DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ бр.4 СУБОТА 20ч ПИОНИР
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zvezdino
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 679
Location: ушће Саве у Дунавац

PostPosted: 20 Jun 2014 16:48    Post subject: ДЕРБИ бр.4 СУБОТА 20ч ПИОНИР Reply with quote

сутра СВИ у 17 и 30 код Вуковог споменика! ту ће се делити карте и заједно ићи на утакмицу.Сутра нема изговора субота,леп дан,домаћини, предпоследња утакмица, у сезони мора да се тресе Пионир!


Зар сад на крају да посустанемо , и да јој окренемо леђа

Ајде бре да напунимо Пионир до последње столице и уведемо ово у мајсторицу ... Идемо браћо - За Звезду, за Нас

_________________
...... КАД ПОРАСТЕМ БИЋУ КАО СОГОМОН ТЕЛИРИЈАН......
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 21 Jun 2014 20:46    Post subject: Reply with quote

Ако је неко крив, осим судија, што смо данас изгубили ...онда смо то ми!

Започели смо утакмицу одлично да боље не може, кроз целу утакмицу такође добро , могу да кажем и одлично, навијали ...ако последњих 5 минута када смо имали 7 поена предности и када смо било најпотребнији клубу није нас било нигде ...као да смо само чекали да се што пре заврши утакмица ...и онда смо дошли до продужетака где смо такође морали боље ...

Али шта је ту је...пред нама је дугачак одмор, треба напунити батерије јер у сезону нову креће група верних Делија Wink
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 21 Jun 2014 20:54    Post subject: Reply with quote

Па нисмо ми машине,морамо и да паднемо у неком тренутку.Реално једно од бољих навијања у последње време,стварно смо били на нивоу и на крају узели заслужени трофеј Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 353

PostPosted: 21 Jun 2014 21:24    Post subject: Reply with quote

Немојте сад да кукумачете ту као пичкетине и да тражите длаку у јајету!! Стоји то да увек може боље,али ово ноћас је био наш неки максимум,мислим да смо изгрмели 38 минута и једноставно људи се уморе,дође до пада,ломи се резултат,нервоза..имали смо победу у рукама,нисмо је узели шта је ту је,идемо даље! Опет се враћем на то да људи не забораве,наш клуб фактички није постојао пре 3 године,ово што смо успели да урадимо за кратак период је фасцинантно!! Вероватно ћемо другу годину за редом играте Евро лигу,ту су и наши купови које смо узели..доћи ће и та титула,само полако!!
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
блоковии
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2013
Posts: 160

PostPosted: 21 Jun 2014 21:43    Post subject: Reply with quote

Буквално 35 минута у трансу, морао је пад у навијању да се деси кад тад, право је чудо да се и раније није десио. Искрено ово је одлично било, једно од најбољих навијања на баскету у последње време, треба бити самокритичан, али не по сваку цену, ово данас не заслужује да сваљујемо на нас терет због пораза, поред судија, једино још да смо стрчали на терен, и ми убацивали лопту у кош!

БРАВО ДЕЛИЈЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
FCRSF
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Mar 2012
Posts: 39

PostPosted: 21 Jun 2014 21:47    Post subject: Reply with quote

Много боље навијање него на другој утакмици, наравно, и даље може још боље. Дозивање са партером звучало одлично, можда је требало поновити још који пут, али добро.

Мени је једино криво што смо ми дозволили судијама (иста тројка као прошли пут кад смо били домаћини!) да нас два пута без проблема покраду, нама пред очима. Оно прозивање "судија педеру", и слично је нешто на шта су они навики мање више, и нема никаквог ефекта. Моје мишљење је да их треба прозивати директно, именом и презименом, и много гласније од онога што смо ми радили. Да их натераш да се запитају колико је безбедно то што раде.
Back to top
View user's profile Send private message
Трики
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2011
Posts: 156
Location: Наш највећи стадион

PostPosted: 21 Jun 2014 22:09    Post subject: Reply with quote

Ово стварно није нормално каквој смо свађи присуствовали вечерас. Да ли је нормално да после свињине и кукњаве оног малог дебилка судијски критеријум толико постане субјективан. Пишам им се и на лигу и на титулу.
Навијање баш добро, често је цела хала кључала, показали смо свима ко је ко што се навијања тиче.
Back to top
View user's profile Send private message
Трики
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2011
Posts: 156
Location: Наш највећи стадион

PostPosted: 21 Jun 2014 22:17    Post subject: Reply with quote

Трики wrote:
Ово стварно није нормално каквој смо свађи присуствовали вечерас. Да ли је нормално да после свињине и кукњаве оног малог дебилка судијски критеријум толико постане субјективан. Пишам им се и на лигу и на титулу.
Навијање баш добро, често је цела хала кључала, показали смо свима ко је ко што се навијања тиче.


Крађи уместо свађи, зајебах се.
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 21 Jun 2014 22:21    Post subject: Reply with quote

Слажем се за оштрије прозивање судија у наредном периоду. Нас исти људи масакрирају годинама . Белошевић који је наш најбољи судија и признат у Европи удаљен је после првог нашег меча где смо добили, оном Оберкнежевићу је прећено смрћу, њему и његовој породици, човек је случај и у полицији пријавио ... Сада не раде гепеци и пребијање судија у свлачионцима док свиња чува стражу, одлучили су се за радикалније методе видим. Извукли су опет свој кадар из рукама и раставили нас са земљом ... Могуће, да ће се сада, после оваквог критеријума суђења у последња три меча, Усташа богдановић умилити да игра за репрезентацију ...

Веома добра подршка клубу, искупили смо се за прошли меч, хала је горела . Поносан сам после ове целе сезоне, не само овог меча иза нас ... Много утакмица је било за испратити на свим фронтовима , много живаца се покидало ... Али ВРЕДЕЛО ЈЕ ЗА ЈЕДНУ ЈЕДИНУ . На крају крајева и нисам нешто тужан, пехар је завршио у нашим рукама, и осећам се некако посвећено ... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 21 Jun 2014 23:20    Post subject: Reply with quote

Немам пуно тога да додам, слажем се са већином коментара... Добро, успони, падови у навијању... Све је то нормално, али имам осећај да је пад у продужетку био само због прве оне тројке Партизана и почетне серије што никако није добро... Ал да га не тупим и ја пуно... Једно од најбољих издања ове сезоне, у пресудним моментима смо заказали ал јеби га, имамо сад паузу, идемо на заслужен одмор, следећа сезона, још јаче, још боље!
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 21 Jun 2014 23:23    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=MNTjCFq584I&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=4qun3R4CwaY&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
Душан Силни
ДЕЛИЈА


Joined: 14 May 2011
Posts: 137
Location: царски град Призрен

PostPosted: 22 Jun 2014 02:22    Post subject: Reply with quote

Ма, попишам им се на титулу Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 22 Jun 2014 04:24    Post subject: Reply with quote

Солидно навијање до пред крај,онда пад на трибини са падом на терену и једноставно то није било то.

Крађа трофеја је једна од најгорих ствари икада урађена,ко их јебе,кога занима,тиме се доказује само компекс и немоћ,да су то они урадили спрдали би се још дуго са тиме,јебо трофеј.

Уместо тога да смо грмели продужетак и поготово на крају,сетите се оне ситуације у Нишу кад смо били поносни кад они дижу трофеј а тона нема гробарскога нигде,само се цигани чују,а ово крађа трофеја,јако безвезе.

Сад бих написао лепо да се одморите,али собзиром на околности,мућке,превирања и унутар фк-а и унутар кк-а,биће ово мучно лето.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
VozdovacLeSevernaSnaga
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 May 2014
Posts: 18
Location: Вождовац

PostPosted: 22 Jun 2014 06:11    Post subject: Reply with quote

Коначно смо се пробудили , није уопште било лоше што се навијања тиче, али смо попустили пред крај
Некако је постало уобичајено да се играчи усеру кад 5 минута пред крај имају предност. Мора нешто да се мења , Катић синоћ ко за њих да је играо , са 4. личном грешком се пробудио као... Само се надам да све ово што се дешава око фк и кк не утиче на нашу бројку кад почне лига Exclamation
_________________
Увек са тобом, увек са тобом
СЕКЦИЈА ВОЖДОВАЦ!
Back to top
View user's profile Send private message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 22 Jun 2014 06:31    Post subject: Reply with quote

Део прве четвртине
http://www.youtube.com/watch?v=4qun3R4CwaY
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop