DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ бр.4 СУБОТА 20ч ПИОНИР
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Фараон
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Mar 2009
Posts: 151

PostPosted: 15 Jun 2014 20:42    Post subject: Reply with quote

Њима је то и циљ,да је практично пониште(титулу).
Наши их јуче разбили на терену,а сви данс причају о циркусу,суђењу...
Све је оно јуче изрежирано,хватају последњу сламку спаса,треба бити паметан и задати им нокаут!
Back to top
View user's profile Send private message
НПЛ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Mar 2009
Posts: 722

PostPosted: 15 Jun 2014 20:45    Post subject: Reply with quote

А што не бих могао брате?
20 година нас јебу, узимају титулу и рукама и ногама, и на дозвољен и недозвољен начин, и кад једном саставимо тим коме не могу да парирају, урушавају првенство, праве циркусе, свиња даје знак да праве класичне фрањевачке свињарије јер је свестан да је пуко. Па погледај последњих неколико година колико пута су се ти фини кошаркаши партизана тукли са свим живим екипама...против хемофарма је квота 1,01 да ће да изазову тучу...штета што немамо више Авоџобија у екипи, да видим тог мудоњу који би смео на некога да крене Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 15 Jun 2014 20:45    Post subject: Reply with quote

негде прочитах као незваничну информацију да су одлучили да не излазе на терен.Мислим да је телеграф у питању,али то су још не проверене информације предпостављам,које не треба узимати за озбиљно
Back to top
View user's profile Send private message
VozdovacLeSevernaSnaga
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 May 2014
Posts: 18
Location: Вождовац

PostPosted: 15 Jun 2014 20:46    Post subject: Reply with quote

ако се обистине те гласине о њиховом не игрању , онда су стварно стока , не заслужују ни да имају клуб , какви су паћеници...
_________________
Увек са тобом, увек са тобом
СЕКЦИЈА ВОЖДОВАЦ!
Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 15 Jun 2014 20:50    Post subject: Reply with quote

НПЛ wrote:
...штета што немамо више Авоџобија у екипи


Први ми је он пао напамет синоћ!


А немам појма што не могу искрено да је славим, не свиђа ми се што нам је спорт у курцу и што је постао споредан поред ових "глава" ван њега. Чудан осећај, али титула се пише наравно!
Back to top
View user's profile Send private message
FCRSF
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Mar 2012
Posts: 39

PostPosted: 15 Jun 2014 20:54    Post subject: Reply with quote

Ај не наседајте на ове њихове покушаје ко зна чега! Вратили су се на терен минут пре него што им је истекло време јуче. Сутра ће одлучити да ће ипак да играју, и то сат времена пре утакмице. На нас то не сме да утиче.

Чак и да не дођу, ово је тек друга утакмица, и свакако се не би сутра славила титула. А кад се буде славила, треба је прославити како треба. Ипак је то нешто што се чека превише дуго. И брига ме да ли ће они изаћи на терен или ће побећи као пичке, ми целе сезоне показујемо колико смо бољи од њих!

Сутра не наседајте на провокације, и да ово прође без инцидената. Да се јасно види разлика између њих и нас!
Back to top
View user's profile Send private message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 15 Jun 2014 20:54    Post subject: Reply with quote

тешко да ће то да ураде, али и ако ураде нека грми побего си свињо дебелааа
и јуче смо требали то да певамо кад су се вратили. треба му то набијати на нос константо, свиња љигава
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 15 Jun 2014 21:06    Post subject: Reply with quote

FCRSF wrote:
Ај не наседајте на ове њихове покушаје ко зна чега! Вратили су се на терен минут пре него што им је истекло време јуче. Сутра ће одлучити да ће ипак да играју, и то сат времена пре утакмице. На нас то не сме да утиче.

Чак и да не дођу, ово је тек друга утакмица, и свакако се не би сутра славила титула. А кад се буде славила, треба је прославити како треба. Ипак је то нешто што се чека превише дуго. И брига ме да ли ће они изаћи на терен или ће побећи као пичке, ми целе сезоне показујемо колико смо бољи од њих!

Сутра не наседајте на провокације, и да ово прође без инцидената. Да се јасно види разлика између њих и нас!

Колико сам ја разумео,они разматрају дали уопште да играју финале.И полако са то славље,ништа није готово још.
Back to top
View user's profile Send private message
kek
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Apr 2013
Posts: 8

PostPosted: 15 Jun 2014 21:09    Post subject: Reply with quote

ДИСЦИПЛИНСКЕ ОДРЕДБЕ - Члан 61, стубац "Ј5" - У ПЛЕЈ ОФУ екипа која изгуби утакмицу без борбе губи читаву серију.
Back to top
View user's profile Send private message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 15 Jun 2014 21:31    Post subject: Reply with quote

http://www.zurnal.rs/2014/06/15/jaka-blazic-porucio-ako-nas-udare-vraticemo/index.html
Е овако се прича са њима,треба добро сви да прочитају изјаву ове људине,која после испадања од Цибоне плаче као Звездаш да је од малих ногу,али исто тако поручи глодарима шта их чека ако наставе да паламуде!ГАЗИ,ЛОМИ!!!
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 15 Jun 2014 21:34    Post subject: Reply with quote

Дебели психопата Mad
https://www.youtube.com/watch?v=X1VnlJIfSy4

Храбро, храбро јуначине - задајмо им последњи ударац, не мисле да се предају , само храбро сломљени су дефинитивно Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 16 Jun 2014 04:40    Post subject: Reply with quote

полако само и хладне главе, напунимо пионир, па ако дођу, добро дођу. притисак од старта са свих страна, од чистача паркета до људи на трибинама.
а ако не дођу, ми славимо титулу ко им јебе матер. нећемо ваљда њима да дозволимо да се ми као нешто лоше осећамо што они праве циркус од српског спорта и што покушавају да пониште оно што на терену крваво изборимо.
показали су своје лице прошлу утакмицу, све је било изрежирано али све. гази стоку!
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 16 Jun 2014 05:43    Post subject: Reply with quote

Да се не лажемо,нико од нас не би волео да узмемо титулу за тзв.зеленим столом,желимо их на паркету и на трибинама,у суботу су згажени на оба поља,нема разлога да тако не буде и вечерас,не трошимо енергију на њихове јадне провокације...
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодокс Ултр
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2013
Posts: 110

PostPosted: 16 Jun 2014 05:49    Post subject: Reply with quote

Бољи смо целе сезоне и ако освојимо биће заслужено. А они и хоће да омаловаже тај успех и то им не смемо дозволити.
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 16 Jun 2014 09:08    Post subject: Reply with quote

прва утакмица је доказала још једном, не постоје већи љигавци и слине од гробара и говнарскији клуб од јсд партизан. Не могу да схватим да су они због суђења као пичке изашли из хале и након пет минута се вратили као да ништа није било. ЕЕЕј домаћин си и плачеш због суђења, па се враћаш..? Даље та "публика", ти "краљеви хале", аплаудирају им(МУ) што излазе, па аплаудирају јер се враћају??!!! Па ајде нек ми неко то објасни молим вас! Да је Звездин тренер због суђења извео играче напоље ја бих му звиждао и викао да је пичка, а кад би их вратио тек тад би пао у мојим очима. Јел излазиш напоље и не играш? Па шта се враћаш за 5 мин који курац??!! Какви су то говнари, сви одреда, играчи, клуб, навијачи зрно самопоштовања немају... Због чега? Јер неће узети(отети) титулу након 12 година!!? Па који сте ви то спортски клуб, спортски радници, навијачи?? Не можете да поднесете пораз? Нисте ви ни клуб ни играчи ни навијачи, ви сте једна удбашко комуњарска заједница која не зна другачије него на силу. Гадови одвратни затуцани упропастили сте српску кошарку и фудбал јебала вас титула нисте претплаћени на њу!
Можда вам браћо Делије све ово звучи мало више симпатизерски, али мислим да није. Суштина је да не постанемо никада "навијачи" као она стока од преко пута, НИКАД! Да не подржавамо силу и отимачину, фолирања, инсценирања, плачипичкизам и остале особине које красе јсд!
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop