DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ бр.4 СУБОТА 20ч ПИОНИР
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 17 Jun 2014 10:12    Post subject: Reply with quote

http://youtu.be/bfdS18Q5Q-M?t=55m49s
Back to top
View user's profile Send private message
sr[B]
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Oct 2010
Posts: 52
Location: Нови Сад

PostPosted: 17 Jun 2014 10:36    Post subject: Reply with quote

Оно синоћ је било прелоше, како бројка тако и навијање ... У центру сектора људи ћуте константно, неће уста да отворе. И мишљења сам да то нема везе са резултатом, јер ако неко ћути од почетка, онда је то лелемудност а не последица резултата... Додуше и они на терену су играли на нивоу петолигаша, али то нама не сме бити оправдање за онакво навијање ( а и бројку) на дербију !!! Кад вежемо четири-пет поена пробудимо се на пар минута и онда опет зимски сан. Након завршетка се већина брже боље разбежала.
За суботу се све мора радикално променити. Почевши од водећих. Ситуација је таква каква нажалост јесте, али опет, у суботу ће бити последња утакмица у сезони, укупно гледано све спортове, и морамо се сви максимално ангажовати тих 2 сата! Јуче је требао ЈЕДАН који ће покренути масу, а имали смо 5-6 који су покушавали али никако нису успевали, што због ауторитета, што због неуиграности. Значи ЈЕДАН човек на ПРЕПОЗНАТЉИВОМ месту, и све ово ће бити много боље !

Притом, да ако је могуће (уз апел са шипке), више не наседамо на представе дукљанина, почевши од театралног улаза на терен, па до шетања уз трибину, зато што он управо то и хоће ! Да ми пикирамо њега, чиме свесно прима притисак на себе, и сав наш гнев иде ка њему, чиме се ми трошимо, а њему набијамо самопоуздање... Елегантно га искулирати у свакој представи, чиме ћемо изазвати бес код њега, а ми остати фокусирани на оно шта треба !
Back to top
View user's profile Send private message
Стојко
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Feb 2014
Posts: 40
Location: Београд

PostPosted: 17 Jun 2014 10:44    Post subject: Reply with quote

Значи ми дефинитивно имамо проблем што се навијања тиче. Знам да ћу сад бити на удару након овог мог коментара. Људи, ми губимо и уместо да дамо ветар у леђа играчима, шта? Ми ништа. Нисмо се чули, срамота! Морамо на томе да радимо. Нема коментарисања меча, суђења итд. Како је могуће да је север заказао када је било најпотребније у последњој четвртини. Какво је навијање тада било? Нећу да чујем оно "и ми смо од крви и меса" е па брате нисмо! Шта је са оном фабриком ултраса? Какви смо ми ултраси бре не навијањмо кад је натеже? Шта, треба да водимо +20 па да грми Пионир? Па то може свако. Јбт као да навијамо механички. А и ови наши кошаркаши, целе сезоне кидамо тај Партизан и сад кад је најпотребније када ТРЕБА ДА СЕ ИГРА СРЦЕМ ми ништа. Али, надам се да ће исправити они све и да ће добити наредне две текме, ипак још ништа није изгубљено.
_________________
Краљевина Србија у срцима сија!
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 17 Jun 2014 10:47    Post subject: Reply with quote

Сложићу се са дечком изнад,ово морамо да исправимо у суботу! Не смеју у копу да буду људи чије навијање зависи од резултата или од било чега другог.Где су нестали људи који су били ту кад смо преокретали текме против Макабија,Будивељника,Мега Визуре..и ту смо губили целе мечеве па смо навијали како треба! Мислим да је проблем у томе да карата нема у слободној продаји,и нико неће да крене на текму а да не зна дал ће је сигурно добити испред хале.Треба да се прича људима који су проверени где могу узети карте на време да не долазимо у ситуацију од синоћ да нам трибина није пуна.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 17 Jun 2014 10:53    Post subject: Reply with quote

Мора да се искритикује оно што није добро а то је цео приступ јучерашњој утакмици.И ако смо и даље ми далеко боље навијали док смо у дебелом минусу,него оно пре пар дана...то не сме да нас задовољава нити испуњава!Јуче се видело да је јако мала разлика између две трибине када губе,а то не би смело да буде тако!Ако је неко научио да навија и у поразу,константно...више година...онда смо то ми.Само мућните мало главом,присетите се свега,како је грађена наша трибина,на чему почива...и схватићете да је увреда да се видно не осети разлика између нас и других када и ми и они губимо.Јуче смо се на минус 3 буквано усрали да случајно не поведемо...како ми,тако они на терену...мора то да се поправља под хитно,ако мислимо да дигнемо пехар ове године!Терен вуче трибину,али и трибина вуче терен...и на оних минус 3 смо морали да дамо све од себе,и ону енергију коју буквално немамо у том тренутку...а не да се понесемо онако како смо.Пар дана одмора,па да се исправи ова грешка!
Само треба бити свестан онога што не ваља и то треба и рећи...да би што пре могли да напредујемо!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 423
Location: Лисабон

PostPosted: 17 Jun 2014 11:06    Post subject: Reply with quote

sr[B] wrote:

Притом, да ако је могуће (уз апел са шипке), више не наседамо на представе дукљанина, почевши од театралног улаза на терен, па до шетања уз трибину, зато што он управо то и хоће ! Да ми пикирамо њега, чиме свесно прима притисак на себе, и сав наш гнев иде ка њему, чиме се ми трошимо, а њему набијамо самопоуздање... Елегантно га искулирати у свакој представи, чиме ћемо изазвати бес код њега, а ми остати фокусирани на оно шта треба !


Душко Вујошевић је са медицинског становишта психички поремећен човек, а са "духовног" би слободно могло да се каже да је поседнут, у доброј мери, неким ентитетима/демонима (бес, страх, мржња...). За њега је ово борба за "све што има у животу", а не борба за титулу, јер он се не осећа оствареним човеком, ни поред обезбеђене егзистентције, нити оствареним у својој професији и поред "освојених" 12 титула за редом.

Такве људе из такта изведе само кад их неко исмејава или их потпуно игнорише, а мржња са наше стране и било какво посвећивање пажње га само хране, зато је и прошао поред наше трибине итд... Најбоље би било зајебавати га неким скандирањем, аплаудирати му и сл.

И наши играчи не би требало уопште "улазе у игре" са стоком, нити да их мрзе, или се нешто посебно пале "лично", "сад ће мо ми њима да вратимо за тучу" и сл. Довољно је Душко њима испрао мозак да су ту они много јачи сигурно. Зато су нас и развалили 20 разлике у утакмици деценије на нашем терену, коју да смо добили, узели би сигурно и титулу: можемо да кажемо, 'ладно, да нас је урадио к'о мајмуне.

Играчи би требало само на игру да мисле, да дигну два прста кад има судија свира фаул и да пруже руку и помилују по коси сваки пут стоку кад имају неки контак, фаул и слично са стоком.

А Лепог Душка ћемо лако да зајебавамо од наредне сезоне АКО(!!!) освојимо титулу.
Back to top
View user's profile Send private message
У ДИМУ СВЕ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Jul 2013
Posts: 66
Location: ...далеко од мора...

PostPosted: 17 Jun 2014 11:08    Post subject: Reply with quote

У суботу мања бројка -навијање одлично,синоћ опет се понавља да много њих блеји ,гледа текму.Опет се исто понавља да чим се да саопштење да се деле карте сви дотрче испред Пионира ..и то им је довољно само да се нађу ту...јбт да ли уопште исти ти имају свест о чему се овде ради.Колико залуталих и изгубљених ликова константно долазе и изнова исто раде.Клуб изнад свега и нема друге!!!
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 17 Jun 2014 11:10    Post subject: Reply with quote

Чињеница и сурова реалност је да имамо безмудаше у екипи који су изгубили сваку битну утакмицу ове сезоне,једини који могу колико толико да им повећају јебено самопоуздање смо ми,сетите се будивељника,макабија и уникса овде...али ако смо млаки и безкрвни као синоћ оде још једна титула код хрвата.Недавно је неко на северу поставио право питање:Шта је потребно да се деси да би ова трибина грмела,е то је право питање за све нас...
Back to top
View user's profile Send private message
У ДИМУ СВЕ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Jul 2013
Posts: 66
Location: ...далеко од мора...

PostPosted: 17 Jun 2014 11:19    Post subject: Reply with quote

Карте да ли се деле или не не треба да буде кочница да ли ће људи да крену на текму или не.Крени ,пробај,цимај се ...можда уђеш а можда и не ,битна је воља сваког појединца.Опет понављам ЉУБАВ ПРЕМА КЛУБУ првенствено!
Back to top
View user's profile Send private message
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 17 Jun 2014 11:21    Post subject: Reply with quote

Може овде по хиљадити пут да се пише иста ствар али док први редови не буду горели нема од навијања ништа .
Back to top
View user's profile Send private message
унцле вања
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 753
Location: ган поинт

PostPosted: 17 Jun 2014 12:02    Post subject: Reply with quote

У ДИМУ СВЕ wrote:
ЉУБАВ ПРЕМА КЛУБУ првенствено!


никад нисмо били као они нити ћемо икад бити.
_________________
ПРАВДО СРБИЈЕ,СТИДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
У ДИМУ СВЕ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Jul 2013
Posts: 66
Location: ...далеко од мора...

PostPosted: 17 Jun 2014 12:11    Post subject: Reply with quote

УНЦЛЕ ВАЊА знаш на шта мислим.Не треба тражити било какве изговоре да се не дође на текму!Али прихватам исправку.
Back to top
View user's profile Send private message
veinar90
ДЕЛИЈА


Joined: 08 Nov 2007
Posts: 179

PostPosted: 17 Jun 2014 12:11    Post subject: Reply with quote

макарије wrote:
Може овде по хиљадити пут да се пише иста ствар али док први редови не буду горели нема од навијања ништа .


Први редови прво треба да се очисте од обданишта и клинки које праве ”селфије”, а гласа не пуштају. Као што се један од вођа попео пред крај на горњу шипку да пробуди те горе, тако неко пре утакмице треба да објасни деци да НЕ МОГУ ту да седе, јер постоје људи који желе да навијају и који нису ту да би причали другарима из одељења како су дотакли неког од ”виђенијих”.
Back to top
View user's profile Send private message
eric cartman
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Sep 2010
Posts: 52

PostPosted: 17 Jun 2014 12:13    Post subject: Reply with quote

Ми у екипи осим Блажича и донекле Џенкинса немамо "лудаке" који потезом могу да распале масу, да покрену и оне статичне, сјеменкаре и љубитеље кошарке... Људи промаше три тројке и препадну се као дјевојчице, не знају куд бију! А ми се уклопимо у то и пратимо их, посматрамо, тројка, продор, сад, додај, не прави фаул... Јебеш ми све, ја никад нисам скапирао зашто неки људи долазе на трибину, на утакмице у опште! Ја кад гледам Милутинац, ту у крају, онако из спрдње не могу да сједим мирно... Ваљда имаш то у себи или немаш, не знам! Овај пут нећу да се дотичем носталгије, ваљда су сви скапирали колико нам је лошег донио квантитет, пуко повећање броја људи на трибини, стадиону, хали... Ко није скапирао нека види разлику између гостовања и домаћинства у Пиониру, у ових неколико дана! Као уништили смо их паролама, јао што смо их зезнули, баш смо им рекли... Свака част, али то ми личи на фејсбук препирке! Док ми нешто лелемудимо људи грме у нашој кући! Друго полувријеме је било криминално са наше стране, осим на моменте! Прича код мобилизације је била у фазону само нека људи дођу, временом ће научити, направићемо навијаче од њих... Има једна стара изрека, скроз примјерена - од гована се пита не прави!
_________________
Крст носити вама је суђено
страшне борбе с својим и с туђином!
Тежак в'јенац, ал' је воће слатко!
Воскресења не бива без смрти...
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 17 Jun 2014 12:14    Post subject: Reply with quote

OffenbachDS1989 wrote:
ZF јел моѕеш да нас поштедиш мало твојих парола исечака из новина и патетитичних реченица на свакој теми!? напиши некад неки навијачки коментар из своје главе ако ти падне на памает ово има све на другим местима кога занима.


Ок, ајде, кад ме већ вучеш за језик. Навијање јако, јако лоше за овакав тренутак ... Кукавица и прозивање гробара - једине светле тачке . Али шта је са утакмицом ?
Бројност је била исто лоша, пуно празних столица у Пиониру.Такође много људи од присутних, који не да нису учествовали у навијању, него су ладно преседели цео меч. Несхватљиво ми је да гробари имају већу жељу за 13 узастопном Титулом, него ми за првом после 15 година ? Или ми ту нашу жељу уместо да искажемо кроз громогласну песму подршке, исказујемо ћутањем, стрепњом и зебњом ... Видим данас сви прозивају наше кошаркаше за страх у одлучујућим тренуцима, а шта је са нама ? Као да смо ми Богом дани, па је довољно само да тражимо нешто, а ништа да не дајемо заузврат. Да смо показали прво бројношћу, па после и правом песмом подршке током целог меча, наши кошаркаши би однели победу синоћ, уверен сам у то . И није ме срамота да признам да је 400 гробара синоћ боље навијало, него нас 4 000 ...
Ма како се следећа утакмица завршила, остала нам је још једна кући, на којој можемо да исправимо грешке. Да првенствено помогнемо нашем клубу да освоји Титулу, и самима себи докажемо, да умемо да дамо прави ветар у леђа клубу када треба ... А гробаре ко јебе, они јадни и не знају више где су све шупљи ..
Навијати целу утакмицу јаким темпом није нимало лако, и јесте нека врста жртвовања, али је зато победа на крају слађа ...
А Титула у свињиној ери ће бити посебно .
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop