда три. Мало је играча који су били спремни да остану уз клуб свих ових година и да се боре са свим потешкоћама кроз које смо пролазили и кроз које и даље пролазимо. Ненад Милијаш је један од њих.

Сви у Нови Сад по нова три бода!
_________________
У Крајини православне свеће никад нико угасити неће!!!

http://www.youtube.com/watch?v=D3o6k0sSO5c
Back to top
View user's profile Send private message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 22 Aug 2014 14:21    Post subject: Reply with quote

GoXi wrote:
Знам да север већ дуго није скандирао име неког играча, али мислим да у суботу треба на достојан начин да се опростимо од нашег капитена. Већ данима размишљам о његовом одласку и чињеници да са Милијашем одлази можда и последњи играч који ће уз своје име успети да упише толики број мечева и голова за нашу Звезду и да ће се о њему са поносом причати и кад не буде ту. Волео бих да грешим и да ови клинци успеју да ме демантују у годинама које долазе, али реалност је да ће отићи са Маракане за годину,две, можда три. Мало је играча који су били спремни да остану уз клуб свих ових година и да се боре са свим потешкоћама кроз које смо пролазили и кроз које и даље пролазимо. Ненад Милијаш је један од њих.

Сви у Нови Сад по нова три бода!


Па није се он вратио у Звезду сто је хтео, него сто није имао где друго. Солидан је он играц у овој насој Звезди, али мислим да за пар година висе га се нико неце сецати.
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GoXi
ДЕЛИЈА


Joined: 08 Sep 2009
Posts: 131

PostPosted: 22 Aug 2014 14:24    Post subject: Reply with quote

Ти можда нећеш, ја сигурно хоћу. По мени је заслужио да га испратимо како доликује капитену Црвене звезде. Опет кажем, то је мој лични став.
_________________
У Крајини православне свеће никад нико угасити неће!!!

http://www.youtube.com/watch?v=D3o6k0sSO5c
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 22 Aug 2014 15:03    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=wKgVY_qgXC0

http://www.youtube.com/watch?v=_iYO7vugeJY

Ово су по мени два гола која су решила титулу на два можда и најтежа гостовања и то су оба пала на почетку. Да је нека екстра класа није, да се не лажемо, али за ову лигу је доктор. Хвала Мики на свему и срећно!!!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 22 Aug 2014 18:43    Post subject: Reply with quote

По мени је Павичевић дао најбитнији гол... Но то није тема ове наше емисије. Лепо да ми одемо у НС у што већем броју и помогнемо да се узму сва три бода, искењамо се у уста оним јадницима и то је то.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 23 Aug 2014 20:00    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 Aug 2014 21:49    Post subject: Reply with quote

По овом усраном времену добро наше издање!Много људи,навијање је имало своје добре моменте,пиротехника...добра игра на терену,и ако ту има још много простора за напредак...полако нам ово прелази у навику што је одлично јер ређамо успехе и не терену и не трибинама!На добро се човек брзо навикне...зато треба увек имати на уму који је пут пређен до данас и колико цела наша прича има тежину и смисао,да се не заборави колико је битно да нас има што више!Зато из кола у коло што бољи да будемо...и сваким новим викендом,корак ближи ка циљу!
СВИ НА МАРАКАНУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 24 Aug 2014 06:33    Post subject: Reply with quote

Радост након гола
https://www.youtube.com/watch?v=PZKMHNEFvZA

Дозивање са западом
https://www.youtube.com/watch?v=H2mfcVXK88Y
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 24 Aug 2014 07:09    Post subject: Reply with quote

Поново кретенски улаз на стадион. Пунимо трибину до полувремена, жандари непотребно дижу тензију, гурају и ударају наше људе, избацују из реда итд... На стадиону одлична бројка, навијање добро, колико год је то могуће на оној трибини која је дугачка 100 метара... На моменте одлично!
Све у свему, масовно испраћено дерби гостовање и МНОГО битна победа 11 цигана на терену и пар хиљада на трибинама!

Шта значи она парола за усташе и Delije.net?

Капитенчино, хвала ти!
Back to top
View user's profile Send private message
Пабрате...
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 May 2011
Posts: 462

PostPosted: 24 Aug 2014 08:34    Post subject: Reply with quote

Добро одрађено гостовање. На противничку групу не треба обраћати пуно пажње јер већ неко време они не представљају ни донекле групу која парира. Гласнији су им и ови симпатизери са запада. А то је тек посебна прича људи који се представљају као симпатизери а већ традиционално нападају звездаше на западу,они заводе ред и гледају ко пева, ко устаје. То је менталитет ко у сеоској лиги, нигде не идеш само кад ти дођу гости на запад и то сипатизери ти прерасташ у хулигана.
Жао ми патика..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop