DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Распоред 2014/2015
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34, 35, 36  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 18 Jul 2014 19:41    Post subject: Reply with quote

Који брате симпатизери?Они што су причали да на Офки неће ћутати, па се мува није чула!?Пусти ти те виртуелне коментаре и просеравања,свакакви стоје из таквих коментара.Не кажем да их нема и међу онима који долазе на стадион,али то је велика мањина сигурно,у противном тешко би постигли оно што и јесмо до сад...толико заједништво и слогу!Стадион је једино мерило и место где се огледа ко је какав и ко о коме шта мисли!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 18 Jul 2014 21:44    Post subject: Reply with quote

Да ми имамо симпатизере као нпр један Манчестер или било који клуб из Немачке или Енглеске који су сваки меч на утакмици свог клуба,који не гледају у небо кад крену на стадион па им је као нашим и најмања киша разлог да не крену на стадион,онда и да кажем да су то навијачи који имају право гласа јер су редовни и увек уз клуб,али пошто имамо размажене фејсбук навијаче који су ту само кад се слави титула и понека Европска утакмица и онда нађу да шиље курац е па то већ не може да ми такви држе слово,то неће проћи!
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 20 Jul 2014 06:53    Post subject: Reply with quote

http://www.kurir-info.rs/sport/fudbal/rat-je-poceo-dragan-dzajic-tuzi-piksija-za-klevetu-clanak-1471145
И ако не волим новине да цитирам нигде и никако,ипак ово сам морао да урадим јер ми није јасно како онда ово за неке сајтове није интересантно,а јесте оно из информера?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 20 Jul 2014 07:23    Post subject: Reply with quote

занимљивије од те личне свађе где се полемише о хиљдама, питање где су милиони...
слика дал је тачна или не

Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 20 Jul 2014 07:53    Post subject: Reply with quote

Кад се први,други и трећи усеру у клуб...свако на свој начин...онда четврти изгледа тако као на овој табели...то је,по мени,последица претходника коју нико није могао да заустави.Сигурно је и он лоше радио...али највећи кривци су они који су све то започели и довели дотле да после и да имаш чаробни штапић...џабе ти.
И ружно је да се сада опет Звездашка јавност дели и расправља о овоме...сви су криви од Џаје на овамо...неко мање,неко више...али су сви криви.И ту треба да ставимо тачку.А легенду клуба требамо да чувамо од белосветских олоша,јер ако и њега потрошимо,бићемо вероватно једини клуб на свету који нема своју праву истинску легенду!Овакве новинарске текстове као да су саме комшије наручиле да нас сатру што више могу!Имајте на уму то Делије и Звездаши...а што је најгоре,нама су оваква ствари увек стизале од "наших" људи.Научимо се једном за свагда да вреднујемо ствари,да не постоји идеално и да свако може да погреши или скрене са пута по некад...али битно је на крају када сабереш и одузмеш...шта је иза кога остало.Ако не будемо умели да вреднујемо ствари како треба...играће се овако са нама на свако мало...кад је некоме досадно..само нам баци коску.
А иначе...ова табела је врло дискутабилна колико је тачна...само сам хтео да скренем пажњу на то да Звездаши не смеју да буду ти који ће да се на основу новинарсих текстова...постављају и оцењују ствари.Новине су најјаче оружије тренутно које неко може да има!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 20 Jul 2014 08:32    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
http://www.kurir-info.rs/sport/fudbal/rat-je-poceo-dragan-dzajic-tuzi-piksija-za-klevetu-clanak-1471145
И ако не волим новине да цитирам нигде и никако,ипак ово сам морао да урадим јер ми није јасно како онда ово за неке сајтове није интересантно,а јесте оно из информера?

Мислим да је људима занимљиво то из Информера,јер и сам знаш којој политичкој странци су они блиски,а исто тако и људи из клуба су блиски тој странци,тако да вероватно људи мисле кад они то објаве да вероватно они нешто знају....
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 20 Jul 2014 11:35    Post subject: Reply with quote

Пикси = дно дна.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 20 Jul 2014 11:46    Post subject: Reply with quote

И Џаја и Пикси би требали одмах да стану на лопту и да престану са овом бруком и срамотом...Једна од играчких легенди клуба пљује и напада највећу легенду,и то преко смрдљивих новина,таблоида и осталих срања,сад му Џаја одговара тужбом,развлачењу нема краја,шта је следеће,да обојица освану на насловним странама скандала и сличним гадостима од новина,док се неко са стране силно наслађује овом ситуацијом.Мислим да се системски потурају овакве коске да би нас разјединили јер ударају тамо где смо наслабији,јер где год да је, у затвору, пензији па и на марсу,зна се шта значи Драган Џајић за све нас...
Back to top
View user's profile Send private message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 20 Jul 2014 11:56    Post subject: Reply with quote

shomi wrote:
Пикси = дно дна.


Слажем се.

Само што не треба заборавити да је Џајић у целој причи невин к'о Мајка 9 Југовића, али се овде увек за њега ''има разумевања''.

Све људе који су дрмали клубом (при том не мислим само на председнике) од 1992. године треба затворити у једну просторију, повезати их са полиграфом и не пуштати их док не отворе душу.
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
Rajko Mitic
ДЕЛИЈА


Joined: 29 Nov 2011
Posts: 141

PostPosted: 20 Jul 2014 12:06    Post subject: Reply with quote

Мислим да би сви требало да имамо једну чињеницу у виду, да се баш сада сетио Пикси преко страначких новина, гласила Информер, да блати Џају блати и указује на његов "лоповлук". Баш сада кад је преломни тренутак око приватизације, када је Џаја неко ко се представио за противника да Звезда постане испостава политичке странке, баш сада када би требало да замуте са "новом и привременом" управом и да то прође што тише и неприметније...не браним Џају, само би можда сви требало да имамо ове ствари на уму. Немојте да дозволите да нам неко маже очи а иза тога шверцује ко зна шта. Плус што овако хоће Пикси да се "опере за све". Неко му је тај простор у новинама наменски дао.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 20 Jul 2014 12:19    Post subject: Reply with quote

100%anti crnobeli wrote:
shomi wrote:
Пикси = дно дна.


Слажем се.

Само што не треба заборавити да је Џајић у целој причи невин к'о Мајка 9 Југовића, али се овде увек за њега ''има разумевања''.


Наравно да има!Јер је човек 40-50 година у клубу,донео је као играч и функционер све што може да се донесе,кад је отишао остао је СТАБИЛАН КЛУБ,оно што данас можемо само да сањамо!А доживео је да ЈЕДИНИ буде у затвору за ствари за које нико никада није!!!Од свих ових што су напумпали тих 50 милиона ни један није на информативни разговор позван...на 4 сата барем!
А са друге стране га оптужују људи након чијег одласка нама креће пропаст,а који се крећу по ободима земљине кугле,а јављају се на сваке две до три године у виду 5 реченица!
Најбоље да их трпамо у исти кош и да човека попут Џајића ми блатимо и замерамо му нешто!
Да је идеалан није сигурно,нико то не може ако си негде на неком месту толике године...али да се ћути и прави блесава кад "легенда" удари по легенди...то је већ одраз наше поводљивости и плиткоумности,предрасуда јер је ето човек био хапшен.А како,зашто...то само онај ко стварно хоће да се интересује,зна...остали суде онако како јавност каже и нема своје мишљење!
Ми и треба да пропаднемо када имамо такве системе вредности...не заслужујемо боље!
Али,да не идемо даље ми овде у дубиозу....ово је тема где ће се људи увек сударати.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
НБЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Nov 2012
Posts: 57

PostPosted: 20 Jul 2014 12:27    Post subject: Reply with quote

У целој овој причи ни један ни други и сви остали нису цвећке,сад колико је ко оштетио клуб и узео пара то ћемо видети у нареденом периоду. Бар би било лепо да се сазна истина због свих нас којима је звезда у срцу,а не да нас прави неко будалама. Овако можемо десет страница да испишемо и пљујемо некога за кога мислимо да је више крао.
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 20 Jul 2014 12:33    Post subject: Reply with quote

докле год се не буде знало, ко је и колико оштетио клубе, до тада ће се овакве ствари дешавати.

та прича сваке нове управе која је у фазону да неће да терети прошле за срања која су направили, то само код нас пролази.

треба инсистирати да ствари изађу на видело, како за џају, тако и за лукића, пиксија и остале говнаре који су од клуба направили прћију.

и да, преглупо је вагати добре и лоше ствари, ако је неко од Звезде узима паре, џаба му било какви успеси од пре. ако си крао лопов си, нема ту мерења ко је већи, а ко мањи лопов, коме је било теже водити клуб, а коме лакше.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 20 Jul 2014 12:46    Post subject: Reply with quote

То ти причаш у некој идеалној теорији и као да живиш у бајци.Ипак,реалност је мало другачија...а тек је била пре 15 година и више када је овде фудбал био све сем тога.Ни данас није много боље,али немој да се причају бајке за децу овде.Све су то не доказиве ствари и рађене су тако да вероватно свако има покриће за то што у папирима пише.То,ко је шта радио мимо тога...никада нећемо сазнати.Зато се ја лично не бавим тим стварима,већ гледам каква је Звезда била док је свако од њих водио,и како је изгледала кад је отишао...то су ми једини параметри које ја,као обичан навијач,могу једино да вреднујем.А приче 50-50...ја видео својим очима...итд...то препуштам доконим људима који или не желе да схвате или неће да схвате где живе,у каквој смо клими преживљавали и које су нас све муке задесиле за време мандата многих од поменутих.
Шта све нисам чуо о навијачима,конкретно о нашој трибини, шта се све лупета и у које глупости и неистине људи верују,колико су у стању да окрену причу наопачке и да то усвоје као једину истину,да те из предрасуда мрзе...једноставно,научен сам да живим са тиме и да капирам да то тако иде,на жалост,ако си на било ком месту јавнијем, и да је то борба против ветрењача...али ипак,када све то оставиш са стране...на трибини се све огледа.Тако и са клубом исто и људима који су у њему!
Јесам и ја бесан као и сви што су...али умем барем толико да кажем да хоћу да одвојим онога ко је радио добро,без обзира шта за њега причали информери,наручени чланци итд...Хоћу да имамо легенду и нешто што нико са ових простора нема!А тако и јесте!
Такође,у време када је он одлазио први пут,искрено се нисам много око тога нервирао.Желели смо као група да остане...али и кад је отишао било је..ајде сад да видимо како ће нам бити боље!Дал кад си мало млађи немаш то у себи,не осећаш све на прави начин..шта ли је већ.Једино што је изводило тада из такта је то да су људи били изманипулисани од стране оног што је хтео да купи клуб...па нису видели колике су овце!Када је ухапшен размишљао сам...па ако је крао јеби га...то није никако добро за Звезду...али сам ипак желео да верујем да то није истина.Након више година...након пропасти клуба из наменских разлога,након тога што сам видео да нико више никада није ни покушан да се испитује на околности на које је наш председник...не да ми је било јасно колико је сати...него сад жалим што сам био толико благ у тренуцима када је помоћ легенди била најпотребнија!Јесмо ми дали подршку...али са ове дистанце,са овим сазнањима...делује ми као да нисмо.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Не одустајемо
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Jun 2011
Posts: 28

PostPosted: 20 Jul 2014 22:06    Post subject: Reply with quote

Ја мислим да би било боље да су на овој слици показали ко је колике уговоре потписивао са играчима, које су плате и колико су ти играчи одиграли, за колико су продати. Ова слика је потпуна глупост, ми и данас исплаћујемо играче углавном који су потписивали пре Лукића.
Немам навику да климам главом, подржавам шта каже Генералштаб, али се сада слажем, ако крене то чувено одговарање ко је за колико крив онда Џаја треба последњи да дође на суд, барем је за толико задужио не само наш клуб него и државу која може да се похвали шампионом Европе и Света.
Још би додао само док су њега све камере снимале кад се хапсе, стоку од преко пута коју нон стоп хапсе и пуштају, само пређу као споредну ствар.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34, 35, 36  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 36

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop